Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Ważne: Nadchodzące zmiany w funkcji Treningu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Soares

Soares

    Amator

  • Team Hero Zero
  • 17 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 89

Napisano 20 marzec 2019 - 09:21

Witajcie, drodzy Bohaterowie,

W ciągu ostatnich tygodni nasi projektanci gier i programiści przeprowadzali burze mózgów, intensywnie majstrowali i zapisywali pomysły, aby uczynić funkcję Treningu w Hero Zero bardziej interesującą dla Was.

Poniżej przedstawiamy mały podgląd najważniejszych aspektów nadchodzących zmian:

• W przyszłości będziecie mogli wybierać spośród wielu losowo sugerowanych Treningów. Każdy Trening ma własną kombinację atrybutu, czasu trwania i kosztów.
• Podczas wybranego Treningu będziecie mieli czas na zdobywanie Punktów Fitness za postęp Treningu poprzez Ćwiczenia Fitness. Każde ćwiczenie wymaga odpowiedniej ilości Energii Treningowej.
• Po zakończeniu trwania Treningu, w zależności od tego, jak daleko przesuniecie swój Postęp Fitness poprzez Ćwiczenia Fitness podczas Treningu, w nagrodę otrzymacie odpowiednią ilość punktów umiejętności za odpowiedni atrybut Treningu.

A co z Trofeami, Wspomagaczami i Bohaterskimi Czynami?

Ponieważ nadal będziecie potrzebować Jednostek Treningowych do rozpoczęcia Treningu, nie będzie żadnych zmian w funkcjach, które są bezpośrednio połączone z Jednostkami Treningowymi - jak Trofea, Bohaterskie Czyny, Telefony Alarmowe lub Kupony. Tylko wspomagacz drużynowy, który dotychczas skacał czas trwania Treningu, zostanie nieznacznie dostosowany, aby wydłużyć czas trwania Treningów.

Kiedy to zostanie wprowadzone?

Ponieważ jest to poważna zmiana w mechanice funkcji Treningowej, ważne było dla nas, aby ogłosić to nieco wcześniej. Kilka tygodni potrwa synchronizacja aż do zakończenia dokładnego dostrojenia do pełnej równowagi. Gdy tylko data wprowadzenia zostanie ustalona, poinformujemy Was o tym. Pamiętajcie, że nowa funkcja jest wciąż w fazie rozwoju. Nazwy lub mniejsze szczegóły mogą być nadal modyfikowane.

Najlepszego,
Wasz Zespół Hero Zero


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych