Skocz do zawartości


Zdjęcie
* - - - - 1 głosy

50 pojedynków żeby dostać 3 nagrodę


  • Please log in to reply
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 mondek1

mondek1

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:Mondek1
  • Drużyna:Liga Graczy
Reputacja: 1

Napisano 12 luty 2019 - 14:15

Siemka przez cały dzień siedziałem i nie udało mi się tego zrobić przesada lepiej by było dac do kryjówki 50 atakow A 20 do pojedynków.
  • Singlung lubi to

#2 ewa47

ewa47

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 414 postów
  • Miejscowość:Ionia
  • Postać:Irelia Xan
  • Drużyna:Placidium Navori






Reputacja: 1702

Napisano 12 luty 2019 - 14:30

50 walk w kryjówce byłoby niemal niewykonalne.  20 pojedynków? przecież to sie w godzinę by zrobiło. Ciesz sie że twórcy cokolwiek dają, a nie tylko P2W


Użytkownik ewa47 edytował ten post 12 luty 2019 - 14:31

  • Didis2005 lubi to

           Irelia


#3 Seba705

Seba705

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów
Reputacja: 243

Napisano 12 luty 2019 - 14:34

50 pojedynków hm easy jest jakimś cudem ja codziennie daję radę i to bardzo proste jest ale trzeba chcieć


  • Didis2005 i JaRudy lubią to

#4 Deesir

Deesir

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 1

Napisano 12 luty 2019 - 15:44

 

50 pojedynków hm easy jest jakimś cudem ja codziennie daję radę i to bardzo proste jest ale trzeba chcieć

 

niektórzy maja jeszcze prywatne zycie  wiec 50pojedynkow to troche przeszada nie dosc ze gra staje sie pay2win to jeszcze no-life 24/7


  • Klekotowa lubi to

#5 kamil1156

kamil1156

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:taksizrt1
  • Drużyna:Quick Arrow
Reputacja: 0

Napisano 12 luty 2019 - 17:11

niewykonalne tak to idz do druzyny ktora ma trofea z trenami



#6 madmax11

madmax11

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Serwer:PL16
  • Postać:Potężna
  • Drużyna:Dobra
Reputacja: 27

Napisano 12 luty 2019 - 20:57

No cóż moim zdaniem 50 ataków w kryjówce byłoby łatwiejsze niż 50 pojedynków.No ale bez przesady 20 pojedynków to byłoby natomiast zbyt łatwe.



#7 Bomboladolub

Bomboladolub

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 2

Napisano 14 luty 2019 - 09:46

Wszystko zależy od lvlu, i momentu rozwoju serwera. Na niższym lvlu (a co za tym idzie słabszym rozwoju kryjówki) można zrobić więcej ataków kryjówką, bo wybierani są słabsi przeciwnicy.

 

A na wyższym lvlu, i dobrym rozwoju kryjówki, jest na przykład pomieszczenie, które zwiększ ilość pojedynków do siedmiu.

 

A tak wgle, to przecież można w nocy siedzieć i już po 12.00 zrobić 7 pojedynków, i dopiero potem iść spać, a rano cały pasek na pojedynki jest jak nowy.

 

Mogli, NIECENZURALNE SŁOWO na szeroko dać 1 oponkę za każdy wygrany pojedynek, to wtedy bym sobie pomyśłał, żę mają rozmach NIECENZURALNE SŁOWO. A tak...no life, pay 2 win, żal 2 sleep, graj 2 pay, game. 


Użytkownik Bomboladolub edytował ten post 14 luty 2019 - 09:58


#8 mania10xd

mania10xd

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 291 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:mania10xd
  • Drużyna:The Versager
Reputacja: 601

Napisano 15 luty 2019 - 15:17

50 pojedynków da się zrobić jednak potrzeba dość sporo czasu :) Tak to już jest, kto chce wiecej osiągnąć musi dłużej grać codziennie. Cieszmy się że coś urozmaica grę    :P  


:serce:★·.·´¯`·.·★Mania★·.·´¯`·.·★:serce:

The Versager :*


#9 AjaTheQueen

AjaTheQueen

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 38 postów
  • Serwer:PL22
Reputacja: 35

Napisano 15 luty 2019 - 15:26

50 pojedynków da się zrobić jednak potrzeba dość sporo czasu

 

No fakt, ale to wychodzi ponad 8 godzin siedzenia przed ekranem. Zauważyłem, że jeśli jesteśmy w grze to szybciej ładują się punkty pojedynkowe. Jeśli jesteśmy poza grą - wolniej. Więc trzeba by siedzieć bite 8 godzin, żeby punkty się ładowały w odpowiednim tempie. To za dużo. Nie każdy da radę to wykonać ze względu na szkołę/pracę/inne zajęcia.


  • Singlung lubi to

5KAU56R.pngI am a dragon and I will drag you.


#10 bearbeer7788d

bearbeer7788d

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 46 postów
  • Miejscowość:Grudziądz
  • Serwer:PL3
  • Postać:bearbeer
  • Drużyna:Erotomani
Reputacja: 24

Napisano 17 luty 2019 - 02:28

Szybciej czy nie szybciej panie AjaTheQueen , 8 bitych godzin tłuczenia innych osobników to o wiele za dużo . Co z tym idzie minimum życia realnego , nie ma mowy ... Nie ide na to . Ja jestem za tym by zostało to troszkę dopracowane , no ale to już czas pokaże . Jakaś polowa graczy niedługo straci oczy , kolejne 25% w przyszlym więc pewnie wyjdziecie na plus z oponkami , bo ślepy raczej nie zaowazy że kupuje pakiecik za 429 z groszem , a pozostała reszta graczy niech pyka sobie dalej ... Z kimś trzeba się pojedynkować , Playata zaciera ręce ...a wasi staruszkowie już szykują pacha za użycie karty ;-) A tak poważnie to nic nie wiem , nic nie widziałem . GRA SPOKO... ALE Z GŁOWĄ JAK MA BYC GRANE , TO I TAK TWORZONE NIECH BEDZIE .

Użytkownik bearbeer7788d edytował ten post 17 luty 2019 - 02:54

  • Singlung lubi to

#11 -Main-

-Main-

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 33 postów
Reputacja: 62

Napisano 17 luty 2019 - 12:38

Pozwolę sobie krótko opisać takową "innowację"

50 pojedynków jest wykonalne, ale któż by chciał spędzić kilka godzin i regularnie co 10 minut atakować? Po raz kolejny jest dodawana rzecz, która sprzyja znacznie oponkowiczom oraz osobom, które spędzają życie przed gierką. Takowa rzecz zmusza więc graczy, aby Ci albo wydawali więcej oponek na ataki - co z tym idzie ich kupowanie, albo spędzanie większej ilości czasu w grze. Żadna z tych rzeczy nie jest przyjazna osobom, które pracują, uczą się, albo po prostu grają dla rozrywki, a nie dla miejsca w rankingu. Po raz kolejny jakaś nowa rzecz pozwoli tzw. no-life'om powiększenie w chociaż minimalnym stopniu przewagi nad pozostałymi. Jedynym wyjściem jest albo znalezienie z trofkami na odwagę, albo pogodzenie się z tym, że nie zdobędą takowych nagród.

 

P.S Nie gram w to, więc mnie to nie interesuje.



#12 scpeace

scpeace

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Miejscowość:Częstochowa
  • Serwer:PL22
  • Postać:scpeace
  • Drużyna:Illegal content
Reputacja: 0

Napisano 24 luty 2019 - 18:41

Popieram, bonus za pojedynki zmniejszyć do 30, a za kryjówki zwiększyć do 30.



#13 Krecha128

Krecha128

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Serwer:PL25
  • Postać:Krecha128
  • Drużyna:KrechaTeam
Reputacja: 6

Napisano 24 czerwiec 2020 - 19:40

według mnie 50 pojedynków powinno zostać ponieważ to nie jest tak drogie dzieciaczki że wy se gracie do 30 minut dziennie i chcecie mieć odrazu wszystkie nagrody 50 pojedynków to jest wyzwanie dla nieco aktywniejszych graczy (5, 6 h dziennie) a nie że se grać tą godzine czy pół i chcecie mieć wszystko

 

Co do kryjówki tam też ilość codziennych pojedynków powinna wynosić 50 ponieważ za łatwo sie robi to 20



#14 XDLOLPRO69

XDLOLPRO69

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 22 postów
  • Serwer:PL24
  • Postać:XDLOLPRO
  • Drużyna:The Purge



Reputacja: 47

Napisano 25 czerwiec 2020 - 06:43

Nie na 5-6h tylko na 7h 30 minut
6 x 7 = 42 5 za darmo(po północy) i zostaje 3 czyli 30 monut
  • Singlung lubi to

#15 Singlung

Singlung

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 98

Napisano 05 sierpień 2020 - 16:59

według mnie 50 pojedynków powinno zostać ponieważ to nie jest tak drogie dzieciaczki że wy se gracie do 30 minut dziennie i chcecie mieć odrazu wszystkie nagrody 50 pojedynków to jest wyzwanie dla nieco aktywniejszych graczy (5, 6 h dziennie) a nie że se grać tą godzine czy pół i chcecie mieć wszystko

 

Co do kryjówki tam też ilość codziennych pojedynków powinna wynosić 50 ponieważ za łatwo sie robi to 20

 

Nie jestem zadnym dzieciaczkiem, predzej w wieku twojej matki, wiec daruj sobie takie argumenty. To wlasnie nieletni moga siedziec wiecej w grze, na komorkach np. zamiast siedziec na dworzu, czytac ksiazke, czy nawet kosztem odrabiania lekcji jak im sie nie chce czy nie potrafia. Dorosli nie maja za bardzo takiej mozliwosci, chyba ze chca wyleciec z roboty z hukiem i nie miec kasy na nic ani na zarcie, ani na czynsz, ani na net, ani na pakiet oponek na miesiac. Wiec tworcy niech sie ogarna i dadza doroslym opcje zrobienia tych pojedynkow bez logowania sie co 8 godzin od 24, z budzkiem w nocy czy cos w tym stylu, bo to paranoja. Do tego niedlugo w Anglii wejdzie ustawa, ze takie praktyki jak ta, czyli zmuszanie do kupowania mikrowaluty by osiagnac cel w zadaniu w grze, bo nie da sie rzeczywiscie NORMALNA gra, bo to nei jest normalna gra podpadaja pod hazard. Potem to pojdzie pewnie na Unie i skonczy sie rumakowanie dla Playa z czyms takim. 



#16 Bartek261

Bartek261

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 16 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:bartek26
  • Drużyna:CHILLWAGON
Reputacja: 6

Napisano 06 sierpień 2020 - 02:03

Wyrobienie 20 ataków w lidze dłużej zajmuje niż 50 pojedynków 



#17 Klekotowa

Klekotowa

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:ReportVampirellaPlease
  • Drużyna:Galaktyczni XD
Reputacja: 37

Napisano 06 sierpień 2020 - 08:54

Powiem tak. Lepiej zmniejszyć ilość ataków bo nie idzie wyrobić tego albo trzeba siedzieć długo. Psycha może siąść od tego. Twórcy zamiast usprawniać grę tak, żeby przyjemnie się grało to sprawiają że się czasami rzygać się chce jak się ma klikać ataki co 10 min. W lidze jest to fajnie zrobione. Nie ma tak jak w pojedynkach, że po przekroczeniu 20 odwagi czas na jeden pkt odwagi 3 min, czas regeneracji jest dokładnie taki sam jak od 0-20 w adrenalinie, więc dlaczego tak tego nie załatwią, wtedy nie było by takich problemów z narzekaniem i ludzie nie grali by na botach żeby wyrobić te głupie 50 ataków żeby dostać fajną nagrodę.



#18 ZmusiliMnie

ZmusiliMnie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Velusia
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 272

Napisano 06 sierpień 2020 - 12:35

Powiem tak. Lepiej zmniejszyć ilość ataków (...) wtedy nie było by takich problemów z narzekaniem i ludzie nie grali by na botach żeby wyrobić te głupie 50 ataków żeby dostać fajną nagrodę.

Ty tak na poważnie?  50 pojedynków to przyczyna używania botów?  :haha: dla was każdy powód jest dobry żeby je stosować. Nawet gdyby gra polegała na zalogowaniu się raz dziennie na 1 minutę to pewnie w ruch poszłyby boty bo to za trudne zadanie.

 

Co do samego tematu (który, nagle ożył po ponad roku), 50 pojedynków to sporo ale według mojej opinii całkowicie do zrobienia bez siedzenia 24h. Prywatny klub walki w kryjówce, logowanie zaraz po 00, trofki czy nawet odnawianie odwagi za oponki. Możliwości jest mnóstwo, kwestia organizacji i planowania. Gram na telefonie, może dlatego jest mi łatwiej bo mogę sobie klikać w kolejce na poczcie, stojąc na przystanku czy wszędzie gdzie mam ochotę i 3 wolne minutki  :smile:


  • Pablo Escobar i Rzepik lubią to

(-(-(-(-  -)-)-)-)   <-------- ja i moi ludzie  :haha: 


#19 Rzepik

Rzepik

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 42 postów
  • Miejscowość:Daleko
  • Serwer:PL23
  • Postać:Rzepik
  • Drużyna:Antidotum
Reputacja: 39

Napisano 06 sierpień 2020 - 18:49

Jak dla mnie nie ma po co zmieniać tych nagród za 50 pojedynków, ale fajnie jakby po tych 20 odwagi naliczały się dalej, że każdy punkt co 30 sekund :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych