Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Oponki i support


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 MrPhantom

MrPhantom

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:MrPhantom
Reputacja: 0

Napisano 05 wrzesień 2018 - 15:21

mam problem z loginem na supporcie, gdyż jest tam napisane że muszę potwierdzić swój e-mail a już dawno to zrobiłem, poza tym. wcześniej działało normalnie. oraz problem z oponkami, wcześniej automatycznie bo przelewie mi wysyłało oponki a teraz, od razu gdy przelałem te 19,99 po 125oponek od razu wróciłem do gry, no i.. jak się okazało, nie dostałem oponek które kupiłem.. i teraz nwm co zrobić skoro nie mogę wejść na support'a żeby rozwiązać ten problem, ani nie mam satysfakcji z opon które kupiłem a nie dostałem..

da sie usunąć treść ?


Użytkownik m0ntanq edytował ten post 05 wrzesień 2018 - 20:29
Połączenie


#2 Kule Polando

Kule Polando

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Miejscowość:Bełchatów
  • Serwer:PL22
  • Postać:Kule
  • Drużyna:MASSACRE TM
Reputacja: 9

Napisano 06 wrzesień 2018 - 05:59

Sprawdź czy tytuł przelewu jaki jest wymagany wpisałeś poprawnie. Gdy robisz przelew masz komunikat typu "UWAGA! przepisz tytuł poprawnie". Gdy tytuł jest wpisany prawidłowo jak i reszta danych oponki powinny być dodane automatycznie.


PL22

Nick: Kule


#3 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 06 wrzesień 2018 - 18:18

mam problem z loginem na supporcie, gdyż jest tam napisane że muszę potwierdzić swój e-mail a już dawno to zrobiłem, poza tym. wcześniej działało normalnie. oraz problem z oponkami, wcześniej automatycznie bo przelewie mi wysyłało oponki a teraz, od razu gdy przelałem te 19,99 po 125oponek od razu wróciłem do gry, no i.. jak się okazało, nie dostałem oponek które kupiłem.. i teraz nwm co zrobić skoro nie mogę wejść na support'a żeby rozwiązać ten problem, ani nie mam satysfakcji z opon które kupiłem a nie dostałem..
da sie usunąć treść ?


Support Hero Zero Ci nie pomoże z tym, musisz pisać do supportu dającego tą usługę kupna oponek.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych