Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * - - 2 głosy

Szalony Naukowiec i Nowe zadanie nadzwyczajne.


  • Please log in to reply
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 OshiramU

OshiramU

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 29 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Pain
  • Drużyna:ProKocury
Reputacja: 1

Napisano 03 styczeń 2018 - 17:24

Witam, dzisiaj chciałbym przedstawić swój pomysł tak jak jest w tytule tego postu dobrze nie przedłużając przejdę do wyjaśnienia.

 

Na pierwszy ogień idzie Szalony Naukowiec, pewnie się zapytacie co u niego będzie można robić. 

A będzie można ulepszać naszej postaci ekwipunek, ale gdzie? a już tłumaczę do ulepszania naszych rzeczy będą potrzebne następujące przedmioty. 

 

- Kula energetyczna sztuk (1)

 

- Termometr energetyczny sztuk (1) który ma za zadanie kontrolować energie z kuli aby nie było przeciążenia inaczej ulepszenie nie powiedzie się. 

 

- Butelka potu sztuk (1) każda butelka będzie miała inny kolor dajmy na to chcę się ulepszyć w kondycję w butelce pot na bierze barwę zieloną, albo siła pot nabierze barwę czarną, inteligencja fioletową a intuicja biały. 

 

Jakie szanse, mamy na ulepszenie przedmiotu i czy jest jakiś limit ulepszeń? 

 

Otóż szansa na pierwsze ulepszenie wynosi 95% 

 

1. 95% - 2 pkt umiejętności 

2. 80% - 4 pkt umiejętności 

3. 65% - 6 pkt umiejętności 

4. 45% - 8 pkt umiejętności 

5. 25% - 10 pkt umiejętności 

 

Czy jest limit ulepszania? 

 

Nie ma limitu ulepszać możemy ile chcemy, póki mamy wybrane u góry przedmioty, oczywiście skończyłem na 25% wiec jaka szansa jest dalej?

Jak już wbijemy to na +5 to mamy 20% przez cały czas czy to chcemy wbić na +10 czy na +20 to już zależy czy nam się po szczęści czy nie. 

 

Gdzie możemy zdobyć przedmioty? 

 

- Przedmioty zdobywamy w zadaniach nadzwyczajnych mamy na to ok: 25% 

 

- W zwykłych zadaniach 4%

 

Od którego poziomu można odblokować naukowca i te nowe zadanie nadzwyczajne?

 

Naukowca odblokowujemy wraz z nowych zadaniem nadzwyczajnym, czyli wbijamy 250 poziom bo od tego poziomu jest zadanie nadzwyczajne i Szalony Naukowiec. 

 

Opis zadania nadzwyczajnego na początku - 

 

- Pain proszę uratuj mogę tatę został porwany przez, zgraje bandytów wraz z swoim sprzętem ze swojego laboratorium! - Uratuj naukowca a może jakoś Ci się odwdzięczy nie ma czasu ruszaj! 

 

Spis przeciwników: 

 

- Bandyta 

 

- Zgraja bandytów 

 

- Robot 

 

- Opancerzony Robot

 

- Cybork 

 

- Pancerny pies

 

- Wściekły ochroniarz pancernych psów

 

- Ochroniarz tajnego laboratorium bandytów 

 

- Opancerzony Dowódca Bandytów

 

- Kolos ze stali 

 

Nowe Bohaterskie czyny: 

 

- Nagroda za wykonanie nadzwyczajnego zadania - 40k expa 

 

- Odblokowanie Naukowca - 18k expa 

 

- Butelka potu - 5k expa

 

- Kula energetyczna - 15k expa 

 

- Termometr energetyczny - 20k expa 

 

Chciałbym też zaproponować pakiet do ulepszania.

 

Pakiet Kulek energetycznych sztuk (15), termometru energetycznego sztuk (15) i Butelka (15) potu do trafienia (Losowo z potem) w lumpeksie za 100 oponek.

 

Oczywiście jestem tego świadom że są modyfikacje, ale przydałoby się coś takiego do gry. 

 

Tak wiec,o to mój pomysł liczę na pozytywną opinie. 

Chciałbym abyście napisali argumenty czemu na ''Nie'' a nie tylko samo ''nie''.

 

 

 

 


„Patrzysz na drzewo nie dostrzegając w nim lasu. Chodzi o to, że nie pojmujesz znaczenia pokoju''


#2 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1275 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 260

Napisano 03 styczeń 2018 - 17:53

Po 1 do ulepszania przedmiotów służy warsztat.

Po 2 pomysł wzięty z innej gry.

Po 3 co to są zwykłe zadania? W grze są tylko zadania nadzwyczajne, specjalne i odnawialne. Albo tak nazywasz jeden z tych trybów zadań albo masz na myśli jeszcze co innego. Brak doprecyzowania o co ci chodzi.

Skoro w Hero Zero już można ulepszać przedmioty jestem oczywiście na nie.


nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#3 Goldenko

Goldenko

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Goldenko
  • Drużyna:ProKocury
Reputacja: 0

Napisano 03 styczeń 2018 - 18:08

Wtedy gra już bardzo przypominałaby swojego przeciwnika, chyba każdy wie o kogo chodzi, ale mimo to, nie przeszkadzałoby mi to jakoś specjalnie w rozgrywce, a pewnie by ją urozmaiciło. Jeszcze mam pytanie odnośnie tych przedmiotów do ulepszania. Będą one się stackować? Jak wyobrażasz sobie paczkę 30 przedmiotów, gdy nasz inwentarz pomieści max 18 przedmiotów?



#4 OshiramU

OshiramU

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 29 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Pain
  • Drużyna:ProKocury
Reputacja: 1

Napisano 03 styczeń 2018 - 18:17

Po 1 do ulepszania przedmiotów służy warsztat.

Po 2 pomysł wzięty z innej gry.

Po 3 co to są zwykłe zadania? W grze są tylko zadania nadzwyczajne, specjalne i odnawialne. Albo tak nazywasz jeden z tych trybów zadań albo masz na myśli jeszcze co innego. Brak doprecyzowania o co ci chodzi.

Skoro w Hero Zero już można ulepszać przedmioty jestem oczywiście na nie.

A wiec, co do ''Warsztatu'' ja bym tego nie nazwał ulepszaniem ale ok niech będzie jak dla Ciebie przejdę do rzeczy pisał na dole że wiem że jest warsztat ale ulepszanie inaczej wygląda niż, dawanie modyfikacji do sprzętu..

 

Po 2 wzięta z innej gry daj mi przykład wiem że taki system ulepszania jest w innych grach ale nie tylko w jeden to znaczy że Hero zero nie może mieć jej bo inne gry ją mają? To one tez z siebie ściągają? bo tak to rozumiem. Tak wogólę, tak samo mogę nazwać wkładaniem modyfikacji do rzeczy na XXX jest pewna gra i tak samo się robi tak samo w XXX

 

Zwykłe zadania to robisz, przecież codziennie energie na nich zużywasz.. Nie wiem co mam jeszcze doprecyzować, książki nie mam zamiaru pisać.


Użytkownik Micux edytował ten post 03 styczeń 2018 - 18:43
Reklama

„Patrzysz na drzewo nie dostrzegając w nim lasu. Chodzi o to, że nie pojmujesz znaczenia pokoju''


#5 BędzieZabawa2

BędzieZabawa2

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 227 postów
  • Miejscowość:Małopolska
  • Serwer:PL1
Reputacja: 105

Napisano 03 styczeń 2018 - 18:32

Jak tylko zobaczyłem „I nowe zadanie nadzwyczajne” to od razu wiedziałem że to będzie coś niepotrzebnego, i nie pomyliłem się. Chyba każdy gracz powienien wiedzieć że szansa na wprowadzenie nowego zadanka nadzwyczajnego jego bardzo mała. Żeby ulepszać sobie statystyki można robić treningi kupować statystyki, używać modyfikacji z warsztatu, więc po co dodawać kolejny sposób na ulepszane swoich statystyk? Napisałbym więcej ale nie ma sensu ponieważ wszystko wyszło by na to samo. Pomysł na nie!

Myślę że pomogłem. Spodobało się? Zostaw lajka!


#6 OshiramU

OshiramU

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 29 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Pain
  • Drużyna:ProKocury
Reputacja: 1

Napisano 03 styczeń 2018 - 18:33

Wtedy gra już bardzo przypominałaby swojego przeciwnika, chyba każdy wie o kogo chodzi, ale mimo to, nie przeszkadzałoby mi to jakoś specjalnie w rozgrywce, a pewnie by ją urozmaiciło. Jeszcze mam pytanie odnośnie tych przedmiotów do ulepszania. Będą one się stackować? Jak wyobrażasz sobie paczkę 30 przedmiotów, gdy nasz inwentarz pomieści max 18 przedmiotów?

Przeciwnika? chciałbym wiedzieć kim on jest ciekaw jestem. Tak chciałbym aby one się stakowały, chciałbym aby to był taki wyjątek.


„Patrzysz na drzewo nie dostrzegając w nim lasu. Chodzi o to, że nie pojmujesz znaczenia pokoju''


#7 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1275 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 260

Napisano 03 styczeń 2018 - 18:36

Zwykłe zadania to robisz, przecież codziennie energie na nich zużywasz.. Nie wiem co mam jeszcze doprecyzować, książki nie mam zamiaru pisać.

Czyli o misje ci chodzi. I tyle wystarczy nie oczekuje od ciebie referatów o tym.

Przeciwnika? chciałbym wiedzieć kim on jest ciekaw jestem.

Nie możemy napisać, bo będzie to uznane za reklamę gry.


nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#8 OshiramU

OshiramU

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 29 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Pain
  • Drużyna:ProKocury
Reputacja: 1

Napisano 03 styczeń 2018 - 20:03

Czyli o misje ci chodzi. I tyle wystarczy nie oczekuje od ciebie referatów o tym.

Nie możemy napisać, bo będzie to uznane za reklamę gry.

Okej, Okej będzie ale zauważ to że wiele gier, ma podobny system ulepszania tylko zmieniony, tak samo zmieniłem w Hero zero :) 

 

 

Jak tylko zobaczyłem „I nowe zadanie nadzwyczajne” to od razu wiedziałem że to będzie coś niepotrzebnego, i nie pomyliłem się. Chyba każdy gracz powienien wiedzieć że szansa na wprowadzenie nowego zadanka nadzwyczajnego jego bardzo mała. Żeby ulepszać sobie statystyki można robić treningi kupować statystyki, używać modyfikacji z warsztatu, więc po co dodawać kolejny sposób na ulepszane swoich statystyk? Napisałbym więcej ale nie ma sensu ponieważ wszystko wyszło by na to samo. Pomysł na nie!

Czemu nowe zadanie nadzwyczajne ma być nie uznane, przez to będzie kolejna rzecz wprowadzona wiec jakiś wyjątek jest, ''dzięki wykonania nadzwyczajnego nie kończy się normalnie tylko otrzymujesz, coś za to w bonusie, czyli ulepszanie ekwipunku. A jeśli ktoś będzie myślał tak jak ty czyli ''Od statystyk są treningi, kupować statystyki lub używać modyfikacji'' to mała szansa jest żeby coś weszło jeszcze pod statystyki fajnego, co urozmaici graczom rozgrywkę. Widzisz już nie raz widziałem na forum przed upem, z warsztatem że nie będzie bo już są treningi a widzisz jednak można :). Tak samo jest z ulepszaniem tylko tu jest zabawa, a co się liczy w grze? Zabawa! A wiec, pomyślałem o samodzielnym ulepszaniu ekwipunku co sprawiło by graczom radochy i emocji, czy ten przedmiot wejdzie na +6 czy nie? Pomyśl pozytywnie trochę. Gra nie może stać w miejscu bo tamto już jest..


Użytkownik Micux edytował ten post 03 styczeń 2018 - 21:09
Połączenie postów

„Patrzysz na drzewo nie dostrzegając w nim lasu. Chodzi o to, że nie pojmujesz znaczenia pokoju''


#9 KubaRolnik

KubaRolnik

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 244 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:KubaRolnik
  • Drużyna:Mad House
Reputacja: 80

Napisano 03 styczeń 2018 - 20:51

Na nie



#10 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1275 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 260

Napisano 03 styczeń 2018 - 21:04

Czemu nowe zadanie nadzwyczajne ma być nie uznane

W jednym się z tobą zgodzę. Nie widzę powodu żeby nowe zadanie nadzwyczajne miało nie być wprowadzone. Są one sukcesywnie wprowadzane do gry co jakiś czas.


nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych