Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Porozmawiajmy nt. przyszłości Polskiego Hero Zero.


  • Please log in to reply
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 StopZakłamanymTelewizjom

StopZakłamanymTelewizjom

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:KarolBD
  • Drużyna:Łódź Widzew 1910
Reputacja: 93

Napisano 29 sierpień 2018 - 19:49

Witam. Jest to bardzo poważny temat. Tak jak obecny stan gry. Jeszcze nie jest krytycznie, ale jest źle. 

Gra jak widzimy od II połowy 2016 roku kruszy się, graczy z PL ubywa, przesiadają się na inne gierki konkurencji. Spowodowane jest to bardzo silną konkurencją która tworzy powiedzmy szczerze świeższe gry od Hero Zero, które w ostatnim czasie jest już nudne dla starych wyjadaczy. Na PL12 potrafiło być w najlepszych momentach ponad 100000 osób, a obecnie jest ok. 1000. Grze przydałaby się mega rewolucja, coś jak pod koniec 2013 roku do połowy 2014 roku. Ogrom nowości wywołał lawinę graczy, co było już trochę widać na PL11. Jednak prawdziwa eksplozja nastąpiła na serwerach 12, 13 oraz 14. Bywało tam po 100000 graczy, czego nie można powiedzieć o np. PL20 czy 21. Hero musi dostać taką aktualizację, która odwróci grę o 180 stopni.  Ostatnio wróciła moda na taką pewną grę, i odbija się to na takich platformówkach. Przede wszystkim Hero Zero musi reklamować się w głębszych mediach, takich jak YouTube czy nawet TV, może założyć kanał, może prowadzić jakieś czasopismo poświęcone grze, bo przez mało znane wśród typowych graczy gazety nie zdobędą playerów. Czy taki typowy 10 latek grający w HZ (bo taki jest podejrzewam średni wiek) będzie kupował w Ruchu nieznany mu KŚ? Może czasopismo jeszcze tak, no bo Hero Zero, ale Komputer Świat to mało znana dla nieobeznanego w świecie IT gazeta dla dzieci. Dyskutujcie na ten temat, ale coś czuję czarnymi myślami, że nie doczekamy PL30, a nawet PL25. 

Pozdrawiam, 

 

                   SZT


  • Azurah i CzystySkill lubią to

.


#2 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1259 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 256

Napisano 08 grudzień 2018 - 20:28

Niezłe bzdury wypisujesz. Nie chcę mi się wymieniać ich wszystkich, więc zwrócę uwagę tylko na jedną.

Na PL12 potrafiło być w najlepszych momentach ponad 100000 osób, a obecnie jest ok. 1000. Dyskutujcie na ten temat, ale coś czuję czarnymi myślami, że nie doczekamy PL30, a nawet PL25. 

Te rzeczy się wzajemnie wykluczają. Jeśli chcesz żeby na serwerze było więcej osób to nie powinieneś marzyć o nowych. Im więcej serwerów tym mniej osób na jednym serwerze, bo ilość wszystkich graczy na polskim Hero Zero się dzieli przez ilość serwerów, co daje średnią ilość graczy na jednym pl.

Również przyszłość widzę czarno, co znaczy, w moim przypadku że obawiam się, że doczekamy się PL25, a nawet PL30, co będzie katastrofą dla polskiej wersji językowej Hero Zero. 

 

 


 


  • Assuano i bearbeer7788d lubią to

nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#3 Assuano

Assuano

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów
  • Miejscowość:Far, far away
  • Serwer:PL14
  • Drużyna:Demoniczny Psychiatryk






Reputacja: 1374

Napisano 08 grudzień 2018 - 21:11

Jeśli liczba graczy będzie spadać to twórcy wprowadzą coraz więcej opcji dostępnych tylko za oponki bo trzeba jakoś zarabiać. Ja osobiście nie chce już nowych serwerów bo i tak jest ich za dużo  :super:


  • taka jedna i Pepoak23 lubią to

#4 DUREX

DUREX

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
Reputacja: 0

Napisano 04 styczeń 2019 - 14:33

ja jestem zdania,że nowe serwery tylko pogłębią zapaść ,raczej należałoby pomyśleć co zrobić żeby graczy nie ubywało, w sumie nawet się nie dziwię, jest pewna grupa graczy ,którym się wydaje,że zjedli wszystkie rozumy, stosują niedozwolone  programy, jak chocby ostatnio na pl 21, w drużynie jest 31 graczy , coś chyba nie tak , i nie jest to pierwszy taki przypadek , taka gra odstrasza ludzi, bo nic z tym nikt nie zrobił ani za 1 razem , ani teraz,nieuczciwe zagrywki coraz częściej są obecne, to powinno być natychmiast weryfikowane



#5 Hjuston

Hjuston

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 28 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:Hjuston
  • Drużyna:Spadkobiercy/Burning in Fire (PL15)
Reputacja: 37

Napisano 06 styczeń 2019 - 19:44

Moim zdaniem, gdyby nie bawiono sie w serwery i zrobiono fuzje wszystkich PL to by bardzo ozywiło gre ale to tylko moja opinia 



#6 bearbeer7788d

bearbeer7788d

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 46 postów
  • Miejscowość:Grudziądz
  • Serwer:PL3
  • Postać:bearbeer
  • Drużyna:Erotomani
Reputacja: 24

Napisano 11 styczeń 2019 - 02:02

Ciężko będzie odżywić ta gre

Użytkownik bearbeer7788d edytował ten post 11 styczeń 2019 - 02:04


#7 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1259 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 256

Napisano 31 marzec 2023 - 04:37

Stało się to co przewidziałam. Mamy PL 30.

nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#8 ToMójNick

ToMójNick

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 387 postów
  • Miejscowość:Legionowo
  • Serwer:PL5
  • Postać:ToMójNick
  • Drużyna:Never Back Down






Reputacja: 625

Napisano 31 marzec 2023 - 16:50

Dziś to PL31.

PL30 ruszył 30.09.2022, pół roku temu.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych