Skocz do zawartości


Zdjęcie

szukam drużyny


  • Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 nuda

nuda

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:nuda
Reputacja: 1

Napisano 10 wrzesień 2018 - 22:54

nick: nuda

lvl:60

Jakby ktoś pytał to lvl taki niski, bo wybrałem (chyba złą drogę) inwestowania w złoto zamiast expa.

 

Gram codziennie zużywając całą możliwą energię.

 

Nie jestem oponkarzem, ale z pustymi rękoma do drużyny nie wchodzę i oczywiście jakieś rozsądne ilości oponek wpłacę. Zawsze w miesiącu kupuję jakieś oponki, także nie będzie to jednorazowa wpłata.

 

Szukam drużyny prowadzonej przez dorosłych, NORMALNYCH ludzi, dla których gra jest odskocznią od codziennej rzeczywistości.

Nie musi to być oczywiście drużyna jakoś bardzo rozwinięta, ważne aby jej gracze nie byli niedorozwinięci, stąd odpadają od razu drużyny prowadzone przez gimbusów, debili pokolenia JP, dzieci mc donaldsa.

 

Oczywiście jestem ambitnym i aktywnym graczem, także nie ma obawy że, będę logował się co kilka dni dla zabawy. Chętnie dołożę swoją cegiełkę do zbudowania "wielkiej" drużyny:)

 
Nie pisz do mnie w (ewentualnym) zaproszeniu elo, ziom, wbijaj, mordo, plizz itp. bo nie uznaję takich wyrazów w naszym języku.  
 
Interesuje mnie drużyna, w której czytając czat drużynowy, nie trzeba się delikatnie mówiąc denerwować i ubolewać nad przyszłością tego kraju, patrząc jak młodzież nam rośnie.
 
Jeżeli nie jestem za stary i poważny do Waszej drużyny zaproś;). Chociaż z racji tego mojego opisu nie spodziewam się wielu zaproszeń:) ale wiem, że jeżeli jakieś już będą to, od drużyn których właśnie szukam.
 
A dla większości dzieciaków (które moim zdaniem opanowały ten serwer), zanim zabierzecie się za grę, polecam słownik ortograficzny, da Wam więcej niż ta gra, a poza tym czytanie go nie boli.


#2 nuda

nuda

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:nuda
Reputacja: 1

Napisano 13 wrzesień 2018 - 09:54

Nieaktualne:)


  • PaniK lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych