Skocz do zawartości


Zdjęcie

Garażowy przegląd #54 z DeanAmbrose2

wywiad garażowy #54

  • Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Minerva

Minerva

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Miejscowość:Za górami, za lasami :)
Reputacja: 513

Napisano 03 marzec 2019 - 20:17

Cześć i czołem  :smug:
Kochani większość z Was zdecydowała, że Przeglądy Garażowe pozostaną.
Mamy nadzieję, że przypadną Wam do gustu.
Miłej lektury  :huhu: 
 
Pierwszy w tym roku Garażowy Przegląd czas zacząć.
Minerva się kłania. Dziś to ja będę Waszą reporterką.
 
Sowa-wywi_qwpsewr.jpg
 
Zajmijcie wygodne miejsce.
Wprowadzę Was w świat jednego z najbardziej niespodziewanych Bohaterów w naszym kraju.
Wywiadu udzielił nam DeanAmbrose2.
 
 
Image-22j_qwswnwa.jpg
 
Witaj moja ofiaro  :huhu: 
Nie mogłam się powstrzymać przed tym określeniem, bo jestem bardzo zadowolona z wyniku polowania.
Jak Ci minął ciężki z reguły poniedziałek?
 
Dosyć leniwie  :D.
 
Ooo proszę. Nie każdy może pozwolić sobie na słodkie lenistwo od początku tygodnia.
W takim razie postaram się troszkę Ciebie rozruszać. 
Czy możesz przybliżyć nam sylwetkę swojego bohatera, podając nick i serwer?
 
Serwer na którym obecnie gram to pl12 a nick postaci to DeanAmbrose2 a od jakiegoś czasu gram również na pl20 pod innym nickiem :).
 
Wujek google podpowiada mi co nieco, ale wolę zapytać u źródła.
Skąd pomysł na nick? Wiąże się z nim jakaś szczególna historia?
 
Hmm pomysł wziął się ze względu na to że jestem fanem wrestlingu i postanowiłem stworzyć postać z nickiem zaczerpniętym od imienia jakiegoś wrestlera i tak oto padło na Deana Ambrosa a liczba 2 jest przypadkiem ze względu że wyskoczyła mi informacja że taki nick bez liczby istnieje i w podpowiedzi był nick z tą właśnie liczbą  :D.
 
:super: To przy okazji dowiedzieliśmy się coś o Twoich zainteresowaniach. Od dawna fascynujesz się wrestlingiem?
 
Od jakichś 6 bądź 7 lat.
 
Po drobnym wstępie proponuję małą rozgrzewkę.
Mam nadzieję, że nie złapiesz zadyszki.
 
Na każde z poniższych pytań masz maksymalnie 10 sekund gotów?  :D
Ok
 
Twoja ulubiona bajka z dzieciństwa?
 
Animowane transformersy jeśli chodzi o bajki do oglądania :) a takiej do czytania to nie pamiętam  :D.
 
Uprawiasz sport? Jeśli tak to jaki?
 
Sportu zbytnio nie lubię więc żadnego nie uprawiam.
 
Jaki jest Twój idealny sposób na odpoczynek?
 
Mój idealny sposób na odpoczynek to jakiś dobry film bądź gra komputerowa.
 
To teraz coś trochę na temat. Gdyby ktoś nakręcił film o Twoim życiu, to kto zagrałby w nim główną rolę?
 
Najlepiej ja sam  :D. Ogólnie najważniejsze żeby ta osoba była dobrym aktorem :).
 
Jakie 3 cechy najlepiej Cię opisują?
 
Hmm. Pomocny, leniwy i wrażliwy :).
 
Haha oj to lenistwo znowu wypłynęło  :huhu: Co Cię najbardziej irytuje?
 
Najbardziej to spory hałas ponieważ uwielbiam ciszę i spokój.
 
Odrobina hałasu nie jest zła, ale rozumiem, bo sama uwielbiam spokój.
Jakie jest Twoje ulubione słowo? Nadużywasz jakiegoś?
 
Chyba nie mam takiego  :D. Chociaż dosyć często używam słowa kurczę  :D.
 
O qrczę czyli jakieś jest hahah  :haha: Ważniejsza jest dla Ciebie, droga czy cel?
 
Cel a zwłaszcza osiągniety ponieważ można wtedy obrać drogę do kolejnego celu :).
 
Planujesz czy działasz spontanicznie?
 
Przeważnie planuję.
 
Ja z kolei zawsze spontan  :D Wolisz HeroCon dotyczący ataków na łotra czy może zdobywanie sławy w kryjówce?
 
Trudny wybór  :D ale trochę bardziej wolę HeroCon dotyczący ataków na łotra.
 
W grze ważniejsze jest zdobyte doświadczenie czy może monety?
 
Doświadczenie jest ważniejsze gdyż im wyższy poziom się posiada tym więcej monet się zdobywa :).
 
Ile razy średnio w ciągu roku zaglądasz na forum?
 
Praktycznie niemal codziennie.
 
Miło  :smug: Masz jakiś ulubiony dział czy buszujesz po wszystkich forumowych zakamarkach?
 
Ulubionego działu chyba nie mam ponieważ każdy dział sprawdzam co jakiś czas.
 
Na koniec szybkich pytań taka mała wisienka na torcie. Co zrobiłbyś, gdybyś znalazł towarzysza Pingu w zamrażarce?   :O 
 
Przygarnąłbym  :D.
 
Oj z pewnością miałby dobrze.
To lecimy dalej, wydłużając czas na odpowiedź.
Interesuje mnie bardzo i pewnie również czytelników jak wyglądały Twoje początki na HZ.
Stawiając swoje pierwsze kroki w grze, wyznawałeś zasadę „kto pyta, nie błądzi” czy może „człowiek uczy się na błędach”?
 
Początkowo uczyłem się na błędach ale później zacząłem się pytać o rady żeby popełniać mniej błędów :).
 
Podglądałam sobie trochę Twoje osiągnięcia.
Wczoraj zdobyłeś pierwsze miejsce w TTD.
Często udaje Ci się bywać w czołówce tego turnieju?
 
Dość często w top10 bywam a czasem się uda wygrać lub być w top3.
 
W tej chwili masz tak wiele osiągnięć za sobą np. TOP1 w honorze, poziomie itd.
Co Ciebie motywuje do dalszej gry na tak wysokim poziomie?
Dokąd biegniesz, jaki jest Twój cel?
 
Obecnie dążę do zdobycia 700 poziomu ponieważ taki jest ostatni bohaterski czyn oraz do bycia w ścisłej czołówce kraju jeśli chodzi właśnie o poziom postaci.
 
Ambitnie :) 
Co 3 tygodnie wprowadzane są aktualizacje do gry.
Nie zawsze są one zgodne z oczekiwaniami graczy.
Gdyby to zależało wyłącznie od Ciebie jakie zmiany wprowadziłbyś w pierwszej kolejności?
 
W pierszej kolejności wprowadziłbym ułatwienie podczas HeroConu dotyczącego zdobywania sławy w kryjówce a mianowicie o skrócenie czasu produkcji atakobotów
o połowę w trakcie tego HeroConu a kolejną rzeczą jakieś nowe pomieszczenia w kryjówce np. na skracanie czasu oczekiwania na zadania nadzwyczajne, 
zwiększenie wartości przedmiotów [np. na 1 poziomie 5% więcej monet za sprzedaż] i to chyba na tyle jeśli chodzi o zmiany.
 
Ostatnio zostały wprowadzone bonusowe nagrody za atakowanie kryjówek, pojedynki, ligę.
Czy ta zmiana wywołała w Tobie entuzjazm? 
Udaje Ci się zaliczyć wszystkie ataki? Nagrody są satysfakcjonujące? 
 
Bardzo satysfacjonują mnie te nagrody o ile udaje mi się je zdobyć a staram się zdobyć wszystkie dostępne danego dnia :).
 
Biorąc pod uwagę całą Twoją dotychczasową karierę jako bohater, odpowiedz mi, proszę na to jakże nurtujące pytanie.
Jakie cechy posiada idealny gracz?
 
Wydaje mi się że wytrwałość i chęć pomocy innym graczom.
 
Wytrwałość jest ważną cechą i czas weryfikuje, jak silni jesteśmy.
Otrzymywałeś pomoc od innych graczy? Gdybym była noobkiem w grze poświęciłbyś mi chwil parę na ogarnięcie?   :confused: 
 
Pomoc w czymś czego nie wiedziałem otrzymywałem od osób z drużyny. Oczywiście że chętnie bym pomógł :).
 
Jest na HZ gracz, którego podziwiasz?
 
Podziwiam gracza o nicku gazman który prawdopodobnie ma najlepsze statystyki na świecie :).
 
Gdybyś miał zostać superbohaterem, którego wybrałbyś i dlaczego?
 
Hmm chyba spider-mana  :D ze względu to że strzela siecią  :D.
 
Hero Zero, jakby nie było, jest pochłaniaczem czasu. Szczególnie jeśli gra się od lat i ciężko wrzucić na luz.
Jak sądzisz będziesz wspominać swoją grę w Hero Zero będąc w podeszłym wieku?
 
O ile będę pamiętał to będę dobrze wspominał swoją grę  :D.
 
Spodziewałeś się, że zostaniesz zaproszony do wywiadu?
Zastanawiało Cię, dlaczego akurat Ciebie wybrałam? 
 
Trochę mnie to zastanawiało ale spodziewałem się że kiedyś zostanę zaproszony do wywiadu  :D.
Czy chciałbyś kogoś pozdrowić? 
 
Chciałbym pozdrowić Carmel[Maupkę], Aryę[Kaczkę], Laghertę[Kicię], ekipę High Voltage z pl12, ekipę Absent Minded z pl20, Flotę, Krzaczka, 
prowadzącą wywiad oraz masę osób z którymi miałem okazję grać przez ostatnie kilka lat.
 
Dziękuję ślicznie za Twój poświęcony czas i za to, że pozwoliłeś poznać się bliżej.
Życzę Ci, żebyś mimo przeszkód zawsze osiągał swój cel.
Powodzenia w dobiciu do wymarzonego poziomu i też w życiu realnym.
Pozdrawiam Sówka vel Mine   :huhu: 


#2 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 352 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1694

Napisano 03 marzec 2019 - 21:15

Widzę ciekawą nowość dodaną do garażowych, tzn. 10 sekund na odpowiedź, lecz niestety według mnie położyło to cały wywiad.10 sekund na odpowiedź sprawiło, że odpowiedzi, widać zostawały podawane bez przemyślenia, mało w nich kreatywności. Ot tak,byle by odpowiedzieć na pytanie, bez dodawania czegoś od siebie. Sprawiło to, że wywiad wyjątkowo nudny. Podejrzewam, że jakby dać więcej czasu Deanowi Ambrosowi (pozdrawiam fana wrestlingu :D), to prawdopodobnie byłoby zdecydowanie ciekawiej. No cóż, eksperyment się nie udał, następnym razem przeprowadzić wywiad w sposób po staremu i będzie dobrze. Zwłaszcza, że pytania były w miarę spoko. W miarę, ponieważ, od ostatniego przeglądu kilka miesięcy minęło i każdy liczył, że po przerwie redaktorzy wrócą zdwojoną siłą, z workiem pełnym nowych pytań. Takiego worka niestety nie było i w niektórych momentach czułem jakbym oglądał powtórkę z poprzednich wywiadów.
  • ewa47 lubi to

gluptas1.gif


#3 Pablo Escobar

Pablo Escobar

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 457 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Respect Team






Reputacja: 290

Napisano 03 marzec 2019 - 23:57

Troche nuda



#4 leex

leex

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
Reputacja: 75

Napisano 04 marzec 2019 - 05:05

Ogólnie wywiad taki sobie. Należy pochwalić reporterkę za starania i chęci urozmaicenia przeglądu. Pierwsza próba co prawda niezbyt udana, ale myślę, że w przyszłości ona się sprawdzi i nie należy z niej rezygnować. Co prawda rozmówca mógłby nieco bardziej się zaangażować w ten projekt, no ale i tak jest nieźle. Jak dla mnie przesadzona ilość emotikonek.


Użytkownik leex edytował ten post 04 marzec 2019 - 05:06


#5 bearbeer7788d

bearbeer7788d

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 46 postów
  • Miejscowość:Grudziądz
  • Serwer:PL3
  • Postać:bearbeer
  • Drużyna:Erotomani
Reputacja: 24

Napisano 04 marzec 2019 - 11:41

Nie ma co narzekać pany , i panie ... Minerva dobra robota . Ja przeczytałem jednym tchem ... Ciekawe

Użytkownik bearbeer7788d edytował ten post 04 marzec 2019 - 11:42


#6 McFrytka

McFrytka

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 63 postów
  • Serwer:PL17
  • Postać:McFrytka
  • Drużyna:Poena Capitis






Reputacja: 54

Napisano 04 marzec 2019 - 18:18

Fajnie że są jakieś urozmaicenia w tym wywiadzie - 10 sekund na odpowiedź. Ogólnie to całkiem spoko, fajny gracz z topki :) 



#7 PaniK

PaniK

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Miejscowość:Pomorze albo nie pomoże
  • Serwer:PL25
  • Postać:HaVanya
  • Drużyna:Invictus






Reputacja: 344

Napisano 04 marzec 2019 - 19:43

Ja to fanka wywiadzików - każdy wiem. Więc się cieszę że coś się pojawiło ^^ Co prawda szału nie ma, ale chęci i starania się liczą! 10 szybkich pytań byłoby lepsze gdyby pytania były inaczej sformowane. Na przykład na odpowiedzi TAK/NIE - to by mogło być i szybkie i ciekawe :D Więc czekam na kolejne! 


Ciekawi mnie twoje zaciekawienie.






Also tagged with one or more of these keywords: wywiad, garażowy, #54

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych