Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Zmiany w Herocon

Herocon zmiany w herozero Dyskusja o zmianach gry

  • Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Łopusz

Łopusz

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL21
  • Postać:Łopusz10
  • Drużyna:Sectumsempra
Reputacja: 3

Napisano 25 kwiecień 2019 - 20:45

Cześć  z tej strony Dawid:) Chciałbym przestawić moją propozycję o zmianie herocon  i myślę że nie była by to zła opcja .Napiszcie co o tym sądzicie :)

 

Zmiana hc w dużym stopniu takim jak zrobienie pięciu heroconów na raz w jednym tygodniu wykluczyć ten co jest.Pierwsze pozycje w hc sprawiły by trudności i każdy by miał  losowe punkty.Nagrody nadać za każdy hc tak jak jest teraz.To by sprawiło,że ludzie by nie przygotowywali się na hc parę  dni tydzień przed.Rozgrywka stała by się bardziej ruchliwa w statystykach  i dynamiczna,na przykład losowe 5 herocon by stało się o wiele lepsze niż jest dotychczas.Najlepiej zrobić wybieranie jaką się ma pozycję w danym heroconie za pomocą lejka co został dodany w rankingu co chyba już każdy zauważył.Co myślicie o tym?????????? Jestem gotów do dyskusji.

 

 

 

 

Pozdrawiam Łopusz10

 

 

 


  • Adrian6900 i Calvin.Klein lubią to

#2 Calvin.Klein

Calvin.Klein

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Miejscowość:Daleko od was.
  • Serwer:PL24
  • Postać:CalvinKlein
Reputacja: 4

Napisano 25 kwiecień 2019 - 20:47

Jestem na nie. 


Użytkownik Calvin.Klein edytował ten post 25 kwiecień 2019 - 20:48

  • Adrian6900 lubi to

#3 Jiraiya

Jiraiya

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 447 postów
  • Serwer:PL12
  • Postać:DeanAmbrose2






Reputacja: 213

Napisano 25 kwiecień 2019 - 20:54

Nie, nie i jeszcze raz nie  :haha: . Tak jak jest jest dobrze [no może jeszcze przydałyby się oponki w nagrodę ale na to nie ma co liczyć  :haha: ] i niech tak pozostanie.


  • Calvin.Klein lubi to

#4 Łopusz

Łopusz

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL21
  • Postać:Łopusz10
  • Drużyna:Sectumsempra
Reputacja: 3

Napisano 25 kwiecień 2019 - 20:58

Nie, nie i jeszcze raz nie  :haha: . Tak jak jest jest dobrze [no może jeszcze przydałyby się oponki w nagrodę ale na to nie ma co liczyć  :haha: ] i niech tak pozostanie.

pięć hercon w tygodniu nagroda za każdy jeden hercon nie widzę w tym nic złego,czym więcej statystyk tym lepiej :)


Użytkownik Łopusz edytował ten post 25 kwiecień 2019 - 20:59


#5 Jiraiya

Jiraiya

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 447 postów
  • Serwer:PL12
  • Postać:DeanAmbrose2






Reputacja: 213

Napisano 25 kwiecień 2019 - 21:22

pięć hercon w tygodniu nagroda za każdy jeden hercon nie widzę w tym nic złego,czym więcej statystyk tym lepiej :)

Tylko że pięć herocon na tydzień jest kompletnym bezsensem. Tak jak jest dobrze ponieważ można się skupić akurat na danym herocon w danym tygodniu a tak biorąc pod uwagę twój pomysł to niektóre hc by się wykluczały wzajemnie [np. jednocześnie misje walki i czasowe] a wielokrotna ilość punktów statystyk w nagrodę jest bezsensu skoro już i tak wszędzie pełno jest ich w nagrodę [za ligę, pojedynki, pojedynki ligowe, telefony alarmowe, pojedynki w kryjówce]. Takie rozwiązanie by wprowadziło tylko i wyłącznie duże zamieszanie.


  • Calvin.Klein lubi to

#6 Łopusz

Łopusz

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL21
  • Postać:Łopusz10
  • Drużyna:Sectumsempra
Reputacja: 3

Napisano 25 kwiecień 2019 - 21:38

misje czasowe i walki by nie wykluczały xd bo możesz sobie to i to wbijać w hercon

 

Tylko że pięć herocon na tydzień jest kompletnym bezsensem. Tak jak jest dobrze ponieważ można się skupić akurat na danym herocon w danym tygodniu a tak biorąc pod uwagę twój pomysł to niektóre hc by się wykluczały wzajemnie [np. jednocześnie misje walki i czasowe] a wielokrotna ilość punktów statystyk w nagrodę jest bezsensu skoro już i tak wszędzie pełno jest ich w nagrodę [za ligę, pojedynki, pojedynki ligowe, telefony alarmowe, pojedynki w kryjówce]. Takie rozwiązanie by wprowadziło tylko i wyłącznie duże zamieszanie.



#7 KubaRolnik

KubaRolnik

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 244 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:KubaRolnik
  • Drużyna:Mad House
Reputacja: 80

Napisano 26 kwiecień 2019 - 07:15

Na nie


  • Calvin.Klein lubi to

#8 mama7890

mama7890

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Miejscowość:Rzeszów
  • Serwer:PL4
  • Postać:mama7890
  • Drużyna:reborn team
Reputacja: 31

Napisano 30 kwiecień 2019 - 13:52

Nie wiem dla mnie pomysł ma + i -. Na pewno nie wiem czy rng jest tu pozytywne. Na pewno dodałoby dynamiki ale mogłoby zdenerwować graczy jak zmiana z trenami. Co do 5/tydzień za dużo ale 3/tydzień ... Może

#9 mama7890

mama7890

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Miejscowość:Rzeszów
  • Serwer:PL4
  • Postać:mama7890
  • Drużyna:reborn team
Reputacja: 31

Napisano 30 kwiecień 2019 - 13:52

Nie wiem dla mnie pomysł ma + i -. Na pewno nie wiem czy rng jest tu pozytywne. Na pewno dodałoby dynamiki ale mogłoby zdenerwować graczy jak zmiana z trenami. Co do 5/tydzień za dużo ale 3/tydzień ... Może





Also tagged with one or more of these keywords: Herocon, zmiany w herozero, Dyskusja o zmianach gry

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych