Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Problem z interpretowaniem zasad gry.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 YinYanglloo

YinYanglloo

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 28 postów
Reputacja: 10

Napisano 24 marzec 2018 - 16:43

Witam chciałem poruszyć pewien problem związany ze "skokami" do innych drużyn w celu zrealizowania dodatkowej bandy.

 

Od ponad roku panuje na polskich serwerach moda na skoki po dodatkowe bandy, nie byłoby w tym nic kontrowersyjnego gdyby nie fakt że cały system skoków opiera się na multikontach. 

Zgłaszanie tego typu zaistnień nie przynosi większego rezultatu gdyż owe konta są prowadzone przez wiele osób oraz pracuje się na nich na zmiennym ip - co za tym idzie nie możliwe jest jakiekolwiek usankcjonowanie według Polskiego Sup.

 

Dziwnym trafem identyczne skoki na bandy są mocno sankcjonowane W TEJ SAMEJ GRZE NATOMIAST W INNYCH KRAJACH. 

Moje pytanie brzmi czy Polski Support ma własny regulamin podporządkowany swoim potrzebom w grze oraz potrzebom swoich ziomalków i ziomalek? 

 

Skoki na bandy podchodzą pod kilka punktów w regulaminie i tak naprawdę można je sankcjonować w przeróżny sposób. 


Użytkownik YinYanglloo edytował ten post 24 marzec 2018 - 16:58

  • rain lubi to

#2 Sewcio

Sewcio

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 85

Napisano 24 marzec 2018 - 17:14

Koło wzajemnej adoracji :zarowka:


  • "Dubi", YinYanglloo i mama7890 lubią to

#3 Scottie

Scottie

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 451 postów






Reputacja: 895

Napisano 24 marzec 2018 - 17:29

Moje pytanie brzmi czy Polski Support ma własny regulamin podporządkowany swoim potrzebom w grze oraz potrzebom swoich ziomalków i ziomalek? 

 

Support musiałby mieć sporo tych "ziomków", biorąc pod uwagę jak popularna jest to taktyka. Jednakże, nie ma opcji aby ktoś miał jakieś szczególne przywileje.

 

Nie ma co ukrywać, że problem jest- same w sobie "skoki" nie są w żaden sposób zabronione. System dopuszcza, aby ten sam bohater atakował bandy kilka razy dziennie. Łamanie regulaminu rozpoczyna się wtedy, gdy ktoś tworzy w tym celu multikonta... I w takiej sytuacji proszę zgłosić parę multikont do Supportu, jeśli zostaną znalezione wystarczające dowody, gracz zostanie ukarany.

 

Ze swojej strony mogę zagwarantować, że robię co możliwe, aby takie "zagrywki", nie tylko skoki zostały z gry usunięte. Czy przyniesie to rezultaty? Mam ogromną nadzieję.



#4 YinYanglloo

YinYanglloo

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 28 postów
Reputacja: 10

Napisano 24 marzec 2018 - 17:34

Support musiałby mieć sporo tych "ziomków", biorąc pod uwagę jak popularna jest to taktyka. Jednakże, nie ma opcji aby ktoś miał jakieś szczególne przywileje.

 

Nie ma co ukrywać, że problem jest- same w sobie "skoki" nie są w żaden sposób zabronione. System dopuszcza, aby ten sam bohater atakował bandy kilka razy dziennie. Łamanie regulaminu rozpoczyna się wtedy, gdy ktoś tworzy w tym celu multikonta... I w takiej sytuacji proszę zgłosić parę multikont do Supportu, jeśli zostaną znalezione wystarczające dowody, gracz zostanie ukarany.

 

Ze swojej strony mogę zagwarantować, że robię co możliwe, aby takie "zagrywki", nie tylko skoki zostały z gry usunięte. Czy przyniesie to rezultaty? Mam ogromną nadzieję.

 

Dziękuję za udzielenie mi odpowiedzi. 

 

Natomiast nasuwa się pytanie co w przypadku gdy po zgłoszeniu naruszenia regulaminu przez gracza/graczy konta zgłoszonych zostają przez nich samych usunięte, następnie temat zgłoszenia zostaje zamknięty i gracze ponownie wracają do gry? Co w przypadku gdy ktoś używa zmiennego IP? Czy może być taka osoba całkowicie bezkarna? 

 

Naprawdę zależy mi na konstruktywnej dyskusji ponieważ uważam że "skoki" oparte na multi bardzo niszczą tą grę oraz zaburzają rywalizację. 


Użytkownik YinYanglloo edytował ten post 24 marzec 2018 - 17:36

  • Sewcio lubi to

#5 Scottie

Scottie

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 451 postów






Reputacja: 895

Napisano 24 marzec 2018 - 17:50

Proszę nie odbiegać od tematu- odpowiedziałam na PW na usunięte posty.

 

Wracając do sedna. Jeśli przypuszczasz, że taka sytuacja ma miejsce proszę ponowić zgłoszenie, najlepiej jeśli będzie ono dobrze uargumentowane. Ktoś na pewno pochyli się nad nim głębiej, spojrzy na sprawę pod innym kątem :)


  • Micux lubi to

#6 kacper536

kacper536

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:kacper536
Reputacja: 1

Napisano 24 marzec 2018 - 17:52

Proszę nie odbiegać od tematu- odpowiedziałam na PW na usunięte posty.

 

Wracając do sedna. Jeśli przypuszczasz, że taka sytuacja ma miejsce proszę ponowić zgłoszenie, najlepiej jeśli będzie ono dobrze uargumentowane. Ktoś na pewno pochyli się nad nim głębiej, spojrzy na sprawę pod innym kątem :)

 

pochyli się głebiej, czyli napiszę tylko że się tym zajmie? :)



#7 Sewcio

Sewcio

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 85

Napisano 24 marzec 2018 - 17:54

To jest jakaś abstrakcja, tyle już mięło... i w zasadzie nadal brak jakiejkolwiek reakcji. Przerażające to jest, a zarazem smutne, gdyż ma to bardzo negatywny wpływ na rozgrywkę, jak również na ilość graczy. -_-


  • mama7890 i kacper536 lubią to

#8 PanZero

PanZero

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Postać:NeoZero
Reputacja: 478

Napisano 24 marzec 2018 - 18:25

Mam pomysł, po prostu włączyć w systemie sprawdzanie konto i tyle, przecież nikt nie może mieć takiego samego ip, na logikę... w ten sposób by problem dawno zniknął...

 

 

 

 

PS. Gdyby taka osoba dostała bana, to dla innych co byli na tej samej bandzie też powinny być wystosowane kary np bana na tydzień, bo nie ma możliwości by oni nie wiedzieli, że to multi hah


Użytkownik PanZero edytował ten post 24 marzec 2018 - 18:28

  • Sewcio lubi to

#9 Sewcio

Sewcio

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 85

Napisano 24 marzec 2018 - 18:30

Mam pomysł, po prostu włączyć w systemie sprawdzanie konto i tyle, przecież nikt nie może mieć takiego samego ip, na logikę... w ten sposób by problem dawno zniknął...

 

 

 

 

PS. Gdyby taka osoba dostała bana, to dla innych co byli na tej samej bandzie też powinny być wystosowane kary np bana na tydzień, bo nie ma możliwości by oni nie wiedzieli, że to multi hah

 

Mam nadzieję, że w końcu nadejdzie czas, w którym sprawiedliwość wygra, bo obecnie to prawie jak walka z wiatrakami ...



#10 Assuano

Assuano

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów
  • Miejscowość:Far, far away
  • Serwer:PL14
  • Drużyna:Demoniczny Psychiatryk






Reputacja: 1374

Napisano 24 marzec 2018 - 19:04

A w dzisiejszych czasach kto nie chodzi na bandy ten ma utrudnioną walkę o TOP 10 w Turnieju Tygodniowym.


  • Sewcio, тєи i Victoria19 lubią to

#11 тєи

тєи

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Miejscowość:Ziemia
  • Serwer:PL21
  • Postać:тєи
  • Drużyna:Najlepsza!
Reputacja: 1

Napisano 24 marzec 2018 - 23:17

Sam mam znajomego, który ma wywalone w HeroCon i skacze codziennie na 2/3 bandy :D I weź z tam ziomkiem idź walcz o TTD


szerlok2.jpg


#12 Sewcio

Sewcio

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 85

Napisano 24 marzec 2018 - 23:55

Ja nie rozumiem Waszego podejścia ludzie. Tracicie swój czas, jak i innych graczy. Przez te całe wyimaginowane chodzenie na bandy tracicie dodatkowe godziny robiąc dodatkowe punkty energii, a po co? Po co poświęcać na tę grę np 2h więcej jak można mniej. Polecam zacząć logicznie myśleć ( chyba, że Wasze życie to jedynie gra na hz... lecz w to wątpię, niestety zdarzają się wyalienowane przypadki). Usunięcie możliwości skakania będzie korzystniejsze dla każdej jednostki... bo obecnie to jest jakaś abstrakcja.


Użytkownik Sewcio edytował ten post 24 marzec 2018 - 23:59


#13 Turor

Turor

    Nowicjusz

  • Validating
  • Pip
  • 6 postów
Reputacja: 0

Napisano 25 marzec 2018 - 01:38

Ja nie rozumiem Waszego podejścia ludzie. Tracicie swój czas, jak i innych graczy. Przez te całe wyimaginowane chodzenie na bandy tracicie dodatkowe godziny robiąc dodatkowe punkty energii, a po co? Po co poświęcać na tę grę np 2h więcej jak można mniej. Polecam zacząć logicznie myśleć ( chyba, że Wasze życie to jedynie gra na hz... lecz w to wątpię, niestety zdarzają się wyalienowane przypadki). Usunięcie możliwości skakania będzie korzystniejsze dla każdej jednostki... bo obecnie to jest jakaś abstrakcja.



Ja nie rozumiem twojego podejścia do gry, przecież można chodzić na bandu i wszystko wyrabiać w 10min? Po co marnować 3h na klikanie podstawy Enki i trenów jak można za oponki? To takie moja odpowiedz na te twoje powyższe bezsensowne stwierdzenie. Jak nie chcesz marnować czasu to całkiem przestań grać przecież marnujesz swój czas ;)

#14 Sewcio

Sewcio

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 85

Napisano 25 marzec 2018 - 01:51

Ja nie rozumiem twojego podejścia do gry, przecież można chodzić na bandu i wszystko wyrabiać w 10min? Po co marnować 3h na klikanie podstawy Enki i trenów jak można za oponki? To takie moja odpowiedz na te twoje powyższe bezsensowne stwierdzenie. Jak nie chcesz marnować czasu to całkiem przestań grać przecież marnujesz swój czas ;)

Idąc tym tokiem rozumowania- może dodamy nieskończoną enkę?



#15 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 25 marzec 2018 - 08:11

Przeszliśmy już całkiem od tematu, jak napisała moderatorka. Widzę że tylko kłótnię niepotrzebną. Wyjścia na bandy jednym kontem tak, a multikonta zgłaszajcie do supportu ale z dowodami.
  • Scottie i Micux lubią to

#16 Sewcio

Sewcio

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 85

Napisano 25 marzec 2018 - 13:34

Przeszliśmy już całkiem od tematu, jak napisała moderatorka. Widzę że tylko kłótnię niepotrzebną. Wyjścia na bandy jednym kontem tak, a multikonta zgłaszajcie do supportu ale z dowodami.

Widzę, że tu mało kto cokolwiek rozumie, proszę o jakiś przykład sytuacji, kiedy ktoś robi bandę bez użycia drugiego konta. Prawda jest taka, że to się nie zdarza. Dla przykładu przypuśćmy, że losowa osoba ma 300lvl- pójdzie sobie na bandę, zaatakuje ją i na 99% z nią przegra. ZAKŁADAMY TU, ŻE JEST TO PIERWSZY ATAK. Więc, już konkludując dochodzi się do wniosku, iż chodzenie na bandy bez łamania regulaminu jest prawie niemożliwe. Od razu uprzedzam wypowiedzi typu:

 

1) Ale przecież ja nie musiałem/musiałam robić konta, bo ktoś inny zrobił - rzecz w tym, że zatajanie informacji też nie jest zgodne z regulaminem (ściślej mówiąc, działa to niekorzystnie na grę)

 

2) Ale ja nie wiedziałem/wiedziałam, że ktoś ma multikonta- w to akurat nie uwierzę. (ewentualnie może mamy do czynienia z osobami z autyzmem?- Bez urazy dla osób z autyzmem. Kto ma trochę oleju w głowie ten wie o co chodzi :) )



#17 PiotruśP

PiotruśP

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • Serwer:PL14
Reputacja: 3

Napisano 25 marzec 2018 - 14:59

Witam

Problem jest, i to ogromny, walka w turniejach to jakaś farsa teraz. W top 10 są wiecznie Ci sami gracze, słabsze konta, które nie skaczą na bandy czy trofea nie mają żadnych szans niestety.

A wystarczy zmienić trochę zasady gry i problem sam się rozwiąże. Wystarczyłoby gdyby profity z posiadanych trofeów były dostępne dla gracza dopiero po dobie od wstąpienia do drużyny. Nikt nie pozwoliłby sobie na przepadek trenów czy energii z racji tego że wyskoczył na bandę czy trofki. Nie byłoby skoków na bandy i trofea, a co za tym idzie nie byłoby multikont.


  • Sewcio i Assuano lubią to

#18 Sewcio

Sewcio

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 85

Napisano 25 marzec 2018 - 15:20

Witam

Problem jest, i to ogromny, walka w turniejach to jakaś farsa teraz. W top 10 są wiecznie Ci sami gracze, słabsze konta, które nie skaczą na bandy czy trofea nie mają żadnych szans niestety.

A wystarczy zmienić trochę zasady gry i problem sam się rozwiąże. Wystarczyłoby gdyby profity z posiadanych trofeów były dostępne dla gracza dopiero po dobie od wstąpienia do drużyny. Nikt nie pozwoliłby sobie na przepadek trenów czy energii z racji tego że wyskoczył na bandę czy trofki. Nie byłoby skoków na bandy i trofea, a co za tym idzie nie byłoby multikont.

 

Popieram Twój pogląd mądry człowieku! :)



#19 Assuano

Assuano

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów
  • Miejscowość:Far, far away
  • Serwer:PL14
  • Drużyna:Demoniczny Psychiatryk






Reputacja: 1374

Napisano 25 marzec 2018 - 16:31

Witam

Problem jest, i to ogromny, walka w turniejach to jakaś farsa teraz. W top 10 są wiecznie Ci sami gracze, słabsze konta, które nie skaczą na bandy czy trofea nie mają żadnych szans niestety.

A wystarczy zmienić trochę zasady gry i problem sam się rozwiąże. Wystarczyłoby gdyby profity z posiadanych trofeów były dostępne dla gracza dopiero po dobie od wstąpienia do drużyny. Nikt nie pozwoliłby sobie na przepadek trenów czy energii z racji tego że wyskoczył na bandę czy trofki. Nie byłoby skoków na bandy i trofea, a co za tym idzie nie byłoby multikont.

Zgadzam się z tobą jak najbardziej. W tej chwili uczciwi gracze stoją na przegranej pozycji :(


  • Victoria19 lubi to

#20 Majakow

Majakow

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Serwer:PL16
  • Postać:Daria1
  • Drużyna:Tyty
Reputacja: 0

Napisano 26 marzec 2018 - 10:58

Zgadzam się obiema łapkami

Taki mały zabieg systemowy i patologia będzie ograniczona

choć mamy bardzo kreatywnych  graczy i coś nowego wymyślą






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych