Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Nowe Serwery


  • Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 09 czerwiec 2018 - 09:14

Tworzycie nowe serwery, po co to wszystko. Nowych graczy na tych serwerach jest mało, a na starych nie ma kto grać. Stają się one puste bo gracze starzy idą na nowe serwery. Wiem liczy się kasa, ale nawet za granicą się z Polaków śmieją.
Tworzą nowe serwery a stare pustkami świecą. W kiedy to zrozumiecie, że nam nie potrzebne są nowe serwery tylko dobra kampania reklamowa by graczy nowych przyciągnąć. Nowe serwery tworzy się wtedy gdy zajęte są do pełna stare serwery, ale w tej grze tak nie ma.
  • CzystySkill lubi to

#2 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 366

Napisano 09 czerwiec 2018 - 09:25

Nic z tym nie zrobisz że playata przestanie tworzyć co kilka miesięcy nowe serwery :( nie raz niektórzy też tak mówili i na niczym się nie kończyło zazwyczaj.

Użytkownik Scottie edytował ten post 09 czerwiec 2018 - 10:34
na prośbę autora

^^


#3 Pablo Escobar

Pablo Escobar

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 457 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Respect Team






Reputacja: 291

Napisano 09 czerwiec 2018 - 10:50

xDDDDDD

 

ten temat był poruszany milion razy już, światem rządzi pieniądz, a nic tak nie daje pieniążków w przypadku HZ jak nowy serwer ;)



#4 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 353 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1695

Napisano 09 czerwiec 2018 - 11:29

Wydaję mi się, że niedawno czytałem podobny temat. A nawet jestem przekonany że tak było. Te tematy odnośnie nowych serwerów pojawiają się częściej niż nowe serwery :D

gluptas1.gif


#5 Owsik

Owsik

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 297 postów
  • Postać:Piękna, boska, idealna. Istne uosobienie mnie.
  • Drużyna:Poena Capitis
Reputacja: 206

Napisano 09 czerwiec 2018 - 16:34

Nie wiem czy słyszeliście o tym, że Playata zamknęła serwery ich pierwszej gry - Operation X. Podejrzem, że chodziło o to iż serwery same na siebie nie zarabiały, a co dopiero miałyby przynosić ewentualne zyski Playacie.

I tak pewnie stałoby się z Hero Zero gdyby nie nowe serwery. Playata nie jest firmą charytatywną i musi na siebie zarobić. Jakoś przecież trzeba opłacić grafików, którzy tworzą te dzieła sztuki, jakoś trzeba opłacić programistów, którzy... I tak wymieniając...

Poza tym jest to szansa dla nowych graczy, jak i starych, na osiągi. Bo biorąc pod uwagę to, iż na serwerze PL1, jest kilka 500+ poziomow, a gracz który chce zacząć gre i ma do dyspozycji ten serwer, nie nadrobi nigdy takiej przepaści, jeżeli ci gracze dalej graliby tak jak grając.

Nowe serwery sprzyjają rozwijaniu się gry, ponieważ dzięki reklamie, nowi gracze dołączają do gry..

Pozdrawiam
  • ShadowGirl lubi to

#6 zadymsonxde

zadymsonxde

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL21
Reputacja: 0

Napisano 06 lipiec 2018 - 21:06

Wie ktoś kiedy pl22?
 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych