Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

[Dyskusję ogólne] Notatki konserwacyjne 2018-09-25


  • Please log in to reply
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 kotka38

kotka38

    Senior Moderatorka

  • Coordinators
  • 508 postów






Reputacja: 866

Napisano 25 wrzesień 2018 - 07:11

Co sądzicie na ten temat?

 

https://forum.pl.her...25/#entry263548



#2 Klekotowa

Klekotowa

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:ReportVampirellaPlease
  • Drużyna:Galaktyczni XD
Reputacja: 37

Napisano 25 wrzesień 2018 - 07:17

Na -, rujnuje grę.

#3 Command

Command

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Miejscowość:Kabuto
  • Serwer:PL10
Reputacja: 3

Napisano 25 wrzesień 2018 - 07:20

Aktualizacja na miarę tej gry poprawiono błędy które dodano poprzednio i to wszystko a nie jeszcze pet za 40zł
  • CzystySkill lubi to

#4 Singlung

Singlung

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 98

Napisano 25 wrzesień 2018 - 07:25

A z polskiego na nasze?

Atakowanie jednym kliknieciem lotra, to przymus czy do wyboru po staremu i po nowemu?

Czy wprowadzanie tego bylo odpowiedzialne za to, ze przez 6 dni nie moglam wykonac zadania na lotra, bo sie nie pojawila na serwerze ani hu hu jak chyba z 5 lat temu podczas eventow?

 

Co oznacza w praktyce rzadsze losowanie silniejszych band dla druzyn? Bo mnie nie przeszkadzalo, ze trafia sie silna, za to bedzie mi przeszkadzac jak bede dostawac tylko zielone bez dodatkowtch bonusow do wygrania dla druzyny.


  • Azurah lubi to

#5 Command

Command

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Miejscowość:Kabuto
  • Serwer:PL10
Reputacja: 3

Napisano 25 wrzesień 2018 - 07:31

Co do band to chyba chodzi o zmniejszenie skali chodzenia na bandy.
  • Azurah lubi to

#6 Assuano

Assuano

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów
  • Miejscowość:Far, far away
  • Serwer:PL14
  • Drużyna:Demoniczny Psychiatryk






Reputacja: 1374

Napisano 25 wrzesień 2018 - 07:34

Pytanie za sto punktów, czy ta opcja potrójnego atakowania łotra będzię płatna za oponkę?  :confused:

Jak ktoś będzie chciał to i tak znajdzie dobrą bandę  :smug:



#7 DevilunioXD

DevilunioXD

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:Devil
  • Drużyna:Antidotum
Reputacja: 116

Napisano 25 wrzesień 2018 - 09:21

Szczerze powiedziawsz.

1. Pet za 40zł - Ma przyjemny dla oka wygląd, aczkolwiek nie wnosi nic nowego do gry, wielu graczy na PL22 liczyło na to, że te wszystkie ANTY toxicki znikną. Niestety, dodali znowu takiego pecika...

Bez sensu.

Co do band, takie średnie. Skoki na bandy dalej będą, a słabsi gracze nie dostaną band z dobrymi buffami.


  • NextTVV lubi to

#8 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 692

Napisano 25 wrzesień 2018 - 10:11

Wole nie pisać co sądzę o aktualizacji ale jedno nie daje mi spokoju :(

Czy na prawdę na tyle krajów co jest gra nie znajda się 2-3 pomysły do wprowadzenia w aktualizacjach czy może twórcy tylko wprowadzają pomysły przy których mogą zarobić nie przepracowując się ?


c260e7928c6fe.png


#9 Singlung

Singlung

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 98

Napisano 25 wrzesień 2018 - 10:40

Co do band to chyba chodzi o zmniejszenie skali chodzenia na bandy.

 

Co to znaczy? 



#10 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 25 wrzesień 2018 - 11:24

Dla mnie aktualizacja nie powalająca, ale jest na plus.

#11 Beauty

Beauty

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 27 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:Nemezis
  • Drużyna:DS
Reputacja: 0

Napisano 25 wrzesień 2018 - 11:40

Singlung chodzi o to, że ludzie skaczą na bandy. Szukają bandy z 60 energii, która jest trudna. Chodzenie na bandy jest w nierozwiniętych drużynach i aby zniechęcić graczy do skakania, zmniejszyli szanse na fajne bandy w mało rozwiniętych drużynach.
I tak ten kto będzie chciał znaleźć bandę, to ją znajdzie.

Aktualizacja nic większego nie wnosi, ale jednak zawsze coś. Za to nic nie spieprzyli, więc mały "+"

#12 PaniK

PaniK

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Miejscowość:Pomorze albo nie pomoże
  • Serwer:PL25
  • Postać:HaVanya
  • Drużyna:Invictus






Reputacja: 344

Napisano 25 wrzesień 2018 - 12:14

* Co do łotra jestem ciekawa jak to będzie działać i ile bugów przy tworzeniu tej funkcji stworzyli przy okazji.

* Gra tylko za pieniądze tak bardzo, nie ma jak to towarzysz do ligi który jest możliwy tylko do kupna za realne pieniądze.. 

* Lepsze losowanie band? Tylko rzadziej będą mniejsze losowane, ale już chyb każdy wie jak to losowanie na hero zero działa. Pewnie równie dobrze, jak wypadanie itemków  ligi. 

* Zmieniona opcja z funkcją "zaatakuj" na profilu innego gracza to jakiś żart.. Wcześniej wyświetlane było porównanie statystyk i różnic w poszczególnych statystykach. Teraz to zniknęło? I co mam sobie liczyć w pamięci teraz jak to się układa? Porażka. 

 

No nie wiem czy pieniądze które ludzie poświęcają na tą grę równają się jakiemukolwiek wysiłkowi twórców gry w jej rozwój. Bo nie tak dawno powstał nowy serwer, a w zamian otrzymujemy takie aktualizacje. No super  :super:


  • Gluptas31 lubi to

Ciekawi mnie twoje zaciekawienie.


#13 Singlung

Singlung

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 98

Napisano 25 wrzesień 2018 - 12:30

Singlung chodzi o to, że ludzie skaczą na bandy. Szukają bandy z 60 energii, która jest trudna. Chodzenie na bandy jest w nierozwiniętych drużynach i aby zniechęcić graczy do skakania, zmniejszyli szanse na fajne bandy w mało rozwiniętych drużynach.
I tak ten kto będzie chciał znaleźć bandę, to ją znajdzie.

Aktualizacja nic większego nie wnosi, ale jednak zawsze coś. Za to nic nie spieprzyli, więc mały "+"

 
Nadal tego nie rozumiem. To dla mnie jest bez sensu. Zmniejszanie mozliwosci zdobycia czegos lepszego, tylko dlatego ze ma sie slabo rozwiniety klan? Przeciez rozwiniecie klanu to z jednej strony wybor sposobu gry, bo nie kazdy chce miec mnostwo randomow albo odwrotnie chce miec zapelniony po brzegi, a z drugiej strony przymus kiedy server jest martwy, nie ma chetnych albo ci co sa to sepy i hieny, a nie osoby dokladajace sie do rozwoju. 
 
A losowanie innych band jest za oponki oprocz jednego razu i to tylko zysk dla firmy, ze na to wywalaja.
 
Ja sobie korzystam z jednego przetasowania, normalnym i oczywistym jest, ze chce wylosowac taka, ktora da mi cos jeszcze oprcz expa i paru zlota.
Nie przeszkadza mi, ze inni szukaja czegos do skutku. To nie moj problem. Moj jest taki, zebym to ja cos dla siebie w tym zlazla, a nie byla odgornie odcinana, bo tak i juz. Jezeli teraz tasowanie nie bedzie mi juz dawalo takich band z czyms dodatkowo, to przestane w ogole je bic, bo po co, a tym bardziej nie bede tutaj oponek kupowac.
 
Tak wiec dla mnie to najwiekszy minus tej aktualki jak na razie. Do tej pory bardzo duzo rzeczy mnie tu nie wkurzalo poza zabraniem opon z przejscie stref itp.

Użytkownik Singlung edytował ten post 25 wrzesień 2018 - 12:33


#14 Assuano

Assuano

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów
  • Miejscowość:Far, far away
  • Serwer:PL14
  • Drużyna:Demoniczny Psychiatryk






Reputacja: 1374

Napisano 25 wrzesień 2018 - 15:08

 
Nadal tego nie rozumiem. To dla mnie jest bez sensu. Zmniejszanie mozliwosci zdobycia czegos lepszego, tylko dlatego ze ma sie slabo rozwiniety klan? Przeciez rozwiniecie klanu to z jednej strony wybor sposobu gry, bo nie kazdy chce miec mnostwo randomow albo odwrotnie chce miec zapelniony po brzegi, a z drugiej strony przymus kiedy server jest martwy, nie ma chetnych albo ci co sa to sepy i hieny, a nie osoby dokladajace sie do rozwoju. 
 
A losowanie innych band jest za oponki oprocz jednego razu i to tylko zysk dla firmy, ze na to wywalaja.
 
Ja sobie korzystam z jednego przetasowania, normalnym i oczywistym jest, ze chce wylosowac taka, ktora da mi cos jeszcze oprcz expa i paru zlota.
Nie przeszkadza mi, ze inni szukaja czegos do skutku. To nie moj problem. Moj jest taki, zebym to ja cos dla siebie w tym zlazla, a nie byla odgornie odcinana, bo tak i juz. Jezeli teraz tasowanie nie bedzie mi juz dawalo takich band z czyms dodatkowo, to przestane w ogole je bic, bo po co, a tym bardziej nie bede tutaj oponek kupowac.
 
Tak wiec dla mnie to najwiekszy minus tej aktualki jak na razie. Do tej pory bardzo duzo rzeczy mnie tu nie wkurzalo poza zabraniem opon z przejscie stref itp.

Nie do końca rozumiesz, ludzie aby znaleźć dobrą bande nie odświeżają ofert za oponki lecz zakładają cały czas nowe drużyny aż znajdą coś interesującego  :smug:



#15 michael007

michael007

    Były moderator

  • Journalists
  • 855 postów
  • Miejscowość:Olsztyn
  • Serwer:PL7
  • Drużyna:SS






Reputacja: 1074

Napisano 25 wrzesień 2018 - 15:52

ikonka towarzyszka 

 

Nigdy nie przestaną bawić mnie tłumaczenia :haha:


  • Gluptas31 lubi to

REDAKTOR NACZELNY GAZETKI FORUMOWEJ


#16 Jiraiya

Jiraiya

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 447 postów
  • Serwer:PL12
  • Postać:DeanAmbrose2






Reputacja: 213

Napisano 25 wrzesień 2018 - 15:53

Singlung chodzi o to, że ludzie skaczą na bandy. Szukają bandy z 60 energii, która jest trudna. Chodzenie na bandy jest w nierozwiniętych drużynach i aby zniechęcić graczy do skakania, zmniejszyli szanse na fajne bandy w mało rozwiniętych drużynach.
I tak ten kto będzie chciał znaleźć bandę, to ją znajdzie.

Aktualizacja nic większego nie wnosi, ale jednak zawsze coś. Za to nic nie spieprzyli, więc mały "+"

Nic nie zepsuli?? Serio? A to że nie wyświetla ile się traci albo ile ma się przewagi przy najeżdżaniu na zaatakuj na profilu bohatera to niby nic nie zepsute?



#17 Singlung

Singlung

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 98

Napisano 25 wrzesień 2018 - 16:18

A co w tym takiego zabawnego, ze sa tu ludzie i dorosli, i grajacy normalnie, uczciwie, a nie doszukujacy sie exploitow i kombinujacych jak sie nimi nachapac? W kazdej grze trzeba komus wytlumaczyc przekrety, ktore sa dla niego nie do pomyslenia.
Ale i tak zmiana pozostaje ze skutkiem jaki opisalam, ze ja, nie probujac oszukiwac, a majac wg systemu slaba druzyne - bo tez nie wiem jak ja ocenia czy procentem rozwoju, czy iloscia osob - bede miala gorsze losowania band...
Jak chcieli ograniczyc to, ze zakladaja wciaz nowe i tak omijaja tasowanie za opony, to przeciez wystarczy wprowadzic czasowe ograniczenia zakladania klanu nowego, czy kwarantanne brania udzialu w wyprawach po przyjeciu, tak jak zrobilo to juz dawno temu kilak innych gier przegladarkowych.Do tego dowalic oplate w oponach jezeli te ograniczenia chcesz ominac i to za opony kupne i skonczyloby sie oszukiwanie. Uczciwym by to nic nie zmienilo ani nie zaszkodzilo.

#18 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 352 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1694

Napisano 25 wrzesień 2018 - 22:41

Bardzo przyjemna opcja z tym po 3 atakach na danego gracza blokuje się przycisk zaatakuj, naprawić tylko to, że nie pokazuje różnicy statystyk i będzie dobrze.

Cieszy też, że w końcu zaczęli zmierzać w kierunku zwalczania wychodzenia na bandę, lecz zaproponowana przez nich opcja moim zdaniem i widzę również Waszym nie zdziała za wiele. Potrzeba podjąć drastyczniejsze zmiany, co mam nadzieję zespół Hero Zero będzie wprowadzał do gry.

3 ataki na łotra za jednym kliknięciem myślę, że fajny pomysł, ale pytanie jaka cena tego będzie. Jak za darmo to jestem za, w przeciwnym razie na nie.

Błędy w tłumaczeniu dość często się zdarzają, ale może to celowa zagrywka twórców by się pośmiać, sami musicie przyznać, że towarzyszek brzmi przezabawnie :clown:

gluptas1.gif


#19 alocha

alocha

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • Miejscowość:Niemcy
  • Serwer:PL19
  • Postać:James97
  • Drużyna:Vultur Edition
Reputacja: 4

Napisano 27 wrzesień 2018 - 10:09

Czyli nic nowe w sprawie band, jak ktoś chce to i tak znajdzie.

#20 Nalewka

Nalewka

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Miejscowość:Leżajsk
  • Serwer:PL21
  • Postać:Nalewa
Reputacja: 2

Napisano 29 wrzesień 2018 - 13:03

Czyli osoby, które chcą wyjść na bandę będą musiały jedynie więcej czasu poświęcić na jej znalezienie.

Przecież to cios tylko dla ludzi, którzy siedzą w jednej drużynie i nigdzie nie wychodzą, bo zamiast widzieć energie w bandzie raz na 2 tygodnie będą ją teraz widzieć raz na miesiąc :D

A to z łotrem to chyba tylko po to, aby było więcej możliwości na miss clicki za oponki.

 

Zmiany na minus


  • Singlung lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych