Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Zmiana dostawania nagód z Herocoin


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 691

Napisano 24 sierpień 2018 - 09:42

Witam wpadłem dziś na pomysł żeby zmienić możliwość dostawania nagród z Hc o czym napisze niżej .

 

Mój pomysł polega na tym żeby nagrody z Herocoina dostali tylko ci w drużynie co jakieś ptk zdobyli dla niej (nie liczą się ci co dołączyli w trwania Herocoina).
A dokładniej tak : Zdobyłeś XXX ptk  to dostajesz nagroda jak inni, Zdobyłeś 0 ptk przykro mi nie pomogłeś drużynie więc nie dostajesz ptk ani innych profitów z Herocoin. Może przez taki zabieg co po niektórzy zaczęli by się starać i wspierać drużyny a nie tylko być z nimi dla profitów.Pomysł wpadł mi do głowy dzięki koledze z drużyny co narzeka na innych że mało robią dla drużyny a sam zdobywa w HC albo 0 ptk albo jest gdzieś na samym końcu a narzeka na innych.


c260e7928c6fe.png


#2 Because :)

Because :)

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 233 postów
  • Miejscowość:Gdynia
  • Serwer:PL15
  • Postać:Because
  • Drużyna:All Stars
Reputacja: 285

Napisano 24 sierpień 2018 - 09:50

Dobry pomysł. Jestem za :)

Jeśli ci pomogłam lub zgadzasz się z moim zdaniem to daj lajka :)


#3 Assuano

Assuano

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów
  • Miejscowość:Far, far away
  • Serwer:PL14
  • Drużyna:Demoniczny Psychiatryk






Reputacja: 1374

Napisano 24 sierpień 2018 - 10:39

Każdy ma prawo mieć słabszy tydzień i nie dołożyć nic do HC  ;)



#4 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 691

Napisano 24 sierpień 2018 - 10:41

niektórzy maja słabsze tygodnie co tydzień :( w dobrych drużynach albo tych co chcą mieć top1 w Hc każdy bierze udział nawet jak zdobędzie 1-5 ptk to zawsze lepiej niz 0 ptk


c260e7928c6fe.png


#5 Assuano

Assuano

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów
  • Miejscowość:Far, far away
  • Serwer:PL14
  • Drużyna:Demoniczny Psychiatryk






Reputacja: 1374

Napisano 24 sierpień 2018 - 10:44

niektórzy maja słabsze tygodnie co tydzień :( w dobrych drużynach albo tych co chcą mieć top1 w Hc każdy bierze udział nawet jak zdobędzie 1-5 ptk to zawsze lepiej niz 0 ptk

To już leży w kwestii zadań przywódcy i doradców żeby motywować takich graczy do zdobywania punktów  ;) A jeśli ktoś nie pomaga dłuższy czas to wylatuje 


  • Nawrócony lubi to

#6 Hogwart

Hogwart

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 95 postów
  • Miejscowość:Toruń
  • Serwer:PL21
  • Postać:Xanoxo
  • Drużyna:Poena Capitis
Reputacja: 62

Napisano 24 sierpień 2018 - 10:55

niektórzy maja słabsze tygodnie co tydzień :( w dobrych drużynach albo tych co chcą mieć top1 w Hc każdy bierze udział nawet jak zdobędzie 1-5 ptk to zawsze lepiej niz 0 ptk

 

Jesteś przywódcą? To Ty ustalasz reguły. Jeśli widzisz, że tydzień po tygodniu dany osobnik kompletnie nie pracuje na konto drużyny to dlaczego on nadal z Wami jest? Natomiast jeśli nie jesteś przywódcą, a przywódca Twojej drużyny nie wspomaga się statystykami z HC no to polecam szybko zmienić drużynę  ;)

 

A co do pomysłu... Pomysł nie przejdzie, bo w ciągu tygodnia (od czwartku do czwartku) dużo osób się wymienia/mija i Ci którzy zrobili dużą ilość pkt dla drużyny wyjdą na chwilę, a następnie dołączą nie mieliby otrzymać nagrody?

Pomysł jak najbardziej na NIE


  • Krisss1235pl lubi to
     N8LUqof.png

#7 Seba705

Seba705

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów
Reputacja: 243

Napisano 24 sierpień 2018 - 12:28

Pomysł jak najbardziej na tak

 

Jesteś przywódcą? To Ty ustalasz reguły. Jeśli widzisz, że tydzień po tygodniu dany osobnik kompletnie nie pracuje na konto drużyny to dlaczego on nadal z Wami jest? Natomiast jeśli nie jesteś przywódcą, a przywódca Twojej drużyny nie wspomaga się statystykami z HC no to polecam szybko zmienić drużynę  ;)

 

A co do pomysłu... Pomysł nie przejdzie, bo w ciągu tygodnia (od czwartku do czwartku) dużo osób się wymienia/mija i Ci którzy zrobili dużą ilość pkt dla drużyny wyjdą na chwilę, a następnie dołączą nie mieliby otrzymać nagrody?

Pomysł jak najbardziej na NIE

Słowo osoby co jest w piwnicy dla mnie ma 0 wartość 


  • Asven lubi to

#8 Nawrócony

Nawrócony

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 49 postów
  • Serwer:PL17
Reputacja: 48

Napisano 24 sierpień 2018 - 12:35

Pomysł na NIE - Chcesz aktywność w HC? To pilnuj...


Cześć jeśli Moja odpowiedź podoba Ci się to daj łapkę w górę. Pozdrawiam i dziękuję!   :super:  :papa:                                                       


#9 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 366

Napisano 24 sierpień 2018 - 12:47

I tak ta osoba dostanie kicka nawet jak zobaczą ile punktów ona ma :haha: . Jak dla mnie pomysł niestety na NIE .

No i od przywódcy wszystko zależy nawet. 


Użytkownik Krisss1235pl edytował ten post 24 sierpień 2018 - 12:48

^^


#10 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 24 sierpień 2018 - 14:41

Pomysł na nie. Nie będziesz we wszystkich Hero Conach najlepszy. A niektóre to nawet bezsensowne są jak kupowanie umek za monety. Wydajesz monety na umki a co dostajesz pkt do umek.
Gracze się nie starają, bo po prostu mogą sobie je kupić, z siłowni mają, z treningów mają a także z ligi.
Więc się nie dziw, jak by tam były oponki do wygrania to inna sprawa, zobaczyłbyś jak dużo graczy by się starało by jak najwięcej punktów Hero Con zdobyć.
  • Nawrócony i xCrazyWolf lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych