Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Trofea


  • Please log in to reply
19 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Trofea drużyny (27 użytkowników oddało głos)

Czy chcecie usunięcia trofeów drużyny?

  1. Tak (6 głosów [22.22%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 22.22%

  2. Nie (21 głosów [77.78%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 77.78%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 09 maj 2018 - 09:21

Jestem za zlikwidowaniem Trofeów drużynowych. Dlatego że z tego korzystają w większości oszuści i cwaniacy. Po wprowadzeniu tych trofeów pojawiło się więcej multikont. Najczęściej tacy gracze grają na kilku urządzeniach przetrzymując sztucznie te trofea. O takich drużynach nie mogę napisać że są najlepsze lecz odwrotnie najgorsze na serwerze. Najczęściej tacy gracze z takiej drużyny mają duże mniemanie o sobie a na innych graczy z innych drużyn patrzą z pogardą i się z nich naśmiewają. W komentarzach swoich piszcie powód.

#2 Yuuki

Yuuki

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 28 postów
  • Postać:сrybaby
Reputacja: 32

Napisano 09 maj 2018 - 09:26

Temat przerabiany 100 razy, zazwyczaj te tematy piszą osoby, które same nie potrafią osiągnąć tego co oni. Dla chcącego nic trudnego. Graj tak jak przeciwnik pozwala. Przeciwnik nie musi grać tak aby Tobie było wygodnie. I nie wydaję mi się, że patrzą z pogardą, lecz pomagają słabszym gdy tylko mogą. :)


  • IGUSIA00, BędzieZabawa2 i Micux lubią to

#3 Buldun

Buldun

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 49 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL6
  • Postać:Buldun
  • Drużyna:Hooligans
Reputacja: 46

Napisano 09 maj 2018 - 09:39

Jestem zdecydowanie na nie. Podpisuje się pod wszystkim co napisała poprzedniczka.

 

Najlepiej byłoby zabrać wszystko w grze i niech ludzie przestaną jakkolwiek myśleć tylko zaczną bezmyślnie klikać w myszkę. Tylko, że to w mojej ocenie jest rozwiązanie dla nieudaczników, którzy nie potrafią sobie sami poradzić, albo są aspołeczni i nie potrafią dołączyć do grupy, z którą razem można coś zdziałać. Nie ułatwiajmy już tej gry. Niech ludzie, którzy wkładają w tą grę odrobinę więcej niż zwykłe bezmyślne klikanie również coś z tego dostaną. Taktyka jest w niej przynajmniej tak samo, o ile nie bardziej ważna od samego klikania.

 

A co do multikont, o których pisałeś to zgłaszaj każde takie, które zauważysz. Nie jest sposobem zlikwidowanie wszystkiego, tylko wypracowanie systemu, który będzie takie procedery hamował a w konsekwencji eliminował. Jak złapiesz złodzieja w sklepie to nie zamykasz sklepu żeby inni nie ukradli, tylko podejmujesz działania, żeby kolejni już nie mieli ochoty kraść.

 

Tak więc reasumując jestem na nie, a Tobie chłopie polecam pogadać z ludźmi z topki serwera. Myślę, że możesz się sporo nauczyć.

 

Pozdrawiam



#4 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 365

Napisano 09 maj 2018 - 14:51

Oczywiste że Nie. 

 

Pomimo tego że te piwnice trzymają trofki i to jest nieco wkurzające, to racja. No ale żeby napisać taki temat od razu oh cmon ludzie i ten fragment wiele już mówi  Dlatego że z tego korzystają w większości oszuści i cwaniacy, z trofek korzystają drużyny, które są dobrze zorganizowane. xD 

 

 

Jak masz taki problem to nie graj na polskich serwerach :/ 


  • Yuuki lubi to

^^


#5 Assuano

Assuano

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów
  • Miejscowość:Far, far away
  • Serwer:PL14
  • Drużyna:Demoniczny Psychiatryk






Reputacja: 1374

Napisano 09 maj 2018 - 15:46

Jasne że na nie. Trofea to nieodłączny element tej gry, jest to nagroda dla lepszych drużyn. A jeśli Ci coś nie podoba to zawsze możesz przestać grać ;)


  • Victoria19 lubi to

#6 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 09 maj 2018 - 16:05

Dziękuję za słowa krytyki, lecz w temacie mi chodzi o to by zrobić coś z drużynami które nieuczciwie grają a te trofki posiadają.

#7 Assuano

Assuano

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów
  • Miejscowość:Far, far away
  • Serwer:PL14
  • Drużyna:Demoniczny Psychiatryk






Reputacja: 1374

Napisano 09 maj 2018 - 16:20

Jeśli masz dowody na multikonta to zgłaszaj je bo tak to ciężko cokolwiek udowodnić 


  • Micux lubi to

#8 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 09 maj 2018 - 18:27

Nie ma żadnego prześwietlania takich drużyn. Czy uczciwie zdobyli i utrzymywali trofki?
Jak nie to jakieś kary powinny być np: automatyczne usunięcie im grotek i przez miesiąc zakaz zdobycia trofki. Inna drużyna się stara a ma tyle co ta co przekręty robi.
To jest nieuczciwe i wstrętne.
Obecnie cały czas tylko widzę jak inni gracze piszą o trofkach:
Trofka treningowa to najlepsza z trofek inne to drewna.
Dla mnie takie twierdzenie jest mylne, każde trofki są tak samo ważne.
Wiem że takich tematów było dużo, więc niech gracze piszą w komentarzach do momentu
aż podsumuje moderator i zamknie ten temat.

#9 Micux

Micux

    Były Moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 472 postów
Reputacja: 773

Napisano 09 maj 2018 - 19:49

Witam,

 

trofea to część gry, ich usunięcie nie jest realne. Nie mniej tzw. "piwnice" to duży problem.  Co do zakazu zdobycia trofek, miesiąc bez trofeum to długi okres czasu. Od kiedy jest HeroCon trofki na treningi straciły na wartości , więc nie ma czegoś takiego jak "drewniane trofeum." Większość drużyn, które posiada trofea gra uczciwie, więc odsetek nieuczciwych drużyn jest niewielki. Nie da się na bieżąco sprawdzić czy każda drużyna zdobyła je uczciwie, jest masa drużyn w całym HZ. 


fd8f0b2855294.png0ffb52675d7d4.png


#10 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 365

Napisano 09 maj 2018 - 20:10

Witam,

 

trofea to część gry, ich usunięcie nie jest realne. Nie mniej tzw. "piwnice" to duży problem.  Co do zakazu zdobycia trofek, miesiąc bez trofeum to długi okres czasu. Od kiedy jest HeroCon trofki na treningi straciły na wartości , więc nie ma czegoś takiego jak "drewniane trofeum." Większość drużyn, które posiada trofea gra uczciwie, więc odsetek nieuczciwych drużyn jest niewielki. Nie da się na bieżąco sprawdzić czy każda drużyna zdobyła je uczciwie, jest masa drużyn w całym HZ. 

 

 

Raczej nie straciły na wartości te trofki na treny :P 


^^


#11 Micux

Micux

    Były Moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 472 postów
Reputacja: 773

Napisano 09 maj 2018 - 20:11

Nie ma HC na treny, więc kiedy jest HC na misje / zużytą enę / misje walki to trofki na energię są bardziej wartościowe, kiedy jest HC na pojedynki to ważniejsze są trofki na odwagę. Racja, posiadanie 5 trofeum na treningi się opłaca, ale jest ciężej w HC. 


fd8f0b2855294.png0ffb52675d7d4.png


#12 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 365

Napisano 09 maj 2018 - 20:14

Nie ma HC na treny, więc kiedy jest HC na misje / zużytą enę / misje walki to trofki na energię są bardziej wartościowe, kiedy jest HC na pojedynki to ważniejsze są trofki na odwagę. Racja, posiadanie 5 trofeum na treningi się opłaca, ale jest ciężej w HC. 

 

No racja nie ma, no ale niektórzy i tak stosują różne tam triki na niektórych hc np. z zużytą energią na misje. 


^^


#13 Assuano

Assuano

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów
  • Miejscowość:Far, far away
  • Serwer:PL14
  • Drużyna:Demoniczny Psychiatryk






Reputacja: 1374

Napisano 09 maj 2018 - 20:43

Nawet mając 5 trofek na treny da się wygrywać HC związane z energią czy pojedynkami. Wystarczy aktywna drużyna ;)


  • MatiProZiom, Pablo Escobar i Victoria19 lubią to

#14 Micux

Micux

    Były Moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 472 postów
Reputacja: 773

Napisano 09 maj 2018 - 20:45

Racja, ale jest ciężej, zgrana drużyna potrafi wszystko zrobić.


fd8f0b2855294.png0ffb52675d7d4.png


#15 ToksycznyBlackSpider

ToksycznyBlackSpider

    Nowicjusz

  • Banned
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejscowość:Lodz/Anglia
  • Serwer:PL10
  • Postać:kacperxx20001
  • Drużyna:Nowa Prawica
Reputacja: 0

Napisano 09 maj 2018 - 22:18

Racja, ale jest ciężej, zgrana drużyna potrafi wszystko zrobić.

nawet zgrana nie potrafi wszystkiego zrobic, pewnie placisz tez 100zl zeby ktos ci klikal obrony i ataki tydzien:P no to bardzo zgrani jestescie;)



#16 Buldun

Buldun

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 49 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL6
  • Postać:Buldun
  • Drużyna:Hooligans
Reputacja: 46

Napisano 10 maj 2018 - 09:27

nawet zgrana nie potrafi wszystkiego zrobic, pewnie placisz tez 100zl zeby ktos ci klikal obrony i ataki tydzien:P no to bardzo zgrani jestescie;)

 

Na początek pozwolę sobie zauważyć, że Twój nick to chyba nie przypadek. Ważne żeby hejtować bez większego sensu nie znając sytuacji. No chyba, że znasz bezpośrednio Micuxa i jego drużynę i oczywiście ludzi, którym płaci za granie...

 

Trochę nie rozumiem Twojej wypowiedzi.

 

Nie wiem czy próbujesz tu napisać o posiadaniu nielegalnych programów (jeżeli wiesz, że ktoś z takich korzysta to zgłaszaj bez wahania do supportu) czy próbujesz zaglądać komuś w kieszeń komu i za co płaci. Ponadto szczerze wątpię, żeby były osoby, które płacą innym osobom za klikanie obrony i ataków. Trochę nie widzę spójności z poprzednimi wypowiedziami i wspólnego mienownika z HC. I uwierz mi, że z własnego doświadczenia wiem, że nie posiadając żadnej trofki na energię da się wygrać HC z energią. Może nie zawsze będzie to 100% wygranych ale w tej grze liczy się aktywność i systematyczność. Już wiele razy pisałem, że nie można karać osób za to, że mogą więcej czasu poświęcić na grę. Normalne jest, że jak poświęcasz więcej czasu na coś to masz lepsze efekty. Ewentualnie rozwiązaniem jest zapłacenie komuś za zrobienie czegoś za Ciebie, ale czy przykładowo jak zatrudnię kogoś na etat, żeby siedział i grał w HZ (nie posiadając multikont, programów i innego rodzaju śmieci) to jest to złe? Każdy gra jak lubi, a jaka jest przyjemność z gry, w którą ktoś gra za Ciebie to musiałaby się wypowiedzieć osoba, która tak robi.

 

Od siebie mogę dodać, że życzę miłego grania, więcej chęci i determinacji a mniej płaczu. Uważam, że każdy może sobie znaleźć jakiś cel do którego będzie dążył i każdego dnia będzie coraz bliżej, oczywiście poprzez systematyczność.

 

Pozdrawiam


  • "Dubi" i Krisss1235pl lubią to

#17 SRDE

SRDE

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Miejscowość:Wyspa Bora Bora
  • Serwer:PL20
  • Postać:SRDE
  • Drużyna:BORA BORA
Reputacja: 31

Napisano 18 maj 2018 - 14:28

Za kazdym razem to samo po wyjsciu nowego swiata, gdzie sporo ''bohaterow'' rzuca sie na nowy pl w celu zawojowania nim. Po kilku dniach cale marzenia czy plany leza w gruzach i zaczyna sie stekanie o zrobienie czegos z druzynami co maja trofki lub kolejne mialczenie o otwarcie nowego swiata by ponownie marzyc o wojowaniu :slina:. Wszystko dobrze do momentu az mama z tata zabiora dostep do neta lub jesli brat czy siostra skasuje konto  :haha: .


Przepraszam za brak polskich znaków w moich postach. Obcojęzyczna klawiatura ;).

BORA 11304752_hngematte-auf-phi-phi-island-th BORA


#18 Bloker

Bloker

    Nowicjusz

  • Banned
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 0

Napisano 18 maj 2018 - 14:54

5x treningow maja druzyny zgrane :) A po zatym z czlonkami tych mozna sobie pisac a oni chetnie pomagaja anie patrza z pogardą .

#19 SRDE

SRDE

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Miejscowość:Wyspa Bora Bora
  • Serwer:PL20
  • Postać:SRDE
  • Drużyna:BORA BORA
Reputacja: 31

Napisano 18 maj 2018 - 16:02

5x treningow maja druzyny zgrane :) A po zatym z czlonkami tych mozna sobie pisac a oni chetnie pomagaja anie patrza z pogardą .

 

Oczywiscie ze wszedzie sie trafiaja pomocni gracze ale tez Ci ktorzy nie chca pomoc. To jasna sprawa :super:. Przewaznie Ci pomoga co kiedys sami pomocy oczekiwali i ja dostali.


Przepraszam za brak polskich znaków w moich postach. Obcojęzyczna klawiatura ;).

BORA 11304752_hngematte-auf-phi-phi-island-th BORA


#20 Rzeźnik2002

Rzeźnik2002

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Rzeźnik
  • Drużyna:The Tigers
Reputacja: 0

Napisano 18 maj 2018 - 20:10

Dziękuję za słowa krytyki, lecz w temacie mi chodzi o to by zrobić coś z drużynami które nieuczciwie grają a te trofki posiadają.

To że np. zbijają honor drużynowy a potem polują na trofki z dobrą dr to nie znaczy że oszukują :D 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych