Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Miejsce modyfikacji


Najlepsza odpowiedź MatiProZiom , 04 lipiec 2017 - 21:06

Miejsce modyfikacji są to itemki z miejscem na modyfikacje, które można wyprodukować w warsztacie, oczywiście te modyfikacje mogą dawać większe atrybuty po ulepszeniu warsztatu na pewny poziom. Każde ulepszenie warsztatu o 1 poziom zwiększa o 5% atrybuty wytwarzanych modyfikacji, więc naprawdę warto ten warsztat ulepszać. A itemki z miejscami na modyfikację lecą losowo, możesz je trafić w lumpeksie, przy robieniu różnych zadankach nadzwyczajnych przy misjach, w bohaterskich czynach lub w pojedynkach. Oczywiście tak jak w itemkach, są tam 3 stopnie rzadkości modyfikacji : zwykły, rzadki i epicki. Zwykły daje słabe atrybuty ( raczej to jest wiadome ^^), rzadkie nieco lepsze od zwykłych, a epickie to po prostu są mocne i epickie. ^^ Oczywiście wraz z wyższym lv warsztatu trzeba też liczyć się z dłuższym oczekiwaniem na wytworzenie jakiejś modyfikacji, radzę tam postawić generatownię, żeby zredukować ten czas oczekiwania o kilkanaście % ( chyba to działa, ale nie jestem pewny). Taki item z miejscem na modyfikacje, charakteryzuje się takim małym kółkiem, w lewym dolnym rogu. I te modyfikacje, które wytwarzasz w warsztacie mogą być włożone w wolne miejsce. :) Oczywiście każda modyfikacja dotyczy danej części eq (np. peleryna, buty, itp.) więc czytaj uważnie opis tej modyfikacji. Albo możesz po prostu kliknąć tą modyfikację i wybrać itemek do którego chcesz włożyć tą modyfikację i potwierdzasz. :) Oczywiście możesz to zrobić dopiero wtedy jak wytworzysz jakąś modyfikację. :)

 

Myślę, że jakoś pomogłem. :)

 

Pozdrawiam

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 *ωαмριяєк*

*ωαмριяєк*

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Miejscowość:Anonimowa
  • Serwer:PL1
Reputacja: 133

Napisano 04 lipiec 2017 - 20:40

Co to jest miejsce modyfikacji i jak to można zdobyć??


4868971.gif


#2 Guest_mateo555_*

Guest_mateo555_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 04 lipiec 2017 - 20:44

Do przedmiotu z miejscem modyfikacji możemy wsadzić modyfikacje wyprodukowane w warsztacie(który znajduje się w kryjówce).Podwyższają one statystyki przedmiotów ;)


Użytkownik mateo555 edytował ten post 04 lipiec 2017 - 20:46


#3 XNenoX

XNenoX

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 394 postów
  • Miejscowość:Deutschland
  • Serwer:PL1
Reputacja: 127

Napisano 04 lipiec 2017 - 20:44

Miejsce modyfikacji znajduje się w niektórych przedmiotach takie kółko,(bla bla bla od niedawna wróciłem do hz i nie wiem jak działa warsztat ale wiem że jak załaduje sie coś w miejsce modyfikacji to daje dodatkowe  statystyki,zapełnić to miejsce możesz w warsztacie który znajduje sie w kryjówce) Jeśli napisałem coś zle,może mnie ktoś poprawić? :) Domyślam się że tak to działa,dosyć klasyk.


Powrót


#4 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 381

Napisano 04 lipiec 2017 - 21:06   Najlepsza odpowiedź

Miejsce modyfikacji są to itemki z miejscem na modyfikacje, które można wyprodukować w warsztacie, oczywiście te modyfikacje mogą dawać większe atrybuty po ulepszeniu warsztatu na pewny poziom. Każde ulepszenie warsztatu o 1 poziom zwiększa o 5% atrybuty wytwarzanych modyfikacji, więc naprawdę warto ten warsztat ulepszać. A itemki z miejscami na modyfikację lecą losowo, możesz je trafić w lumpeksie, przy robieniu różnych zadankach nadzwyczajnych przy misjach, w bohaterskich czynach lub w pojedynkach. Oczywiście tak jak w itemkach, są tam 3 stopnie rzadkości modyfikacji : zwykły, rzadki i epicki. Zwykły daje słabe atrybuty ( raczej to jest wiadome ^^), rzadkie nieco lepsze od zwykłych, a epickie to po prostu są mocne i epickie. ^^ Oczywiście wraz z wyższym lv warsztatu trzeba też liczyć się z dłuższym oczekiwaniem na wytworzenie jakiejś modyfikacji, radzę tam postawić generatownię, żeby zredukować ten czas oczekiwania o kilkanaście % ( chyba to działa, ale nie jestem pewny). Taki item z miejscem na modyfikacje, charakteryzuje się takim małym kółkiem, w lewym dolnym rogu. I te modyfikacje, które wytwarzasz w warsztacie mogą być włożone w wolne miejsce. :) Oczywiście każda modyfikacja dotyczy danej części eq (np. peleryna, buty, itp.) więc czytaj uważnie opis tej modyfikacji. Albo możesz po prostu kliknąć tą modyfikację i wybrać itemek do którego chcesz włożyć tą modyfikację i potwierdzasz. :) Oczywiście możesz to zrobić dopiero wtedy jak wytworzysz jakąś modyfikację. :)

 

Myślę, że jakoś pomogłem. :)

 

Pozdrawiam


Użytkownik MatiProZiom edytował ten post 04 lipiec 2017 - 21:12

  • Wera2710 i *ωαмριяєк* lubią to

:) (:





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych