Skocz do zawartości


Zdjęcie

Garażowy przegląd #50 z Because!


  • Please log in to reply
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 Assuano

Assuano

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów
  • Miejscowość:Far, far away
  • Serwer:PL14
  • Drużyna:Demoniczny Psychiatryk






Reputacja: 1374

Napisano 09 wrzesień 2018 - 16:09

Bardzo słaby wywiad. Nudne, monotonne odgrzewane pytania. Zero nowości i kreatywności.

Wydanie 50, być może ostatnie?

Gazetka forumowa bije garaże na głowę. 

Oj, źle się to czyta, oj źle.

Aż w oczy kłuje. Zrobione tylko po to, żeby było. Tylko Because obroniła ten wywiad, bardzo ładnymi odpowiedziami  :super:

Stary nie musisz tego pisać podobnie jak ja  :huhu:


  • Victoria19 lubi to

#22 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 10 wrzesień 2018 - 08:57

Dla mnie wywiad dobry, wy chcecie innych pytań. Zapytam się jakich o życie realne gracza, a co to ma wspólnego z grą. My tu piszemy o grze, a pytania się będą powtarzały.
Skąd nazwa Because z języka angielskiego usłyszała, a oznacza ono po polsku Bo.
Jakby napisała takie zdanie: Bo, teraz wywiad ze mną w Garażowym Przeglądzie.
To jej Nick będzie zaczynał, to zdanie po angielsku.
Czy jak nie robisz w kryjówce czynów, nie dostajesz za bohaterski czyn zrobiony energię?
Oczywiście w kryjówce zbieramy: doświadczenie, zeronit, superklej, punkty umek itp.
Mam nadzieję że, nie poprzestaniecie na tym wywiadzie i kolejny wywiad w Garażowym Przeglądzie się ukaże.
A dla tych co krytykują i hejtują niech się zastanowią, czy oni by umieli zadawać inne pytania i lepiej by wyszli. Porównajcie inne wywiady nawet te z zagranicznych forów, a zobaczycie że są takimi samymi wywiadami.
  • m0ntanq lubi to

#23 michael007

michael007

    Były moderator

  • Journalists
  • 855 postów
  • Miejscowość:Olsztyn
  • Serwer:PL7
  • Drużyna:SS






Reputacja: 1075

Napisano 10 wrzesień 2018 - 09:11

Dla mnie wywiad dobry, wy chcecie innych pytań. Zapytam się jakich o życie realne gracza, a co to ma wspólnego z grą. My tu piszemy o grze, a pytania się będą powtarzały.
Skąd nazwa Because z języka angielskiego usłyszała, a oznacza ono po polsku Bo.
Jakby napisała takie zdanie: Bo, teraz wywiad ze mną w Garażowym Przeglądzie.
To jej Nick będzie zaczynał, to zdanie po angielsku.
Czy jak nie robisz w kryjówce czynów, nie dostajesz za bohaterski czyn zrobiony energię?
Oczywiście w kryjówce zbieramy: doświadczenie, zeronit, superklej, punkty umek itp.
Mam nadzieję że, nie poprzestaniecie na tym wywiadzie i kolejny wywiad w Garażowym Przeglądzie się ukaże.
A dla tych co krytykują i hejtują niech się zastanowią, czy oni by umieli zadawać inne pytania i lepiej by wyszli. Porównajcie inne wywiady nawet te z zagranicznych forów, a zobaczycie że są takimi samymi wywiadami.




Z ciekawości byłem na zagranicznych forach i te pytania tutaj się chowają przy chociażby wywiadach przeprowadzanych na forum w Grecji ;)
Poza tym tu nie chodzi bezpośrednio o co pyta tylko jak. Jeśli nie widać zaangażowania reportera to nie bedzie przyjemnego dla oka wywiadu. Musi być widać nić porozumienia i wzajemna współprace.

Użytkownik michael007 edytował ten post 10 wrzesień 2018 - 09:28

  • "Dubi" lubi to

REDAKTOR NACZELNY GAZETKI FORUMOWEJ





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych