Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomysł na odznaki


  • Please log in to reply
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 365

Napisano 20 sierpień 2018 - 18:51

Witam dzisiaj przedstawię mój pomysł na nowe odznaki dla tego forum.

I dobrego czytania wam życzę  ;)



Wiadomo że mamy dwa dość już często widywane oznaki jak no.moderator miesiąca i za ilość zdobytych punktów reputacji. 



1.Odznaka moderatora/użytkownika



Jak dla mnie mogła byś się pojawić odznaka moderatora roku, tak samo jak w przypadku użytkownika ( bądźmy sobą szczerzy, nie raz każdy chciałby mieć inną odznakę niż tą za zdobycie danej ilości reputacji ) no i zawsze prestiż rósł by. Odznakę można byłoby zdobyć za sprawą głosowania ( tak jak przy wybieraniu nowego prezydenta  :haha: ) w specjalnym temacie stworzonym to tego. 



2.Odznaka za napisanie danej ilości postów.



Tą odznakę można byłoby zdobyć za napisanie danej ilości postów np. 25,50,100,250,500,750,1000 itd. Na pewno tą odznakę można byłoby o wiele szybciej zdobyć niż odznakę za daną ilość reputacji. 



3.Odznaka za napisanie danej ilości tematów. 



Tą odznakę można byłoby zdobyć za napisanie 1,2,5,25,50,100,250 tematów, lecz by tą odznakę charakteryzowało to, że za każdy temat typu spam, to by licznik napisania tematu by się cofnął o jeden. 

Podajmy przykład jakbyśmy napisali 50 temat no i byśmy zdobyliśmy tą odznakę, no ale by się okazało że temat był spamem to by nam cofało wtedy o jedną ilość napisany tematów o jeden punkt i zabierało nam by tą nową odznakę. Przykład 50 -> 49 . 



4.Odznaka za daną ilość wyświetleń twojego konta forum.



Tą odznakę można byłoby zdobyć jak twój profil miałby 100.250.500.1000.2500.5000,10000 itd. 

I to by zależało od innych osób czy odwiedzali twój profil. 

5.Unikalne 



Teraz przejdziemy to najbardziej unikalniejszych odznak. Te oznaki by charakteryzowały się tym, że one by były ekstremalnie rzadkie . W tych oznakach np. znajdowało by się że twój pomysł trafił do gry/forum oczywiście to by zależało w jakiej kategorii to pisałeś. I można byłoby tak jeszcze dalej wymieniać. 





Przepraszam, że w tym pomyśle nie było jakiś grafik, bo nie należę to mistrzów w tym gatunku  :D . 

No i pewnie was wynudziłem tym  :( . 



Pozdrawiam

Krisss12345pl


Użytkownik CrazyWoman edytował ten post 20 sierpień 2018 - 21:20
Aktualizacja

^^


#2 mania10xd

mania10xd

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 291 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:mania10xd
  • Drużyna:The Versager
Reputacja: 601

Napisano 20 sierpień 2018 - 19:57

Pomysł mi się podoba, ale trzeba pamiętać że "co za dużo to nie zdrowo ".  1 oczywiście na tak  :D Co do 2  niektóre osoby pisałyby specjalnie dużo postów, które byłyby "marnej jakości " tylko po to aby zdobyć odznakę, więc na nie. 3 i 4 niestety na nie. Ale już 5  się bardzo podoba  :super:


  • Krisss1235pl lubi to

:serce:★·.·´¯`·.·★Mania★·.·´¯`·.·★:serce:

The Versager :*


#3 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 365

Napisano 20 sierpień 2018 - 20:05

Pomysł mi się podoba, ale trzeba pamiętać że "co za dużo to nie zdrowo ".  1 oczywiście na tak  :D Co do 2  niektóre osoby pisałyby specjalnie dużo postów, które byłyby "marnej jakości " tylko po to aby zdobyć odznakę, więc na nie. 3 i 4 niestety na nie. Ale już 5  się bardzo podoba  :super:

 

Dzięki za opinie co to tych 2,3,4 zgodzę się, po tak za bardzo nie miałem weny to nich już :D , ale chociaż miło słyszeć że 1 i 5 podobają się ;) . 


^^


#4 Assuano

Assuano

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów
  • Miejscowość:Far, far away
  • Serwer:PL14
  • Drużyna:Demoniczny Psychiatryk






Reputacja: 1374

Napisano 20 sierpień 2018 - 20:08

Pewnie że powinni dodać jakieś nowe odznaki  :smilue: 1 i 5 jak najbardziej mi sie podobają, w sumie jak bym się uparł to nawet ta 4  ;)



#5 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 352 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1694

Napisano 20 sierpień 2018 - 20:16

Nie za dużo tych odznak by było? Lajki, posty, tematy.... moim zdaniem za dużo :D Oraz ta odznaka, uzytownika roku, bardzo ciekawy pomysł, ale jak się tak głębiej nad tym zastanowić nie sprawdzi się ten pomysł, z tego powodu, że wygra ten co ma więcej znajomych i nie chodzi mi znajomych zdobytych na forum, tylko ogólnie, co za problem powiedzieć koledze ze szkoły,albo z drużyny żeby założył konto na forum i oddał na ciebie głos. Jak już to niech głosują moderatorzy, chociaż nie, to też zły pomysł, bo mogą mieć swoich ulubieńców. Podsumowując, bardzo dobry pomysł na odznakę uzytkownika roku, lecz niestety nie do zrealizowania ;)


gluptas1.gif


#6 TureckiKebab12

TureckiKebab12

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 80 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 14

Napisano 20 sierpień 2018 - 20:19

Tym pomyslem zasluzylas na kebaba :haha:
Jestem za

#7 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 365

Napisano 20 sierpień 2018 - 20:27

Tym pomyslem zasluzylas na kebaba :haha:
Jestem za

 

O dzięki :haha:

Nie za dużo tych odznak by było? Lajki, posty, tematy.... moim zdaniem za dużo  :D Oraz ta odznaka, uzytownika roku, bardzo ciekawy pomysł, ale jak się tak głębiej nad tym zastanowić nie sprawdzi się ten pomysł, z tego powodu, że wygra ten co ma więcej znajomych i nie chodzi mi znajomych zdobytych na forum, tylko ogólnie, co za problem powiedzieć koledze ze szkoły,albo z drużyny żeby założył konto na forum i oddał na ciebie głos. Jak już to niech głosują moderatorzy, chociaż nie, to też zły pomysł, bo mogą mieć swoich ulubieńców. Podsumowując, bardzo dobry pomysł na odznakę uzytkownika roku, lecz niestety nie do zrealizowania  ;) wiadomość oryginalna należy do głuptasa31 :D tak btw, 
No racja, tak trochę za dużo tych odznak wymyśliłem :P . No racja ten 1 pierwszy ma taką lukę o której powiedziałaś, no ale na pewno komuś nie chciało mu się mówić że on ma założyć konto po chce być użytkownikiem roku, ilość znajomych nie ma znaczenia a jakość wykonywania dobrych rzeczy dla forum ;) . Ogólnie to masz racje, pomysł by został zrealizowany no i pewnie sporo tutaj by zamieniali oryginalnych rzeczy z mojego pomysłu na odznakę nr.1 . A bym zapomniał o jednym, nie oddawajmy głosowań do moderatorów bo to nie było by fair a ni demokratyczne :P
 
Pozdrawiam. 

Użytkownik Krisss1235pl edytował ten post 20 sierpień 2018 - 20:47

  • Asven lubi to

^^


#8 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 352 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1694

Napisano 20 sierpień 2018 - 20:50

 

O dzięki :haha:

No racja, tak trochę za dużo tych odznak wymyśliłem :P . No racja ten 1 pierwszy ma taką lukę o której powiedziałaś, no ale na pewno komuś nie chciało mu się mówić że on ma założyć konto po chce być użytkownikiem roku, ilość znajomych nie ma znaczenia a jakość wykonywania dobrych rzeczy dla forum ;) . Ogólnie to masz racje, pomysł by został zrealizowany no i pewnie sporo tutaj by zamieniali oryginalnych rzeczy z mojego pomysłu na odznakę nr.1 . A bym zapomniał o jednym, nie oddawajmy głosowań do moderatorów bo to nie było by fair a ni demokratyczne :P
 
Pozdrawiam. 

 

taka prestiżowa odznaka użytkownika roku to myślisz, że każdy uczciwie by o nią walczył? :D Nieoficjalnie powiem, samemu poprosił bym kilku kolegów, żeby pomogli mi wygrać :D


gluptas1.gif


#9 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 365

Napisano 20 sierpień 2018 - 20:55

taka prestiżowa odznaka użytkownika roku to myślisz, że każdy uczciwie by o nią walczył? :D Nieoficjalnie powiem, samemu poprosił bym kilku kolegów, żeby pomogli mi wygrać :D

 

No tak, ale pewnie ktoś potem mądry wymyśli pewne zabezpieczenie na to żeby spamu nie było :haha: .


^^


#10 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 352 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1694

Napisano 20 sierpień 2018 - 20:59

No tak, ale pewnie ktoś potem mądry wymyśli pewne zabezpieczenie na to żeby spamu nie było :haha: .

zabezpieczenia można jedynie w przypadku multikont, w przypadku gdzie konto zostało założone z tego samego IP. A kolega z własnego komputera konto założy, żaden system tego nie wykryje :D oczywiście to co napisałem w poprzednim komentarzu to żart , żeby nie było. Gluptas jest chodzącą definicją uczciwości :D


gluptas1.gif


#11 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 365

Napisano 20 sierpień 2018 - 21:01

zabezpieczenia można jedynie w przypadku multikont, w przypadku gdzie konto zostało założone z tego samego IP. A kolega z własnego komputera konto założy, żaden system tego nie wykryje :D oczywiście to co napisałem w poprzednim komentarzu to żart , żeby nie było. Gluptas jest chodzącą definicją uczciwości :D

 

Ty na pewno jesteś definicją uczciwości :D .To fakt, no ale pewnie tamci od tego forum wymyślą absurdalnie trudne mega kozacko to złamania zabezpieczenie :P .


^^


#12 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 21 sierpień 2018 - 07:57

Ja jestem na tak. Ale najpierw by trzeba usunąć tematy łamiące regulamin forum.
I przydałoby się jakieś podsumowanie 6 lat forum?
  • Krisss1235pl lubi to

#13 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 365

Napisano 21 sierpień 2018 - 11:44

Ja jestem na tak. Ale najpierw by trzeba usunąć tematy łamiące regulamin forum.
I przydałoby się jakieś podsumowanie 6 lat forum?

 

To fakt, trzeba by było usunąć te tematy łamiące. A z tym podsumowaniem 6 lat forum do dobra idea całkiem. 


^^


#14 Megtor

Megtor

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 postów



Reputacja: 193

Napisano 23 sierpień 2018 - 01:47

Całkiem dobre te odznaki. Od siebie dodałbym odznakę za staż na forum, czyli za ilość dni naliczanych od założenia konta na forum np.: I. 365 dni, II. 730 dni, III. 1095 dni itd. Pozdrawiam  :smile:


  • Krisss1235pl lubi to

#15 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 365

Napisano 23 sierpień 2018 - 01:53

Całkiem dobre te odznaki. Od siebie dodałbym odznakę za staż na forum, czyli za ilość dni naliczanych od założenia konta na forum np.: I. 365 dni, II. 730 dni, III. 1095 dni itd. Pozdrawiam  :smile:

Całkiem dobra myśl z tą odznaką stażu na forum no nie powiem ;) . 


^^





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych