Skocz do zawartości


Zdjęcie

Garażowy Przegląd #40 z MatiProZiom


  • Please log in to reply
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 Minerva

Minerva

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Miejscowość:Za górami, za lasami :)
Reputacja: 513

Napisano 01 październik 2017 - 21:21

Cześć i czołem   ;) 

Kolejny Garażowy Przegląd czas zacząć.

Minerva się kłania. Dziś to ja będę Waszą reporterką.

 

Sowa-wywi_qrrqxns.jpg

 

Zajmijcie wygodne miejsca.

Wprowadzę Was w świat jednego z najbardziej niespodziewanych Bohaterów w naszym kraju.

Wywiadu udzielił nam MatiProZiom

 

Matijpg_qrrqxnq.jpg

 

Cześć. Co słychać? Jak minął dzień?

 

Cześć. U mnie dobrze. :) Dzień minął jak zwykle świetnie. :)

 

Uchylisz rąbka tajemnicy, co ciekawego porabiałeś?

 

Tak jak w każdy dzień powszedni (pon-pt) i tak jak każdy uczeń idzie do szkoły, lekcje jakoś przeleciały wszystkie, jak wróciłem do domu, to zjadłem obiad i od razu wziąłem się za odrabianie lekcji, potem rodzicom pomagałem w różnych obowiązkach domowych. Jak już to wszystko zrobiłem to, usiadłem przed komputer i pierwsze co robiłem to, odpalałem moją ulubioną muzykę z YouTube. No i potem robiłem misje i treny na trzech serwerach. 

 

Możesz podać nam swój Nick i serwery, na których grasz?

 

Gram obecnie na 3 serwach, tj. PL15, PL17 i PL5. Ten ostatni serwer, na którym obecnie gram, zacząłem tam karierę półtora miesiąca temu.  :D Mój nick na PL15 i PL17 to MatiProZiom, a na PL5 mam nick Mateusz99.

 

Gdybyś mógł zmienić nick to jaki wybrałbyś?

 
Wybrałbym nick Mateusz99, tak jak na PL5 lub Mateuszxx1999, bo lubię się chwalić swoim imieniem.  :D A ta końcówka 99, oznacza mój rocznik, w którym się urodziłem.

 

Czy chcesz porozmawiać trochę o sobie, o życiu, kiedy nie pracujesz jako bohater?

 

Poza grą w Hero Zero, chodzę jak większość do szkoły. Spędzam też czas z przyjaciółmi i z rodziną. 

Chodzę obecnie do 3 klasy technikum ekonomicznego, nawet nieźle mi tam idzie. 
Będę miał praktyki w przyszłym roku w maju.
 
Co poza chodzeniem do szkoły i grą robisz w życiu? Masz jakieś hobby?
 
Jasne, że mam hobby tak jak każdy zresztą ! Przede wszystkim, moim hobby jest sport, głównie piłka nożna, ping-pong, siatkówka i koszykówka. 
Oprócz tego też bardzo lubię pływać i biegać. Ogólnie to jestem aktywnym człowiekiem. 
Moim drugim hobby jest słuchanie muzyki, dzięki temu się odprężam, muzyka jest dla mnie bardzo przyjemna, zwłaszcza przy odrabianiu lekcji albo przy bieganiu, bardzo motywuje. :)
 
Kiedy zacząłeś grać Hero Zero?
 
Zacząłem grać w Hero Zero w 2013 roku. Wtedy grałem na PL5, ale byłem wtedy totalnym noobem, bo nie wiedziałem co i jak się tu robi. 
Pamiętam do dzisiaj drużynę, w której byłem jak zacząłem karierę swojego bohatera na PL5, nazywała się bodajże Persona Non Grata, ale niestety dzisiaj już nie istnieje, albo zmienili nazwę na jakąś inną.
 
Pamiętasz, w jaki sposób dowiedziałeś się o Hero Zero?
 
Poprzez reklamę w necie.
 
Jakie cele postawiłeś sobie, stawiając pierwsze kroki w grze?
 
Wydać 100 mln monet, wbić 300lvl, zrobić 10 k trenów i być w drużynie z 5 trofkami na treny. 
Jak widać, wszystkie te cele zostały osiągnięte to teraz tylko gnać z expem, nabijać lvle, robić treny na bieżąco, po prostu byle do przodu.
 
Jak zaczynasz swój dzień?
 
Jeżeli chodzi o dni powszednie ( poniedziałek-piątek ) to wstaję o 6, potem szybko się ogarniam i się szykuję na wyjście na przystanek autobusowy, moja szkoła jest 10 km ode mnie. 
Tak jak każda młoda osoba, musi iść do szkoły, ale przed tym wiadomo, trzeba zjeść śniadanie, żeby mieć siłę na cały dzień w szkole. 
No i tak wygląda mój poranek w dni powszednie. :) A jeżeli chodzi o weekendy to, wstaję zwykle o 8-9, trzeba wyspać się dłużej po tych pięciu dniach w szkole, to jest oczywiste. ^^ 
Ubieram się i po tym jem z rodziną na spokojnie śniadanie i popijam kawą. 
Potem pomagam rodzicom w różnych obowiązkach domowych, np. odkurzanie domu, zmywanie naczyń, etc. i potem zasiadam do HZ, jak będę miał chwilę wolną. :)
 
Co Ci przypomina dzieciństwo?
 
Jeżeli chodzi o jakąś rzecz w tej grze to nic.
Szczerze to niewiele pamiętam, co mogło mi przypomnieć moje dzieciństwo, dzisiaj już 18 lat mam, nie myślę szczerze o tym tak bardzo.
 
Jakie jest Twoje ulubione motto życiowe? Stosujesz się do niego?
 
Trzeba coś stracić, by coś docenić, żeby odzyskać, trzeba się zmienić...” To jest moje ulubione motto, sam się do tego stosuję.
 
Co lubisz najbardziej w grze?
 
Treningi, misje, nowy system cotygodniowy ligi oraz HeroCon.
 
Wymień maksymalnie trzech graczy pod różnym względem:
a) Najlepsi gracze (oparte wyłącznie na ich zdolności jako graczy, a nie ich osobowość itp.) 
rek, Xena, ToMójNick 
b) Przeciwnicy, których najbardziej szanujesz.   
Wszystkich przeciwników szanuje, nie mam konkretnych nicków.                                                             
c) Ulubieni członkowie forum (Jeśli należysz do forum)
Because :), Scottie i Minerva
 
Czy istnieje gracz, którego podziwiasz? Jeśli tak, kto to jest i dlaczego?
 
Pod względem osobowości to bym wyznaczył Posejdona, za jego determinację do gry, jest w top1 na pl10, podziwiam go i biorę z niego przykład. :)
 
 Z jakimi ludźmi Ci się najlepiej gra?
 
Z wygadanymi, zabawnymi, z którymi przyjemnie się spędza czas w Hero Zero.
 
Czy w Twojej karierze bohatera wydarzyło się coś godnego wspomnienia?
 
Tak, przede wszystkim pierwsze wydanie 100mln, to było na pl15, to było coś niesamowitego. 
Kolejne wydarzenie, które jest godne wspomnienia jest dobicie 25k treningów. Zajęło mi to trochę czasu dobicie tylu treningów. 
A ostatnim wspomnieniem jest wydanie 483mln, które wydałem około 20-22 czerwca, również na PL15, nawet na YouTube to nagrałem i jest filmik o tym, po wydaniu tej kasy, czułem się silniejszy i pewniejszy, że jestem lepszy od   innych. 
 
Z jakiego swojego dotychczasowego osiągnięcia w grze jesteś najbardziej dumny? 
 
Wykonanie 27k treningów i wydanie 483mln kasy.
 
Czy jest coś, co robisz zupełnie inaczej niż większość graczy?
 
Szczerze mówiąc, to nie robię  innych rzeczy niż większość graczy. Tak jak każdy gracz w HZ robię do końca energię, treningi, misje, pojedynki/ligówki i w sumie tylko to robię. 
 
Czy w trakcie gry w Hero Zero tracisz poczucie czasu?
 
Tak, jak gram na kilku serwach, to jak najbardziej tracę poczucie czasu. 
 
Jakie są Twoje wskazówki dla początkujących?
 
Przede wszystkim zaczynajcie robić treny, najlepiej od pierwszego dnia istnienia Waszego bohatera, bo od tego zawsze zaczynam dzień, nie warto z tym zwlekać, bo potem skutki będą bardzo odczuwalne i się odbiją na Waszych przyszłych statach. 
Również trzeba robić enę od pierwszego dnia istnienia Waszej postaci, dzięki misjom zarabiacie monety i expy, niezbędne do rozwijania Waszej postaci, bez robienia misji i trenów nie zajdziecie za daleko w karierze bohatera. 
Pojedynki też polecam robić, bo za to też są punkty honoru, które są potrzebne do nabijania czynów z honorem no i oczywiście liga, ligówki róbcie jak najbardziej, z każdą ligą zwiększa się Wam o 20% więcej zgarnianych monet przy walce ligowej i 3% do Waszych punktów w podstawie, to też jest istotne. 
 
Grałeś przeciwko łotrowi? Jaka jest twoja najlepsza pozycja podczas ataków?
 
Oczywiście i to wiele razy. Najlepsza pozycja podczas ataków, oczywiście TOP1. W moim karierze łącznie miałem 54x TOP1 w atakach i 14x zwycięskich trafień, nic takiego. 
 
Jaki jest twój ulubiony towarzysz?
 
Wiadomo, że Frosty. Ponieważ on posiada najlepszą umkę ze wszystkich petów w Hero Zero, czyli Lawinę Śnieżną. 
Jego umka daje 15-procentową szansę na oddanie dwóch ataków z rzędu (czasami wejdzie to kilka razy z rzędu, ale trzeba liczyć wtedy na lekkiego farta xD) i może wystąpić wielokrotnie podczas walki. 
Jest bardzo przydatny we wszystkich walkach, w zadaniach nadzwyczajnych itd.
 
Jaka jest najdziwniejsza, śmieszna lub Twoim zdaniem najlepsza nazwa do nazwania zwierzaka (i dlaczego?)?
 
Szczerze to nie zwracałem wcześniej na to szczególnej uwagi. A jeśli chodzi o nazwy petów to, są różne i niekiedy widziałem pety innych graczy i mieli czasami bardzo kreatywne pomysły na nazwanie peta.  :D Uważam, że standardowe nazwy petów są w miarę spoko i nie mam innego zdania o tym. :)
 
Czy dostałeś kiedykolwiek jakąś zabawną wiadomość od nieznajomego gracza?
 
Tak i to nie raz dostawałem takie wiadomości. Czasami takie śmieszne wiadomości od randomowych graczy dostawałem, że aż się sam uśmiałem. xD 
Niektóre takie wiadomości kasowałem, inne zostawiłem do dziś jako pamiątkę. :) Raz jakieś mnie obrażali, raz chwalili, ale nie przejmuję jakimiś stereotypami. 
Ja jestem wolnym człowiekiem i nie za bardzo obchodzi mnie to, za kogo mnie uważają :) Jeżeli ktoś mnie obrażał/wyzywał na PW to od razu zgłaszałem to do supportu za obrazę mojej osoby.
 
Jak myślisz, czy HeroCon cementuje drużynę? Może jest odwrotnie?
 
Oczywiście, że HeroCon cementuje drużynę ! Od czasu wprowadzenia HeroCon drużyny stały się bardziej aktywne i się pojawiła większa rywalizacja między drużynami i to mi się podoba. :) 
Profity z tego turnieju są bardzo wysokie i to jest kolejna motywacja do tego, żeby dane drużyny się przyłożyły do tego turnieju.
 
Która z dotychczasowych aktualizacji gry najbardziej przypadła Ci do gustu?
 
Najbardziej mi przypadła do gustu aktualizacja z dnia 29-08-2017 r. Ponieważ w końcu tak jak sobie kiedyś to sobie wyobrażałem, że podzielą kiedyś ligę Czempiona na trzy dywizje i tak też się stało w tej aktualizacji. :) 
Podoba mi się w tej aktualizacji również to, że dodali cotygodniowy turniej w lidze, w której można punkty umiejętności zgarnąć za wysokie miejsca.  ;) 
Dodanie nowej ligi tj.Liga Superbohaterarównież mi się podoba, ponieważ daje ona wyższe profity niż Czempion, zwiększa o 39% punkty umiejętności w podstawie i o 340% zwiększa zdobywane monety podczas walk ligowych. 
Zmienili również niektóre bohaterskie czyny i to mi się podoba też. :)
 
Jaką różnicę zauważasz pomiędzy zwykłym rozkładem statystyk, a tzw. toxicami?
 
Przede wszystkim normalne staty mają do siebie to, że siłę się stawia na ostatnim miejscu, a resztę statystyk, czyli kondycję, inteligencję i intuicję ładuje się mniej więcej po tyle samo punktów umiejętności. 
Siła w podstawie przy normalnych statystykach wynosi mniej więcej 300-1000 pkt umiejętności. Dzięki normalnemu rozkładowi statystyk i przy małej sile w podstawie na luzie można zrobić zadania nadzwyczajne i misje, a do pojedynków taki układ statystyk jest średnio przydatni. 
A co do toxiców są dwa rodzaje, na intuicję (bardziej popularny i stosowany w praktyce niż toxici pod inteligencję) i toxici pod inteligencję. Sam stosuję takie toxici na PL15 i PL17. 
Przy układzie statystyk pod toxic trzeba mieć sporo siły, kondycji i w zależności jakie toxici wybierzemy czy pod intuicję, czy pod inteligencję, musimy władować  punkty umiejętności też znacząco na daną umiejętność (inteligencja lub intuicja). 
Jeżeli wybierzemy toxici pod intuicję to musimy władować wszystkie punkty (najlepiej po równo) w siłę, kondycję i intuicję, a inteligencję nic nie ładować, może kilkaset punktów w podstawie, w sumie kto jak co woli, uważam, że warto przypakować kilkaset pkt podstawy w inteligencję, żeby nie walili za często krytów. 
A co do przydatności toxiców w Hero Zero, są bardzo skuteczne w pojedynkach i w ligach, ale przy robieniu misji walk na poziomie trudnym stanowią pewien problem, bo czasami się zdarzy, że przegra się z takimi statami taką misję walki. 
Z zadankami nadzwyczajnymi też jest problem, bo jeżeli się właduje powyżej 1500 pkt podstawy w siłę to też się zaczną pojawiać problemy ze zrobieniem zadanka nadzwyczajnego do końca i trzeba będzie poświęcić kilka baterii lub opon, kto co woli. :) 
W skrócie mówiąc, różnica pomiędzy toxicami a zwykłym układem statystyk jest taka, że im więcej siły w podstawie będzie, to będziemy mieć coraz większe problemy z wykonaniem zadań nadzwyczajnych i trudnych misji, ale jeżeli chodzi o pojedynki to nie jest to, za bardzo widoczna różnica, wystarczy mieć dobre umki w pecie, trzeba trochę kombinować, w końcu mamy 21 wiek. :)
 
Jak wpłynęły modyfikacje na rozwój, moc Twojej postaci?
 
Bardzo znacząco. Czasami trafiam modyfikacje dające łącznie 600 punktów i więcej. Modyfikacje dają bardzo dużo statystyk.
 
Na co powinni zwrócić uwagę początkujący gracze w kryjówce?
 
Na centralę kryjówki. Rozbudowujcie to na jak najwyższym poziomie, bo ona daje możliwość odbierania monet. Im większy poziom ma ta centrala, tym więcej monet na tym zarobicie. 
Monety z centrali kryjówki możecie odbierać co 8 godzin, oczywiście niekoniecznie trzeba czekać te 8h, żeby odebrać swoje monety z centrali, można odbierać równie dobrze i po kilku minutach. 
Nieważne jak bardzo będzie rozbudowana ta centrala to i tak czas odbierania monet nie ulegnie zmianie. Radzę też postawić obok tej centrali kryjówki generatorownię. Co ona daje? 
Ano, zwiększa wydajność zbiorczą pomieszczeń, które są między tą generatorownią i właśnie radzę tą generatorownię postawić między tym opisanym przeze mnie wcześniej centralą kryjówki a jakąś fabryką superkleju lub kopalnią zeronitu. 
To też radzę ulepszać, bo ulepszona generatorownia o 1lv daje 5% większe bonusy pomiędzy tymi pomieszczeniami. To niestety kosztuje trochę monet, więc 3 pomieszczeniem, które powinno się znaleźć w Waszej kryjówce, to jest centrum spekulacyjne, jest ono dostępne od 4lv kryjówki i jego budowa trwa 3 dni. 
Co daje to pomieszczenie? Redukuje koszt monet rozbudowy wszystkich budynków i odblokowywania kolejnych placów budowy, o których zaraz się wypowiem. 
Na 1 poziomie tego pomieszczenia, czyli wymienionego wyżej Centrum Spekulacyjnego redukuje koszt monet wszystkich przyszłych ulepszeń i odblokowywania kolejnych placów budowych o 33%, ulepszajcie to do końca najlepiej, na 10lv tego pomieszczenia redukuje koszt monet o 100%, więc warto ! Jak tak zrobicie, to nie ucierpi na tym Wasz budżet w monetach, a jedynie w surowcach. 
Każdy budynek, który chcecie ulepszyć, kosztuje pewną ilość monet, i surowców, tj. zeronit i superklej. Najważniejszym pomieszczeniem jest pomieszczenie botów-pracowników, dzięki temu pomieszczeniu znacznie szybciej ulepszycie jakieś pomieszczenia i szybciej odblokujecie dane place budowy. 
Tak jak wcześniej zapowiadałem, trochę opowiem o placach budowy, odblokowywanie danych placów budowy też kosztuje pewną ilość surowców i monet, ale uwierzcie mi, że naprawde warto odblokowywać kolejne place budowy, bo dzięki temu macie więcej miejsca na gromadzenie większej ilości pomieszczeń w Waszej kryjówce, a co za tym idzie, Wasza kryjówka będzie się powoli rozwijała. 
Powoli, w małych kroczkach, ale wystarczy kilka miesięcy nad tą kryjówką posiedzieć i będziecie dumni z siebie, że macie dobrą kryjówkę. A co do stawiania pomieszczeń w kryjówce to od razu pierwsze 3 miejsca budowy od lewej strony, stawiajcie Centralę kryjówki, obok tego generatownię i na końcu tego pierwszego rzędu postawili fabrykę superkleju lub kopalnię zeronitu. 
W drugim rzędzie od góry pierwsze 2 miejsca placu budowy od lewej strony stawiajcie centrum spekulacyjne, jak ktoś nie wie, co ona daje, przeczytajcie wcześniej o tym, co napisałem co ona daje. Obok centrum spekulacyjnego stawiajcie fabrykę superkleju/kopalnię zeronitu, obok tego kolejną generatownię postawcie, żeby Wasze fabryki superkleju i kopalnie zeronitu, czyli po prostu surowce, produkowały ich jak najwięcej i te powyższe fabryki surowców też ulepszajcie na jak najwyższy, możliwy dla Was lewel. 
A na ostatnim placu budowy od prawej strony postawcie kolejną fabrykę surowców, zeronit lub superklej, jak odblokujecie pierwszy plac budowy w 3 rzędzie od góry, to tam wybudujcie pomieszczenie botów-pracowników, oni redukują czas budowy wszystkich ulepszanych pomieszczeń i odblokowywania nowych placów budowy. 
To jest bardzo ważne. Tak samo jak w drugim rzędzie postawcie między generatowniami 2 fabryki surowców. Warsztat też jest bardzo istotny, ale ulepszenie go jest znacznie droższe, jeśli chodzi o monety i surowce, więc od razu nie bierzcie się za jego wybudowywanie, bo na low levelu to nie jest opłacalne, bo itemki z miejscami na modyfikacje po porstu będą szybko niepotrzebne i jedyne gdzie się nadadzą to do lumpeksu do sprzedaży. :) 
Poza tym, takowy warsztat można stawiać od 10lv Centrali kryjówki. A na koniec tego chciałbym powiedzieć, nie wiem, czy o tym wcześniej pisałem, ale jak tak było to powtórzę jeszcze raz, żebyście ulepszali tę centralę kryjówki, bo im większy poziom ma Wasza Centrala kryjówki tym na większym poziomie możecie ulepszyć pozostałe budynki. I chyba to wszystko, jeśli chodzi o to. :)
 
Co z perspektywy czasu zmieniłbyś w swojej grze lub drużynie?
 
Przywróciłbym stary wygląd gry, bo przynajmniej dla mnie starsza grafika gry była lepsza niż teraźniejsza. Poza tym 3 lata grałem na tej starej grafice, kilka miesięcy minęło od wprowadzenia nowej grafiki, żebym przywyknął do tej nowszej grafiki. I w sumie to tylko chciałbym zmienić w swojej grze.
 
Jaki nowy turniej według Ciebie wprowadziłby orzeźwienie w grze? 
 
Hmmm... to bardzo trudne pytanie. Mogliby dodać kolejny ranking HeroCon, ale tym razem osobny ranking dla graczy, który wbije najwięcej punktów do HeroConu, nagrodą byłyby oponki, punkty doświadczenia i oczywiście punkty umiejętności.  :D
 
Co według Ciebie najbardziej motywuje graczy?
 
Myślę, że najbardziej motywuje graczy posiadanie drużyny, bo dzięki niemu, można nawiązać nowe znajomości z innymi graczami w tej samej drużynie, dzielić się ze sobą jakimiś cennymi radami itp.
 
Jakie uczucie jest dla Ciebie przyjemniejsze. Dążenie do celu czy może osiągnięcie go?
 
Moim zdaniem przyjemniejsze jest dążenie do celu, bo nie lubię iść na łatwiznę.  :D
 
Często zaglądasz na forum? Jeśli tak to w jakim celu?
 
Tak, zaglądam codziennie na forum. A w jakim celu to przede wszystkim być na bieżąco z wszelkimi nowościami, zbliżającymi się eventami, dowiedzieć się co dodali w danej aktualizacji oraz czasami wpadnę na ShoutBox popisać z innymi użytkownikami ze społeczności forum Hero Zero.
 
Jak wyglądałby Twój bohater, gdybyś miał możliwość ubrania go wedle własnego uznania?
 
Gdybym miał możliwość ubrania mojego bohatera po swojemu to, mógłby mieć strój agenta tak jak w secie MiB, szkoda, że ten set usunęli, był to bardzo kozacki set i jakby do dzisiaj istniał ten set i byłby możliwy do kupienia, to od razu bym go kupił nawet za te 80 zł.
 
Czy spodziewałeś się kiedykolwiek, że pewnego dnia jako jeden z najlepszych graczy w grze, zostaniesz poproszony o wywiad?
 
Szczerze mówiąc to, nigdy się nie spodziewałem, że zostanę poproszony o udzielenie wywiadu. Poczułem się bardzo zaszczycony, jak się dowiedziałem, że mam udzielić wywiadu, nie sądziłem, że kiedyś zostanę wybrany, ale koniec końców stało się.  :D
 
Gdybyś mógł wybrać kolejną osobę do wywiadu na Forum to, kogo byś wybrał/polecił?
 
Do następnego wywiadu bym wybrał Because, ponieważ jest jedną z najlepszych graczek w Hero Zero.  :D
I myślę, że mogłaby się podzielić tym, jak  jej wygląda życie, jej życie jako bohaterki w grze itd.
 
Czy chciałbyś, wysłać wiadomość do wspólnoty Hero Zero?
 
Tak, zaczynajcie dzień od robienia treningów, trening czyni mistrza, jak będziecie olewać treningi to daleko nie zajedziecie ze statami i później będzie się to odbijać na Waszych przyszłych statystykach. Energia jest na drugim miejscu. A i jeszcze jedno, bez względu co się stanie, nie poddawajcie się, nawet w krytycznych i ciężkich sytuacjach, walczcie do końca. :)
 
Na koniec czy chciałbyś może kogoś pozdrowić?
 
Tak pozdrawiam wszystkich graczy z Toxic Team, pozdrawiam również wszystkich z Poeny Capitis z PL17. :)
 
Wszystko, co dobre szybko się kończy.
Dziękuję za poświęcony czas spędzony w miłej atmosferze.   :super: 
Życzę powodzenia w dalszej karierze bohatera, jak również w życiu prywatnym.


#2 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 365

Napisano 01 październik 2017 - 21:28

Super wywiad  :super:


  • MatiProZiom i Bum lubią to

^^


#3 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 379

Napisano 01 październik 2017 - 21:31

Miłej lektury  :super:


Użytkownik MatiProZiom edytował ten post 01 październik 2017 - 21:38

  • ToMójNick i Because :) lubią to

:) (:


#4 BędzieZabawa2

BędzieZabawa2

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 227 postów
  • Miejscowość:Małopolska
  • Serwer:PL1
Reputacja: 105

Napisano 01 październik 2017 - 21:32

Dzięki za pozdrowienia:)
Super wywiad oby takich więcej!!!
  • MatiProZiom lubi to

Myślę że pomogłem. Spodobało się? Zostaw lajka!


#5 Because :)

Because :)

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 233 postów
  • Miejscowość:Gdynia
  • Serwer:PL15
  • Postać:Because
  • Drużyna:All Stars
Reputacja: 285

Napisano 01 październik 2017 - 21:38

Super wywiad kochanie. Nawet się nie chwaliłeś, że się ukaże wywiad. Jestem z ciebie bardzo dumna :serce: :serce: Dziękuje, że o mnie wspomniałeś. Nie przesadzajmy nie jestem aż taką dobrą bohaterką, żeby był wywiad ze mną. Wzruszyłam się :* Minervo świetna z ciebie reporterka, a pytania bardzo ciekawe i inne niż zawsze


  • MatiProZiom, Krisss1235pl, PrincessTsu i 1 inna osoba lubią to

Jeśli ci pomogłam lub zgadzasz się z moim zdaniem to daj lajka :)


#6 Bum

Bum

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 53 postów
  • Miejscowość:Polska
Reputacja: 64

Napisano 02 październik 2017 - 00:17

O niebo lepszy niż poprzednie :D

W dodatku pani dziennikarz wybitna ;)

Użytkownik Bum edytował ten post 02 październik 2017 - 00:19

  • MatiProZiom, MrVizus i Because :) lubią to
Nadstaw kark za brata w potrzebie, bądź pewny że i on nadstawi za Ciebie.

#7 KubaRolnik

KubaRolnik

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 244 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:KubaRolnik
  • Drużyna:Mad House
Reputacja: 80

Napisano 02 październik 2017 - 13:27

Super wywiad :D



#8 mania10xd

mania10xd

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 291 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:mania10xd
  • Drużyna:The Versager
Reputacja: 601

Napisano 02 październik 2017 - 14:28

Brdzo fajny wywiad :D


:serce:★·.·´¯`·.·★Mania★·.·´¯`·.·★:serce:

The Versager :*


#9 Piteros321

Piteros321

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 92 postów






Reputacja: 204

Napisano 02 październik 2017 - 15:24

Bardzo fajny wywiad 11/10 :D
  • mania10xd lubi to

#10 Nieumarły_HeX

Nieumarły_HeX

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Miejscowość:daleko od executors
  • Serwer:PL10
  • Postać:Nieumarły
  • Drużyna:nowa prawica
Reputacja: 6

Napisano 02 październik 2017 - 16:00

Kozak ;)

#11 niedzielnygracz

niedzielnygracz

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 36 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:BabyShark
  • Drużyna:Samotny strzelec
Reputacja: 16

Napisano 02 październik 2017 - 16:07

Rozmówca nic ciekawego nie pokazał, ciągle te same odpowiedzi tematycznie, sztuczne przedłużanie swoich wypowiedzi, z których I tak nic nie wynikało, odechciewa się tego czytać po 4 odpowiedziach, ale że musiałem napisać opinie musiałem przeczytać cały, I to chyba najgorzej zmarnowany czas w moim życiu. Na zakończenie dodam że mam nadzieję, że następny wywiad zostanie przeprowadzony z osobą która znajdują się choć w top 300 graczy w Polsce byśmy mieli możliwość posłuchania prawdziwych rad od kogoś kto choć trochę więcej zna się na tej grze.
Tak, jestem lepszy od Ciebie, czy mi z tym dobrze? Zależy czy Tobie z tym źle :)

#12 JestemBuk

JestemBuk

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 497 postów
  • Miejscowość:Yokio
  • Serwer:PL19
  • Postać:Zgredek16
  • Drużyna:to podstawa
Reputacja: 1072

Napisano 02 październik 2017 - 16:42

Rozmówca nic ciekawego nie pokazał, ciągle te same odpowiedzi tematycznie, sztuczne przedłużanie swoich wypowiedzi, z których I tak nic nie wynikało, odechciewa się tego czytać po 4 odpowiedziach, ale że musiałem napisać opinie musiałem przeczytać cały, I to chyba najgorzej zmarnowany czas w moim życiu. Na zakończenie dodam że mam nadzieję, że następny wywiad zostanie przeprowadzony z osobą która znajdują się choć w top 300 graczy w Polsce byśmy mieli możliwość posłuchania prawdziwych rad od kogoś kto choć trochę więcej zna się na tej grze.

 

I tak się powinno krytykować jak się coś nie podoba a nie jak co niektórzy nie bo nie, nie bo [ciag wyzwisk]  :smilue:

Dla mnie wywiad średni bo zbyt wiele ich widziałem i w sumie ciężko coś świeżego tu wnieść do tematu. Bo o co innego pytać niż o to co już było  w poprzednich? o rozmiar buta? Plisss 


8cd31363e920d.jpg

2000 skonsumowanych oponek i smukła sylwetka? Bulimia rządzi! JESTEŚ NOWY? Czytaj to.


#13 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 692

Napisano 03 październik 2017 - 13:53

Fajny :) lecz już za dużo tego :) coś nowego i świeżego by się przydało :)


  • misiek100600 lubi to

c260e7928c6fe.png


#14 Piotrek.

Piotrek.

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Miejscowość:Poena Capitis
  • Serwer:PL17
  • Postać:woj. mazowieckie
  • Drużyna:TakPozwałemCię
Reputacja: 84

Napisano 04 październik 2017 - 19:39

Ja się czuje obrażony zestawieniem jakiejś toksycznej drużyny z Poeną Capitis i to jeszcze w pierwszej kolejności.



#15 yutil

yutil

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL25
  • Postać:Yutil
  • Drużyna:Before I forget
Reputacja: 0

Napisano 02 grudzień 2017 - 14:42

Miłej lektury  :super:

Kurde tak się oczytałem ,że gały mi opadly ;)



#16 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 379

Napisano 02 grudzień 2017 - 19:21

Rozmówca nic ciekawego nie pokazał, ciągle te same odpowiedzi tematycznie, sztuczne przedłużanie swoich wypowiedzi, z których I tak nic nie wynikało, odechciewa się tego czytać po 4 odpowiedziach, ale że musiałem napisać opinie musiałem przeczytać cały, I to chyba najgorzej zmarnowany czas w moim życiu. Na zakończenie dodam że mam nadzieję, że następny wywiad zostanie przeprowadzony z osobą która znajdują się choć w top 300 graczy w Polsce byśmy mieli możliwość posłuchania prawdziwych rad od kogoś kto choć trochę więcej zna się na tej grze.


Nie podoba się to nie czytaj, proste a nie piszesz jakieś bzdury o mnie. Proszę mnie nie porównywać do "nooba", nie życzę sobie czegoś takiego.. bo nie jestem tym noobem. I jeżeli uważasz, że się nie znam na grze to jesteś w wielkim błedzie, kolego. Ogarnij się. ;)

:) (:


#17 Skywalker

Skywalker

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 50 postów
  • Miejscowość:Elbląg
  • Serwer:PL22
  • Postać:Skywalker
Reputacja: 16

Napisano 02 grudzień 2017 - 19:32

Dojrzałość się osiąga, kiedy przyjmuje się krytykę, a nie atakuje za nią  ;)


  • sarkazm, Pablo Escobar, niedzielnygracz i 1 inna osoba lubią to

#18 Pawel106

Pawel106

    Moderator

  • Moderators
  • 2265 postów
  • Miejscowość:Mazowieckie






Reputacja: 1279

Napisano 07 grudzień 2017 - 19:25

Ciekawie się czyta.


  • MatiProZiom lubi to

Support||Regulamin Forum||Zasady Gry

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.


#19 PanZero

PanZero

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Postać:NeoZero
Reputacja: 478

Napisano 07 grudzień 2017 - 20:50

Mati kozak


  • MatiProZiom i DevilunioXD lubią to

#20 niedzielnygracz

niedzielnygracz

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 36 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:BabyShark
  • Drużyna:Samotny strzelec
Reputacja: 16

Napisano 07 grudzień 2017 - 21:01

Nie podoba się to nie czytaj, proste a nie piszesz jakieś bzdury o mnie. Proszę mnie nie porównywać do "nooba", nie życzę sobie czegoś takiego.. bo nie jestem tym noobem. I jeżeli uważasz, że się nie znam na grze to jesteś w wielkim błedzie, kolego. Ogarnij się. ;)



Forum jest ogólnodostępne więc mogę zarówno czytać jak i komentować, przykro mi, a 2 miesięczna reakcja, a dobra nie będę kończył
Tak, jestem lepszy od Ciebie, czy mi z tym dobrze? Zależy czy Tobie z tym źle :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych