Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

TOWARZYSZ


  • Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 xKAMIKADZEx

xKAMIKADZEx

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Miejscowość:Coś chcesz, stalkerze?
  • Serwer:PL22
  • Postać:xKAMIKADZEx
  • Drużyna:Załoga Neutron
Reputacja: 0

Napisano 30 listopad 2018 - 14:58

Cześć.

Niedługo dobijam 60 poziom w Hero Zero, a jak wam pewnie wiadomo od tego poziomu dostępni są towarzysze (jak kto woli- pety).

Odnośnie właśnie petów mam pytanie- ,,Który z nich jest najciekawszy?".

Nie oczekuję odpowiedzi w typie:

,,Django.", tylko proszę o odpowiedź uzasadnioną.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

                                                                                                    xKAMIKADZEx



#2 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 353 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1695

Napisano 30 listopad 2018 - 15:15

Django :D a na serio to nie ma takiego czegoś jak najciekawszy towarzysz, każdy jest wyjątkowy na swój sposób. Osobiście najbardziej lubię Slimera. Cenię go za jego wygląd i jego wystający jęzor xd

gluptas1.gif


#3 ktos22

ktos22

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:ktos22
  • Drużyna:Twardoletni
Reputacja: 104

Napisano 30 listopad 2018 - 15:49

to nie zwierzak jest ważny, a jego umiejętności :)   w osobnym temacie na forum są wypisane wszystkie umiejętności towarzyszy, dla każdego coś się znajdzie... dużo zależy od rozłożenia statystyk, ja np mam staty pod toxic bez inteligencji i potrzebuję towarzysza z umką "straszliwa błyskotliwość" lub "gol kontaktowy" gdzie mam 60% szansy na dodadtkowy cios po otrzymaniu trafienia krytycznego, odwrotność moich statów czyli antytoxici potrzebują np umki "rąbiąca płetwa" i "łamacz kości"... najlepsze umiejętności dla neutralnych statystyk, które można wylosować bez konieczności wymieniania umięjętności za 15 oponek to kropelka (10 lvl towarzysza)   sokole oko (20lvl) i lawina śnieżna (30 lvl)   lawinę śnieżną znajdziesz jedynie u bałwanka który będzie akurat dostępny jako nagroda za łotra lub w sklepie za 20 oponek a druga podobna umka jest za zebranie 35 różnych towarzyszy u towarzysza Mimi  ... to chyba wszystko co potrzebujesz wiedzieć ;)

a z wyglądu najlepszy wg mnie jest Piko :P



#4 kazda

kazda

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 0 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:kamilenko
Reputacja: 0

Napisano 30 listopad 2018 - 16:25

to nie zwierzak jest ważny, a jego umiejętności :)   w osobnym temacie na forum są wypisane wszystkie umiejętności towarzyszy, dla każdego coś się znajdzie... dużo zależy od rozłożenia statystyk, ja np mam staty pod toxic bez inteligencji i potrzebuję towarzysza z umką "straszliwa błyskotliwość" lub "gol kontaktowy" gdzie mam 60% szansy na dodadtkowy cios po otrzymaniu trafienia krytycznego, odwrotność moich statów czyli antytoxici potrzebują np umki "rąbiąca płetwa" i "łamacz kości"... najlepsze umiejętności dla neutralnych statystyk, które można wylosować bez konieczności wymieniania umięjętności za 15 oponek to kropelka (10 lvl towarzysza)   sokole oko (20lvl) i lawina śnieżna (30 lvl)   lawinę śnieżną znajdziesz jedynie u bałwanka który będzie akurat dostępny jako nagroda za łotra lub w sklepie za 20 oponek a druga podobna umka jest za zebranie 35 różnych towarzyszy u towarzysza Mimi  ... to chyba wszystko co potrzebujesz wiedzieć ;)

a z wyglądu najlepszy wg mnie jest Piko :P

 

kropelka masz na mysli niewyczerpane zrodło?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych