Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Pytania o towarzysze i ocenianie ich.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 AdRianPT095

AdRianPT095

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 41 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:AdRianPT
  • Drużyna:Оbsession
Reputacja: 14

Napisano 17 luty 2018 - 22:45

Oceniamy towarzysze, pomagamy, odpowiadamy na pytania dotyczące ich, jaki pecik do toxic stat, jaki na walki drużynowe,  itp. :) 

 

 

 

 

 

 

Od razu niech doświadczeni bardziej odemnie ocenia mojego. 

 

https://scr.hu/grek5g


Użytkownik AdRianPT095 edytował ten post 17 luty 2018 - 23:06

  • Starlet lubi to

#2 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 379

Napisano 18 luty 2018 - 17:24

Jeżeli masz toxici pod intuicję to peta dałbym z takimi umkami peta: straszna błyskotliwość/sokole oko/lawina śnieżna, a jeśli chodzi o toxic pod inteligencję to takie umki daj: ostry dziób(umka kaczki na 10lv, możesz kupić w zakładce "spod lady", kosztuje on 40zł)/co dwie głowy to nie jedna(zwiększa 10% Twojej podstawowej inteligencji)/łamacz kości(umka Bonesa, do zdobycia podczas eventu halloween'owego). A jeśli chodzi o tego peta to na Twoim miejscu bym zmienił umkę "Salwa kolców" na "Straszną błyskotliwość", oczywiście jeśli masz toxici pod intuicję, a jeśli grasz jednak na toxic pod inteligencję to daj peciakowi "Ostry dziób". A co do umek peta pod walki drużynowe to przede wszystkim zależy to od Twoich toxiców, bo nie podałeś jakimi toxicami grasz :mysli:, to tak, umki takie same ( w zależności od twojego układu toxiców), tylko w środkowej umce zamiast sokolego oka lub "co dwie głowy to nie jedna" daj rozpieczenie i będzie git. :super:
Myślę, że chociaż troszkę pomogłem. :)

Użytkownik MatiProZiom edytował ten post 18 luty 2018 - 17:28

:) (:





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych