Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Gazetka Forumowa 3/2019

gazetka forumowamichael007 Katika Gluptas31 innowacje wywiad kącik zabaw ciekawostki suchary krzyżówka

  • Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Katika

Katika

    Była moderatorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 311 postów
Reputacja: 463

Napisano 10 marzec 2019 - 19:29

c87279861b870.png

 

 

 

Witamy serdecznie w dzisiejszym numerze, w którym Hero Zero jest równie ważne jak i dzień kobiet! Mimo, że jesteśmy krok za nim, dalej pamiętamy o Naszych cudownych Paniom. Panowie z redakcji życzą każdej Pani na forum, w grze, jak i poza dużo zdrówka, uśmiechów i mężczyzn u boku, którzy o Was najlepiej zadbają. Wracając zaś do gry, jeśli ktoś nie jest na bieżąco to nadrobi z Naszą gazetką, bo u Nas jak zawsze najnowsze nowości plus inne ciekawostki. Do tego wywiad, który jak zawsze jest inny, jednakże w tym numerze postaraliśmy się wyjątkowo, gdyż udało Nam się zaprosić osobę, która idealnie się z Naszym redaktorem dogadała i współpraca z tego co słyszeliśmy minęła im owocnie! Zapraszamy.

 

 

 

Newsy

 

Forum

 

*Garażowe przeglądy po 3 miesiącach przerwy wracają na polskie forum. Tym razem nieco bliżej poznać możemy Jiraye.

 

*W tym miesiącu nowymi odznakami cieszyć się mogą TheDerpciakPL, ewa47, Seba705, oraz Niedźwiedź.

 

*CrazyWoman zakończyła swoją pracę na forum jako moderator. Życzymy powodzenia!

 

Gra

 

*14 lutego czuć było w Hero Zero miłosną atmosferę, a to za sprawą Walentynek, wraz z którymi w grze mogliśmy znaleźć kilka przedmiotów związanych z tym dniem.

 

*Od 28.02 do 6.03 mogliśmy uczestniczyć w karnawale nie wychodząc z domu. Nawet nie wskazane było opuszczanie zacisza domowego, ponieważ w tamtych dniach twórcy zaserwowali nam Event.

 

1b806c4849769.jpg

 

 

*Wieczne pytania, o to kiedy nowy serwer się pojawi, w końcu doczekały się odpowiedzi. Dostaliśmy informację, że PL23 będzie miał swój początek 12.03.2019 roku (wtorek). Ponadto na nowym serwerze odbędą się tak zwane Mistrzostwa Świata Gry. Drużyny, które zdobędą Top5 drużynowego honoru otrzymają unikalne nagrody. Co to będzie, dowiemy się już niedługo. Ale, czyżby twórcy zaczęli wojnę z nielegalnymi piwnicami? Jak to się mówi, po owocach poznamy ;)

 

e23746c6d69fd.jpg

 

Nowe funkcje

 

*Ci którzy szukają w końcu znajdą. Mowa tutaj o zwiększonej szansie na znalezienie specjalnych fantów w Heroizmie, takich jak pomarańczowe auto i ukryte drzwi

 

*Gdy wygaśnie multitasking, pojawi się możliwość wykupienia go w oknie dialogowym

 

*Od najnowszej aktualizacji, nawet przegrane pojedynki będą zaliczały się do postępu przy codziennych zadaniach

 

*Złodzieje! Zminimalizowana została ilość przyznawanych kuponów na energie i jednostki treningowe za wykonywanie codziennych aktywności

 

Nowy budynek

 

Do gry dodany nowy budynek został, o ciekawej nazwie Pokój 42.0 Beta, oferujący zwiększenie zdobywania doświadczenia w laboratorium nieskończonej wiedzy o 2% na poziom. Taki generatorek można powiedzieć. Aby go postawić potrzeba jednego wolnego miejsca, oraz kolejne wymaganie, to centrala na 11 poziomie.

 

Naszym zdaniem powoli zmierza  to do tego, że aby odnieść sukces w TTD, nie trzeba będzie tyle siedzieć przy misjach, wystarczy dobrze ulepszyć swoją kryjówkę ;)

 

O wrażeniach odnośnie najnowszej aktualizacji możemy przeczytać jak i napisać w tym miejscu ;)

 

 

 

Forumowa przypominajka

 

 

j.1) Dyskusje i/lub posty, których treści same w sobie nie dotyczą gry lub spraw z nią związanych.

 

Punkt prosty jak konstrukcja cepa   :huhu:  Każdy, kto ma bujną wyobraźnię może zderzyć się ze ścianą w momencie, w którym go ona poniesie na tym forum. Jest jedno jedyne miejsce, gdzie możecie się wykazać wszystkim innym niż Hero Zero to "Dyskusję o wszystkim i o niczym". Reszta dotyczy stricte gry. Nie zdziwcie się w którymś momencie, jak w rozmowie o np. turnieju tygodniowym, zaczniecie mówić o tym, że założyliście dwie inne skarpetki do szkoły... i zostaniecie zbanowani przez jakiegoś fioletowego w złym nastroju   :haha:

 

 

 

Wywiad

 

W dzisiejszym wywiadzie nietuzinkowa postać. Dla jednych superbohater i pomocna dłoń, zaś dla innych największa konkurencja. Możecie go spotkać nie tylko w świecie HeroZero, ale również jest to jedna z niewielu osób, które systematycznie opowiadają o nowinkach i trikach w swoich filmikach.

Kto to taki? Sprawdźcie sami!

 

 

Katika: Cześć Kacper, jeśli możesz to przedstaw się szerzej naszym czytelnikom.

MrocznyKacper: Hej wszystkim! Mój nick już znacie, imię chyba też 1f609.png Pewnie większość osób, która mnie kojarzy myśli, że mieszkam w Anglii i tak było do zeszłego roku. Tam się uczyłem i pracowałem, ale stwierdziłem, że zostawię wszystko i przylecę do mojej dziewczyny. Tak też zrobiłem i obecnie można mnie spotkać w Bydgoszczy 1f600.png Jeszcze do niedawna grałem na pl1, pl10, pl12, pl13, pl20, pl16 i ap1, ale ta przygoda jest już przeszłością. Zostawiłem sobie moje ulubione konta, czyli pl15 i pl22. Nick oczywiście ten sam - MrocznyKacper 1f609.png

 

Katika: Dlaczego nie grasz już na tych serwerach? Nie było Ci żal po kilku latach?


MrocznyKacper: Nie mam już czasu, żeby wyrabiać wszystko, a żal było jedynie patrzeć jak konto spada w rankingu. Na pewno sporo osób się ucieszyło, bo beze mnie mają mniejszą konkurencję 1f600.png

 
Katika: Skoro wspominasz o konkurencji, (a wiadomo, że nie śpi) to zdradź przyszłym bohaterom sekret jak dobrze zacząć grę. W co inwestować od razu, a co lepiej zostawić na później? Dobrze się składa, bo już za kilka dni - 12 marca 2019 wychodzi nowy serwer pl23.

MrocznyKacper: Chyba wszyscy wiedzą, że najlepiej od samego początku robić wszystkie treny, a statystyki rozkładać równo - siła jest równie ważna jak inne statystyki u bohatera. Zadanka nadzwyczajne można robić nawet jeśli jest 1k siły 1f609.png Dużo osób także zapomina o robieniu pojedynków (tych zwykłych i ligowych), a dzięki temu zdobywamy monety i przedmioty, które wzmacniają statystyki.
 
Katika: Świetnie 1f600.png Myślę, że na pewno ktoś skorzysta z Twoich rad. Powiedz nam co lubisz robić w wolnym czasie, czym się interesujesz?

MrocznyKacper:  Wolny czas spędzam z dziewczyną i od czasu do czasu biorę się za nagrywanie filmów na YouTube 1f600.png Lubię również wszelkie aktywności sportowe jak łyżwiarstwo szybkie i wrotki szybkie oraz uwielbiam zwiedzać opuszczone miejsca 1f600.png
 
Katika:  Na swoim kanale pokazałeś m.in. jak ubijać łotry. Czy Twoja metoda naprawdę działa? Jak często zgarniasz złotą część setu Irona?

MrocznyKacper: Metoda działa, wiele osób z mojej drużyny na serwerze pl15 z niego korzysta i właśnie dlatego jesteśmy najlepsi 1f600.png Złotą część setu Irona zgarniałem jeszcze w 2018 roku przynajmniej 3 razy w tygodniu, teraz się to zmieniło, ponieważ nie mam w ogóle czasu na łotry. Pierwszego łotra w tym roku biłem w czwartek 7 marca 1f600.png
 
Katika: Jaka jest Twoja ulubiona innowacja w grze? Jest też taka, którą według Ciebie wprowadzono bez sensu?

MrocznyKacper: Moim zdaniem najlepszą innowacją w grze jest to, że można sobie zgarniać treny, energie, expa, punkty i oponki z ataków ligowych, pojedynków i kryjówki, a bez sensu jest dla mnie kryjówka. Pewnie połowa czytelników właśnie westchnęła albo złapała się za głowę, ale ja wolałem pracę - wrzucałem na 8 czy 10 godzin i mój mózg nie domagał się grania 1f600.png
 
Katika: Widzę, że jesteś przywódcą. Powiedz nam jaką funkcję pełnisz w swoich drużynach? Myślisz, że bez Ciebie drużyna radziłaby sobie równie dobrze?
 
MrocznyKacper:  Jestem głową moich teamów. To ja zajmuję się atakami, nadzoruję zdobywanie i przerzucanie trofek, pozyskuję nowych graczy i motywuję do brania czynnego udziału w turnieju Hero Con. Myślę, że beze mnie drużyna tak daleko by nie zaszła, jednocześnie ja bez drużyny też nie zaszedłbym tak daleko, dlatego jesteśmy zgranym teamem!
 
Katika: Super, a teraz zaproponuję Ci zadanie tzw. szybkie strzały. Odpowiadaj bez dłuższego zastanowienia.
- treningi vs misje -> treningi
- top 1 w łotrze vs zwycięskie trafienie -> zwycięskie trafienie
- event halloweenowy vs event bożonarodzeniowy -> event halloweenowy
- pl15 vs pl22 -> pl15
- stare serwery vs nowe serwery -> stare serwery
- ranking honoru vs ranking levela -> ranking honoru
- trofea dające odwagę vs trofea puchary 25% -> trofea puchary 25%
- towarzysz Frosty vs towarzysz Bones -> towarzysz Frosty
- towarzysz Paul vs towarzysz Alfred -> towarzysz Alfred
 
Katika:  A teraz podobne zadanie. Dokończ kilka zdań:
- Gdybym miał zacząć grę od nowa to wybrałbym serwer -> zagraniczny. Jeśli znajdę więcej czasu to zacznę grać na us4. 
- Gdybym musiał zmienić nick to na -> MrocznyBoss.
- Moim zdaniem do gry należy wprowadzić -> więcej trofek.
- Moim zdaniem z gry należy usunąć -> kasowane bloki.
- Moim celem w dalszej grze jest -> pozbycie się trofek z dołu rankingu i umocnienie pozycji mojej drużyny na pl15.
 
Katika: Wiele osób ma problemy z dopasowaniem umiejętności towarzysza do swoich statystyk. Jak Ty to robisz? Masz swoje ulubione umki, które zawsze się sprawdzają?
 
MrocznyKacper:  Na serwerze pl15 podstawowe statystyki cisnę w inteligencje, a do kompletu trzeba również dodać umiejętność 10% do zwierzaka czyli w moim przypadku jest to "co dwie głowy to nie jedna". Dzięki niej wzrosło mi ponad 2 tysiące statystyk, a moje ulubione umiejętności które się sprawdzają to "ostry dziób" + "co dwie głowy to nie jedna" + "łamacz kości". Zamiast łamacza można dać lawinę z Frostiego.
 
Katika: Ulubionego towarzysza też masz? Kiedy i w jaki sposób go zdobyłeś?

MrocznyKacper:  Mój ulubiony zwierzak to Alfred. Kupiłem go spod lady od razu jak pomyślałem sobie co jego umka będzie wyczyniać! 1f600.png
 
Katika: Jak już rozmawiamy o zwierzakach to powiedz czy w prywatnym życiu masz pupila. Możesz opowiedzieć historię Waszego pierwszego spotkania.
 
MrocznyKacper:  Nie mam obecnie przy sobie żadnego pupila, ale w mojej starej miejscowości mam dwa śliczne pieski, które były ze mną od początku mojego życia. W Anglii z moją rodziną zostawiłem dwa koty przygarnięte ze schroniska.
 
Katika: Więź z psem potrafi być bardzo silna, a co możesz powiedzieć o relacjach w grze? Uważasz, że ludzie są raczej życzliwi i pomocni czy wszędzie widać rywalizację?
 
MrocznyKacper:  Kiedyś ludzie byli bardzo pomocni jak jeszcze w grze było TTH, ale od kiedy skasowali ten turniej to wszyscy zapaleńcy próbują swoich sił w TTD, a tam jak wiadomo pomocy się nie otrzyma tylko ostrą rywalizację.
 
Katika: Co najbardziej podoba Ci się w naszej Gazetce? Jak często zaglądasz do niej i na forum?

MrocznyKacper: Szczerze to bardzo rzadko zaglądam na forum. Czytam jedynie najnowsze innowacje, czasem Shoutboxa, a Gazetkę jedynie jak ktoś z drużyny wrzuci link na czat. W Gazetce, tak jak wielu osobom, najbardziej podoba mi się segment z wywiadami i sucharami. Zagadki też są fajne 1f600.png
 
Katika: Czy na zakończenie chciałbyś kogoś pozdrowić?

MrocznyKacper:  Oczywiście! Pozdrawiam moją całą drużynę z pl15 i wszystkich dobrych ludzi, z którymi grałem przez ostatnie 5lat! Takich jak: Minus, Cealek, Posejdon, Xena, Qwehavnik, KiciaMisia, Ania1312 i Kazz. BYŁO Z WAMI SUPER! 1f600.png
 
Katika: Dziękuję za wywiad i zachęcam do częstszego odwiedzania naszej Gazetki, jak i całego forum!

MrocznyKacper:  Dzięki za zaproszenie, było mi bardzo miło! Cześć 1f609.png

 

 

 

Suchary

 

Co robi 9,50 zł w portfelu?

Spoiler

 

Jak się nazywa indyk w drzwiach?

Spoiler

 

Jakie drzewo ma głupie pomysłu?

Spoiler

 

Co robi księżniczka, gdy zgubi klucze?

Spoiler

 

Co mówi palma do palmy?

Spoiler

 

Jak nazywa się kot, który leci?

Spoiler

 

 

 

Od F1 do F12

 

Wiesz co oznaczają wszystkie przyciski od F1 do F12? Jeśli tak to przybij sobie piątkę, bo jesteś w gronie nielicznych. Większość osób nie wie co te klawisze oznaczają i co stanie się kiedy je naciśniemy. A okazuje się, że nie są one zwykłą zapchajdziurą na klawiaturze, lecz mogą pomóc Ci w codziennym korzystaniu z komputera.

 

Według wielu testów, znajomość skrótów klawiszowych przyspiesza pracę przy komputerze o 3 minuty codziennego użytkowania. Co w przeciągu roku daje nam 1095 minut! Wyobraź sobie co możesz zrobić przez te 18 i pół godziny!

 

 

F1:

Potrzebujesz pomocy? Podstawową funkcją klawisza F1 jest otworzenie okienka z pomocą. Np. jeśli znajdujesz się w folderze z plikami i klikniesz ten przycisk uruchomisz pomoc i obsługę techniczną systemu Windows (jeśli właśnie z takiego systemu korzystasz).

 

F2:

Ten klawisz umożliwia zmianę nazwy pliku lub folderu na komputerze i rzeczywiście przyspiesza nazewnictwo poszczególnych plików o dobre kilka sekund. F2 może również działać jako przycisk głośności.

Naciśnij Alt + Ctrl + F2, aby otworzyć dokument w Microsofcie.
Naciśnij Ctrl + F2 aby otworzyć podgląd wydruku.

 

F3:

Naciśnij ten klawisz jeśli chcesz otworzyć okno wyszukiwania w specyficznym programie lub stronie internetowej.

 

F4:

Niezależnie od tego, czy przypadkowo otworzyłeś stronę, której nie chcesz oglądać, czy też siedzisz w pracy na Facebooku, Alt + F4 lub Ctrl + F4 może cię uratować przed złym wzorkiem szefa. Taka kombinacja klawiszy sprawi, że bieżąca witryna, po prostu się wyłączy i to bez zapisywania. W programie Word przycisk F4 powtórzy ostatnią czynność, którą wykonałeś.

 

F5:

Jeśli strona internetowa się zawiesza, przycisk F5 może okazać się pomocny. Kiedy Twoja przeglądarka jest otwarta, naciśnij klawisz F5, a strona automatycznie się odświeży. Jeśli chcesz całkowicie odświeżyć przeglądarkę (i wyczyścić pamięć podręczną), naciśnij CTRL + F5. Możesz również użyć tego przycisku, aby otworzyć przycisk znajdowania/zamiany w programie Word lub rozpocząć nowy pokaz slajdów w programie PowerPoint.

 

F6:

Jeśli piszesz i chcesz zaoszczędzić kilka sekund, naciśnij przycisk F6, aby przenieść kursor do wybranej przeglądarki internetowej. Połączenie CTRL + Shift + F6 sprawi, że otworzy się nowy dokument tekstowy. Ten przycisk może również działać jako przycisk głośności w niektórych laptopach.

 

F7:

Jeśli jesteś zajęty pisaniem dokumentu w programie Word, kliknij F7, aby uruchomić sprawdzanie pisowni.

 

F8:

Na komputerze Mac, F8 pokazuje miniatury wszystkich otwartych przestrzeni roboczych. Z kolei na systemach Windows uruchamia się tryb bezpieczny (przydatny jeśli myślisz,że masz na swoim komputerze wirusa).

 

F9:

Klawisz F9 otwiera okno wiadomości e-mail w Outlooku, a także otworzy pasek narzędzipomiaru w programie Quark 5.0. Na niektórych laptopach może zmniejszyć jasność ekranu. W systemie OS 10.3 klawisz F9 służy do wyświetlania miniatur obrazów obszarów roboczych. Kliknij Fn + F9, aby otworzyć kontrolę misji w systemie Mac OS X.

 

F10:

Przycisk F10 otworzy pasek menu aplikacji, a na systemie Windows 10 otworzy opcję wysyłania projektu do innego ekranu (np. Telewizora lub innego komputera). Jeśli klikniesz Shift + F10, pojawi się pasek funkcji jak po kliknięciu prawym przyciskiem myszy. W systemie IOS przycisk F10 wyświetli wszystkie otwarte okna.

 

F11:

Naciśnij klawisz F11, aby wejść i wyjść z trybu pełnoekranowego w przeglądarce internetowej. W IOS przycisk F11 ukrywa wszystkie otwarte okna (jest to dobra opcja, jeśli twoje dzieci wchodzą do pokoju w momencie kiedy kupujesz prezenty świąteczne online). W programie Excel naciśnięcie Shift + F11 spowoduje dodanie nowego arkuszu do dokumentu.

 

F12:

W programie Word, kliknięcie przycisku F12 sprawi, że dokument automatycznie się zapisze (funkcja Zapisz jako).
Naciśnij CTRL + F12, aby otworzyć dokument w programie Microsoft Word.
SHIFT + F12 zapisuje dokument (tak jak CTRL + S).
CTRL + SHIFT + F12 drukuje dokument.
W systemie IOS 10.4 lub nowszym, F12 pokazuje i ukrywa pulpit nawigacyjny.

 

Uwaga! Zwróć uwagę, że każdy klawisz może mieć nieco inną funkcję jeśli przyciśniesz go razem z klawiszem funkcyjnym Fn.

 

 

 

Czy wiesz, że?

W hero zero mamy masę nawiązań do filmów. Z związku, iż niedawno (2 tygodnie temu) odbyła się gala Oscarowa, postanowiliśmy wypisać kilka elementów gry, wyjętych rodem z ekranów kin.

1. Niektóre łotry zawdzięczają swoje pochodzenie kultowym postacią z filmów, np.

 

614dc094cd113.jpg

 
d8ad7bcea9a89.jpg

2. Również sety spod lady...

4aa09d64a755b.jpg


3. Oraz w kilku misjach możemy odnaleźć swoich ulubionych aktorów, reżyserów...

a730dc613d07b.jpg

4d4ca0fa30bd6.jpg




Warto zobaczyć

 

Życzenia od forumowiczów, dla forumowiczek
 

 

Notatki konserwacyjne 05-03-2019

 

Serwery wychodzące dnia 12 marca

 

Sprawdź która drużyna wygrała HC

 

Poprzednia Gazetka Forumowa

 

Poprzedni Garazowy Przegląd

 

 

 

Kącik zabaw

 

Dla miłośników krzyżówek - jak to bywa w każdej gazecie - prezentujemy delikatna i szybka zabawę dla znawców gry Hero Zero.

 

6ff4a42e6423b.png



Zakończenie

 

Drogie i wyjątkowe Nasze Panie, jak i nieprzeciętni Panowie. To już koniec tych słodkości, mądrości i piękności w dzisiejszym dniu. Mimo, że skład gazetki po raz kolejny się skurczył to nie znaczy, że nie będzie Nas za 3 tygodnie! Wypatrujcie kolorowych i ciekawych treści, które dla Was przyszykujemy z jeszcze większym zapałem i radością. Wiosna za pasem, tak więc budźcie się do życia po tej srogiej i białej zimie. Świat nabiera kolorów, przepięknie   :tecza:   :kwiat:

 

PS. Pozdrawiamy wszystkie osoby, które do tej pory zechciały wystąpić u Nas w roli gwiazd poszczególnych numerów   :*


Użytkownik Katika edytował ten post 10 marzec 2019 - 19:34


#2 ewa47

ewa47

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 414 postów
  • Miejscowość:Ionia
  • Postać:Irelia Xan
  • Drużyna:Placidium Navori






Reputacja: 1702

Napisano 10 marzec 2019 - 20:12

Poza osobą z która jest wywiad to bardzo ładna gazetka


           Irelia


#3 -Main-

-Main-

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 33 postów
Reputacja: 61

Napisano 10 marzec 2019 - 20:49

Powiem tak, to był chyba jeden z 3 wywiadów, które przeczytałem, bo w końcu jakaś osoba, która nie słodzi i wie na czym polega gra. Najbardziej mi się podobały nawiązania do filmów. Na plus też f1-f12. Najlepsze wydanie jakie pamiętam.



#4 NextTVV

NextTVV

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
  • Serwer:PL22
Reputacja: 9

Napisano 10 marzec 2019 - 23:12

Serce dla Kacperka :> "<3" 


  • Katika i KubaRolnik lubią to

#5 McFrytka

McFrytka

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 63 postów
  • Serwer:PL17
  • Postać:McFrytka
  • Drużyna:Poena Capitis






Reputacja: 54

Napisano 11 marzec 2019 - 07:32

Gazetka super, wywiad z osobą która naprawdę zna się na naszej ulubionej grze. Polecam przeczytać osobom, które dopiero zaczynają przygodę z HZ.


  • Katika lubi to

#6 KubaRolnik

KubaRolnik

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 244 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:KubaRolnik
  • Drużyna:Mad House
Reputacja: 80

Napisano 11 marzec 2019 - 15:22

Gazetka fajna :)

Wywiad najlepszy jaki czytałem :D 


  • Katika lubi to

#7 CheelyCherry

CheelyCherry

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL15
  • Postać:MrocznyKacper
  • Drużyna:CHILLWAGON
Reputacja: 0

Napisano 30 marzec 2019 - 19:07

Super Gazetka :D szczególnie wywiad!



#8 MaluchNaOdpale

MaluchNaOdpale

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL21
  • Postać:MaluchNaOdpale
  • Drużyna:Semper Fidelis
Reputacja: 0

Napisano 03 kwiecień 2019 - 14:55

Super gazetka wywiad najlepszy.

#9 .MrocznyKacper.

.MrocznyKacper.

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 14 postów
  • Miejscowość:Bydgoszcz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MrocznyKacper
  • Drużyna:CHILLWAGON
Reputacja: 13

Napisano 09 styczeń 2020 - 18:06

No od razu progres widać co do garażowego przeglądu :D 







Also tagged with one or more of these keywords: gazetka forumowamichael007, Katika, Gluptas31, innowacje, wywiad, kącik zabaw, ciekawostki, suchary, krzyżówka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych