Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Pytanie odnośnie grania na tym samym ip


Najlepsza odpowiedź m0ntanq , 09 lipiec 2018 - 13:05

Witaj  :papa:

Jeśli będziecie grali razem na osobnych kontach nie powinniście zostać zbanowani. Jednak ważne jest to, żebyście wzajemnie nie używali swoich kont. Najbezpieczniejszą opcją jest jednak gra na dwóch innych światach.

Pozdrawiam :super:

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 patryk2209

patryk2209

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL21
  • Postać:patrykN
  • Drużyna:Judasze
Reputacja: 0

Napisano 09 lipiec 2018 - 12:13

Witam, piszę do państwa w sprawie grania na tym samym ip.

Chodzi o to, że mojemu bratu, który oczywiście ze mną mieszka, spodobała się gra hero zero i chciałby zagrać ze mną na tym samym pl (21). Mamy osobne komputery. On ma laptopa ja mam komputer stacjonarny. Ja ostatnio natknąłem się na coś takiego, że konta są blokowane dlatego, że ktoś ma konta na tym samym ip. I nasuwa się pytanie czy jeżeli on by Sobie normalnie, na spokojnie założył konto, czy wtedy konta były by zablokowane? Jeżeli tak jest to dla mnie to jest totalnie bez sensu, gdyż kiedyś tak nigdy nie  było i grało się fajnie z moim starszym bratem z którym już nie mieszkam.

Liczę na to, że istnieje szansa, żeby zagrać tak jak kiedyś :)

Z góry dzięki, czekam na odpowiedź i pozdrawiam serdecznie :)


Użytkownik patryk2209 edytował ten post 09 lipiec 2018 - 12:18


#2 m0ntanq

m0ntanq

    Były Moderator

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
Reputacja: 95

Napisano 09 lipiec 2018 - 13:05   Najlepsza odpowiedź

Witaj  :papa:

Jeśli będziecie grali razem na osobnych kontach nie powinniście zostać zbanowani. Jednak ważne jest to, żebyście wzajemnie nie używali swoich kont. Najbezpieczniejszą opcją jest jednak gra na dwóch innych światach.

Pozdrawiam :super:



#3 patryk2209

patryk2209

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL21
  • Postać:patrykN
  • Drużyna:Judasze
Reputacja: 0

Napisano 09 lipiec 2018 - 13:19

Witaj  :papa:

Jeśli będziecie grali razem na osobnych kontach nie powinniście zostać zbanowani. Jednak ważne jest to, żebyście wzajemnie nie używali swoich kont. Najbezpieczniejszą opcją jest j

 

Witaj  :papa:

Jeśli będziecie grali razem na osobnych kontach nie powinniście zostać zbanowani. Jednak ważne jest to, żebyście wzajemnie nie używali swoich kont. Najbezpieczniejszą opcją jest jednak gra na dwóch innych światach.

Pozdrawiam :super:

 

ednak gra na dwóch innych światach.

Pozdrawiam :super:

Dzięki za odpowiedź :) Życzę miłego dnia :]


Użytkownik m0ntanq edytował ten post 09 lipiec 2018 - 13:21
Połączenie





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych