Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Zadania nadzwyczajne


Najlepsza odpowiedź SRDE , 23 kwiecień 2018 - 21:24

Sila najmniej ile się da, stroj pod kondycje, stroj pod kondycje i jeszcze raz stroj pod kondycje + rzutki – bron. To cala prawda jak przelecieć zadania nadzwyczajne bez najmniejszego problemu. Co to oznacza? Nie wydajemy darmowych pkt. Nie trenujemy SILY !!! Wielu graczy pakuje w sile punkty tak samo jak w inne umiejętności, jest to zrozumiale każdy ma inny system grania, ale chcąc przelecieć zadanka bez problemu sila musi najnizsza jaka jest możliwa zas kondycja nawiecej ile się tylko da. ZAOPATRZEC SIĘ W KAZDA RZECZ typu Peleryna, Buty, Pasek i reszta tylko w takie co daje bonus do kondycji i trzymac to zawsze na zadanka nadzwyczajne. 

;) 

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Makros

Makros

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL21
  • Postać:Makros
  • Drużyna:Nigh Fury
Reputacja: 0

Napisano 22 kwiecień 2018 - 11:52

Poradzi ktoś z s21 jak robić zadania nadzwyczajne by mieć pewne 10 wygranych?Mój nick Makros, możecie looknąć statystyki.

#2 Reambor

Reambor

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 16 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 6

Napisano 22 kwiecień 2018 - 13:28

Na trybie odnawialnym to sila od 10 do 100 i ubranie pod kondycje i bez broni tylko bron rzucana

Na 2 pierwsze niema raczej triku ( moze sie myle)
  • Gluptas31 lubi to

#3 BędzieZabawa2

BędzieZabawa2

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 227 postów
  • Miejscowość:Małopolska
  • Serwer:PL1
Reputacja: 105

Napisano 22 kwiecień 2018 - 18:27

Na moim przykładzie, mam 500 siły i 6000 kondycji (gdy jestem ubrany pod kondycję) i bez problemu wygrywam.

Myślę że pomogłem. Spodobało się? Zostaw lajka!


#4 Lola1972

Lola1972

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 49 postów
  • Serwer:PL14



Reputacja: 6

Napisano 23 kwiecień 2018 - 00:26

.Ludzie...temat ten już był poruszany na forum już X razy!!!



#5 SRDE

SRDE

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Miejscowość:Wyspa Bora Bora
  • Serwer:PL20
  • Postać:SRDE
  • Drużyna:BORA BORA
Reputacja: 31

Napisano 23 kwiecień 2018 - 21:24   Najlepsza odpowiedź

Sila najmniej ile się da, stroj pod kondycje, stroj pod kondycje i jeszcze raz stroj pod kondycje + rzutki – bron. To cala prawda jak przelecieć zadania nadzwyczajne bez najmniejszego problemu. Co to oznacza? Nie wydajemy darmowych pkt. Nie trenujemy SILY !!! Wielu graczy pakuje w sile punkty tak samo jak w inne umiejętności, jest to zrozumiale każdy ma inny system grania, ale chcąc przelecieć zadanka bez problemu sila musi najnizsza jaka jest możliwa zas kondycja nawiecej ile się tylko da. ZAOPATRZEC SIĘ W KAZDA RZECZ typu Peleryna, Buty, Pasek i reszta tylko w takie co daje bonus do kondycji i trzymac to zawsze na zadanka nadzwyczajne. 

;) 


Użytkownik SRDE edytował ten post 23 kwiecień 2018 - 21:25

Przepraszam za brak polskich znaków w moich postach. Obcojęzyczna klawiatura ;).

BORA 11304752_hngematte-auf-phi-phi-island-th BORA





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych