Skocz do zawartości


Zdjęcie

Garażowy Przegląd #45 z Noworodek/Malborasek


  • Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 malinovaPatrycja

malinovaPatrycja

    Member

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 459 postów
Reputacja: 433

Napisano 03 marzec 2018 - 08:20

Witam!
W dzisiejszym wywiadzie będę Waszą reporterką i naszym bohaterem jest Noworodek/ Malborasek! Nazywam się malinovaPatrycja i zapraszam do czytania.

2018-02-1_qnrwhqa.jpg


Witaj! Jak się masz? Czy możesz się przedstawić?
Cześć! Mam się znakomicie, a na imię mi Janek :)

Miło mi! Na jakich serwerach/serwerze grasz/grałeś i pod jakim nickiem?
Grałem na wielu serwerach, jednakże swoją dłuższą przygodę zacząłem na PL5, gdzie właściwie jeszcze grałem z przyjaciółmi dla zabawy. Często gram pod nickiem Malborasek.

2018-02-1_qnrwrhh.jpg


Dlaczego właśnie taka nazwa?
Szczerze to nie wiem :-) To było pierwsze słowo, które w chwili tworzenia konta przyszło mi do głowy.

Co Cię skłoniło do wyboru gry Hero Zero?
Zobaczyłem reklamę, w której widniała ta oto gra, więc mówię sobie „Czemu miałbym w nią nie zagrać” :)

Czy pamiętasz swoje początki w grze ? Zdradź nam swoje pierwsze odczucia.
Oj, nie pamiętam, ponieważ było to dawno, ale gra mocno mnie wciągnęła i jak widać, gram do dziś.

Spodziewałeś się, że zostaniesz poproszony o wywiad?
Szczerze to chyba każdy byłby zaskoczony, więc ja również xd

Co Ci się podoba w HZ, a co chciałbyś zmienić?
Właściwie to po trochu podoba mi się każda rzecz, jednak do gustu przypadła mi kryjówka. Jeśli chodzi o zmiany to zdecydowanie nie jestem zadowolony z braku uczciwości. Gracze robią wszystko by osiągnąć pewne cele w nieuczciwy sposób. Mam nadzieję, że to ulegnie poprawie ;-)

Zaczynając karierę jako superbohater miałeś jakiś konkretny cel?
Jak pisałem wyżej, zacząłem grać dla zabawy. Z czasem zaczynało to ulegać zmianie i pomału pojawiał się jakiś plan/cel m.in. zdobywanie Top10, doprowadzić drużynę do pierwszych trzech miejsc z najlepszymi trofeami itp.

Wielu graczy posiada już przyjaciół, których poznał podczas swojej gry. W tej chwili myślę, że utrzymują kontakt w życiu realnym. Czy Ty też posiadasz takich bliskich znajomych?
Tak, poznałem jedną osobę, z którą również spotykałem się na mieście. Często rozmawialiśmy, śmialiśmy się, jak i wspominaliśmy wspólne chwile na HZ (^^)

Może wyrazisz swoją opinię na temat takich wirtualnych przyjaźni?
Są plusy i minusy takich znajomości. Co rusz słyszymy o różnych nieprzyjemnych sytuacjach związanych z Internetem, dlatego Moje odczucia są co do tego mieszane.

Teraz przejdźmy do pytań, które nie dotyczą bezpośrednio gry:)

Może powiesz nam coś o sobie? Czym się zajmujesz poza grą?
Na co dzień pracuje w Holandii w dużej firmie. Poza tym w wolnych chwilach gotuje ( z zawodu jestem kucharzem), gram zawodowo w inne gry, a dodatkowo jestem fanem filmów ;-)

Czy masz jakieś hobby?
Kiedyś interesowała mnie fotografia, teraz raczej poświęciłem się pracy i innym życiowym celom.

Czy posiadasz jakieś swoje motto?
Niestety nie mam takiego.

W Hero Zero posiadamy różnych towarzyszy, ale może zamiast nich masz jakieś ulubione zwierzątko?
Owszem. Bardzo lubię koty :)

Czy poznałeś kogoś szczególnego w grze, z kim mógłbyś i chciałbyś nadal utrzymywać kontakt?
Jest taka jedna, Megaaa osoba, ale to moja słodka tajemnica, której nie zdradzę :)

Zastanawia mnie, jaki jesteś na co dzień. Czy możesz nam opisać swoją osobę w dwóch/trzech zdaniach?
Na co dzień jestem spokojną osobą :) Obecnie brak czasu uniemożliwia mi dążenie do dalszych celów, ale robię wszystko by coś w życiu osiągnąć i oczywiście w wolnych chwilach lubię chodzić z przyjaciółmi do różnego rodzaju klubów (taki typ imprezowicza).

Jak wyobrażasz sobie swoje życie za 10 lat?
Hmm.. Bardzo dobre pytanie. Niestety nigdy nie wiadomo co będzie za 10 lat. Wiem, że na pewno chciałbym założyć rodzinę :)

Każdy z nas ma swoje wady i zalety. Jak myślisz, jakie mogą być Twoje?
Wady i zalety? Ciężko powiedzieć. Uważam, że takie opinie nie należą do końca do mnie. Osoby, które mnie znają miałyby więcej do powiedzenia na ten temat.

Wiem, że lubisz filmy. Może polecisz nam jakiś na te chłodne wieczory?
Polecam horror „Obecność II „ To jedyny film, który potrafił mnie przerazić. Niestety w ostatnich czasach horrory nie są straszne.

Wracając do gry to może na sam koniec masz jakieś wskazówki dla początkujących?
Powiem tak... Każdy posiada swoją taktykę na grę:). Mogę polecić nie wydawać oponek na głupoty, regularnie wykorzystywać treningi wraz z energią i być cierpliwym ;-) Jeżeli ktoś nie posiada swojego wymarzonego miejsca w rankingu w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia serwera to może osiągnąć ten cel po miesiącu ;-) Wystarczy chcieć i nieco się postarać. Wielu graczy też nie używa różowych, lukrowanych oponek, a na ich koncie są takie osiągnięcia, że niejeden mógłby pozazdrościć. Moje rady nie są oryginalne, ale ze swojego doświadczenia wiem, że trzeba poświęcić trochę czasu na rozwój swojej postaci, dobrze przemyśleć rozkład statystyk, jak i wybrać odpowiednie umiejętności swojego towarzysza. Dużym udogodnieniem jest wybór statystyk swoich pupili, który został teraz wprowadzony, więc wybierajcie je umiejętnie.

Może jeszcze na koniec chciałbyś kogoś pozdrowić?
Chętnie:d Chciałbym pozdrowić cały PL14 oraz drużynę z PL20 – NoLags :)

Dziękuję za udzielenie wywiadu i życzę wielu sukcesów w życiu jak i w grze :)

Również dziękuję i pozdrawiam :)

IMG201612_anwxrrh.jpg


#2 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 366

Napisano 04 marzec 2018 - 11:27

Jeden z lepszych wywiadów :) 


  • Micux lubi to

^^


#3 Starlet

Starlet

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 26 postów
  • Miejscowość:Małopolskie :)
  • Serwer:PL27
  • Postać:Odd
Reputacja: 40

Napisano 04 marzec 2018 - 12:10

Świetny wywiad  :super:  Miło i przyjemnie się czyta, oby więcej takich wywiadów ;) 


  • Micux lubi to

#4 Mikolaj471

Mikolaj471

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL21
  • Postać:Mikolaj471
  • Drużyna:BattleCry
Reputacja: 0

Napisano 24 kwiecień 2018 - 19:26

Bardzo fajnie się czytało. Róbcie więcej takich wywiadów.  :super:



#5 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 379

Napisano 24 kwiecień 2018 - 19:50

Nie znam typa, ale wydaje się być spoko. A co do wywiadu to super wyszło. ;) :super:

:) (:


#6 Matux

Matux

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 12 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:MalinowyElf
  • Drużyna:Bogowie Wojny
Reputacja: 18

Napisano 04 czerwiec 2018 - 17:21

Nice :D


  • Micux lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych