Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

RODO i jego wpływ na Hero Zero


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Scottie

Scottie

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 451 postów


Reputacja: 892

Napisano 14 maj 2018 - 17:13

Witajcie Drodzy Bohaterowie,
 
Zmiana dotycząca usuwania kont, którą zapewne już zauważyliście, przysporzyła nam kilka nieporozumień. W tym poście postaram się wytłumaczyć, na czym ona polega i dlaczego tak musiało się stać.
 
Unia Europejska (UE) przyjęła w dniu 14 kwietnia 2016 roku nowe Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Ustawa ta wchodzi w życie 25 maja 2018.
 
Hero Zero zostało już dostosowane do nowego rozporządzenia GDPR, co oznacza, że od 10 kwietnia jedynym sposobem, w jaki zespół pomocy technicznej może odzyskać usunięte konta, jest kod reaktywacyjny. Aby uzyskać taki kod, musisz przed samym usunięciem konta zaznaczyć, że chciałbyś w przyszłości odzyskać konto. Jeśli nie zapiszesz kodu, wsparcie techniczne najprawdopodobniej nie będzie miało możliwości odzyskać konta.
 
Co z kontami usuniętymi przed 10 kwietnia?
W takim przypadku musisz skontaktować się z Supportem i wyjaśnić, że nie posiadasz żadnego kodu, ponieważ Twoje konto zostało usunięte przed 10 kwietnia.
 
Usunąłem swoje konto po 10 kwietnia i chcę je odzyskać. Jak to zrobić?
Jeśli zapisałeś kod reaktywacyjny i chcesz odzyskać swoje konto, po prostu skontaktuj się z naszym Supportem i:
- podaj kod reaktywacyjny;
- podaj nazwę konta i adres e-mail.
 
Z tego miejsca chciałabym przestrzec przed przekazywaniem swoich danych do logowania innym graczom. Wszyscy wiemy, że jest to zabronione, jednak teraz szczególnie możesz na tym ucierpieć. Konto usunięte bez kodu reaktywacyjnego może nie zostać już odzyskane.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych