Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Bandy


  • Please log in to reply
27 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Preferencje (67 użytkowników oddało głos)

Który pomysł Twoim zdaniem jest odpowiedni?

  1. Głosowano Pierwszy (55 głosów [71.43%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 71.43%

  2. Drugi (5 głosów [6.49%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 6.49%

  3. Trzeci (5 głosów [6.49%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 6.49%

  4. Czwarty (4 głosów [5.19%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 5.19%

  5. Mam inną propozycję (napiszę w komentarzu) (8 głosów [10.39%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.39%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Sewcio

Sewcio

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 85

Napisano 17 październik 2018 - 11:57

Witam Wszystkich serdecznie,

 

z racji faktu, iż największy problem już zniknął (pozdrawiam Wszystkich zorientowanych), chciałbym zaproponować kilka propozycji zniwelowania skoków na bandy:

 

 

 

1. W przypadku zmiany drużyny możliwość zgłaszania do band otrzymuję się po upływie 24 godzin od wstąpienia

 

2. W przypadku zmiany drużyny możliwość zgłoszenia do band otrzymuje się wraz z nastaniem nowej doby

 

3. Całkowite usunięcie treningów oraz energii z band.

 

4. Wydłużenie okresu między ustawieniem bandy, a jej odbyciem do 12 godzin (obecnie wynosi 4 godziny). Dla przykładu ustawiając bandę na godzinę 12. atak musiałby być wykonany najpóźniej o 23:59 dnia poprzedniego.

 

 

 

 

Jeżeli macie jakiś inny pomysł, który mógłby być skuteczny proszę o napisanie w komentarzu poniżej , jak również bardzo proszę o zagłosowanie w ankiecie.

 

DODATKOWO: Chciałbym oznajmić, iż propozycja z największą liczbą głosów zostanie przesłana do supportu (możliwość wielokrotnego wyboru), jak również wysłana bezpośrednio do PLAYATY w języku angielskim. Reasumując zachęcam do rozsądnego głosowania.

 

Chciałbym również zachęcić do przejrzenia dwóch innych tematów (w tym jeden mojego autorstwa, drugi nie):

 

https://forum.pl.her...aty-sugestie/

 

https://forum.pl.her...ki-w-kryjówce/

 

Pozdrawiam serdecznie,

Sewcio97


Użytkownik Sewcio edytował ten post 17 październik 2018 - 11:59

  • Jamajka, YinYanglloo, sawiqtoziomal i 1 inna osoba lubią to

#2 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 17 październik 2018 - 13:09

Co wam to przeszkadza że gracz wychodzi na bandy? Mi to nie przeszkadza, choć sam nie wychodzę na bandy. Najbardziej wam przeszkadzać powinny ustawianie walk.;-)
  • SkazanyNaHeroZero, Batman511, FuriaN i 1 inna osoba lubią to

#3 Assuano

Assuano

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów
  • Miejscowość:Far, far away
  • Serwer:PL14
  • Drużyna:Demoniczny Psychiatryk






Reputacja: 1374

Napisano 17 październik 2018 - 15:42

Co wam to przeszkadza że gracz wychodzi na bandy? Mi to nie przeszkadza, choć sam nie wychodzę na bandy. Najbardziej wam przeszkadzać powinny ustawianie walk.;-)

No jasne nie ma w tym żadnego problemu  :smug: Oprócz tego że całe TTD jest ustawione przez bandziarzy  :P

 

Według mnie twórcy znają ten problem ale jakoś nie chcą go ostatecznie ograniczyć   :( No bo jak mam rozumieć wprowadzenie funkcji która sprawia że wylosowanie dobrej bandy jest trudniejsze?  :confused:  Dobrze wiemy że i tak skaczą i tak   :haha:

 

Użytkownik CrazyWoman edytował ten post 17 październik 2018 - 15:47

  • YinYanglloo i Desperanza lubią to

#4 TureckiKebab12

TureckiKebab12

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 80 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 14

Napisano 17 październik 2018 - 18:26

Mi to nie przezkadza tylko dzieci zawsze narzekaja ze oni nie moga a inni moga i chca zeby to zabrac
  • Bartek261 lubi to

#5 PanZero

PanZero

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Postać:NeoZero
Reputacja: 478

Napisano 17 październik 2018 - 23:02

A niech sobie skaczą zawsze na coś skakali i beda skakac.
  • Emin1 i ewa47 lubią to

#6 YinYanglloo

YinYanglloo

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 28 postów
Reputacja: 10

Napisano 17 październik 2018 - 23:21

Jejku znakomity pomysł! 

 

Jestem zdecydowanie za pomysłem numer jeden!!  :super:


  • Sewcio lubi to

#7 matzar24

matzar24

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 21 postów
  • Miejscowość:Śląsk
  • Serwer:PL2
Reputacja: 5

Napisano 17 październik 2018 - 23:34

 

No jasne nie ma w tym żadnego problemu  :smug: Oprócz tego że całe TTD jest ustawione przez bandziarzy  :P

 

Według mnie twórcy znają ten problem ale jakoś nie chcą go ostatecznie ograniczyć   :( No bo jak mam rozumieć wprowadzenie funkcji która sprawia że wylosowanie dobrej bandy jest trudniejsze?  :confused:  Dobrze wiemy że i tak skaczą i tak   :haha:

 

 

Ja jakoś nigdy nie miałem problemu z wbiciem TOP3, tak w sumie to przez 5 miesięcy z rzędu byłem na 1,2 i 3 miejscu, a nie patrzę na bandy, więc nie wiem jak ktoś to wykorzystuje, może jakbym to robił to były by tylko pierwsze i drugie miejsca.



#8 Szurumburum

Szurumburum

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Serwer:PL19
Reputacja: 22

Napisano 18 październik 2018 - 02:48

Pomysły są nie do zaakceptowania!Moje pomysły są takie:

1) zwiększenie nagród z band(np:300 energii i 63 treningi)

2)wprowadzenie bohaterskich czynów,dotyczących skoków

3)organizacja dorocznych zjazdów integracyjnych dla wszystkich skaczących,którzy skaczą co najmniej dwa razy w ciągu tygodnia

4)dla skaczących wyjątkowo często-drobne upominki rzeczowe(długopis,zapalniczka,jakiś bibelot z pokemonem,który ma ból zwieracza w związku z bandami)

              Zachęcam do głosowania.Pozdrawiam.


  • Piotrek., Szymisz i Bartek261 lubią to

#9 Cleos

Cleos

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Miejscowość:3-City
  • Serwer:PL8
  • Postać:Cleos
  • Drużyna:RED FIGHTERS (wcześniej ReBorn)
Reputacja: 42

Napisano 18 październik 2018 - 10:07

Pomysły są nie do zaakceptowania!Moje pomysły są takie:

1) zwiększenie nagród z band(np:300 energii i 63 treningi)

2)wprowadzenie bohaterskich czynów,dotyczących skoków

3)organizacja dorocznych zjazdów integracyjnych dla wszystkich skaczących,którzy skaczą co najmniej dwa razy w ciągu tygodnia

4)dla skaczących wyjątkowo często-drobne upominki rzeczowe(długopis,zapalniczka,jakiś bibelot z pokemonem,który ma ból zwieracza w związku z bandami)

              Zachęcam do głosowania.Pozdrawiam.

 

Ha ha ha ha ha. Dobre.... :D :D Ale się uśmiałem...

 

Sewcio, on 17 Oct 2018 - 12:57, said:snapback.png

Witam Wszystkich serdecznie,

 

z racji faktu, iż największy problem już zniknął (pozdrawiam Wszystkich zorientowanych), chciałbym zaproponować kilka propozycji zniwelowania skoków na bandy:

 

 

 

1. W przypadku zmiany drużyny możliwość zgłaszania do band otrzymuję się po upływie 24 godzin od wstąpienia

 

2. W przypadku zmiany drużyny możliwość zgłoszenia do band otrzymuje się wraz z nastaniem nowej doby

 

3. Całkowite usunięcie treningów oraz energii z band.

 

4. Wydłużenie okresu między ustawieniem bandy, a jej odbyciem do 12 godzin (obecnie wynosi 4 godziny). Dla przykładu ustawiając bandę na godzinę 12. atak musiałby być wykonany najpóźniej o 23:59 dnia poprzedniego.

 

 

 

 

Jeżeli macie jakiś inny pomysł, który mógłby być skuteczny proszę o napisanie w komentarzu poniżej , jak również bardzo proszę o zagłosowanie w ankiecie.

 

DODATKOWO: Chciałbym oznajmić, iż propozycja z największą liczbą głosów zostanie przesłana do supportu (możliwość wielokrotnego wyboru), jak również wysłana bezpośrednio do PLAYATY w języku angielskim. Reasumując zachęcam do rozsądnego głosowania.

 

Chciałbym również zachęcić do przejrzenia dwóch innych tematów (w tym jeden mojego autorstwa, drugi nie):

 

https://forum.pl.her...aty-sugestie/

 

https://forum.pl.her...ki-w-kryjówce/

 

Pozdrawiam serdecznie,

Sewcio97

 

Myślę, że definitywnie i ostatecznie tą sprawę rozwiązałby pomysł nr 1. No i nie tylko ten problem, ale też kwestie wychodzenia z drużyn w innych celach ;)

 

A przy okazji zmieniłbym koszt zmiany bandy po tej pierwszej darmowej co jest za 10 oponek na 2 oponki.


Użytkownik CrazyWoman edytował ten post 18 październik 2018 - 10:58


#10 KACPER9999

KACPER9999

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 19 postów
  • Miejscowość:Manchester
  • Serwer:PL20
  • Postać:UkrytaPrawda
  • Drużyna:The Tigers
Reputacja: 3

Napisano 18 październik 2018 - 17:29

Ktoś ma ból dupy za to że on nie chodzi na bandy a inni chodzą i mają lepsze wyniki #śmieszne


  • Bartek261 lubi to

#11 Zvarcio

Zvarcio

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 50 postów
  • Serwer:PL15
  • Postać:Zvarcio
  • Drużyna:Poena Capitis
Reputacja: 39

Napisano 18 październik 2018 - 17:30

To nie jest mój pomysł ale ja usunąłbym wszystkie trofki. Może jestem w drużynie co gra w tzn piwnicy ale wolałbym żeby każdy gracz (drużyna)  miał równe szanse. Albo przynajmniej wyrównane ( chodzi o kupowanie oponek wiadomo gracze premium zawsze będą mieli trochę - :Laughing:  lepiej) 


f9e982a7b4579.png


#12 Szurumburum

Szurumburum

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Serwer:PL19
Reputacja: 22

Napisano 18 październik 2018 - 17:46

Wprowadzić więcej skoków!Głosujcie na mnie!


  • Bartek261 lubi to

#13 Jiraiya

Jiraiya

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 448 postów
  • Serwer:PL12
  • Postać:DeanAmbrose2






Reputacja: 213

Napisano 18 październik 2018 - 17:58

Pomysły są nie do zaakceptowania!Moje pomysły są takie:

1) zwiększenie nagród z band(np:300 energii i 63 treningi)

2)wprowadzenie bohaterskich czynów,dotyczących skoków

3)organizacja dorocznych zjazdów integracyjnych dla wszystkich skaczących,którzy skaczą co najmniej dwa razy w ciągu tygodnia

4)dla skaczących wyjątkowo często-drobne upominki rzeczowe(długopis,zapalniczka,jakiś bibelot z pokemonem,który ma ból zwieracza w związku z bandami)

              Zachęcam do głosowania.Pozdrawiam.

Taaaaaaaaaaa. Może zaraz 1000 energii i 500 trenków?  :haha:  O kolejnych trzech punktach to się nie będę rozpisywał bo są żałosne  :haha:.

 

To nie jest mój pomysł ale ja usunąłbym wszystkie trofki. Może jestem w drużynie co gra w tzn piwnicy ale wolałbym żeby każdy gracz (drużyna)  miał równe szanse. Albo przynajmniej wyrównane ( chodzi o kupowanie oponek wiadomo gracze premium zawsze będą mieli trochę - :Laughing:  lepiej) 

O to to. Niech trofki usuną a wzamian dadzą pomieszczenia na ene i trenki do kryjówki [na zasadzie tego co dodaje odwagę i adrenalinę] a enkę i trenki zawsze do każdej bandy zależnie od stopnia trudności np. 40 eny i 8 trenków za łatwą bandę, 50 enki i 9 trenków za średnią a 60 enki i 10 trenów za trudną oraz blokadę która jest wymieniona w punkcie 1 czyli dopiero udział w bandzie po 24 godzinach od wstąpienia. Wtedy może wszyscy byliby happy i nikt by nie stękał na zasadzie "sąsiad ma dwie krowy a ja jedną więc zrobię tak żeby też miał jedną" [czyli ja nie mogę skakać to niech inni nie skaczą] bo wtedy wszyscy mieliby tak samo  :haha: .


Użytkownik Mankan edytował ten post 18 październik 2018 - 18:34
Połączenie postów


#14 Younewergiwemydonuts

Younewergiwemydonuts

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:Ożesztywmordębęcwała
  • Drużyna:chopinj
Reputacja: 4

Napisano 18 październik 2018 - 18:16

Powiem czemu bandy są problematyczne.

Przede wszystkim są używane przez osoby które mają za dużo kasy na oponki i nie wiedzą na co to wykorzystać. Używają też ich osoby które mają za dużo czasu na grę(to już bardziej narzekanie niż konkret). Jednakże te bandy często nie są używane przez pojedyńcze osoby a przez całe teamy co bardzo komplikuje rywalizację i czołówka tabeli jest zdominowana przez takie drużyny(powiedzmy że są 4 takie ekipy i z każdej po 10 osób będzie chodziło na bandy co tydzeń. to już mamy 40 miejsc obstawionych i małe szanse na top 10. I od razu mówię do osób z pl 1 2 3 i tych pierwszych: U was ten problem jest znikomy ponieważ w zasadzie pozostały po jednej 2 drużyny złożonej z czołówki. Jednak ja jestem z pl 19 i tutaj równe szanse by miało ok 50 osób o top 1 jednak przez ustawianie band ci którzy mogliby powalczyć są automatycznie blokowani a nie mogą na bandy. no bo jak? 

Trochę miejscami chaotycznie ale mam nadzieję że przekaz zostanie prawidłowo zrozumiany

P:S Chciałbym żeby też się ktoś przyjrzał czołowym ekipom które blokują trofea za pomocą dziadowskich drużyn. tia



#15 Sewcio

Sewcio

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 85

Napisano 18 październik 2018 - 20:07

Jejku znakomity pomysł! 

 

Jestem zdecydowanie za pomysłem numer jeden!!  :super:

Ciesze się :)



#16 Piotrek.

Piotrek.

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Miejscowość:Poena Capitis
  • Serwer:PL17
  • Postać:woj. mazowieckie
  • Drużyna:TakPozwałemCię
Reputacja: 84

Napisano 18 październik 2018 - 21:03

Jako przyjaciel polskich skoków narciarskich podpisuje się pod projektem kolegi Szurumburum zakładającym:

1) zwiększenie nagród z band(np:300 energii i 63 treningi)

2)wprowadzenie bohaterskich czynów,dotyczących skoków

3)organizacja dorocznych zjazdów integracyjnych dla wszystkich skaczących,którzy skaczą co najmniej dwa razy w ciągu tygodnia

4)dla skaczących wyjątkowo często-drobne upominki rzeczowe(długopis,zapalniczka,jakiś bibelot z pokemonem,który ma ból zwieracza w związku z bandami)

 

Głosuj na mnie, Patryk Rafał Trzaskowskjaki.

 

Pozdrawiam



#17 Szymisz

Szymisz

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 16 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:CoziCosack
  • Drużyna:Puna Dona
Reputacja: 0

Napisano 18 październik 2018 - 21:49

Pomysły są nie do zaakceptowania!Moje pomysły są takie:
1) zwiększenie nagród z band(np:300 energii i 63 treningi)
2)wprowadzenie bohaterskich czynów,dotyczących skoków
3)organizacja dorocznych zjazdów integracyjnych dla wszystkich skaczących,którzy skaczą co najmniej dwa razy w ciągu tygodnia
4)dla skaczących wyjątkowo często-drobne upominki rzeczowe(długopis,zapalniczka,jakiś bibelot z pokemonem,który ma ból zwieracza w związku z bandami)
Zachęcam do głosowania.Pozdrawiam.


Swietny pomysl juz dosc mam tych slabych nagrod za bandy, musze wychodzic po 2x dziennie i do tego z 4x w tyg zeby zrobic tylko 50 trenow -zenada. Wprowadzcie po 200 trenow za bandy bede konczyl za oponki, bo mnie stac...

Użytkownik Szymisz edytował ten post 18 październik 2018 - 21:50


#18 Ceealek

Ceealek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 441 postów
  • Miejscowość:Opoczno
  • Serwer:PL10
  • Postać:Cealek
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 249

Napisano 19 październik 2018 - 12:42

Aż tak was bolą te bandy że zbędny spam robicie po serwerach? :P 



#19 Puszkin

Puszkin

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL8
  • Postać:Puszkin
  • Drużyna:najlepsza
Reputacja: 2

Napisano 19 październik 2018 - 13:44

Zasady gry są takie, a nie inne. Każdy może grać jak chce i niech inni nie narzucają pozostałym swoich zasad. Nie podoba się, to proszę nie grać, albo zmienić serwer. Co nie zabronione, to dozwolone !


  • Ceealek i Adi69 lubią to

#20 Buldun

Buldun

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 49 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL6
  • Postać:Buldun
  • Drużyna:Hooligans
Reputacja: 46

Napisano 19 październik 2018 - 22:21

A ja proponuję się wziąć za grę a nie kombinowanie jak tu utrudnić innym.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych