Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Gazetka Forumowa #22 z...ShadowGirl!


  • Please log in to reply
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 michael007

michael007

    Były moderator

  • Journalists
  • 855 postów
  • Miejscowość:Olsztyn
  • Serwer:PL7
  • Drużyna:SS






Reputacja: 1075

Napisano 25 marzec 2018 - 09:49

14a97163ddef3c64d9ddac355a4770b8e73bbbab

 

 Wstęp
 
Witajcie Drodzy Forumowicze już po raz 22! Mamy dla Was całą mase informacji na temat wydarzeń w grze i na forum, jak i inne ciekawostki, które pojawiły się przez ten ostatni miesiąc w życiu każdego bohatera.
Znajdziecie ocenę konserwacji, garstkę plotek, małą ściąge i dużo dużo więcej, gdyż z każdym wydaniem, tak jak i w tym dodaliśmy coś extra.  Nie przedłużając....ZAPRASZAMY!
 
Newsy
 
Gra:
 
Głównym wydarzeniem z gry każdej gazetki są notatki konserwacyjne. Dzisiaj opiszemy Wam te, które miały miejsce 27/02/2018. 
 
 
Generalnie:
 
* Nowa kolekcja „Zawsze cool!” to ekstra pkt umiejętności, czyli to, co bohaterowie lubią najbardziej.
 
* Czy dodanie kolejnych skrzynek było komukolwiek potrzebne? Zamiast dawać coś, za co znowu musimy płacić, sądzę, że bardziej ucieszyłyby Nas kolejne przegródki w inwentarzu.
 
* Nie ma jak to mieć informację z pierwszej ręki. Pozytywna informacja po włączeniu gry, zawsze spoko.
 
 
 
Bohaterska kryjówka
Silownia.png
* Kolejne nowe pomieszczenie o nazwie Siłownia. Postawić ją możemy mając Centrale Kryjówki na 12 poziomie i wolne dwa doły. Rozbudować ją możemy do 20 poziomu, a niesie za sobą punkty umiejętności. To nie zwykły trening, który jest za darmo i trwa ok 5 min. To siłownia, w której każdy punkt kosztuje – czyli jak byście normalnie musieli mieć na nią karnet. Losowość punktów i czasu trwania „fitnessu”. Im wyższy poziom, tym niższa cena. Czy przydatne i warto? To już sprawa indywidualna. Czy można było zrobić to pomieszczenie lepiej? Zdecydowane tak.
* Mieliśmy suwak do wyboru ilości atak-o-botów, teraz mamy suwak i strzałki. Daje okejkę.
 
* Koszty zostały zmniejszone, a to nowość. Teraz zamiast płacić 1000, zapłacicie jedynie 999  :D Pół żartem pół serio, nie sprawdziłem na własnej skórze ile mieli serca i jak bardzo te skrajne przypadki spadły w dół. Jeśli ktoś wie, zapraszam do podzielenia się informacją.
 
 
 
Konserwacja
 
Generalnie
 
* Czy tylko mi oczy krwawią od tego czarnego? Jeśli jednak miał ktoś problemy z rozczytaniem czy ma 407 czy 107 atak-o-botów, teraz ma czarno na prawie białym.
 
* Rozdzielamy fuksiarsko staty towarzyszowi i boom! Jest nieaktywny, oh jak dobrze moi drodzy, zostało to naprawione!
 
Aplikacja mobilna
 
Błedy, dla mojej skromnej osoby mało istotne zostały naprawione. Cieszę się, że mogą pochwalić się poprawą egzystencji naszej postaci.
 
 
Jako, że te notatki nie zmieniły za bardzo życia i każdy podszedł do nich na zasadzie, musieli to napsuli, można odczuć po BURZLIWEJ dyskusji na ich temat. 
 
 
St. Patrick’s Day, czyli irlandzkie święto narodowe i religijne, które jest obchodzone 17 marca zagościło również i w HeroZero.
 
 
Kim był św. Patryk?
 
Święty Patryk jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych świętych na świecie. Urodził się prawdopodobnie w 385 roku w Brytanii. Został porwany w wieku 16 lat i przetransportowany do Irlandii.
 
Zajmował on się wypasem owiec i jak głosi legenda, w tym okresie został szczególnie natchniony przez Boga. Dzięki jego pomocy zbiegł z wyspy kiedy miał 20 lat. Dostał on przekaz od Boga, by nawrócić pogańską Irlandię na chrześcijaństwo.
 
Rozpoczął studia teologiczne, został biskupem i powrócił tam z wyznaczoną mu misją. Działalności misyjne prowadził przez 40 lat, uczynił wiele cudów, które pomagały nawracać Irlandczyków. Jego praca doprowadziła do chrystianizacji środkowej, zachodniej i północnej części wyspy oraz wprowadziła zorganizowaną formę działalności kościelnej.
 
 
Forum
 
Aż można poczuć się wyjątkowo wysłuchanym, jak czyta się zmianę systemu warnowania. Głos ludu został dotarł! Wszystko na ten temat znajdziecie tutaj.
 
Newsy dotyczące naszych moderatorów:
 
Chimera została doceniona i awansowała na Senior Moderatora! Cała redakcja pragnie złożyć szczere gratulacje i trzymamy kciuki za dalszą ciężką pracę!
 
Micux okazał się najlepszym moderatorem miesiąca styczeń! Został odznaczony na profilu, a redakcja składa gratulacje!
 
Akrobata okazał się najlepszym moderatorem miesiąca luty! Został odznaczony na profilu, a redakcja składa gratulacje!
 
maliovaPatrycja przeprowadziła wywiad z Noworodek/Malborasek. Gratulujemy zwięzłych pytań, niemęczącego dla oka wywiadu oraz włożonego serca i czasu. Oby tak dalej!

Scottie zaraz obok StarsWoman otrzymała awans na stanowisko Supervisor! Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszej owocnej pracy!
 
 
Ściąga
 
Pierwszy krok do przegonienia konkurencji już zrobiliście zakładając konto na forum. Drugi krok robicie przeglądając je i inspirując forumowiczów, jak i moderatorów do tworzenia tematów dla Was. Przykładem na to jest kolejna garść informacji w jednym miejscu co do eventów. Wiele ludzi pyta sie kiedy będą, kiedy będą... No to już Wam odpowiadam, jeśli mają nadejść to będzie pierwsze i najszybsze źródło informacji.
 
Chyba, że ktoś woli samodzielnie wchodzić na forum w obcym języku, ale co to za frajda, jak informacje przepływają po sznureczku z jednego do drugiego. 
 
 
Plotki
 
Jako, że powstało nowe pomieszczenie w Kryjówce czas powiedzieć coś więcej na ten temat. Tak samo Kantor wymiany jak i Siłownia, to z pewnością przydatne pomieszczenia, ale… No właśnie, dlaczego twórcy postanowili zrobić je w taki sposób, byśmy sami nie mogli decydować, tylko byli zależni od nich? Każdy kojarzy kantor z życia, codzienny zmienny kurs, wymieniasz tyle ile chcesz, przy obecnie panującej w tej chwili walucie - łatwe, przyjemne i proste.
Zaś siłownia i redukcja o 25% jest niezwykle przydatna, za co ogromny plus! Tylko znowu, zamiast decydować, jaką umiejętność chcemy wzbogacić, mamy już podane, co można odświeżyć raz bezpłatnie… Oczywiście, jeśli dalej Nam punkt nie pasuje, możemy wydawać oponki do woli, ale czy to ma sens? No właśnie.
 
Jak i w jednym, tak i w drugim przypadku bardzo brakuje swobody. Nie robimy co chcemy, tylko to co Nam pozwolą, bądź czekamy długie godziny do kolejnego dnia, bo a nóż się coś trafi...
 
 
Forumowa przypominajka
 
Jednym z punktów jak ważnych i istotnych jest poinformowanie forumowiczów o możliwości wyszukiwania tematów, osób. Opcja ta znajduje się w prawym górnym rogu, tuż pod fioletowym panelem naszego konta. Można wyszukać coś w prosty sposób - jeśli wiemy czego szukać - bądź możemy kliknąć zębatkę po prawej stronie, wtedy wyświetli Nam się strona, na której mamy podane potrzebne treści do ułatwienia. Korzystajmy z Niej, bo wiele razy mamy do czynienia z powielającymi się tematami, pytaniami, czy pomysłami, które już dawno się u Nas pojawiły.
 
 

Suchary

 
 
Jak ma na imie ochroniarz celebrytów?
 
Spoiler
 
 
 
Jak terrorysta rąbie drzewo?
 
Spoiler
 
 
 
Na czym stoi prąd?
 
Spoiler
 
 
Zestawienie Drużyn w Hero Con
 
22.02 - 01.03 ŁOTR
12.png
 
01.03 - 08.03 POJEDYNKI
TABELKA-POJEDYNKOW.png
* brak PL4 i PL5
 
 
08.03 - 15.03 NADZWYCZAJNE
TABELKA-nadzwyczajne.png
 
 

 Czy wiesz, że?

 

Twój bohater potrafi niemożliwe? Owszem i ja Ci to udowodnie. Większość, lecz nie wszyscy są świadomi tego, że Nasz bohater potrafi przenieść treningi z jednego dnia na kolejny. Tak, dokładnie! Jednak liczba maksymalna to 10, może i mało, jednakże jeśli ktoś się nie wyrobił to po co miałoby przepaść. Zasada jest bardzo prosta, wystarczy tuż przed północą nabić 10 treningów jednej umiejętności za koszt 5 oponek i przerwać tuż po wybiciu północy. Spokojnie, nie stracicie oponek, wrócą do Was zaraz po przerwaniu, co do jednej, a treningi automatycznie dobiją się do liczby odświeżonych w nowym dniu. Bardzo proste i jakże przyjemne. Po co tracić, jak można zyskać!

 

 

Wywiad

 

Dzisiejszą gwiazdą gazetki jest bohaterka na pełen etat ShadowGirl, znajdująca się na najstarszym serwerze. Przywitajmy ją gorąco i...zapraszamy do wywiadu!

 

Pan_ps4: Cześć, czy masz ochotę na przeprowadzenie z Tobą wywiadu w Gazetce Forumowej?
 
ShadowGirl: Z miłą chęcią udzielę wywiadu.
 
Pan_ps4: Czy możesz opowiedzieć Nam swoją przygodę z Hero Zero?
 
ShadowGirl: Kiedyś trafiłam na tą grę dzięki reklamie, a że poszukiwałam rozrywki to była jak znalazł. Po kilku przerwach gram od około pół roku i świetnie się bawię.
 
Pan_ps4: To świetnie! Mogła byś powiedzieć, na jakich serwerach grasz, jak się nazywasz oraz w jakich drużynach jesteś?
 
ShadowGirl: Gram na jednym serwerze na pl1 pod nickiem ShadowGirl i od praktycznie początku swojej przygody na tym świecie gram w Bogach Wojny <3
 
Pan_ps4: Sprawdziłem twoją postać i ma 314 poziom. Czy możesz zdradzić, jak osiągnęłaś taki poziom?
 
ShadowGirl: Chęć rywalizacji oraz masa poświęconego czasu, no i 5 trofeum na energię robi swoje.
 
Pan_ps4: A nie 5 trofek na treny?
 
ShadowGirl: BW posiadają 5 razy energię i daję to codzienną porcję dodatkowego expienia. Treningi posiadają główni rywale Bogów, tzw. Rybaki  ;)
 
Pan_ps4: Skoro masz dużo energii jakie misje preferujesz, misje walki, czy misje czasowe?
 
ShadowGirl: Nie kieruje się za bardzo przy wyborze, jaką misję wybieram, patrzę na ilość xp, jakbym musiała wybrać jedną z tych dwóch to zdecydowanie misje walki, w większości przypadków bardziej się opłaca.
 
Pan_ps4: Czy Hero Con, w którym należy wykonywać misje walki Ci odpowiada?
 
ShadowGirl: Jak najbardziej, nie wymaga niczego nadzwyczajnego, poprostu wykonuje swoje codzienne czynności, czyt. robienie misji. Jest chyba jednym z przyjemniejszych HC w moim odczuciu.
 
Pan_ps4: Skoro jesteśmy przy temacie hc, gdyby było zadanie takie : 1 pkt dla drużyny za 1 pkt doświadczenia zdobytego z misji, ile twoja drużyna punktów by osiągnęła?
 
ShadowGirl: Trudne pytanie, z jednej strony mamy kilku graczy, którzy wyrabiają po około 2mln xp na tydzień, a z drugiej kilku asów, którzy są mało aktywni łagodnie to ujmując. Na pewno taki hero con by sprzyjał pod względem trofek jakie posiadamy, lecz czy to by wystarczyło? Nie jestem w stanie w pełni odpowiedzieć na to pytanie.
 
Pan_ps4: Czy pamiętasz tth? Jeśli tak, jak to wspominasz?
 
ShadowGirl: Szansa na darmowe oponki, to jest zawsze miłe wspomnienie. 
 
Pan_ps4: Mogła byś opisać krótko, czym dla Ciebie jest Hero Zero?
 
ShadowGirl: Darmową codzienną rozrywką - krócej nie umiem  :P
 
Pan_ps4: Jakie są Twoje najwyższe pozycje w ttd?
 
ShadowGirl: Top1, przez dłuższy okres czasu nie wypadałam z top10, ostatnio z braku czasu nie byłam w dziesiątce najlepszych.
 
Pan_ps4: Co Ci się najbardziej spodobało w grze?
 
ShadowGirl: Ciągła rywalizacja o bycie najlepszą bohaterką ! Oraz kreskówkowy styl postaci i samej gry.
 
Pan_ps4: A co byś zmieniła?
 
ShadowGirl: Nagrody z eventów, a szczególnie xp. Podczas eventu rywalizacja w ttd, niejednokrotnie w moim przypadku poszła na marne, dlaczego? Bohaterowie z wyższymi levelami mieli czasami po około 200k doświadczenia, więcej ode mnie. A coś o prócz tego ? Na tą chwilę nie przychodzi mi na myśl.
 
Pan_ps4: To moim zdaniem też warto by było zmienić. Opowiesz może jakąś ciekawą historię z Twojej kariery bohatera?
 
ShadowGirl: Jedną z ciekawszych historii jest chyba moje pierwsze i jedyne pokonanie łotra. Było wcześnie rano, na zegarze 6:55, ja musiałam szybko wyjść z domu, co nie zmieniło faktu, że atakowałam łotra. Zdezorientowana patrzę na komórkę, a tam łotr z praktycznie zerowym paskiem życia. Moja radość była niezmierna, mam nadzieję, że kiedyś powtórzę ten wyczyn.
 
Pan_ps4: Dziękuję za pełne oraz wyczerpujące odpowiedzi. Bardzo miło mi się z Tobą pracowało. Do zobaczenia!
 
ShadowGirl: Cała przyjemność po mojej stronie, do zobaczenia.
 
Warto zobaczyć
 

 

 
 
 
 
 

Kącik zabaw

 

Pierwszą Naszą dzisiejszą zabawą jest uzupełnienie luk w zdaniach przy pomocy podanych słów! Każdemu z Nas codziennie wyświetlają się te same napisy, sprawdzimy zatem ilu z Was jest spostrzegawczych i w mgnieniu oka rozprawi się z tym wyzwaniem.

 

zdania.png

 

Druga zabawa to nieodłączny element każdej gazetki, mianowicie krzyżówka! Zapraszam do czynnego udziału każdego z Was. Co tym razem kryje się pod hasłami? Sprawdźcie sami! Powodzenia!   :super: 

 

krzyzowka.png

 

1. Nie posiada specjalnej umiejętności, lecz na 3 poziomie oprócz przepaski i butów w kolorze fioletowym, dostaje powiewająca pelerynę w tym samym kolorze.

2. Pupil, który wydawałoby się, że jest nieżywy.
3. Zmniejsza prawdopodobieństwo otrzymania trafienia krytycznego w specjalny sposób ten Nasz kurczaczek.
4. Dostajemy go na pierwszym poziomie w ledwo trzymającej się całości kuli z wodą, na szczęście przy Nas z poziomu na poziom jego dom, jak i on sam ulepsza się i wzbogaca. Można Go zdobyć m.in w kasynie.
5. Sa 4 możliwości, by otrzymać tego wiernego kompana z jednym okiem.
6. Kapelusz i słodki uśmiech to jego cechy charakterystyczne. 
7. Jeden z najnowszych z dostępnych towarzyszów, który posiada tą jakże przydatną umiejętność. Trafienie krytyczne po udanym ataku, czyli...
8. Gotowy, żeby wyjść na ring chociażby teraz, bo przecież rękawice już ma...

9. Umiejętność, którą kochają bohaterowie nastawieni na bycie toksycznymi.

10. Kot samego faraona.

 

 

Wyniki poprzedniego wydania

 

 
Rozwiązanie krzyżówki z poprzedniego numeru to oczywiście strefy. Poprawnej odpowiedzi udzieliły dwie osoby, więc otrzymują oni komplet punktów. 
 
Niedźwiedź - 8 pkt
sarkazm - 8 pkt
 
Niestety zabawa z rozszyfrowaniem haseł z gry nie poszła pomyślnie, nikt z Was nie podjął się tego zadania, a to wielka szkoda... Aby Wam nieco pomóc w tym numerze postanowiliśmy Wam nieco ułatwić, pytanie tylko brzmi... Czy są tu jacyś Heromaniacy?
 
Ogólna puntacja:
MatiProZiom - 10 punktów
Niedźwiedź - 8 punktów
sarkazm - 8 punktów
 
 
 
Na tym kończymy dzisiejsze wydaniem Gazetki Forumowej. Serdecznie dziękujemy wszystkim czytelnikom za czynny udział w zabawach. Mamy dla Was również niespodziankę! Kolejne wydanie nie pojawi się za miesiąc lecz już
1 kwietnia czyli w Prima Aprilis!   :Laughing: 
Oczekujcie więc na specjalne wydanie z osobą, którą każdy forumowicz na pewno zna, tzn z .... Tego dowiecie się już niedługo! 
 
Do zobaczenia!  :papa: 

Użytkownik Scottie edytował ten post 14 kwiecień 2018 - 16:31
Prośba autora

REDAKTOR NACZELNY GAZETKI FORUMOWEJ


#2 KAMA0289

KAMA0289

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 391 postów
  • Miejscowość:Jarocin
  • Serwer:PL21
  • Postać:kamZi93
Reputacja: 101

Napisano 25 marzec 2018 - 09:58

Jak zawsze super gazetka ,przeczytałem to co dla mnie ważne,pozdrawiam


  • michael007 i Micux lubią to

Nagrywam na Youtube

Nazwa : kama0289


#3 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 366

Napisano 25 marzec 2018 - 10:12

I to się nazywa pierwsza klasa dobrej gazety forumowej :P 

 

 

Trzymam kciuki żeby te gazetki były tak samo dobre jak ta :) 


  • michael007 i Micux lubią to

^^


#4 ShadowGirl

ShadowGirl

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 60 postów
  • Miejscowość:Yollywood
  • Serwer:PL1
  • Postać:ShadowGirl
  • Drużyna:Odwaga
Reputacja: 68

Napisano 25 marzec 2018 - 12:17

Mam nadzieję, że wywiad miło się czyta ;)



#5 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 691

Napisano 25 marzec 2018 - 12:44

Koleżanka z drużyny miło odpowiada na pytania które są w końcu nie powtarzające się i nie nudne za co + pozdrawiam :)


c260e7928c6fe.png


#6 Micux

Micux

    Były Moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 472 postów
Reputacja: 773

Napisano 25 marzec 2018 - 13:12

Po raz kolejny gazetka na najwyższym poziomie, oby tak dalej ;)


fd8f0b2855294.png0ffb52675d7d4.png


#7 sarkazm

sarkazm

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 117

Napisano 25 marzec 2018 - 13:48

1.

1) zdanie, forum

2) puchary, inna

3) zakupy

4) tydzień

5) nadzwyczajne, module

6) taktyki, drużynami

7) oponkami, owoce, broń

8) nowy, umiejętności, rozdysponowania

9) umiejętność, podział

10) 10, rzadki

 

2. 

1) BANDYTA

2) BONES

3) TWARDA SKORUPA

4) PAUL

5) HARRY

6) FRANZL

7) KĘS WIELORYBA

8) FROSTY

9) STRASZNA BŁYSKOTLIWOŚĆ

10) CLEO

hasło: TOWARZYSZE


  • michael007 i Micux lubią to

#8 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 353 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1695

Napisano 25 marzec 2018 - 16:03

Jedna gazetka lepsza od drugiej. Suchary jak zwykle rozbawiają do łez :) Fajnym pomysłem jest wprowadzenie tabelek pokazujących która drużyna na serwerze wygrała Hc. Tak 20 serwerów oblecieć i zebrać informacje to nie lada wyzwanie. Jestem pod wrażeniem pracy, jaką musicie włożyć, abyśmy mogli z zaciekawieniem przeglądać gazetkę. Wywiad pierwsza klasa, ale czemuuu taki krótki. Ledwo co zacząłem czytać, a tu już się skończył. Pytania i odpowiedzi były tak ciekawe, że aż zrobiło mi się smutno, że to już koniec. Następnym razem chcemy więcej :D Jednak, żeby autorom gazetki nie uderzyła woda sodowa do głowy trzeba trochę pokrytykować :D tak więc, moim zdaniem kącik zabaw w każdym wydaniu jest taki sam. Krzyżówka i uzupełnianie zdań. Trochę kreatywności panie i panowie, bo chcemy jakąś nową zabawę :D Pozdrawiam i czekam na kolejny numer :)


  • edy1zpl7, Micux i ShadowGirl lubią to

gluptas1.gif


#9 michael007

michael007

    Były moderator

  • Journalists
  • 855 postów
  • Miejscowość:Olsztyn
  • Serwer:PL7
  • Drużyna:SS






Reputacja: 1075

Napisano 25 marzec 2018 - 19:29

Jedna gazetka lepsza od drugiej. Suchary jak zwykle rozbawiają do łez :) Fajnym pomysłem jest wprowadzenie tabelek pokazujących która drużyna na serwerze wygrała Hc. Tak 20 serwerów oblecieć i zebrać informacje to nie lada wyzwanie. Jestem pod wrażeniem pracy, jaką musicie włożyć, abyśmy mogli z zaciekawieniem przeglądać gazetkę. Wywiad pierwsza klasa, ale czemuuu taki krótki. Ledwo co zacząłem czytać, a tu już się skończył. Pytania i odpowiedzi były tak ciekawe, że aż zrobiło mi się smutno, że to już koniec. Następnym razem chcemy więcej :D Jednak, żeby autorom gazetki nie uderzyła woda sodowa do głowy trzeba trochę pokrytykować :D tak więc, moim zdaniem kącik zabaw w każdym wydaniu jest taki sam. Krzyżówka i uzupełnianie zdań. Trochę kreatywności panie i panowie, bo chcemy jakąś nową zabawę :D Pozdrawiam i czekam na kolejny numer :)



Drogi Głupisiu, mamy cała głowe pomysłów, jednakże po ostatnim braku zainteresowania w Nasz kącik zabaw stwierdziliśmy, że ułatwimy zabawe. Mogę zapewnić, że kolejne gazetki będą miały inne zabawy. Liczę, że znajdą się chętni na ich rozwiązywanie!

REDAKTOR NACZELNY GAZETKI FORUMOWEJ


#10 vader

vader

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 0

Napisano 26 marzec 2018 - 19:56

większego leszcza nie dało się zaprosić do wywiadu, wywiad kojarzy mi się z gwiazdami a nie cieniasami.



#11 Katika

Katika

    Była moderatorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 311 postów
Reputacja: 463

Napisano 26 marzec 2018 - 20:17

większego leszcza nie dało się zaprosić do wywiadu, wywiad kojarzy mi się z gwiazdami a nie cieniasami.

 

Za dużo telewizji oglądasz, drogi kolego. Nie bawimy się w celebrytów, nie robimy wywiadów z osobami, które są znane z tego że są znane. Do wywiadów szukamy kogoś, kto zaciekawi sobą, tym kim jest. Chcemy pokazać osoby, które nie są zagonione dążeniem po trupach do celu, a takie, które czerpią przyjemność i radość z małych codziennych sukcesów.

 

Pozdrawiam  :smilue:


  • michael007, "Dubi" i Micux lubią to

#12 Pablo Escobar

Pablo Escobar

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 457 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Respect Team






Reputacja: 291

Napisano 26 marzec 2018 - 20:19

Ale kto to wgl jest, bo ja jej chyba nigdy na forum nie widziałem



#13 Katika

Katika

    Była moderatorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 311 postów
Reputacja: 463

Napisano 26 marzec 2018 - 20:24

Przecież wywiady do gazetki są przede wszystkim z graczami a nie forumowiczami... co jak wiadomo nie zawsze idzie w parze.


  • michael007 i Micux lubią to

#14 Pablo Escobar

Pablo Escobar

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 457 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Respect Team






Reputacja: 291

Napisano 26 marzec 2018 - 20:38

Przecież wywiady do gazetki są przede wszystkim z graczami a nie forumowiczami... co jak wiadomo nie zawsze idzie w parze.

czy to nie mija sie z celem, skoro jest garażowy przegląd?



#15 Katika

Katika

    Była moderatorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 311 postów
Reputacja: 463

Napisano 26 marzec 2018 - 20:45

Każdy wywiad jest inny, chociażby z tego względu, że kto inny go przeprowadza. Inne pytania, różnorodne odpowiedzi. Za równo w wywiadach przeprowadzonych przez moderatorów jak i osoby redagujące gazetkę, pojawiają się bohaterowie z gry i forum... mamy w końcu 21 światów! Jest mnóstwo cudownych osób, od których można się dowiedzieć czegoś innego. Każdy z Nas patrzy na tą grę przez inny pryzmat, i to jest w tym wszystkim najpiękniejsze.



#16 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 691

Napisano 27 marzec 2018 - 11:20

Ale kto to wgl jest, bo ja jej chyba nigdy na forum nie widziałem

 

 

większego leszcza nie dało się zaprosić do wywiadu, wywiad kojarzy mi się z gwiazdami a nie cieniasami.

Ja nie wiem co wy macie do tej dziewczyny.Wywiad lepszy niż nie jeden z tymi co mają topki i się wywyższają a na forum jest od niedawna i kto jest ten mniej więcej ja zna bo dość niedawno założyła kont tutaj i jest w miarę aktywna :)


  • michael007, Katika i Micux lubią to

c260e7928c6fe.png


#17 Pablo Escobar

Pablo Escobar

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 457 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Respect Team






Reputacja: 291

Napisano 27 marzec 2018 - 15:20

Ja nie wiem co wy macie do tej dziewczyny.Wywiad lepszy niż nie jeden z tymi co mają topki i się wywyższają a na forum jest od niedawna i kto jest ten mniej więcej ja zna bo dość niedawno założyła kont tutaj i jest w miarę aktywna :)

 

 

zaglądam tu dzień w dzień, 3/4h i nie zauważyłem tego użytkownika, dlatego pytam ;)



#18 pan_ps4

pan_ps4

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 275 postów
  • Serwer:PL28
  • Postać:Holdelle
  • Drużyna:Sycyjjjla



Reputacja: 80

Napisano 27 marzec 2018 - 20:11

Mam nadzieję, że wywiad się miło czyta. Chciałbym powiedzieć, że nie robimy wywiadów z m. in. Top 1 w Polsce, a ta osoba się tylko przechwala. Pracę z ShadowGirl miło wspominam. Możliwe, że 25 kwietnia będzie wywiad z Niemcem, bądź z grekiem.


  • "Dubi" lubi to

Nie polecam biolchema bo z polaka będzie Ci ciężko


#19 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 691

Napisano 28 marzec 2018 - 11:55

Mam nadzieję, że wywiad się miło czyta. Chciałbym powiedzieć, że nie robimy wywiadów z m. in. Top 1 w Polsce, a ta osoba się tylko przechwala. Pracę z ShadowGirl miło wspominam. Możliwe, że 25 kwietnia będzie wywiad z Niemcem, bądź z grekiem.

Miło się czyta taki wywiad w szczególnością z koleżanką z drużyny :)


c260e7928c6fe.png





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych