Skocz do zawartości


Zdjęcie

Garażowy Przegląd #44 z Piteros321


  • Please log in to reply
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Micux

Micux

    Były Moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 472 postów
Reputacja: 773

Napisano 03 luty 2018 - 10:49

Witam na kolejnym wydaniu Garażowego Przeglądu!
 
Ja jestem Micux i będę dzisiaj przeprowadzał wywiad.
0725eb683a650.jpg
 
Zapraszam na wywiad z Piteros32!
54de7b20f3907.png
 
1.Hej, jak się masz ?
Cześć, a bardzo dobrze właśnie wróciłem ze szkoły.
 
2.Przedstawisz się Nam? Ile masz lat, gdzie mieszkasz?
Piotrek, lat 17, mieszkam w Katowicach.
 
3.Na jakich serwerach można Cię spotkać?
Na PL2 pod nickiem Piteros32, a na speed pod nickiem Piotreks. Od czasu do czasu można mnie też spotkać na PL20.
 
4.Skąd pomysł na takie nicki?
Nick "Piteros32"  wziął się z czystego przypadku przy rejestracji, a "PiotrekS", bo jestem ważną osobą w innych grach sieciowych.
 
5.W jaki sposób zacząłeś grę? 
Hehe już tak bardzo tego nie pamiętam, ale na samym początku robiłem tylko wyłącznie same misje, pomijając treningi, uważając je za zbędne. Z czasem dowiedziałem się, że nie liczy się tylko LVL.
 
6.Jak długo zajęło Ci wbicie ligi Superbohater?
Z 3-4 miesiące, ponieważ przy moich statystykach jest bardzo ciężko wbić Superbohatera przy tak dobrych przeciwnikach.
 
7.Czy jako doradca w swojej drużynie masz jakieś obowiązki?
Oj sporo, zależy od pory i ilości graczy aktywnych w drużynie. Czasami zdarza się, że sam siedzę w grze więc tylko nastawi się ataki i bandę i idzie się grać na innym serwerze.
 
8.Jak dużo masz towarzyszy i jaki jest twój ulubiony? Może udało Ci się zdobyć towarzysza Mimi?
Na tę chwilę posiadam ich 32, ale wkrótce może się to zmienić  ;) Moim ulubionym towarzyszem jest Paul. Niestety, nie udało mi się zdobyć towarzysza Mimi.
 
9.Na pewno tak jak reszta bohaterów atakujesz łotra, udało Ci się go kiedyś pokonać?
Udało mi się go pokonać czterokrotnie i ciągle chcę więcej.
 
10.Masz jakieś rady dla nowych bohaterów ?
Nie mogę zdradzić, bo to jest ściśle tajne  :Ninja:
 
11.Jakie są wg. Ciebie najlepsze trofea ?
Na jednostki treningowe, bo można znacznie bardziej rozwinąć swoją postać i być w czołówce na serwerze.
 
12.Czy podczas swojej kariery w grze poznałeś kogoś z kim się zaprzyjaźniłeś ?
Poznałem sporo fajnych osób na które mogę zawsze liczyć, m.in Zabcia, Pako, Robimona, DjMen, Patryk24, KubaRolnik i Ivonica.
 
13.Lubisz się bawić swoimi statystykami czy raczej nic w nich nie zmieniasz ?
Rzadko je zmieniam, chociaż chciałbym mieć Toxic.
 
14.Długo zajęło Ci "ogarnięcie" wszystkich możliwości jakie stwarza nam gra? 
Raptem 2 tygodnie. Najszybciej opanowałem robienie misji, a najpóźniej robienie zadanek nadzwyczajnych z tajnym sposobem  :D
 
15.Co pomyślałeś w pierwszej chwili po odpaleniu gry? Spodobała Ci się od samego początku?
Oczywiście, bo jest całkowicie inna od pozostałych gier przeglądarkowych.
 
16.Na pewno lubisz rywalizację, podobnie jak wszyscy. Udało Ci się wygrać kiedyś tygodniowy turniej?
Bardzo lubię rywalizować i tylko raz udało mi się wygrać turniej tygodniowy na doświadczenie.
 
17.Masz jakiś ulubiony wygląd bohatera lub ulubiony set? Jeśli masz, to dlaczego akurat ten?
Moim ulubionym setem jest ten z Ligi Czempion, gdyż jest bardziej wyjątkowy od innych setów  ;)
 
18.Jesteś typem walczaka, który stara się pomóc drużynie w walkach i HeroCon, czy raczej starasz się być w cieniu drużyny?
Staram się być zawsze jak najwyżej w drużynie, ale zdarza się taki HeroCon, że nie jestem przygotowany i muszę kryć się w cieniu reszty.
 
19.Co myślisz o speed serverze, spodobał Ci się?
Speed Serwer to nowość w Hero Zero i  bardzo mi się on podoba, ponieważ znacznie dynamiczniej trzeba klikać (misje, treningi, zadanka itd.).
 
20.Który serwer twoim zdaniem jest lepszy: standardowy, a może speed?
Według mnie Speed Server. To jest coś dla graczy, którzy lubią gdy coś się szybko dzieje.
 
21.Uważasz, że można sobie poradzić bez multitaskingu? Wiele graczy nie wyobraża sobie bez niego gry, jakie jest twoje zdanie na ten temat?
Da się grać bez Multitaskingu, ale jest bardzo trudno dla mnie i też dla osób, które grają średnio 40-50 minut w tygodniu, a chcą oni przynajmniej wyrobić 3/4 energii i przy okazji zrobić zadanka nadzwyczajne lub treningi. Lepiej czasem zainwestować 9 oponek na to niż na lumpeks w poszukiwaniu młotka amnezji.
 
22.Co robisz jako pierwsze po wejściu na serwer?
Pierwsze co robię to wchodzę na czat drużynowy i witam się z każdym.
 
Odejdźmy trochę od pytań dotyczących samej gry i dowiedzmy się czegoś innego   :smilue: 
 
 
23.Oprócz gry pewnie masz jakieś hobby? Podzielisz się tą informacją?
Moim hobby jest jazda na rowerze, granie w piłkę nożną i siatkówkę  ;)
 
24.Co Ci się podoba najbardziej na forum? 
Najbardziej podoba mi się atmosfera na forum, która jest tworzona przez bardzo miłych użytkowników i Moderatorów.
 
25.Jesteś dość popularny na forum, zgadzasz się z moim stwierdzeniem ?
Nie do końca  :P
 
26.Dużo czasu spędzasz czasu na forum, więc może wymień 5 osób z którymi najlepiej Ci się pisze? 
Minerva, TheDerpciakPL, Krisss1235pl, MalinovaPatrycja, Micux
 
27.Masz jakieś ciekawe pomysły, które można wprowadzić na forum?
To zostanie moją słodką tajemnicą   :smilue:  Niech się tu Moderacja wykaże.
 
Dziękuję serdecznie za wywiad i życzę dalszych sukcesów!
 

  • TheDerpciakPL, MatiProZiom, malinovaPatrycja i 9 innych osób lubią to

fd8f0b2855294.png0ffb52675d7d4.png


#2 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 379

Napisano 03 luty 2018 - 11:11

Wywiad pierwsza klasa  :super:


  • Piteros321 lubi to

:) (:


#3 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 692

Napisano 03 luty 2018 - 11:35

Tak cukierkowego wywiadu dawno nie widziałem nasz mistrzunio pokazuje jak się podlizać moderacji


c260e7928c6fe.png


#4 KubaRolnik

KubaRolnik

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 244 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:KubaRolnik
  • Drużyna:Mad House
Reputacja: 80

Napisano 03 luty 2018 - 11:55

Najlepszy wywiad jaki widziałem :D

Miło się czyta :)



#5 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 365

Napisano 03 luty 2018 - 12:42

Jednak jarałem coś czy nie że Piter dostał swój wywiad :haha: ? A ogólne niezły wywiad. 


^^


#6 Pablo Escobar

Pablo Escobar

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 457 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Respect Team






Reputacja: 290

Napisano 03 luty 2018 - 12:51

XD

 

gracz z poza top100 w honorze/poziomie, litości

nic nowego prócz lukrowania  :D te same monotonne, jednozdaniowe odpowiedzi 


Użytkownik Pablo Escobar edytował ten post 03 luty 2018 - 12:54

  • "Dubi" i BędzieZabawa2 lubią to

#7 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 365

Napisano 03 luty 2018 - 12:59

XD

 

gracz z poza top100 w honorze/poziomie, litości

nic nowego prócz lukrowania  :D te same monotonne, jednozdaniowe odpowiedzi 

 

Szczerze powiedzmy, Wolałbyś kogoś z top 100 i żeby miał wywiad porównywalny z ostatnim wywiadem ( czyli z 43 ) xD ? A kogoś który jest poniżej top 100, ale żeby miał coś do powiedzenia ;) Faktycznie lukrowanie jest jakieś dziwne xD 


^^


#8 Pablo Escobar

Pablo Escobar

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 457 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Respect Team






Reputacja: 290

Napisano 03 luty 2018 - 13:01

Szczerze powiedzmy, Wolałbyś kogoś z top 100 i żeby miał wywiad porównywalny z ostatnim wywiadem ( czyli z 43 ) xD ? A kogoś który jest poniżej top 100, ale żeby miał coś do powiedzenia ;) Faktycznie lukrowanie jest jakieś dziwne xD 

z samego pl2, mogę ci dać 30 osób, które maja coś o wiele ciekawszego do powiedzenia na temat swoich postaci

Na prawdę Moderacja powinna się zastanowić nad jakimiś kryteriami, bo za niedługo osoby z miejsc 1k+ będą miały wywiady robione. 



#9 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 365

Napisano 03 luty 2018 - 13:07

z samego pl2, mogę ci dać 30 osób, które maja coś o wiele ciekawszego do powiedzenia na temat swoich postaci

Na prawdę Moderacja powinna się zastanowić nad jakimiś kryteriami, bo za niedługo osoby z miejsc 1k+ będą miały wywiady robione. 

 

No racja z samego pl2 jest całkiem niezła liczba osób które powinny wywiad otrzymać :P , no ale nie mają to tego szczęścia po nie raz trafi się tak zły wywiad że aż rzadko można dostać dobry. Chociaż z Piterem nie jest taki zły a całkiem dobry. 


  • Piteros321 lubi to

^^


#10 BędzieZabawa2

BędzieZabawa2

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 227 postów
  • Miejscowość:Małopolska
  • Serwer:PL1
Reputacja: 105

Napisano 03 luty 2018 - 15:57

Jedyne co pod tym wywiadem zrobię to zacytuję post Pablo Escobar.

XD
 
gracz z poza top100 w honorze/poziomie, litości
nic nowego prócz lukrowania  :D te same monotonne, jednozdaniowe odpowiedzi

  • Pablo Escobar lubi to

Myślę że pomogłem. Spodobało się? Zostaw lajka!


#11 Because :)

Because :)

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 233 postów
  • Miejscowość:Gdynia
  • Serwer:PL15
  • Postać:Because
  • Drużyna:All Stars
Reputacja: 285

Napisano 03 luty 2018 - 19:01

Ten wywiad to dno. Wymiotować sie chce od tego podlizywania ;) słaby gracz to słaby wywiad proste. W połowie wywiadu miałam już dosyć tej monotonii. Jest o wiele więcej lepszych graczy z większymi osiągnięciami
  • Starlet, BędzieZabawa2 i Pablo Escobar lubią to

Jeśli ci pomogłam lub zgadzasz się z moim zdaniem to daj lajka :)


#12 Piotrek.

Piotrek.

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Miejscowość:Poena Capitis
  • Serwer:PL17
  • Postać:woj. mazowieckie
  • Drużyna:TakPozwałemCię
Reputacja: 84

Napisano 04 luty 2018 - 13:45

Znany gracz legenda forum, ale tak mi coś nie pasuje :(


  • Piteros321 lubi to

#13 TheDerpciakPL

TheDerpciakPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 850 postów






Reputacja: 1267

Napisano 04 luty 2018 - 14:30

Jestem chyba jedną z niewielu osób, którym wywiady nie przeszkadzają. Jak czytam wasze komentarze to aż się nogi pode mną uginają, ciągle tylko narzekania, a żeby coś zmienić to nikt nie ruszy czterech liter, bo lepiej porzucać mięsem, naprawdę spodziewałem się po was więcej, a wy zachowujecie się jak dzieci. Wywiady są jakie są, pytania może i monotonne, ale zapominacie o jednej istotnej rzeczy, mianowicie o tym, że wywiad ma nam przybliżyć daną osobę, a wy skupiacie się tylko na pytaniach zamiast na treści. Drugą sprawą jest to rzekome "podlizywanie się", to jest jego opinia i to on wybiera i nie ważne czy się podlizuje czy nie, bo to jest JEGO osobisty wybór. Kolejną rzeczą jest to narzekanie, że wybierani są gracze spoza "topki", a dlaczego oni nie mają prawa dostać wywiadu? Bo wam jakże "wielkim znawcom i naj-naj graczom" nie chce się łaskawie poprosić o wywiad? Bo wasza duma i ego są zbyt wielkie? Każdy z nas jest równy, a to, że ktoś osiągnął mniej niż inni nie znaczy, że jest gorszą osobą, ludzie znajmy granicę między grą a rzeczywistością. Jeżeli chcecie zmiany to zaproponujcie to moderatorom, a nie krytykujecie ciągle czyjąś pracę, bo "ja bym zrobił to 100 razy lepiej". To co widzę to dno dna, w którym dokonano odwiertu, przemyślcie naprawdę czy czytacie te wywiady, bo chcecie wyładować swoje frustracje czy, aby dowiedzieć się czegoś więcej o osobie z którą przeprowadzono wywiad. Nie będę już się udzielał w tym temacie, ponieważ wszystko co miałem napisać napisałem. Co do wywiadu to moim zdaniem jest całkiem, całkiem, oby tak dalej :).

 

Pozdrawiam :papa:


05a5fb1ed4e64.gif


#14 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 365

Napisano 04 luty 2018 - 14:39

Jestem chyba jedną z niewielu osób, którym wywiady nie przeszkadzają. Jak czytam wasze komentarze to aż się nogi pode mną uginają, ciągle tylko narzekania, a żeby coś zmienić to nikt nie ruszy czterech liter, bo lepiej porzucać mięsem, naprawdę spodziewałem się po was więcej, a wy zachowujecie się jak dzieci. Wywiady są jakie są, pytania może i monotonne, ale zapominacie o jednej istotnej rzeczy, mianowicie o tym, że wywiad ma nam przybliżyć daną osobę, a wy skupiacie się tylko na pytaniach zamiast na treści. Drugą sprawą jest to rzekome "podlizywanie się", to jest jego opinia i to on wybiera i nie ważne czy się podlizuje czy nie, bo to jest JEGO osobisty wybór. Kolejną rzeczą jest to narzekanie, że wybierani są gracze spoza "topki", a dlaczego oni nie mają prawa dostać wywiadu? Bo wam jakże "wielkim znawcom i naj-naj graczom" nie chce się łaskawie poprosić o wywiad? Bo wasza duma i ego są zbyt wielkie? Każdy z nas jest równy, a to, że ktoś osiągnął mniej niż inni nie znaczy, że jest gorszą osobą, ludzie znajmy granicę między grą a rzeczywistością. Jeżeli chcecie zmiany to zaproponujcie to moderatorom, a nie krytykujecie ciągle czyjąś pracę, bo "ja bym zrobił to 100 razy lepiej". To co widzę to dno dna, w którym dokonano odwiertu, przemyślcie naprawdę czy czytacie te wywiady, bo chcecie wyładować swoje frustracje czy, aby dowiedzieć się czegoś więcej o osobie z którą przeprowadzono wywiad. Nie będę już się udzielał w tym temacie, ponieważ wszystko co miałem napisać napisałem. Co do wywiadu to moim zdaniem jest całkiem, całkiem, oby tak dalej :).

 

Pozdrawiam :papa:

 

Przyznam Ci masz całkowitą racje ;) Czasami ja jednego nie rozumiem, czemu ludzie narzekają na to że osoby wydzielające tych wywiadów nie mają nawet top 100 tego sam nie rozumiem naprawdę. Każdy ma prawo to udzielenia wywiadu żeby tylko miał coś do powiedzenia  :smilue:


  • TheDerpciakPL i Piteros321 lubią to

^^


#15 BędzieZabawa2

BędzieZabawa2

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 227 postów
  • Miejscowość:Małopolska
  • Serwer:PL1
Reputacja: 105

Napisano 04 luty 2018 - 15:09

Jestem chyba jedną z niewielu osób, którym wywiady nie przeszkadzają. Jak czytam wasze komentarze to aż się nogi pode mną uginają, ciągle tylko narzekania, a żeby coś zmienić to nikt nie ruszy czterech liter, bo lepiej porzucać mięsem, naprawdę spodziewałem się po was więcej, a wy zachowujecie się jak dzieci. Wywiady są jakie są, pytania może i monotonne, ale zapominacie o jednej istotnej rzeczy, mianowicie o tym, że wywiad ma nam przybliżyć daną osobę, a wy skupiacie się tylko na pytaniach zamiast na treści. Drugą sprawą jest to rzekome "podlizywanie się", to jest jego opinia i to on wybiera i nie ważne czy się podlizuje czy nie, bo to jest JEGO osobisty wybór. Kolejną rzeczą jest to narzekanie, że wybierani są gracze spoza "topki", a dlaczego oni nie mają prawa dostać wywiadu? Bo wam jakże "wielkim znawcom i naj-naj graczom" nie chce się łaskawie poprosić o wywiad? Bo wasza duma i ego są zbyt wielkie? Każdy z nas jest równy, a to, że ktoś osiągnął mniej niż inni nie znaczy, że jest gorszą osobą, ludzie znajmy granicę między grą a rzeczywistością. Jeżeli chcecie zmiany to zaproponujcie to moderatorom, a nie krytykujecie ciągle czyjąś pracę, bo "ja bym zrobił to 100 razy lepiej". To co widzę to dno dna, w którym dokonano odwiertu, przemyślcie naprawdę czy czytacie te wywiady, bo chcecie wyładować swoje frustracje czy, aby dowiedzieć się czegoś więcej o osobie z którą przeprowadzono wywiad. Nie będę już się udzielał w tym temacie, ponieważ wszystko co miałem napisać napisałem. Co do wywiadu to moim zdaniem jest całkiem, całkiem, oby tak dalej :).
 
Pozdrawiam :papa:


Przeanalizuję twoją wypowiedź, nie każdemu to co jest na forum się podoba (tematy, wywiady itd). Nie skupiam się na pytaniach tylko na odpowiedziach, ja jeszcze wogule nie miałem problemu z treścią tylko z odpowiedziami które są krótkie.Jak dla mnie lepszy jest wywiad z 400 poziomem który poradzi co robić a nie z 250 poziomem co tylko o życiu opowie, a kogo to interesuje?! Po co prosić o wywiad, jeśli lepiej na niego zapracować? Chyba moderatorzy widzą że niektórym coś się nie podoba.Jeszcze nie widziałem żeby ktoś pisał że może to zrobić lepiej, ale wiele osób pisało że można to zrobić lepiej.No i tyle.

Myślę że pomogłem. Spodobało się? Zostaw lajka!


#16 TheDerpciakPL

TheDerpciakPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 850 postów






Reputacja: 1267

Napisano 04 luty 2018 - 16:15

Przeanalizuję twoją wypowiedź, nie każdemu to co jest na forum się podoba (tematy, wywiady itd). Nie skupiam się na pytaniach tylko na odpowiedziach, ja jeszcze wogule nie miałem problemu z treścią tylko z odpowiedziami które są krótkie.Jak dla mnie lepszy jest wywiad z 400 poziomem który poradzi co robić a nie z 250 poziomem co tylko o życiu opowie, a kogo to interesuje?! Po co prosić o wywiad, jeśli lepiej na niego zapracować? Chyba moderatorzy widzą że niektórym coś się nie podoba.Jeszcze nie widziałem żeby ktoś pisał że może to zrobić lepiej, ale wiele osób pisało że można to zrobić lepiej.No i tyle.

Czyli według ciebie taki 250 lvl nie ma nic do powiedzenia o grze? A co jeśli taki 250 lvl ma, np. inne konto z 400 lvl albo grał wcześniej i jest na bieżąco z aktualizacjami? Takie gadanie, że  "On ma wysoki poziom to na pewno super koks, który wie wszystko o grze" zupełnie do mnie nie przemawia, zapamiętaj, że poziom nic nie znaczy, bo to proste klikanie dzień w dzień przez kilka lat tych samych misji nie sądzisz? Co do krótkich odpowiedzi to chyba dobrze, że są krótkie, zwięzłe i na temat, bo nie wierzę w to, że tobie chciałoby się czytać wypowiedzi, które mają 50 linijek, pewnie narzekałbyś, że są nudne i za długie. Zapamiętaj, że każdy odpowiada jak chce, jeden powie więcej, drugi powie mniej, ponieważ każdy z nas ma inną osobowość, każdy z nas lubi się wywodzić albo powiedzieć jasno i klarownie.  Kolejną sprawą jest czepianie się moderatorów, że "co to są za pytania?", "jak to może tak być?" dla mnie osobiście wygląda jak takie typowe czepialstwo, ale z moderatorami nikt nie porozmawia na spokojnie, nie zasugeruje (jak cywilizowany człowiek) co można zmienić, tylko lepiej się burzyć i zachowywać się jak wściekły tłum, trochę godności. Miej na uwadze, że siłą nie zawsze wszystko załatwisz, rozum to tez potężne narzędzie, tylko trzeba umieć z niego korzystać.


  • malinovaPatrycja, KubaRolnik, Target i 1 inna osoba lubią to

05a5fb1ed4e64.gif


#17 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 365

Napisano 04 luty 2018 - 16:22

Przeanalizuję twoją wypowiedź, nie każdemu to co jest na forum się podoba (tematy, wywiady itd). Nie skupiam się na pytaniach tylko na odpowiedziach, ja jeszcze wogule nie miałem problemu z treścią tylko z odpowiedziami które są krótkie.Jak dla mnie lepszy jest wywiad z 400 poziomem który poradzi co robić a nie z 250 poziomem co tylko o życiu opowie, a kogo to interesuje?! Po co prosić o wywiad, jeśli lepiej na niego zapracować? Chyba moderatorzy widzą że niektórym coś się nie podoba.Jeszcze nie widziałem żeby ktoś pisał że może to zrobić lepiej, ale wiele osób pisało że można to zrobić lepiej.No i tyle.

 

Czyli dla Ciebie 400 poziom to taki super koleś który wszystko opowie, a taki z 250 poziomem to nic ciekawego nie powie tylko o swoim życiu, nie no niezła logika. Naprawdę to niech niektórzy pomyślą zanim coś napiszą, po jak czytam takie komentarze to aż szkoda marnować na to czasu. I jeszcze jedno nawet top100-199 jest dość trudne to zdobycia a nie tylko top1-99 ;) 


^^


#18 BędzieZabawa2

BędzieZabawa2

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 227 postów
  • Miejscowość:Małopolska
  • Serwer:PL1
Reputacja: 105

Napisano 04 luty 2018 - 17:23

No w sumie dla kogoś co gra max 1 godzinę dziennie miejsce 100- 199 jest trudne. A 250 i 400 poziom podałem dla przykładu. Jeżeli wywiad pojawiał by się raz tygodiowo z takimi odpowiedziami to bym się nie czepiał. Ale raz na miesiąc taki wywiad to trochę mało. A raz na miesiąc kilku zdaniowe odpowiedzi są wystarczające. Pewnie zaraz ktoś napisze po co chciałbyś kilku zdaniowe odpowiedzi jak sam byś tak nie odpowiadał. Ja już kończę z tym tematem.

Myślę że pomogłem. Spodobało się? Zostaw lajka!


#19 Pablo Escobar

Pablo Escobar

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 457 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Respect Team






Reputacja: 290

Napisano 04 luty 2018 - 18:10

A ja bym wolał wywiad z 400 lvl, czy tam z osobą z Topki, która faktycznie coś osiągnęła w tej grze i może podpowiedzieć coś graczom, którzy dopiero zaczynają. A co może mu osoba z 200 czy 3setnego miejsca powiedzieć? Nic konretnego



#20 PanZero

PanZero

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Postać:NeoZero
Reputacja: 478

Napisano 04 luty 2018 - 19:05

Wywiad, jak wywiad ciężko napisać coś orginalnego po kilkudziesięciu wywiadach. :P

 

 

 

PS. Czemu wy się tak pieklicie o, to z kim jest wywiad.... No ludzie, to jest tylko gra podejdźcie do tego, jako dodatek (DARMOWY)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych