Skocz do zawartości


Zdjęcie

Garażowy Przegląd #53 z Piter0711


  • Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 CrazyWoman

CrazyWoman

    Były Moderator

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Miejscowość:Gdzieś na końcu świata
  • Serwer:PL24
Reputacja: 198

Napisano 01 grudzień 2018 - 00:01

Cześć i czołem Chochliki Forumowe !!
W tym numerze poznamy bliżej gracza Piter0711 z PL17
Z tej  strony CrazyWoman dzisiaj ja będę Waszą reporterką .
 
pbixjk6.png
Cześć, jak się masz? Co ciekawego porabiałeś dzisiaj ?
Witam, dziękuje dobrze. Akurat dzisiaj od niepamiętnych czasów miałem wolne, więc skorzystałem z tego i trochę posprzątałem mieszkanie, zrobiłem obiad no i oczywiście klikanie misji na HZ z doskoku.
 
Opowiesz nam  trochę o sobie, o życiu, kiedy nie kryjesz się pod Nickiem Piter0711 ?
Jestem  urodzonym optymistą twardo stąpającym po ziemi, a zarazem człowiekiem z żelaznymi zasadami i bardzo trudnym charakterem. Na co dzień przedsiębiorca zajmujący się remontami i wykończeniem wnętrz co niestety pochłania większość mojego dnia. Po pracy wierny i oddany mąż.
VQ27yky.pngXzlUdQI.png
 
Hmmm optymista z zasadami  :smile:  Zdradzisz nam swoje imię i wiek ?

Tak osobiście nie znam zodiakalnego skorpiona, który jest pesymistą, mam na imię Piotr i mam 34 lata.
 
Czyli Nick jest nawiązaniem do imienia  :super: Czy zapracowany przedsiębiorca ma jakieś hobby? Czy niestety czasu już braknie?

Tak zgadza się, a dodatkowo te cyferki to dzień i miesiąc moich urodzin   :smile: . Moje hobby to moja praca to jest coś, co kocham, najcięższy kawałek chleba w budowlance wiecznie coś nowego, nowe techniki wykończenia, nowe produkty ciągłe szkolenia. I żartobliwie mówiąc to doba, tydzień, miesiąc i rok są za krótkie.

 
Rzadko się zdarza, żeby praca była również hobby  :super:  pozazdrościć tylko. Długo już grasz w Hero Zero ? Czy pl17 jest jedynym Twoim serwerem ?  

Nie ma czego zazdrościć, trzeba sobie wyznaczyć cel w życiu i do niego dążyć nawet po trupach. Problemem ludzi jest to, że robią to co inni im narzucają i nie mają odwagi się temu przeciwstawić. Ja tę odwagę miałem i dziś mam to, co chciałem. Kiedyś miałem mały i krótki epizod na pl 14 w tej chwili tylko pl17  no i gram ponad 2 lata.

 
Co się skusiło do gry? Zobaczyłeś reklamę i stwierdziłeś „Tak chcę być Super Bohaterem ‘’ ? A może do gry namówili Cię znajomi ?
Tak widziałem reklamy, ale ostatecznie do gry namówiła mnie żona. Padło na pl17, choć nie zaczynałem równo ze startem tego serwera.
 
O jaka dobra żona :) Nie ma nic lepszego niż namówienie do gry w HZ!! Pamiętasz swoje początki? Jak byłeś tak zwanym noobem ?  :smug: 
Oj tak początki były trudne, wędrowałem od drużyny do drużyny, nikt się ze mną nie liczył, a moje zdanie nie miało siły przebicia. Teraz jest inaczej  mam dziesiątki wiadomości od słabszych lub początkujących z prośbą o porady. Są też ludzie, którzy ufają mi a ja im.
 
Zaufanie masz a czy jakieś przyjaźnie które może weszły w życie realne ?
Czy przyjaźń tego na chwilę obecną nie mogę powiedzieć, ale są osoby w drużynie, z którymi z miłą chęcią bym się spotkał przy piwie.
 
Jesteś w czołówce najlepszych graczy a do tego przywódcą drużyny z kompletem trofek. Czy od początku był to Twój cel ?

Moim celem było zajść jak najdalej najpierw lvl potem staty. Pierwszy cel osiągnięty mam najwyższy lvl na tym serwerze, czy pod względem stat będę numerem 1? Czas pokaże, a co do przywódcy to wynikowa moich starań to nie był mój cel to efekt dobrej gry i wspomnianego wcześniej zaufania.
 
Widzę, że bardzo poważnie podchodzisz do gry super  :super: Ciężko jest być dobrym przywódcą ?

Oj tak każdy chce czegoś innego i trzeba to pogodzić i zarazem dbać o dyscyplinę. Na szczęście są jeszcze doradcy, którzy mi pomagają to właśnie Ci ludzie, którzy ufają mi a ja im. Apropo przywódcy to zostałem nim nie dawno.
 
Zaufanie i dobre kontakty z doradcami to jedna z najważniejszych rzeczy w drużynie. Zdobycie kompletu trofek to sukces całej drużyny. A Ty masz jakiś swój indywidualny sukces? Nie licząc posiadanie najwyższego lvl na serwerze  :smug: .

W grze najważniejszym sukcesem było dostanie się do rozwiniętej drużyny z kompletem trofek, to zadanie było o wiele trudniejsze niż osiągnięcie najwyższego lvla.
 
Tak, wymagania mają niemałe takie drużyny  -_- Udało Ci się wygrać TTD ? Jeśli tak to czy było warto ?
TTD wygrałem wielokrotnie, dobra taktyka i liczenie pomagają, a każde wygrane ttd to 75 darmowych oponek więc zdecydowanie warto.
 
Na pl 17 jest dużo graczy ale czy jest ktoś kto jest dla Ciebie autorytetem? Kogo podziwiasz od początku ?
Zdecydowanie nie, nie ma takiego gracza. Wędrując po różnych drużynach zawsze obierałem jeden cel: osiągnąć najwyższy level, to była moja motywacja. I tym sposobem najwyższy level w drużynie stał się najwyższy na serwerze.
 
Czy spodziewałeś się kiedykolwiek, że pewnego dnia jako jeden z najlepszych graczy w grze, zostaniesz poproszony o wywiad?
Szczerze mówiąc, to się nie spodziewałem, tym bardziej że, nie wiem jakimi kryteriami się kierujecie przy wyborze takiego gracza. Cieszy mnie to iż wasz wybór padł na mnie i mogłem się zaprezentować.
 
Wybieramy najlepszych z najlepszych  :smug: kryjówkę masz na 88% rozwoju  :super:  dużo czasu na nią poświęciłeś ?

Praktycznie od momentu jej wprowadzenia, ale z tym mi się nie spieszy, niech inni się wykażą. Poza tym nie zawsze ją rozwijam, niekiedy po prostu mi się nie chce.
 
Zdarzyło się coś szczególnego od kiedy zostałeś super bohaterem na pl17? Coś czym chciałbyś się nam pochwalić ?
Coś szczególnego raczej nie, z kolei zabawnych sytuacji było mnóstwo.
 
Jeszcze lepiej  :D Opowiesz nam kilka takich sytuacji ? 
Dnia by nie starczyło na wszystko, ale wyobraź sobie z jednej drużyny wyleciałem wraz z innym graczem za posiadanie najwyższych leveli, jeden z doradców nie umiał przegrywać, skończyło się tak, że my wróciliśmy, a on wyleciał. Innym razem jeden z graczy odgrażał mi się, że jak nie odpuszczę TTD to on odpali wszystko, co ma i przegram, Finał był taki, że ja byłem pierwszy, a koledzy z jego drużyny zepchnęli go poza top 3. Eh a taki ważny i groźny był   :smile: .
Do tego mnóstwo głupich i zabawnych wiadomości jedna z najciekawszych brzmi tak: koleś się dowiedział, że ja sam sobie konto ukradłem i mnie zgłasza na policje i gdzie tylko możliwe, odesłałem go do psychiatry, ale nie wiem, czy posłuchał   :smile: .
 
Wstydź się !! Jak mogłeś sam sobie konto ukraść  :D Niektórzy mają bujną wyobraźnię   :D a do tego nie potrafią przyjąć porażki na klatę  :D  . Masz jakiegoś ulubionego Towarzysza? Może nie tyle z wyglądu a z posiadanych umiejętności?
 
Niestety głupota ludzka nie zna granic. Jeżeli chodzi o towarzysza to zdecydowane Bones jest najlepszy, potem Pumpkin i Frosty.
 
Widzę że w lidze też jesteś w topce  :smug: zawsze tak jest ?
Nie jeden z silniejszych graczy, który raczej za oponki mnie wyszukiwał, żeby mnie zbić, przestał nagle grać, tak więc z trzech atakujących zostało dwóch. Tym sposobem jakoś w top 3 się mieszczę.
 
Farcik trzymam kciuki  :D . W grze było wiele aktualizacji, które najbardziej przypadły Ci do gustu? A może jest coś co byś zmienił gdybyś mógł?
Na pewno największym plusem jest wprowadzenie kryjówki, gdybym mógł, to przywróciłbym TTH. Najważniejszą rzeczą, jaką bym zmienił to brak możliwości usunięcia drużyny do czasu, aż nie odbędzie się wcześniej zaplanowany atak.
 
Powoli zbliżamy się do końca wywiadu. Czy masz jakieś wskazówki dla nowych graczy?
Tak grajcie po swojemu, nie kierujcie się innymi i ich sugestiami. Tylko od was zależy to, gdzie zajdziecie i co osiągniecie.
 
Skleroza nie boli  :D.  A jak z łotrem u Ciebie? Udało Ci się kiedyś zadać zwycięskie trafienie bądź być 1?
Tak nie raz nie dwa najczęściej zwycięskie trafienie, a za starych czasów ustrzeliłem 2 razy dublet, pierwszy i zwycięskie.
 
Czy chciałbyś powiedzieć coś od siebie forumowiczom?
Pozdrawiam całą rodzinkę YA, a zwłaszcza Jowitę, Patryka i Kubę. A dla całej reszty powodzenia w grze.
 
Dziękujemy Ci bardzo za poświęcony czas na wywiad  :super:  Życzymy dalszych sukcesów w grze i życiu prywatnym   :super: 

Poznaliśmy kolejnego bohatera, jego sukcesy, osiągnięcia i odrobinkę prywatności   :smug: Gracze z PL17 mogli poznać swojego "wroga"   :huhu: A inni czytelnicy zagłębić się w nieznane im zakamarki świata Hero Zero   :huhu: 

 

POZDRAWIAM CRAZY   :smug: 



#2 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 352 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1694

Napisano 01 grudzień 2018 - 02:13

Wywiad pierwsza klasa, nie no, co ja mówię, ekstraklasa :D nie chcę być arogancki w stosunku do poprzednich wywiadów, ale każdy przyzna, że przez ostatnie dwa przeglądy poziom wzrósł o kilka półek wyżej. Oczywiście poprzedni wywiad, przeprowadzony przez Minervę też bardzo mi się podobał, aby nie było, że faworyzuję tylko crazy :D no dziewczyny, świetna robota :)
Zapominać nie wolno również o bohaterach tych wywiadów, do nich należy połowa tego sukcesu :) tak więc panie i panowie, wszyscy się spisaliście na powyżej oczekiwań :)

gluptas1.gif


#3 Assuano

Assuano

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów
  • Miejscowość:Far, far away
  • Serwer:PL14
  • Drużyna:Demoniczny Psychiatryk






Reputacja: 1374

Napisano 01 grudzień 2018 - 04:00

Wywiad pierwsza klasa, nie no, co ja mówię, ekstraklasa :D nie chcę być arogancki w stosunku do poprzednich wywiadów, ale każdy przyzna, że przez ostatnie dwa przeglądy poziom wzrósł o kilka półek wyżej. Oczywiście poprzedni wywiad, przeprowadzony przez Minervę też bardzo mi się podobał, aby nie było, że faworyzuję tylko crazy :D no dziewczyny, świetna robota :)
Zapominać nie wolno również o bohaterach tych wywiadów, do nich należy połowa tego sukcesu :) tak więc panie i panowie, wszyscy się spisaliście na powyżej oczekiwań :)

Akurat Ekstraklasa to słabiutka jest  :smug:  :haha: A tak to wywiad niezły  :super:


  • Victoria19, CrazyWoman i WhiteAngel ♥ lubią to

#4 Pan Volter

Pan Volter

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Serwer:PL16
  • Postać:POPEK6077
  • Drużyna:HARBOR
Reputacja: 0

Napisano 01 grudzień 2018 - 20:54

spoczko wywiad czekam na kogos z pl16 :D haha

#5 michael007

michael007

    Były moderator

  • Journalists
  • 855 postów
  • Miejscowość:Olsztyn
  • Serwer:PL7
  • Drużyna:SS






Reputacja: 1074

Napisano 01 grudzień 2018 - 21:26

Fajny ten wywiad... znaczy się napis na początku :D Reszta nie w moim guście.


REDAKTOR NACZELNY GAZETKI FORUMOWEJ


#6 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 365

Napisano 01 grudzień 2018 - 23:28

Ee no taki okey wywiad nawet. 


^^


#7 Bomboladolub

Bomboladolub

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 2

Napisano 15 grudzień 2018 - 09:14

Mnie akurat poraża niski poziom zdolności dziennikarskich autorki wywiadu. Szkoda, że tych wywiadów nie robi ktoś inny.


  • CDO lubi to

#8 CDO

CDO

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 312 postów
  • Serwer:PL5
Reputacja: 135

Napisano 15 grudzień 2018 - 09:48

Mnie akurat poraża niski poziom zdolności dziennikarskich autorki wywiadu. Szkoda, że tych wywiadów nie robi ktoś inny.

Całe szczęście stworzyła tylko 2 : ) 


  • Bomboladolub lubi to

#9 Bomboladolub

Bomboladolub

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 2

Napisano 15 grudzień 2018 - 10:47

Całe szczęście stworzyła tylko 2 : ) 

 

Oby na tym się zakończyło.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych