Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

[Dyskusje Ogólne] Notatki konserwacyjne 2019-04-30


  • Please log in to reply
47 odpowiedzi w tym temacie

#41 Sebaaa

Sebaaa

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Serwer:PL13
  • Postać:Sebastian1590
  • Drużyna:EagleOfHonor i MasterHero
Reputacja: 15

Napisano 02 maj 2019 - 07:50

Dla mnie aktualizacja na plus, trzeba po prostu ogarnąć, co i jak. 


  • KwiatekPlayGames i Lonsdale lubią to

#42 Val0r

Val0r

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 20 postów
Reputacja: 4

Napisano 02 maj 2019 - 09:16

Bardzo mnie śmieszą wasze uwagi co do nowej aktualizacji :) Jest całkiem spoko nowa opcja a pkt za jednostki treningowe zostaną zapewne zbalansowane w następnej aktualizacji. Rozumiem że woleliście bez mózgowe klikanie co 4min jednego treningu i tracenie na to kilku godzin, z nową aktualizacją tego czasu na treningi poświęca się mniej dzięki czemu znajdziecie może trochę więcej czasu na wyjście z nory i zrozumiecie, że to tylko gra :P 

Kwestia przyzwyczajenia do nowego trybu  :papa:  


  • Sewcio i Sebaaa lubią to

#43 Azurah

Azurah

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL2
  • Postać:Azurah
  • Drużyna:Aniołki Azury
Reputacja: 96

Napisano 02 maj 2019 - 23:19

To sa dawne jednostki treningu, czyli i wtedy, i teraz NIEBIESKIE kulki :)

Te 14 czy tam 10 na dobe plus z misji, bonusow, alarmowych itp.

Ale przydaloby sie info gdzies na stale ile ich sie posiada w danej chwili. Tego nie bylo widac w trakcie trwania treningu przedtem i teraz tak samo, nie widac tez podczas przerwy 10 minutowej. Widac podczas wyboru misji na trenowanie cechy, u gory.

/.../

Dziękuję za Twoją pomoc.  :) 

 

W pełni też popieram to, co napisałeś wcześniej, w Twojej opinii o tej nowej formie treningu.

A co do dodatkowych efektów treningu - ja nawet nie zauważyłam, że mi expa przybywa!



#44 Sewcio

Sewcio

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 85

Napisano 02 maj 2019 - 23:27

Dziękuję za Twoją pomoc.  :) 

 

W pełni też popieram to, co napisałeś wcześniej, w Twojej opinii o tej nowej formie treningu.

A co do dodatkowych efektów treningu - ja nawet nie zauważyłam, że mi expa przybywa!

Bo wartości expa są po prostu śmieszne :P



#45 CzystySkill

CzystySkill

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL21
  • Drużyna:EMIŚ AND PATIŚ
Reputacja: 1

Napisano 05 maj 2019 - 02:01

Czekamy na Wasze opinie:

 

https://forum.pl.her...19/#entry278114

najgorszy update zmiana tych trenów bezsensowne i niepotrzebne jestem zdecydowanie na NIE


  • Azurah lubi to

#46 Kozacuks

Kozacuks

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 26 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 2

Napisano 05 maj 2019 - 09:29

to że multitasking nie jest potrzebny do trenków i enki to błąd który naprawią w następnej aktualce?? jak myślicie



#47 Azurah

Azurah

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL2
  • Postać:Azurah
  • Drużyna:Aniołki Azury
Reputacja: 96

Napisano 28 maj 2019 - 00:04

Właśnie jestem w trakcie treningu.

Nie dotknęłabym tego .... długim kijem nawet, ale jest w zadaniach dziennych.

 

Zebrałam sobie komplety strojów do trzech umiejętności, musiałam dokupić za oponki miejsce w inwentarzu na to, ale o ile w BBE te zestawy strojów działają bez problemów, to tutaj oczywiście coś zwalone. :(

 

"Ćwiczenie sprawnościowe umiejętności"  - zrobiłam średnie, po średnim trudne, potem znowu średnie... i bęc - Nie udane!!!  Co to do jasnej...  ma znaczyć?!
Do treningu ktoś dodał element losowości, czy takie błędy w tym są???

 

Jak na moje, całe te nowe treningi są warte wywalenia do kosza, ale takie numery to już szczyt!!
 

NIE będę wydawać oponek na te .... treningi, jedyne, co Playata GMBH osiąga takimi działaniami to moją wściekłość i coraz większą niechęć do gry, w którą gram 6 lat i bardzo ją lubiłam!!
 

Chętnie kupowałam w grze zwierzaki, ubranka dla siebie, jakieś tam głupotki, nie mówiąc o tym co władowałam w rozwój drużyny.

Ale po każdej takiej "sesji treningowej" spada mi ochota na kupowanie czegokolwiek!

 

Poprawcie błędy - albo usuńcie "losowość" bo w tym jest to niedopuszczalne, skasujcie 10 minut przerwy między treningami, z góry, JASNO i wyraźnie napiszcie ILE punktów do danej umki zdobędę,  to może,  MOŻE będzie to lepsze.

Ale najlepiej oddajcie poprzednie, normalne, UCZCIWE treningi bez żadnych udziwnień!


Użytkownik Azurah edytował ten post 28 maj 2019 - 00:34


#48 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1259 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 256

Napisano 10 kwiecień 2023 - 07:54

za słownikiem synonimów:
rodzimy: krajowy, narodowy, ogólnonarodowy, ogólnopaństwowy, ojczysty, państwowy, wewnątrzkrajowy, wewnętrzny, indywidualny, osobisty, prywatny, swój, własny, wyłączny, lokalny, nasz, nieimportowany, polski, produkcji krajowej, towar nieimportowany, macierzysty, miejscowy, swojski, tutejszy, autochtoniczny, osiadły, rdzenny, tubylczy, regionalny, etniczny, rodowity, wewnąrzpaństwowy, rodzinny, wrodzony, natywny, o pierwiastkach w stanie wolnym domowy, w stanie wolnym, terytorialny, własciwy dla danego miejsca, związany z regionem
To które określenie odnosi się do innej gry, producenta z innego kraju niż kraj (serwer), na którym się gra? Żadne ale gdy zadamy pytanie które określenie odnosi się do gry tego samego producenta co forum na którym przebywamy to odpowiedź jest zupełnie inna. 
Bo przecież nie gramy w Wiedźmina, a może ja czegoś nie wiem.

No jednak jakby nie patrzeć mój post został napisany na forum gry Hero Zero, a nie na forum wyrażającym jakieś powiązania patriotyczne dot. naszego kraju. Określenie to, w tym przypadku odnosi do powiązania między dwoma grami. (to samo pochodzenie) No właśnie. Nie należy zapominać gdzie jesteśmy bo od tego zależy znaczenie wyrazu tutejszy.

Chcę opcji wyłączenia nagród XP i kasy, a tylko same bonusy do stat, do tego możliwość wyłączenia kompletnego wszelkich dodoatkowych animacji i możliwość nastawienia tego tak jak poprzednio, włączyć i nie patrzeć. W czym ci monety przeszkadzają? Szybciej możesz teraz wykonać bohaterskie czyny wydawania ich i radzę ci się z tego cieszyć.


Użytkownik taka jedna edytował ten post 10 kwiecień 2023 - 07:56

nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych