Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Który rozkład statystyk jest najlepszy ?


  • Please log in to reply
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 366

Napisano 19 sierpień 2018 - 20:10

Witam wszystkich w tym poradniku przedstawię wam w jaki rozkład statystyk najlepiej idź ;) .

I życzę dobrej lektury. 

 

Zaczniemy od klasycznego dość rozkładu statystyk. 

 

1.Równość każdej statystyki do skali 1. 

 

Równość każdej statystyki polega na tym, że ma się każdą statystykę równo.

 

Np.

 

Siła 1000

Kondycja 1000

Inteligencja 1000

Intuicja 1000

 

Teraz przejdziemy do zalet takiego rozkładu statystyk : 

 

Plusy : 

 

*Dobre obrażenia zadawane z bronią rzucaną tak samo bez broni rzucanej. 

*Taki rozkład statystyk jest całkiem dobry na PvP. 

*Dobry rozkład na początek bohaterskiej kariery.

 

Wady : 

 

*Taki rozkład statystyk nie za bardzo dobrze wpływa na specjalną wersje z zadaniami nadzwyczajnymi co 5 dni. I wtedy będzie sporo razy przegrywałbyś. 

*Jesteś wtedy dobrą kontrą dla osób z toxiciem na siłę ( przy przypadku kiedy przeciwnik ma broń rzucaną )  ( tak jak by można byłoby tak nazwać ) . 

 

Podsumowując taki rozkład : 

 

Na pewno ten rozkład statystyk jest dość przydatny na pojedynki itd. i zawsze gwarantuje dobre obrażenia bez broni rzucanej tak samo z nią, lecz płacisz tym, że będziesz miał trudniej w tych wersjach zadań nadzwyczajnych pojawiającymi się co 5 dni ( nie chodzi o zwykłe,specjalne wersje zadań nadzwyczajnych ) i tym że jesteś dobrą przynętą dla tych z toxiciem na siłę. 

 

 

 

2. Toxic na siłę 

 

Ktoś się zaraz zapyta co to ten toxic na siłę, już tłumacze. Toxic na siłę polega dawaniu jak najmniej w siłę a więcej na kondycję,inteligencję i na intuicję. 

 

Przykład takich statystyk

 

Siła 400

Kondycja 1300

Inteligencja 1300

Intuicja 1300

 

Teraz przejdziemy do zalet takiego rozkładu statystyk : 

 

Plusy :

 

*Dobre statystyki na zadania nadzwyczajne. 

*Dobra kontra dla graczy z toxiciem ( oczywiście jak masz dobry rozkład takich statystyk i jakąś broń rzucaną ) .

*Dobre statystyki na PvP ( jak posiadasz broń rzucaną, albo masz dobry rozkład statystyk ) . 

 

Wady : 

 

*Masz wtedy słabe obrażenia bez broni rzucanej. 

*Musisz często kupować broń rzucaną. 

*Jesteś dobrą chrapką dla osób posiadających rozkład statystyk do skali 1 ( patrz punkt 1 ) jak nie masz założonej broni rzucanej. 

*Masz wtedy bardzo niską szanse na wygranie graczem, który posiada Toxica na inteligencje. 

 

Podsumowując taki rozkład  : 

 

Taki rozkład statystyk jest dość przydatny na zadania nadzwyczajne, wtedy naprawdę wiele zyskujesz na walkach z przeciwnikami i przy tym jesteś dobrą kontrą dla osób z równymi statystyk, lecz musisz pamiętać, że musisz często zakładać broń rzucaną i tak samo ją kupować. I musisz pamiętać, że nie możesz za dużo dać w siłę. 

 

 

 

3.Toxic na inteligencję

 

Toxic na inteligencję jest tym samym jak toxica na siłę, ale dajesz wtedy mniej inteligencji. 

 

Przykład takich statystyk :

 

Siła 3000

Kondycja 3000

Inteligencja 10

Intuicja 3000

 

Przejdziemy do zalet takich statystyk : 

 

Plusy :

 

*Dobra kontra dla tych osób, które posiadają dużo inteligencji ( oczywiście kiedy nie posiadają pewnych umiejętności ) . 

*Jeden z lepszych rozkładów statystyk na PvP . 

 

Wady : 

 

*Jesteś wtedy najlepszą kontrą dla Anty - Toxiców.

*Najgorszy rozkład na zadania nadzwyczajne.

*Ten rozkład jest tylko dobry JAK MA SIĘ TOWARZYSZA POD NAZWĄ PUMPKIN i jak ma się poziom 200 wraz z dobrymi umiejętnościami dla towarzysza.

 

Podsumowując : 

 

Taki rozkład statystyk jest jednym z lepszym na PvP i jesteś dobrą kontrą dla osób które posiadają dużo inteligencji, lecz wtedy praktycznie nie możesz robić zadań nadzwyczajnych i jesteś najlepszą kontrą dla Anty - Toxiców i musisz mieć wysoki poziom i posiadać sporo umiejętności dla towarzysza.

 

 

 

4.Toxic na intuicje. 

 

Toxic na intuicje polega na tym, że trzeba w w intuicje dawać jak najmniej. 

 

Przykład takich statystyk 

 

Siła 2400

Kondycja 2400

Inteligencja 2400

Intuicja 300

 

Przejdziemy do zalet takiego rozkładu statystyk :

 

Plusy : 

 

*Ciekawa alternatywa.

*Przyzwoite statystyki na PvP .

 

Wady : 

 

*Te statystyki nie są najlepszym wyborem ogólnie.

*I są dość średnie. 

*Te same wady w toxicu ( poza tymi kontrami ) .

 

Podsumowując : 

 

Te statystyki są dobre jedynie ciekawą alternatywą od toxiców i od innych rodzajów statystyk i ogólnie są średnie, I pamiętaj że musisz co jakiś czas też dawać kilka punktów na intuicje i mieć wysoki poziom wraz z dobrymi umiejętnościami dla towarzysza. 

 

5. Anty-Toxic

 

Na czym polega ten Anty Toxic ? Anty Toxic polega na tym, że ten rodzaj statystyk jest kontrą dla toxiców i trzeba w niego dawać bardzo dużo inteligencji.  

 

Przejdziemy to zalet takiego rozkładu statystyk : 

 

Plusy : 

 

*Najlepsza kontra na toxica. 

*Ogólnie Anty Toxic jest dość przyzwoity. 

 

Wady : 

 

*Ponownie takie same wady z jak przypadku z toxiciem na inteligencje ( poza tymi kontrami ) .

 

Podsumowując : 

 

Anty Toxic jest dobrym rozkładem statystyk i najlepszą kontrą na toxic z inteligencją, lecz musisz wiedzieć że musisz posiadać dobre umiejętności dla towarzysza i często dawać w punkty inteligencji. 

 

 

Podsumowanie ogólne : 

 

Podsumowując te rodzaje tych statystyk do najlepiej wypadł toxic na siłę. Dlaczego zaraz ktoś mnie się zapyta !? Odpowiem, toxic na siłę jest bardzo użyteczny na PvP i na zadania nadzwyczajne i pomimo tych wad tego rodzaju statystyki to i tak jest najlepszym wyborem na podbicie rankingów serwerów, można byłoby nazwać te statystyki wręcz uniwersalnymi. 

 

Dziękuje za przeczytanie tego poradnika i polecam zobaczyć mój temat FAQ i Poradnik. 

 

                                                                                                                                        Pozdrawiam

                                                                                                                                          Krisss1235pl

 

Jak miałbyś swoje zdanie na ten temat albo radę dla tych nowych graczy i dla starych wyjadaczy oponek, do napisz ;) . 


Użytkownik Krisss1235pl edytował ten post 19 sierpień 2018 - 20:36

  • Gacek i Starlet lubią to

^^


#2 xCrazyWolf

xCrazyWolf

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 77 postów
  • Miejscowość:Yokio
  • Serwer:PL21
  • Postać:DarmeY
  • Drużyna:Sectumsempra
Reputacja: 50

Napisano 19 sierpień 2018 - 20:27

2. Toxic na siłę 

 

Plusy :

 

*Dobra kontra dla graczy z toxiciem ( oczywiście jak masz dobry rozkład takich statystyk i jakąś broń rzucaną ) .

 

 

Poradnik nie jest zły lecz nieco niedopracowany. Toxic na siłę czyli po prostu to co robi większość graczy ma malutkie szanse z toxicem na inteligencję. Przykładowo ja przy rozkładzie 12k/12k/500/14k potrafię pokonać osobę 3k/18k/18k/18k. Sam korzystam z toxica na inteligencję już dosyć długo i mam dosyć mocną postać, chociaż moim zdaniem obecnie najlepszym wyborem jest "równość każdej do skali 1". Pokonasz i takiego toxica i takiego toxica i gracza bez toxica hehe. Moja następna postać będzie miała takie staty :) 


  • Krisss1235pl lubi to

#3 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 366

Napisano 19 sierpień 2018 - 20:29

Poradnik nie jest zły lecz nieco niedopracowany. Toxic na siłę czyli po prostu to co robi większość graczy ma malutkie szanse z toxicem na inteligencję. Przykładowo ja przy rozkładzie 12k/12k/500/14k potrafię pokonać osobę 3k/18k/18k/18k. Sam korzystam z toxica na inteligencję już dosyć długo i mam dosyć mocną postać, chociaż moim zdaniem obecnie najlepszym wyborem jest "równość każdej do skali 1". Pokonasz i takiego toxica i takiego toxica i gracza bez toxica hehe. Moja następna postać będzie miała takie staty :) 

 

Dzięki za opinie, i będę aktualizował ten poradnik regularnie ;) . 


  • xCrazyWolf lubi to

^^


#4 Assuano

Assuano

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów
  • Miejscowość:Far, far away
  • Serwer:PL14
  • Drużyna:Demoniczny Psychiatryk






Reputacja: 1374

Napisano 19 sierpień 2018 - 21:49

Bardzo przydatne ;) Nie wszyscy gracze muszą wiedzieć jak można rozdzielać statystyki i jakie to niesie korzyści i minusy  :smilue:


  • Krisss1235pl i xCrazyWolf lubią to

#5 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 20 sierpień 2018 - 07:22

Niezły poradnik dla nowych graczy.
  • Krisss1235pl lubi to

#6 Krecha128

Krecha128

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Serwer:PL25
  • Postać:Krecha128
  • Drużyna:KrechaTeam
Reputacja: 6

Napisano 18 czerwiec 2020 - 22:12

ja polecam rozkład statystyk gdzie wszystkie statystyki (oprócz siły) są równe a siła stanowi ok 60-70% innych statystyk

 

np.

siła 1300

kondycja 2000

inteligencja 2000

intuicja 2000

 

Polecam całą siłę czerpać w przedmiotów żeby bezproblemowo robić zadania nadzwyczajne



#7 Pablo Escobar

Pablo Escobar

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 457 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Respect Team






Reputacja: 291

Napisano 18 czerwiec 2020 - 22:52

ja polecam rozkład statystyk gdzie wszystkie statystyki (oprócz siły) są równe a siła stanowi ok 60-70% innych statystyk

 

np.

siła 1300

kondycja 2000

inteligencja 2000

intuicja 2000

 

Polecam całą siłę czerpać w przedmiotów żeby bezproblemowo robić zadania nadzwyczajne

Ameryki nie odkryłeś i nie nabijaj usilnie postów w tematach sprzed 2 lat



#8 Kolopakolo

Kolopakolo

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 47 postów
  • Serwer:PL8
  • Postać:ala241
  • Drużyna:Red fighters
Reputacja: 4

Napisano 21 czerwiec 2020 - 21:02

Według mnie takie najlepsze

Siły 600
Kondycji 1000
Inteligencji 1500
Intuicji 1500

#9 Bartek261

Bartek261

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 16 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:bartek26
  • Drużyna:CHILLWAGON
Reputacja: 6

Napisano 21 czerwiec 2020 - 21:18

Najlepszy jest toxic jestem w stanie pokonać przeciwników do których mam nawet 30000 statystyk na minus ale bez peta każde statystyki będą słabe 



#10 Harold

Harold

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Serwer:PL25
Reputacja: 29

Napisano 20 styczeń 2022 - 12:14

Temat nie został zamknięty więc się wypowiem. Otóż, każda taktyka jest dobra, najważniejsze to robić treningi. Tutaj kolega wyżej napisał, że z toxiciem był w stanie pokonać przeciwników ze statystykami ok. 30 tyś lepszymi od jego. Chociaż ja nie gram pod toxica, również pokonuję graczy ze znacznie lepszymi statystykami. Głównie dzieje się tak za sprawą 2 umiejętności towarzyszy, mowa tutaj o wielokrotnym oszołomieniu przeciwnika, jak też o wielokrotnych podwójnych atakach. Bardzo te umki polecam  :super: Poza tym skupiam się teraz głównie na kondycji i intuicji. Taka taktyka jest dobra na pojedynki, ale też na misje walki, czy zadania nadzwyczajne (wiadomo, że siły w podstawie jak najmniej). Ale tak jak mówiłem na początku, bez treningów wiele nie osiągniecie. 


100.gif





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych