Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Litości, bo ta gra nie ma sensu...

#oponki #hz

  • Please log in to reply
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 StopZakłamanymTelewizjom

StopZakłamanymTelewizjom

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:KarolBD
  • Drużyna:Łódź Widzew 1910
Reputacja: 93

Napisano 21 wrzesień 2018 - 20:39

To co w tej grze ostatnio się wyprawia to jakaś totalna masakra. Ta liczba oponek jest ciągle coraz mniejsza, i tylko kupuj.. Ja rozumiem, hajsiku się trzeba dorobić ale nie róbcie tej gry 100% P2W. Mam pomysł aby raz na jakiś czas (2-3 miesiące) na weekend rzucić takie wyzwanie że na przykład robisz zadanie (zrób 20 misji czasowych) i masz zwiększoną o 50% szansę na oponki z misji/pojedynków etc. Bo w grze darmowe oponki uciekają a to ​odpycha graczy, a nie przyciąga. ​Albo dodać nowe czyny za oponki bo geniusz pośród twórców usunął 72 oponki i wsadził za to doświadczenie. A skoro na reklamach gra jest F2W, to dlaczego jest inaczej?


  • CzystySkill lubi to

.


#2 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 365

Napisano 21 wrzesień 2018 - 20:41

To co się wyprawiało w tej grze to już była masakra dawno temu. 


  • StopZakłamanymTelewizjom lubi to

^^


#3 StopZakłamanymTelewizjom

StopZakłamanymTelewizjom

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:KarolBD
  • Drużyna:Łódź Widzew 1910
Reputacja: 93

Napisano 21 wrzesień 2018 - 20:43

Od ​drugiej połowy 2016 roku gra zeszła na psy bo zaczęli detronizację Bohaterskich Czynów, usunęli Pracę( przynajmniej można było dorobić się monet bez konieczności pakowania oponek) oraz usunęli OPONKI ZA PRZEJŚCIE TRYBU SPECJALNEGO!


.


#4 Jiraiya

Jiraiya

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 447 postów
  • Serwer:PL12
  • Postać:DeanAmbrose2






Reputacja: 213

Napisano 21 wrzesień 2018 - 21:14

Od ​drugiej połowy 2016 roku gra zeszła na psy bo zaczęli detronizację Bohaterskich Czynów, usunęli Pracę( przynajmniej można było dorobić się monet bez konieczności pakowania oponek) oraz usunęli OPONKI ZA PRZEJŚCIE TRYBU SPECJALNEGO!

Serio? Za tą beznadziejną funkcją pracy tęsknisz? Gdzie ty na reklamach widzisz że to niby gra F2W?? Takie coś jak gra F2W nie istnieje [chyba]. Są tylko F2P I P2W i hz od dawna było grą P2W jeśli chciało się osiągnąć topkę na dłużej [nawet jak było więcej darmowych oponek]. A z tym że usunęli oponki za przejście trybu specjalnego zadań nadzwyczajnych i za odblokowanie nowej strefy to no cóż trudno. W zamian nieco zwiększyli drop oponek za misje, nadzwyczajki i pojedynki [wiadomo nie będzie tak że zaraz z 20-30 oponek na dzień będzie dropić bo wtedy nikt by nie kupował oponek i gra by szybko upadła]. Jakby nie patrzeć kasa musi się zgadzać bo przecież gra musi zarabiać żeby twórców było stać na utrzymanie serwerów i osób które pracują nad aktualizacjami itp, itd. Jak już kiedyś wspomniałem kupno oponek nie jest obowiązkowe i są to mikropłatności tak jak w każdej grze F2P [tu jedynie jak chcesz być najlepszym to wspomki oponek potrzebujesz a w niektórych grach F2P takie mikropłatności są zdecydowanie bardziej nachalne]. Obecny stan fakt jest gorszy niż kiedyś ale lepiej żeby było tak jak teraz niż miałoby się pogorszyć [zamiast darmowych aktualizacji co 3 tygodnie które czasem wnoszą coś nowego a czasem są tylko naprawą błędów mogłyby być rzadsze i płatne[wtedy by dopiero by się zaczęło narzekanie na P2W a wręcz na P2P] tak samo z tym że gra jest F2P a również mogłoby tak być że byś musiał najpierw zapłacić żeby grać a potem i tak dodatkowo płacić żeby coś osiągnąć]. Tak więc podsumowując żadnej tragedii nie ma bo mogłoby być znacznie gorzej. A i jeszcze jedno jak gra nie ma dla ciebie to po co w nią grasz? Jakby faktycznie nie miałaby sensu to chyba lepiej przestać niż grać i się "męczyć" i narzekać  :Laughing:



#5 StopZakłamanymTelewizjom

StopZakłamanymTelewizjom

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:KarolBD
  • Drużyna:Łódź Widzew 1910
Reputacja: 93

Napisano 22 wrzesień 2018 - 07:27

Praca była dobra pod tym względem że nie trzeba było pakować pierdyliard oponek. 

A kryjówka jest ok, ale wylicz ile trzeba oponek wpakować w jej 100% rozwój.


.


#6 TheShady

TheShady

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 35 postów
  • Serwer:PL18
  • Postać:TheShady
  • Drużyna:New Legends
Reputacja: 5

Napisano 22 wrzesień 2018 - 07:37

A ktoś Ci karze wydawać oponki na kryjówke ?! Jak zaczekasz te 10 dni na rozbudowę to nic się nie stanie a jak żałujesz 50 zł na 120 oponek to fajnie masz , wystarczy też wbijać dużo doświadczenia aby znaleźć się w rankingu top 100 i już masz 5 oponek też czasem wypadają oponki z misji . A jak się nie podoba to nie graj
  • IGUSIA00 i Gacek lubią to

#7 Assuano

Assuano

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów
  • Miejscowość:Far, far away
  • Serwer:PL14
  • Drużyna:Demoniczny Psychiatryk






Reputacja: 1374

Napisano 22 wrzesień 2018 - 08:52

Zgodze się że o zdobycie oponek w grze jest coraz trudniej ale akurat zniesienie pracy to była świetna zmiana. Na kryjówke nie trzeba wydawać żadnych opon, po prostu musisz być cierpliwy  :smug:



#8 IGUSIA00

IGUSIA00

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:IGUSIA00
  • Drużyna:Święci z Bostonu
Reputacja: 44

Napisano 22 wrzesień 2018 - 08:55

Praca była dobra pod tym względem że nie trzeba było pakować pierdyliard oponek. 

A kryjówka jest ok, ale wylicz ile trzeba oponek wpakować w jej 100% rozwój.

 

Już liczę...

Na 100% rozwoju kryjówki trzeba wydać około...

 

0 oponek + 0 oponek + 0 oponek + 0 oponek + 0 oponek + 0 oponek + 0 oponek  

= 0 oponek 

 

Chyba dobrze to policzyłam..... ale może o czymś nie wiem ??

A może jednak

0 oponek + 0 oponek = 100 oponek  Hmmm... trudna matma

Zaraz mnie pewnie jakiś mądrala poprawi...

 

Nikt ci nie każe kupować oponek !! Zrozum to. :)


Prawdziwi bohaterowie tej gry będący z nią od początku z każdym kolejnym dniem odchodzą...


#9 StopZakłamanymTelewizjom

StopZakłamanymTelewizjom

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:KarolBD
  • Drużyna:Łódź Widzew 1910
Reputacja: 93

Napisano 22 wrzesień 2018 - 10:04

A ktoś Ci karze wydawać oponki na kryjówke ?! Jak zaczekasz te 10 dni na rozbudowę to nic się nie stanie a jak żałujesz 50 zł na 120 oponek to fajnie masz , wystarczy też wbijać dużo doświadczenia aby znaleźć się w rankingu top 100 i już masz 5 oponek też czasem wypadają oponki z misji . A jak się nie podoba to nie graj

 

Po pierwsze popracuj nad ortografią, po drugie czas rozbudowy trwa nawet miesiąc, może dwa, a ja nie wydaję więcej kasy na tą grę bo Playata sobie nie zasłużyła na kasę. A po trzecie, jesteś dzieciakiem które pewnie dwa miesiące temu założyło konto na HZ albo gra od niedawna i kozaczy. Gościu, ja z tą grą jestem długo związany, pewnie nawet nie pamiętasz czasów kiedy była jeszcze inna ikonka mój bohater.


Użytkownik StopZakłamanymTelewizjom edytował ten post 22 wrzesień 2018 - 10:06

.


#10 TheShady

TheShady

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 35 postów
  • Serwer:PL18
  • Postać:TheShady
  • Drużyna:New Legends
Reputacja: 5

Napisano 22 wrzesień 2018 - 10:25

Po pierwsze popracuj nad ortografią, po drugie czas rozbudowy trwa nawet miesiąc, może dwa, a ja nie wydaję więcej kasy na tą grę bo Playata sobie nie zasłużyła na kasę. A po trzecie, jesteś dzieciakiem które pewnie dwa miesiące temu założyło konto na HZ albo gra od niedawna i kozaczy. Gościu, ja z tą grą jestem długo związany, pewnie nawet nie pamiętasz czasów kiedy była jeszcze inna ikonka mój bohater.


Po pierwsze wywalone na orto bo to na szybko pisałem po drugie dla przykładu napisałem 10 dni ale jak nie umiesz się domyślić to elo Po trzecie jesteś dzieciakiem który kozaczy przez neta a w realu na liścia jesteś :-) Jak myślisz że gram tu kilka miesięcy to naprawdę mam z ciebie beke i wywalone mam na ciebie , bym napisał jeszcze coś ale nie chce bana na forun przez jakiegos ciapatego. Idź dalej płacz jaka ta gra jest marna itp , tfu.

Użytkownik TheShady edytował ten post 22 wrzesień 2018 - 10:26

  • KubaRolnik lubi to

#11 Jiraiya

Jiraiya

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 447 postów
  • Serwer:PL12
  • Postać:DeanAmbrose2






Reputacja: 213

Napisano 22 wrzesień 2018 - 11:11

Po pierwsze popracuj nad ortografią, po drugie czas rozbudowy trwa nawet miesiąc, może dwa, a ja nie wydaję więcej kasy na tą grę bo Playata sobie nie zasłużyła na kasę. A po trzecie, jesteś dzieciakiem które pewnie dwa miesiące temu założyło konto na HZ albo gra od niedawna i kozaczy. Gościu, ja z tą grą jestem długo związany, pewnie nawet nie pamiętasz czasów kiedy była jeszcze inna ikonka mój bohater.

Czas rozbudowy trwa miesiąc lub dwa?  :haha:  To chyba nie jak się nie rozwija pomieszczenia skracającego czas bo przy max rozwiniętym tym pomieszczeniu rozbudowa pomieszczeń na 25 poziom trwa max 15 dni  :haha:



#12 StopZakłamanymTelewizjom

StopZakłamanymTelewizjom

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:KarolBD
  • Drużyna:Łódź Widzew 1910
Reputacja: 93

Napisano 22 wrzesień 2018 - 11:31

Po pierwsze wywalone na orto bo to na szybko pisałem po drugie dla przykładu napisałem 10 dni ale jak nie umiesz się domyślić to elo Po trzecie jesteś dzieciakiem który kozaczy przez neta a w realu na liścia jesteś :-) Jak myślisz że gram tu kilka miesięcy to naprawdę mam z ciebie beke i wywalone mam na ciebie , bym napisał jeszcze coś ale nie chce bana na forun przez jakiegos ciapatego. Idź dalej płacz jaka ta gra jest marna itp , tfu.

 

Już się Ciebie boje. Gównoburza o to co napisałem. A Ty myślisz że ja mam 10 lat i Ty mi się w realu postawisz? Zapraszam na spotkanie, ustal sobie nawet miejsce! I nie obchodzi mnie to od kiedy grasz. Koniec tematu.


.


#13 StopZakłamanymTelewizjom

StopZakłamanymTelewizjom

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:KarolBD
  • Drużyna:Łódź Widzew 1910
Reputacja: 93

Napisano 22 wrzesień 2018 - 11:32

Czas rozbudowy trwa miesiąc lub dwa?  :haha:  To chyba nie jak się nie rozwija pomieszczenia skracającego czas bo przy max rozwiniętym tym pomieszczeniu rozbudowa pomieszczeń na 25 poziom trwa max 15 dni  :haha:

 

Coś kiedyś rozkopywanie miejsca na budowę trwało koło 30 dni.


.


#14 IGUSIA00

IGUSIA00

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:IGUSIA00
  • Drużyna:Święci z Bostonu
Reputacja: 44

Napisano 22 wrzesień 2018 - 12:16

Coś kiedyś rozkopywanie miejsca na budowę trwało koło 30 dni.

 

Nie wiem skąd ty bierzesz te liczby, ale z prawda mają one niewiele wspólnego. Osobiście wykopałam w kryjówce wszystkie pokoje a ostatni kopał się około 15 dni.  :P


Prawdziwi bohaterowie tej gry będący z nią od początku z każdym kolejnym dniem odchodzą...


#15 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 22 wrzesień 2018 - 13:43

Nie musisz wydawać na oponki, a po pierwsze da się je zdobyć.
Masz oponki z bohaterskich czynów, pojedynków, w gry za doświadczenie w top 100 i w sklepie oponek funkcję Trochę Oponek.
Do tego 2x miałeś w czasopiśmie ,,Komputer Świat" kupon na oponki.
Jedynie kupione oponki potrzeba wpłacać do rozbudowy drużyny, ale tu też nie ma sensu, bo albo Cię oszukają, albo drużyna stanie się pusta.
Więc przestań marudzić,że nie chcesz dawać z siebie a tylko brać.
Najpierw trzeba Coś z siebie dać, by potem brać.
  • "Dubi" i Gluptas31 lubią to

#16 LubieWode

LubieWode

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 21 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Japarean
  • Drużyna:ŁOTR
Reputacja: 10

Napisano 22 wrzesień 2018 - 14:19

Jestem dosyć starym graczem i widziałem jak sie gra zmieniała, pamiętam gdy za strefe dostawało się 5 oponek, za tryb specjalny było ich 8. Wtedy okej jeszcze p2w nie było tak widoczne, w 2015 usunęli prace i część oponek które dostawało się z czynów i przede wszystkim zastąpili oponki za strefy marnymi punktami umiejętności. Gra robiła się coraz bardziej nudna i trudniejsza (bo jak ktoś wydał całe oponki to później nie było go stać na rzutki). Prawdziwym strzałem w kolano dla graczy F2P było usunięcie oponek za zadania nadzwyczajne. Gra idzie coraz bardziej w pieniądz dla twórców, a nadal ludzie lecą za topką i są w stanie wydać całą wypłate rodziców. Co poradzić, tak działa zarabianie :P



#17 StopZakłamanymTelewizjom

StopZakłamanymTelewizjom

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:KarolBD
  • Drużyna:Łódź Widzew 1910
Reputacja: 93

Napisano 22 wrzesień 2018 - 14:32

Pracę usunęli w 2017 roku, tak samo jak oponki za strefy. A z tym się zgadzam.


.


#18 TureckiKebab12

TureckiKebab12

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 80 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 14

Napisano 22 wrzesień 2018 - 18:21

Jak co jakis czas da sie zdobyc ponad 50 opo ek za free tylko trzeba checi a nie narzekac ze niemasz oponek ;)

#19 mama7890

mama7890

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Miejscowość:Rzeszów
  • Serwer:PL4
  • Postać:mama7890
  • Drużyna:reborn team
Reputacja: 31

Napisano 22 wrzesień 2018 - 20:53

Zgadzam sie ze gra idzie w stronę p2p ponieważ kiedyś istniało coś takiego jak drużynowy turniej doświadczenia dzięki któremu mozna bylo zdobyc oponki na rozwoj drużyny tym czasie moja rozbudowala sie do98% i ciekawe dlaczego w sezonie 2017/2018 skoczyl rozwoj o 1% a wtym to o moze 0,1?

#20 Singlung

Singlung

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 98

Napisano 22 wrzesień 2018 - 21:43

Praca była dobra pod tym względem że nie trzeba było pakować pierdyliard oponek. 

A kryjówka jest ok, ale wylicz ile trzeba oponek wpakować w jej 100% rozwój.

 

Ani jednej. 

Cos kiepsko liczysz g.

Jedyne co musisz tam pakowac to czas gry.







Also tagged with one or more of these keywords: #oponki, #hz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych