Skocz do zawartości


Zdjęcie

Doświadczony bohater (150+ LVL) szuka drużyny 80%+


  • Please log in to reply
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Groza

Groza

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Postać:Groza
Reputacja: 0

Napisano 15 listopad 2017 - 16:15

Dzień dobry Kochani!
 
Jak wiecie niektórzy, wolny czas "po godzinach" spędzam teraz od prawie roku w grze HeroZero.
 
Posiadam obecnie drużynę w TOP15, ale moje przywództwo dobiega już końca.
Gra ma dostarczać mi przyjemności i rozpieszczać się relaksem, a niestety przez niekompetenecje graczy i zabawy na "pół gwizdka" tylko otrzymuję dawki stresu i nerwów, czego nie toleruję.
 
Postanowiłem zatem zwrócić się do Was (osób dojrzałych, starszych i dorosłych umysłowo, 25+)
 
Szukam drużyny, w której mógłbym spędzić bardzo miły czas w towarzystwie Waszym, tym razem jako zwykły członek obserwujący z boku to co się dzieje w danej "kapitule". ;) 
Moje CV.
- Posiadam kolosalne doświadczenie!
- Grałem przez dwa lata w BIG BANG EMPIRE (posiadałem studio w TOP3, a moja postać znajdowała się w 
  TOP15 na serwerze PL3)
- W 74 dni zdobyłem TOP2 na PL19 w HeroZero ze swoją drużyną
- W 24 dni zdobyłem TOP1 na PL20 w HeroZero ze swoją obecną drużyną.
- Łącznie w tych grach przeglądarkowych spędziłem "po godzinach" dwa lata.
- Służę dotacjami (oponek lub monet), jeśli będzie taka potrzeba.
- Cenię sobie grupę ludzi kulturalnych i celujących pod względem zachowania
- Na co dzień prowadzę programy muzyczne w Telewizji, zapewne większość z Was mnie kojarzy z  4FUNTV i Kino Polska Muzyka, niestety nie będę zdradzał swojego nickname tutaj, zatem podania o  przyłączenie się do drużyny proszę wysyłać mi w wiadomość prywatnej, wybiorę z nich jedną  propozycję i poinformuję Was o przyjęciu członkostwa oraz moim pseuda w tej grze. : ;) 
- Spędzam czas w grze zawszę w miarę aktywnie!
- Zużywam cała enkę oraz treningi!
- Posiadam obecnie rozwiniętą kryjówkę celująco, co daje mi miejsce na serwerze PL20 w TOP30!
- Posiadam silną postać jak na ten poziom, ponieważ z doświadczenia wiem, że szybkie wbijanie  poziomów czyni z mojej postaci tzw. "pustaka", zatem tylko misje za monetki mnie interesują!
Dzielnie sobie radzę z levelami wyższymi ode mnie, dzięki właśnie monetom za które kupuję więcej punktów do umiejętności, więc nie jestem do tyłu mimo średniego poziomu postaci i nie popieram młodych YouTuberów, którzy w swoich prezentacyjnych filmach wciskają , jeden WIELKI CHŁAM!  :huhu: 
PS/ Nie zamierzam dołączać do osób z końcówką ZRT! 
Cenię i szanuję ludzi, którzy posiadają własne zdanie i szare komórki.  :papa: 
 
Pozdrawiam mocno fanów gry HeroZero.
 
photo.jpg

Użytkownik Groza edytował ten post 15 listopad 2017 - 16:37





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych