Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Zapowiedź przyszłej aktualizacji: dekoracje!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Scottie

Scottie

    Supervisor

  • Supervisor
  • 406 postów
Reputacja: 720

Napisano 19 wrzesień 2017 - 17:28

Witajcie Drodzy Bohaterowie!

Tak jak ogłaszaliśmy w notatkach konserwacyjnych z początku sierpnia, nasi programiści pracują nad nowymi opcjami, które pozwolą na spersonalizowanie naszych bohaterskich kryjówek oraz parę innych obszarów gry - aby stworzyć bardziej indywidualny wizerunek: dekoracje.

Na przykład będziesz mógł zaprojektować tło pojedynków lub kryjówki, a nawet lokalizację domu, wygląd garażu czy dodać do swojego domu parę roślinek.

Jak będziesz mógł zdobywać dekoracje?

Codziennie będziesz dostawał darmowe pudelko z taką dekoracją. Będą one dostępne w trzech jakościach i będą zawierały losowa ozdobę. Podobne dekoracje będzie można znaleźć w walkach w kryjówce.

Jeśli pudełko będzie zawierało dekorację, którą już posiadasz otrzymasz "część zmienną". Gdy odbierzesz kilka takich części, odblokujesz brakującą ozdobę.

Będziesz mógł również zdecydować gdzie chcesz użyć danej dekoracji! Czy chcesz ją umieścić w swoim domu w Humphreydale czy na tle pojedynków, nie ma problemu!

Dekoracje będą miały" własny system zbierania", przypominający zdobywanie przedmiotów do kolekcji w maszynie do szycia. Oznacza to, że jeśli odnajdziesz dane dekoracje, otrzymasz wspaniałe nagrody.

Życzymy miłej gry!

Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych