Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Ataki ligowe - propozycja.

liga atak ranking

  • Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Ataki ligowe - propozycja. (8 użytkowników oddało głos)

Czy uważasz pomysł za słuszny?

  1. Tak, jestem za realizacją. (2 głosów [25.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.00%

  2. Pół na pół - opiszę swoje wrażenia w komentarzu. (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  3. Nie, pomysł absolutnie mi się nie podoba. (6 głosów [75.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 75.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 AjaTheQueen

AjaTheQueen

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 38 postów
  • Serwer:PL22
Reputacja: 35

Napisano 28 styczeń 2019 - 17:55

Cześć!

 

Otóż, przeglądając pełne funkcje gry odkryłem, że jesteśmy trochę poszkodowani w atakach ligowych. Już tłumaczę.

Wchodząc w zakładkę pojedynków, a następnie ataków ligowych mamy proponowanych przez grę 3 zawodników.

No fajnie, możemy wybrać z kim chcemy zawalczyć.

O ile ta systematyka działa z początku, tak później jest już to kłopotliwe.

 

Początkowe poziomy (od 1 do około 60) są ustawione tak, że proponowani gracze do ataku ligowego są mniej więcej na tym samym poziomie co nasza postać - np. moja postać ma poziom 16, postaci proponowane to poziom 16, 16 i 17. Jest fair.

 

Ostatnio właśnie zauważyłem, że im wyższy poziom (okolice 60+), tym trudniej wybrać przeciwnika ligowego. Sporo osób gra bez wspomagaczy, bez oponek. Przez co statystyki są niższe.

Tak, wiem. Nikt nikomu nie zabrania grania z oponkami itp, ale nie każdego na to stać.

 

Obecnie mam poziom 74, a gracze jakich proponuje mi gra do ataku ligowego są zbyt silni. Poziomy proponowane wahają się między 90, a nawet 225.

 

Przykładowa propozycja:

U6jq1SV.jpg

 

Zdaję sobie również sprawę z tego, że jest opcja zmiany przeciwników, ale często gęsto nic to nie daje, gdyż proponowani nadal nie są dopasowani.

 

Dlatego też wpadłem na pomysł, aby w profilach odwiedzanych graczy pojawiła się opcja ataku ligowego. Mamy już taką opcję w zwykłym ataku. Zwykły atak możemy wykonać przez zakładkę pojedynków, albo właśnie przez ranking.

Uważam, że takie ataki ligowe przez profil będą dobrym rozwiązaniem. Oczywiście oczekiwanie czasowe i wszystko inne pozostaje niezmienne.

 

Co sądzicie o takim pomyśle?

Dajcie znać zarówno w komentarzu jak i w ankiecie na górze tematu.

Pozdrawiam ;)


Użytkownik AjaTheQueen edytował ten post 28 styczeń 2019 - 17:57

5KAU56R.pngI am a dragon and I will drag you.


#2 FuriaN

FuriaN

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 28 postów
  • Miejscowość:Moje Humphreydale
Reputacja: 78

Napisano 28 styczeń 2019 - 20:55

Pomysł w miarę :D Mam tak samo 273 poziom i często trafiają mi się nawet +400 poziomy, tylko to zależy od Ciebie, czy chcesz przegrywać :/ Bo możesz iść bardzo szybko i wysoko w lidze, jak na swój poziom lub trzymać się, jak inni na Twoim poziomie w słabej lidze. 


cde036d7f241e.png


#3 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 353 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1695

Napisano 30 styczeń 2019 - 15:16

Jeśli trafiają Ci się sami mocniejsi od Ciebie przeciwnicy, znaczy, że na tą chwilę jesteś za słaby na rangę w której aktualnie się znajdujesz. Łatwo jest awansować, ciężej jest się utrzymać :) Co do pomysłu nie podoba mi się on :D już wyjaśniam czemu, liga polega na tym, że nie wiadomo kto się trafi, za każdym razem jest to niespodzianka z kim przyjdzie się nam zmierzyć. Za Twoim pomysłem liga stała by się zbyt monotonna, ponieważ każdego dnia atakowalibyśmy ciągle te same osoby, a to nic innego byłoby jak zwykłe pojedynki. Równie dobrze można by wtedy usunąć zwykłe pojedynki i zostawić samą ligę, ale po co. Lepiej jak jest teraz :) a i jeszcze gdyby nie było losowania to taki gościu co ma najwyższe statystyki na serwerze za każdym razem wygrywałby ligę. A dzięki losowaniu gdy się pofarci w danym tygodniu można takiego gostka powstrzymać i zabrać mu pierwsze miejsce ;)
  • ewa47 i FuriaN lubią to

gluptas1.gif






Also tagged with one or more of these keywords: liga, atak, ranking

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych