Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Reklamy w hero zero


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 mania10xd

mania10xd

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 291 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:mania10xd
  • Drużyna:The Versager
Reputacja: 601

Napisano 05 grudzień 2017 - 16:46

Cześć wszystkim  :papa:  W tym temacie chciałabym poruszyć temat reklam jakie pojawiałą się w telewizorku, który skraca nam czas misji o 50%.  W prawdzie każdy z nas rejetrując się w grze musi zaznaczyć że jest pełnoletni, choć nie zawsze jest to do końca prawda  ;)  Według moich obliczeń większość graczy ma poniżej 18 roku życia.  I dlatego mam zastrzeżenia do reklam jakie się pojawiają m.in marki Durex i gry Goodgame Empire.   Niby są to reklamy po angielsku ale pod spodem są napisy, sceny które są tam pokazywane też mówią same za siebie. Ja wszystko rozumiem, każda gra musi zarabiać ale można też zarabiać bez puszczania takiego typu reklam  :super: Powiedzmy że dziesięciolatek gra sobie spokojnie i nagle klika sobie na telewizorek i coś takiego mu wyskakuje. I teraz pytanie co taka osoba sobie myśli gdy to czyta (osoby w tym wieku już umieją czytać) i do tego ogląda ?   Nie musimy uświadamiać najmłodszym od najmłodszych lat o takich rzeczach.  :super:  

Zapraszam do komentowania tego tematu !  :smilue:

 

**Nazwy marek i gier zostały podane aby każdy wiedział o co chodzi 


  • ιм тнє вєѕт lubi to

:serce:★·.·´¯`·.·★Mania★·.·´¯`·.·★:serce:

The Versager :*


#2 DevilunioXD

DevilunioXD

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:Devil
  • Drużyna:Antidotum
Reputacja: 116

Napisano 05 grudzień 2017 - 16:52

Cześć wszystkim  :papa:  W tym temacie chciałabym poruszyć temat reklam jakie pojawiałą się w telewizorku, który skraca nam czas misji o 50%.  W prawdzie każdy z nas rejetrując się w grze musi zaznaczyć że jest pełnoletni, choć nie zawsze jest to do końca prawda  ;)  Według moich obliczeń większość graczy ma poniżej 18 roku życia.  I dlatego mam zastrzeżenia do reklam jakie się pojawiają m.in marki Durex i gry Goodgame Empire.   Niby są to reklamy po angielsku ale pod spodem są napisy, sceny które są tam pokazywane też mówią same za siebie. Ja wszystko rozumiem, każda gra musi zarabiać ale można też zarabiać bez puszczania takiego typu reklam  :super: Powiedzmy że dziesięciolatek gra sobie spokojnie i nagle klika sobie na telewizorek i coś takiego mu wyskakuje. I teraz pytanie co taka osoba sobie myśli gdy to czyta (osoby w tym wieku już umieją czytać) i do tego ogląda ?   Nie musimy uświadamiać najmłodszym od najmłodszych lat o takich rzeczach.  :super:  
Zapraszam do komentowania tego tematu !  :smilue:

**Nazwy marek i gier zostały podane aby każdy wiedział o co chodzi 



Szczerze wątpie że usuną reklame "Goodgame empire" nie ma nic w niej złego, bynajmniej ja nic takiego nie zauważyłem.

Co do reklamy marki "Dziurex" nigdy mi się takowa nie pojawiła po kliknięciu w telewizor a posiadam 300 poziom..

Reasumując, temat jest trochę bez sensu bo jednak jeżeli zaznacza się to iż ma się 18 lat to jednak nic nie muszą usuwać, a wątpie by usuneli jedną z reklam która pewnie generuje duże przyrosty gotówki..
  • mania10xd lubi to

#3 AlachAkbar

AlachAkbar

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 2

Napisano 05 grudzień 2017 - 17:12

Nie te reklamy sa najfajniesze i tylko je chcialbym ogladac
  • mania10xd lubi to

#4 MrocznyHugoBoss

MrocznyHugoBoss

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 24 postów
  • Miejscowość:Anglia/Łódź
  • Serwer:PL15
  • Postać:MrocznyKacper
  • Drużyna:Toxic Team
Reputacja: 10

Napisano 05 grudzień 2017 - 17:30

Powinni zmienic reklamy:) 

I Tak juz duzo kasy zabrali!!!!!!!!!!!!


  • mania10xd lubi to

#5 Piteros321

Piteros321

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 92 postów






Reputacja: 204

Napisano 05 grudzień 2017 - 17:47

Według mnie mogli by zmienić te reklamy bo niektóre z nich są "niestosowne" lub zakazane "+18". I tutaj też HugoBoss ma rację :D
  • KubaRolnik, mania10xd, Spamerek12345 i 1 inna osoba lubią to

#6 OfensywnieOfensywny

OfensywnieOfensywny

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
Reputacja: 5

Napisano 05 grudzień 2017 - 18:35

Serio ktoś ogląda te reklamy? XD


  • mania10xd lubi to

#7 I'm wizard

I'm wizard

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 35 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 67

Napisano 05 grudzień 2017 - 19:12

I dobrze niech się uczą co i jak by potem nie być niedoedukowanym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#8 mania10xd

mania10xd

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 291 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:mania10xd
  • Drużyna:The Versager
Reputacja: 601

Napisano 05 grudzień 2017 - 19:36

Szczerze wątpie że usuną reklame "Goodgame empire" nie ma nic w niej złego, bynajmniej ja nic takiego nie zauważyłem.
Co do reklamy marki "Dziurex" nigdy mi się takowa nie pojawiła po kliknięciu w telewizor a posiadam 300 poziom..
Reasumując, temat jest trochę bez sensu bo jednak jeżeli zaznacza się to iż ma się 18 lat to jednak nic nie muszą usuwać, a wątpie by usuneli jedną z reklam która pewnie generuje duże przyrosty gotówki..



Wszystko jest możliwe :)

Serio ktoś ogląda te reklamy? XD


Tak, dużo osób, za darmo misje ci skraca ;)

Według mnie mogli by zmienić te reklamy bo niektóre z nich są "niestosowne" lub zakazane "+18". I tutaj też HugoBoss ma rację :D


Owszem :D

:serce:★·.·´¯`·.·★Mania★·.·´¯`·.·★:serce:

The Versager :*


#9 OfensywnieOfensywny

OfensywnieOfensywny

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
Reputacja: 5

Napisano 05 grudzień 2017 - 19:50

Wszystko jest możliwe :)

 



Tak, dużo osób, za darmo misje ci skraca ;)

 



Owszem :D

 

Chodzi mi o "ogląda ogląda" w sensie całą reklamę jak w telewizji :v, ja np klikam tylko telewizor i przełączam na yt np :P



#10 mania10xd

mania10xd

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 291 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:mania10xd
  • Drużyna:The Versager
Reputacja: 601

Napisano 05 grudzień 2017 - 21:25

I dobrze niech się uczą co i jak by potem nie być niedoedukowanym ( ͡° ͜ʖ ͡°)



Człowiek się uczy całe życie :P

:serce:★·.·´¯`·.·★Mania★·.·´¯`·.·★:serce:

The Versager :*





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych