Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam Drużyny


  • Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 SpriteTV

SpriteTV

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:Shaky997
  • Drużyna:WhiteSouls
Reputacja: 0

Napisano 27 październik 2017 - 13:48

Witam, jak wyżej wspomniałem szukam drużyny która ma rozwinięcie co najmniej 30%

 

Na poczatku: Posiadam 37 lvl, oraz mam nick: SpriteTV

 

Informacje o mnie:

Witam, mam na imie Nikodem liczę sobię aktualnie 14 lat. Uczęszczam do 2 klasy gimnazjum w Rokietnicy Im. Noblistów. Po ukończeniu gimnazjum zamierzam iść do technikum o profilu Informatycznym. Moje zainteresowania wiążą się z Informatyką, stuntem oraz Mechaniką samochodową. Jestem chłopakiem pozytywnie nastawionym na nowe znajomości. Nie toleruję chamstwa, dwulicowości oraz fałszywych osób. Moje włosy są krótkie koloru ciemny bląd. Jestem osobą pełną energi, tolerancji, niezależną. Moja ciekawa osobowość czasami pozwala mi ubarwić moje życie. Staram się optymistycznie patrzeć na świat. Potrafię narzucić sobie surową dyscyplinę, przez co wykonuje sumiennie powierzone mi obowiązki. Codziennie na mojej twarzy widnieje szczery szeroki uśmiech. Często pojawia się u mnie wrażliwośc i poczucie obowiązku. Jak każdy z nas posiadam czasem chwilę słabości jak i bezradności. Uważam że jestem osobą lubianą , gdyż spotykam się z wieloma gestami sympatii, które staram sie odwzajemniać.

 

 

A tutaj jezeli się komus nie chce czytać, streszczone :)

-Mam za sobą 14 wiosen 

-W HeroZero gram praktycznie od początku ;) (Zaczynałem na PL2)

-Aktywnie biorę udział w konkursie HeroCon

-10 trenów dziennie

-150 energi dziennie

-Staram się odgrywać rolę miłego chłopaka, lecz czasem się to wymknie spod kontroli.

-Staram się nie popełniać błędów ortograficznych, lecz wiadomo.. nie kazdy jest idealny :)

-Nie jestem skoczkiem

 

 

Co oczekuje od drużyny?

-Aktywny udział w HeroCon

-Minimum 30% rozwiniecia

-Nie wpłacam oponek, są inne wydatki

-Nie spinajcie się o byle co.

-Aktywność członków

-Aktywny czat.

 

Z Poważaniem:

SpriteTV

 



#2 SpriteTV

SpriteTV

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:Shaky997
  • Drużyna:WhiteSouls
Reputacja: 0

Napisano 29 październik 2017 - 09:43

juz mam 47 lvl






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych