Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

DARMOWE OPONKI (WAŁEK?)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 JoNeSo

JoNeSo

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 37 postów
  • Miejscowość:Olsztyn
  • Serwer:PL20
  • Postać:NightmaRRe
  • Drużyna:SB MAFFIJA
Reputacja: 9

Napisano 18 luty 2018 - 12:49

Witam od dzis znów wyskakuje nam OFERTA "Trochę Oponek" 

 

a Choćbyś był supermanem czy batmanem nie uzyskasz z tego nawet pół opony. Tak oszukujecie ludzi żeby wam się zgadzał hajs z "kliknięć" Ja rozumiem jakies spamy od ludzi itd wiadomośći. Ale żeby Administracja oszukiwała ludzi na tzw. Clickbait. Wy za każde kliknięcie macię kasę a u nas się "ZAWSZE" Okazuje że nie nadajemy sie do wypełniania ankiety :D Troche śmieszne. Albo naprawcie albo usuncie to bo to jest oszustwo.


  • ReportMyTeam i ChceUmrzec lubią to

#2 Scottie

Scottie

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 451 postów






Reputacja: 895

Napisano 18 luty 2018 - 14:25

Osobiście z wielu ofert skorzystałam i oponki zyskałam. Fakt, że nie zawsze, ale najpewniej sama jestem sobie winna - nie doczytałam instrukcji, nie wypełniłam wszystkich kroków, nie zrobiłam czegoś w wymaganym czasie. Jednak za dostarczenie oponek odpowiada reklamodawca i to z nim powinieneś się skontaktować, jeśli oponki nie dotarły. Z własnego doświadczenia wiem, że najczęściej (bezproblemowo) dochodzą pojedyncze oponki za zainstalowanie danej gry.
 
Proszę przemyśleć swoją frustrację i zastanowić się dwa razy, zanim rzucisz oskarżenia w kogoś, kto nie jest temu winny (bo napewno nie są to użytkownicy forum ani moderatorzy, którzy odpowiadają tylko za forum).





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych