Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Zmiana nazwy


  • Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kerapi

Kerapi

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:DoNotSkip
  • Drużyna:sokół s
Reputacja: 0

Napisano 12 luty 2018 - 19:11

Witam. Oto pierwsza moja propozycja. Czytałem w internecie że wielu graczy chciało by zmienić nazwę bohatera. Sam też bardzo ucieszyłem się gdyby byłoby to możliwe. To jak chcecie możliwość zmieniania nazwy w Hero zero?

#2 Guest_Niedźwiedź_*

Guest_Niedźwiedź_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 12 luty 2018 - 19:15

Nie. Tworzyłby się niepotrzebny chaos, ludzie zmienialiby sobie nazwy co chwila i nie można byłoby się połapać kto jest kim ;)
Chyba, że pod pewnymi warunkami, np. płatność oponkami za zmianę.

Użytkownik Niedźwiedź edytował ten post 12 luty 2018 - 19:22


#3 Maj <3

Maj <3

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 25 postów
  • Miejscowość:Lublin
  • Serwer:PL10
  • Postać:TheKrolik
  • Drużyna:Mroczny Psychiatryk
Reputacja: 13

Napisano 12 luty 2018 - 21:14

Nie. Tworzyłby się niepotrzebny chaos, ludzie zmienialiby sobie nazwy co chwila i nie można byłoby się połapać kto jest kim ;)
Chyba, że pod pewnymi warunkami, np. płatność oponkami za zmianę.

Jestem za tym aby był warunek jednorazowej zmiany nazwy w tym za oponki :)


  • cederon lubi to

:super:


#4 cederon

cederon

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów
  • Miejscowość:Białystok
  • Serwer:PL10
  • Postać:dawid185
  • Drużyna:DeVastatoros
Reputacja: 147

Napisano 13 luty 2018 - 01:17

Nie. Tworzyłby się niepotrzebny chaos, ludzie zmienialiby sobie nazwy co chwila i nie można byłoby się połapać kto jest kim ;)
Chyba, że pod pewnymi warunkami, np. płatność oponkami za zmianę.

Nie tworzył by się żaden chaos, bo mogliby wprowadzić to za chociażby 100 lub 200 opon (wątpie, że kazdy by wtedy zmieniał), a po drugie można byloby się polapać mając go w znajomych lub w druzynie, doświadczeni gracze znają swoich przeciwników na pamięć. :D


Często porażka przybliża do zwycięstwa, poddać się bez walki to jest dopiero klęska !

 


#5 XNenoX

XNenoX

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 394 postów
  • Miejscowość:Deutschland
  • Serwer:PL1
Reputacja: 127

Napisano 13 luty 2018 - 18:43

Witam. Oto pierwsza moja propozycja. Czytałem w internecie że wielu graczy chciało by zmienić nazwę bohatera. Sam też bardzo ucieszyłem się gdyby byłoby to możliwe. To jak chcecie możliwość zmieniania nazwy w Hero zero?

Za to ja proponuję używać wyszukiwarki :super: ,temat był już powtarzany wiele razy.Żaden nie przeszedł,możliwość zmiany pseudonimu w grze jest czymś bez sensu.Dobrze wiedzieliście,że jak zakładacie postać,nie będzie się już dało zmienić nicku więc warto użyć tego który wam się podoba,nie rozumiem całego zamieszania.Gra to gra,twórcy wprowadzając te wasze zmiany nicków wprowadzili by zapewne wiele błędów,jak to zawsze jest w grach że każda aktualizacja wprowadza tak zwane ''bugi'',niedociągnięcia kodowe lub tym podobne.

 

 

Nie tworzył by się żaden chaos, bo mogliby wprowadzić to za chociażby 100 lub 200 opon (wątpie, że kazdy by wtedy zmieniał), a po drugie można byloby się polapać mając go w znajomych lub w druzynie, doświadczeni gracze znają swoich przeciwników na pamięć. :D

A potem go szukaj jeśli masz wielu graczy w znajomych z takim samym poziomem...I zanim mi odpowiesz,przypominam że wygląd zawsze można zmienić.


Użytkownik XNenoX edytował ten post 13 luty 2018 - 18:50

Powrót


#6 Destroyed

Destroyed

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 434 postów
  • Miejscowość:Yokio na șląsku
  • Postać:mati z PL4
  • Drużyna:Reborn team
Reputacja: 140

Napisano 16 luty 2018 - 22:43

A może to by była nagroda za jakiś ultra mega super niemożliwy czyn? Np 1500 dni grania w Hero? Albo wydaj 100k oponek?

Nagrywam na YT kanał:
RChomik13


#7 Sansara

Sansara

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Najlepsza !
Reputacja: 95

Napisano 17 luty 2018 - 00:48

Na nie. Wprowadziłoby to niepotrzebny chaos na serwerach, problem ze zgłoszeniami do supportu i pewnie jeszcze wiele innych problemów. Po co tak to komplikować?  :mysli: Nad nazwą trzeba było pomyśleć na samym początku gry lub zacząć przygodę pod nowym nickiem na innych serwerach  ;)


Prawdziwa wiedza to świadomość rozmiarów własnej ignorancji 1f984.png


#8 ziuta6

ziuta6

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Serwer:PL11
  • Postać:głupek
  • Drużyna:Bad Intentions
Reputacja: 3

Napisano 17 luty 2018 - 16:32

totalna bzdura ludziska kasują konta a później wracają gdzie też jest napisane że skasowanie konta jest bezpowrotne kolego XNenoX piszesz głupoty, jedna zmiana powinna być dopuszczalna reszta ewentualnie płatna za oponki, najlepszy dowód moje nazwy zakładałem te konto z założeniem ze pogram krótko i skasuje (miałem wcześniejsze przygody z HZ) i sporo graczy też tak robi że tworzy postać zakładając że po krótkim czasie ją skasuje a czasami bywa inaczej i zostaje sie z głupią nazwą



#9 pan_ps4

pan_ps4

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 275 postów
  • Serwer:PL28
  • Postać:Holdelle
  • Drużyna:Sycyjjjla



Reputacja: 80

Napisano 18 luty 2018 - 18:23

było, https://forum.pl.her...precyzowany/


Nie polecam biolchema bo z polaka będzie Ci ciężko





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych