Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Najgrosza druzyna "XXX" oraz "XXX"

The Way Back

  • Please log in to reply
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Smajl

Smajl

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:Smajl
Reputacja: 1

Napisano 10 wrzesień 2018 - 15:54

Nie wiem, czy taki temat lub dyskusja jest dozwolona, ale chce po prostu każdemu powiedzieć co gra na PL 22 na nowym serwerze, nie wpłacajcie oponek do drużyny „XXX oraz "XXX" /Tgt biorą od was oponki i później wywalają tak jak ze mną zrobili, pozdrowienia.


Użytkownik Target edytował ten post 11 wrzesień 2018 - 23:16
cenzura nazw

  • KubaRolnik lubi to

#2 StopZakłamanymTelewizjom

StopZakłamanymTelewizjom

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:KarolBD
  • Drużyna:Łódź Widzew 1910
Reputacja: 93

Napisano 10 wrzesień 2018 - 16:00

Oj nie polecam. Na PL20 jest drużyna "XXX"/Tgt w której też wyłudzają oponki. Dej, dej, dej.


Użytkownik Target edytował ten post 11 wrzesień 2018 - 23:17
cenzura nazwy

.


#3 Smajl

Smajl

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:Smajl
Reputacja: 1

Napisano 10 wrzesień 2018 - 16:01

Oj nie polecam. Na PL20 jest drużyna "XXX"/Tgt w której też wyłudzają oponki. Dej, dej, dej.

Ta juz dzisaj straciłem 235 opon ;) co zrobisz dzieci


Użytkownik Target edytował ten post 11 wrzesień 2018 - 23:18


#4 Jiraiya

Jiraiya

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 447 postów
  • Serwer:PL12
  • Postać:DeanAmbrose2






Reputacja: 213

Napisano 10 wrzesień 2018 - 16:09

I kolejny narzekacz  :(. Czy wreszcie się nauczycie że wpłata oponek jest DOBROWOLNA [specjalnie to podkreślam] i zawsze na nowym serwerze się znajdzie masa takich osób co chcą rozwinąć na naiwnych graczach. Niestety nic z tym nie zrobią ponieważ to nie jest łamaniem regulaminu i każdy kto wpłaca oponki robi to na WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ i powinna się taka osoba liczyć z konsekwencjami gdyż nie zawsze się trafi na uczciwą władzę w danej drużynie.



#5 Kule Polando

Kule Polando

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Miejscowość:Bełchatów
  • Serwer:PL22
  • Postać:Kule
  • Drużyna:MASSACRE TM
Reputacja: 9

Napisano 10 wrzesień 2018 - 16:10

Bywa i tak, wszędzie znajdą się oszuści w każdej grze.

PL22 polecam drużynke: MASSACRE TM jak i jej akademie ;)


PL22

Nick: Kule


#6 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 365

Napisano 10 wrzesień 2018 - 16:20

Ale to takie dramatyczne, szukajcie dobrej drużyny z okiem a nie byle jakiej żeby takiej sytuacji uniknąć :P .


^^


#7 Smajl

Smajl

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:Smajl
Reputacja: 1

Napisano 10 wrzesień 2018 - 16:22

I kolejny narzekacz  :(. Czy wreszcie się nauczycie że wpłata oponek jest DOBROWOLNA [specjalnie to podkreślam] i zawsze na nowym serwerze się znajdzie masa takich osób co chcą rozwinąć na naiwnych graczach. Niestety nic z tym nie zrobią ponieważ to nie jest łamaniem regulaminu i każdy kto wpłaca oponki robi to na WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ i powinna się taka osoba liczyć z konsekwencjami gdyż nie zawsze się trafi na uczciwą władzę w danej drużynie.

Gdzie ty w mojej wypowiedzi widzisz narzekanie? hmmPrzeczytaj jescze raz uwaznie moja wypowiedz "chce po prostu każdemu powiedziec" bo chce zeby kazdy wiedział ze oni scammuja ludzi i żeby nie wpłacali. Dla mnie 60 zł to jest nic bo mieszkam za granica ale dla niektorych to bardzo duzo. Robie to dla ludzi nie dla siebie.


Użytkownik Smajl edytował ten post 10 wrzesień 2018 - 16:23


#8 Sansara

Sansara

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Najlepsza !
Reputacja: 95

Napisano 10 wrzesień 2018 - 16:23

I kolejny narzekacz  :(. Czy wreszcie się nauczycie że wpłata oponek jest DOBROWOLNA [specjalnie to podkreślam] i zawsze na nowym serwerze się znajdzie masa takich osób co chcą rozwinąć na naiwnych graczach. Niestety nic z tym nie zrobią ponieważ to nie jest łamaniem regulaminu i każdy kto wpłaca oponki robi to na WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ i powinna się taka osoba liczyć z konsekwencjami gdyż nie zawsze się trafi na uczciwą władzę w danej drużynie.

 

Ja tu żadnego narzekania nie widzę, tylko zwrócenie uwagi gdzie się nie pchać ;) Z resztą, chyba nie chciałbyś się znaleźć na jego miejscu. Oczywiście, że wpłacanie opon to opcja dobrowolna, jednak w wielu drużynach wymagana  ;) A skoro support nic z tym nie zrobi (bo i jak), to pozostaje tylko ostrzegać innych przed tym samym błędem, jak to zrobił twórca tematu. 


  • Smajl lubi to

Prawdziwa wiedza to świadomość rozmiarów własnej ignorancji 1f984.png


#9 Jiraiya

Jiraiya

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 447 postów
  • Serwer:PL12
  • Postać:DeanAmbrose2






Reputacja: 213

Napisano 10 wrzesień 2018 - 16:41

Ja tu żadnego narzekania nie widzę, tylko zwrócenie uwagi gdzie się nie pchać ;) Z resztą, chyba nie chciałbyś się znaleźć na jego miejscu. Oczywiście, że wpłacanie opon to opcja dobrowolna, jednak w wielu drużynach wymagana  ;) A skoro support nic z tym nie zrobi (bo i jak), to pozostaje tylko ostrzegać innych przed tym samym błędem, jak to zrobił twórca tematu. 

Te narzekanie to był samokomentarz że będę narzekał  ;)



#10 Assuano

Assuano

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów
  • Miejscowość:Far, far away
  • Serwer:PL14
  • Drużyna:Demoniczny Psychiatryk






Reputacja: 1374

Napisano 10 wrzesień 2018 - 17:08

Te drużyny które mają chore ambicje by za wszelką cenę być najlepszym tak robią. Nie przejmują sie Tobą i tym że straciłeś te oponki, takich osób jak Ty jest pewnie więcej  ;)



#11 Zeejsky

Zeejsky

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 448 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Postać:Zeey
  • Drużyna:CrazyHouse






Reputacja: 374

Napisano 11 wrzesień 2018 - 16:14

Wpisowe 125 oponek, ty dajesz 50 i liczysz na to ze zostaniesz. Wiec pomysl kilka razy zanim cos powiesz ;)


Forumowy wyjadacz


1386337437_.png


#12 Unforgiven

Unforgiven

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • Miejscowość:Łódz
  • Serwer:PL17
  • Postać:Brando
  • Drużyna:MADNESS
Reputacja: 2

Napisano 11 wrzesień 2018 - 16:22

Wpisowe 125 oponek, ty dajesz 50 i liczysz na to ze zostaniesz. Wiec pomysl kilka razy zanim cos powiesz ;)

Podobnie jak kilkunastu innych graczy? haha



#13 Sheron12

Sheron12

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 94 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 19

Napisano 11 wrzesień 2018 - 16:33

Wpisowe 125 oponek, ty dajesz 50 i liczysz na to ze zostaniesz. Wiec pomysl kilka razy zanim cos powiesz ;)

Każdy wie jak jest miej  troche odwagi  żeby się przyznać



#14 -Shadow-

-Shadow-

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
Reputacja: 72

Napisano 11 wrzesień 2018 - 16:49

Wpłacanie oponek do drużyny nie jest przymusem nałożonym przez Playatę. Każda drużyna może "kazać" wpłacać oponki, ale nie macie obowiązku, to że często trzeba zapłacić oponki do drużyny i pozostanie w niej po dokonaniu wpłaty jest czystym losem, świadczy to tylko o kulturze przywódcy, bądź doradcy. Nie łamie to regulaminu. Z drugiej strony skąd mamy pewność, że piszesz prawdę ? Może wyrzucili Cię, bo byłeś słaby i teraz się mścisz. Jak dla mnie temat bez sensu założony.


  • DanKuso00, Zeejsky i ewa47 lubią to

#15 K4ncasty4

K4ncasty4

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 32 postów
  • Miejscowość:Jarocin
  • Serwer:PL21
  • Postać:K4ncasty4
  • Drużyna:Poena Capitis
Reputacja: 4

Napisano 11 wrzesień 2018 - 17:54

No niestety tak jest  :huhu:  I jeszcze gracze z tej drużyny mówiący że nie wiedzą o co chodzi  :haha: Nic z tym nie zrobisz.. wpłata oponek do drużyny jest dobrowolna więc nic im nie zrobią. Śmiechu warte  :papa:


                                                                             :puchar: K4nciasty4   :puchar: 

                                                                            Look my profile  :smilue: 


#16 Zeejsky

Zeejsky

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 448 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Postać:Zeey
  • Drużyna:CrazyHouse






Reputacja: 374

Napisano 11 wrzesień 2018 - 23:07

Podobnie jak kilkunastu innych graczy? haha

 

Każdy wie jak jest miej  troche odwagi  żeby się przyznać

Tylko ze ja gram z brazylijczykami a nie tam, po prostu napisalem swoja teze :P


Forumowy wyjadacz


1386337437_.png


#17 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 12 wrzesień 2018 - 09:30

Drużyna się kołem toczy, więc się nie przejmuj że Cię wywalili z drużyny. Wywalili Cię drzwiami wchodzę oknem. Nieraz jeszcze do niej dojdziesz. A z wpłatą oponek do drużyny jest tak, że w żadnej drużynie nie dajesz ich, bo strata kasy a może się okazać że drużyna stanie się pusta.

#18 Smajl

Smajl

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:Smajl
Reputacja: 1

Napisano 12 wrzesień 2018 - 14:27

Wpisowe 125 oponek, ty dajesz 50 i liczysz na to ze zostaniesz. Wiec pomysl kilka razy zanim cos powiesz ;)

Jeśli nie wiesz ile wpłaciłem lub ciebie tam nie było to po co kłamiesz bo nie rozumiem? Chcesz sobie popsuć reputacje lub opinie o tobie dla jakiś dzieci? Wpłaciłem Tyle ile mi kazali. Najpierw mi powiedział 80 oponek a później jak już wbiłem do drużyny powiedział "Zmiana planów musisz wpłacić 135 na kwaterę" a po tym już wiesz co sie stało ;)



#19 PrezesXddxYT

PrezesXddxYT

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Serwer:PL21
  • Postać:PrezesXddYT
  • Drużyna:тнeproтeaм
Reputacja: 2

Napisano 12 wrzesień 2018 - 14:57

Nic się nie poradzi , ja na pl9 zostałem oszukany na 300 oponek a wiem że wpłaty są dobrowolne itp . A teraz wam powiem żarta który jest prawdą ,  drużyna XXX zmieniła nazwę :) 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych