Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Zmiana drużyny


  • Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kiltro

Kiltro

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:Kiltro
  • Drużyna:NeverBackDown
Reputacja: 0

Napisano 21 luty 2019 - 23:59

Witam. Mam propozycje dotycząca drużyn. A mianowicie chodzi o wprowadzenie tygodniowej przerwy czasowej na wstąpienie do innej drużyny. Niektórzy gracze np. Na serwerze pl6 skaczą z drużyny do drużyny kilka razy dziennie nabijając sobie energie w dostosowanych do tego drużynach na których maja zdobyte trofea na energie w innych na walki w lidze a w innych ataki na bandę z nagrodami z energią. Pl6 jest zdominowany przez 1 drużynę i 3 graczy niema możliwości uczciwej rywalizacji z tymi graczami. Myślę ze na innych serwerach jest podobnie. Wprowadzenie tygodniowej kary na wstąpienie do innej drużyny da szanse innym graczom.

#2 AjaTheQueen

AjaTheQueen

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 38 postów
  • Serwer:PL22
Reputacja: 35

Napisano 22 luty 2019 - 10:58

Twórcy gry nie mogą nam tego odgórnie zabronić. To, że właściciele drużyn zezwalają na takie podróże to już ich sprawa. Temat do zamknięcia, bo i tak nic z tym nikt nie zrobi.


5KAU56R.pngI am a dragon and I will drag you.


#3 Kiltro

Kiltro

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:Kiltro
  • Drużyna:NeverBackDown
Reputacja: 0

Napisano 22 luty 2019 - 11:54

Tyle ze na pl6 skoki miedzy druzynami odbywaja sie na multi kontach. Jeden gracz lata kilkoma postaciami, znalazł luke i pajacuje psuje tym cala rozgrywke.

#4 AjaTheQueen

AjaTheQueen

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 38 postów
  • Serwer:PL22
Reputacja: 35

Napisano 22 luty 2019 - 12:33

No to jeśli wiesz kto jest właścicielem multikont to po prostu to zgłoś. Nic innego nie możesz zrobić.


  • Aleksy lubi to

5KAU56R.pngI am a dragon and I will drag you.


#5 Krecha128

Krecha128

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Serwer:PL25
  • Postać:Krecha128
  • Drużyna:KrechaTeam
Reputacja: 6

Napisano 24 czerwiec 2020 - 20:50

to było by bez sensu bo jak np. wywalą cię z drużyny albo dojdziesz do druzyny z nieaktywnymi noobami to co tydzien bez druzyny no sorry ale ja jestem zdecydowanie na nie






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych