Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hero Zero - Historia Ep. 1-5


  • Please log in to reply
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 AmebaPL

AmebaPL

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Miejscowość:Netherrealm
  • Serwer:PL19
  • Postać:AmebaPL
  • Drużyna:Smoke Story Group
Reputacja: 27

Napisano 11 czerwiec 2017 - 18:11

HEROZERO

Historia



Epizod 1

Początek

Nazywam się Johny Johnson. Gdy byłem mały często oglądałem bajki i czytałem komiksy o Super-Bohaterach. Teraz mam lat 19 i jestem jednym z tysiąca bohaterów w Humphreydale. Ale zacznijmy od początku jak się to wszystko zaczęło.

Szedłem sobie po HumphPark niedaleko Humphreydale. Zauważyłem jakiegoś typa wyrywającego starszej pani torebkę. Ukradł ją i uciekł. Pomyślałem wtedy, że w moim mieście szerzy się "zaraza" w postaci bandytów i opryszków.  Wszedłem do mojego pokoju.

A to było moje początkowe wyposażenie:

    Zużyta maseczka ogórkowa pełniąca rolę maski

    Zasłona prysznicowa pełniąca rolę peleryny

    Mój niebieski szlafrok w kropki pełniący rolę mojego Super-Stroju!

    Pasek od spodni pełniący rolę..... paska.

    Oraz moje klapki japonki


W tym stroju wyszedłem na ulicę. Nagle podszedł do mnie Jonatan.

- Hej Johny! Widzę że ty też jesteś nowym bohaterem! Dołącz do naszej drużyny! Tylko weź ze sobą kilka monet!

- Jasna sprawa Jonatan!

A więc podszedłem do garażu Gary'ego, dowódcy drużyny. Wpłaciłem 50 monet na wejście. I oto zobaczyłem moich towarzyszy:

    Gary - dowódca drużyny. Sprawiedliwy, silny, lecz zbyt nerwowy i niecierpliwy.


    Jonatan - doradca Gary'ego. Miły, sympatyczny jednak jest zbyt mściwy


    Patrick - umie dobrze rzucać i strzelać. Jest drugim doradcą Gary'ego


    Cassie - jedna z dwóch dziewczyn w ekipie. Jest sympatyczna i służy pomocą jednak nie umie pohamować emocji w kluczowych momentach (umie się rozpłakać w najmniej odpowiednim momencie)


    Liu - Jest Japończykiem. Jest miły i opanowany. Umie Jeet Kune Do

 

 Mary - Jest opanowana i mądra. Jednak czasem zbyt mądra..

 

...I ja.

 

Epizod 2

 

Początki są ciężkie

 

Tego dnia wstałem z łóżka w naszej bazie. Cassie i Mary robiły śnadanie a Patrick "wyciskał na ławeczce". Liu jak zwykle medytował a Gary i Jonatan grali na PlayAction w bijatyki typu Metro Fighter by "polepszyć refleks i nauczyć się nowych ciosów". To mógłby być zwykły dzień...

 

 

Nagle przyszedł Jackson czyli koleś z drużyny Fighters i przyszedł poinformować iż ta drużyna wyzwała nas na pojedynek. Zapytał jednak jak nazywa się nasza drużyna.

 

- Yyy.... no ten... Smoke-

- Smokers? Już jest taka drużyna! Co ty Johny?

- NIE! Nie Smokers. Nasza drużyna to..... Smoke Story Group.

- Jasny gwint! Mocarna nazwa! Ciekawe czy jesteście tak mocarni w sile jak w gębie!

- Jeszcze się przekonasz!

- Haha! Crusher was rozwali!

- Czy chodzi ci o Niko "Crushera" Adamsa?

- Tak!

- O nie! O nie nie nie nie!!!!

- O tak! Zobaczysz i poczujesz definicję słowa "BÓL"! Narazie przegrywie!

- Tia.....

 

Pamiętałem Adamsa ze szkoły...

 

- Siema Johnson! No no! Wyskakuj z hajsu bo na Colę potrzebuję! Dawaj szybciej!

- Nie! Mam jedynie 15 monet!

- TO WYSTARCZY! DAWAJ!

 

W tym momencie próbowałem się z nim bić. Skończyło się na złamanej lewej (na szczęście) ręce, wybitym palcu u prawej ręki i kilku siniakach. I zabranych pieniądzach. I ogromnym wstydzie. To nie było miłe spotkanie. Jeśli w życiu kogoś się bałem to jego.

 

Walka była zaplanowana na 20:00. Postanowiłem potrenować. Gdy byłem u Doktora zalecił mi wykonywanie 10 powtórzeń po 5 minut na dzień. Postanowiłem poprawić kondycję i siłę. Nie było lekko.

O mój Boże.... Skakanka, ciężarki... To było dla mnie TRAUMATYCZNE ponieważ byłem w słabej kondycji mimo iż byłem i jestem chudy i zwinny.

 

Nadeszła 20:00.....

 

Pierwsza walka:

 

Cassie VS Sindy

 

Sindy próbowała się bronić jednak Cassie sprała ją na kwaśne jabłko.

 

SSG VS Fighters 1:0

 

Walka druga:

 

Liu VS Jackson

 

Liu  dowalił Jacksonowi tak że "poczuł i zobaczył definicję BÓLU"

 

SSG VS Fighters 2:0

 

Walka trzecia:
 

Jonatan VS Josh

 

Josh dowalił Jonatana i wykończył go na koniec kopniakiem w klejnoty.

 

SSG VS Fighters 2:1

 

 

Walka 4:

 

Mary VS Steve

 

Mary i Steve pokonali się nawzajem więc uznaliśmy to za remis

 

SSG VS Fighters 3:2

 

 

Walka 5:

Ja VS Paul

 

Nie wiem sam jak ale pokonałem Paula. I nadeszła walka 6...

 

 

Walka 6:

Gary i Patrick VS Crusher

 

 

Gary na początku radził sobie dobrze jednak Crusher użył nieczystych chwytów i obezwładnił po czym pokonał Gary'ego. Podbiegłem do Gary'ego:

 

- Gary! Nie!

- On... on... zasługuje na ksywę Crusher..... Oh.... (Omdlenie)

- Cassie! Mary! Weźcie go! Ja nim się zajmę!

 

 

Walka 7:

 

Ja VS Crusher

 

- Oberwie ci się Adams! Za wszystko co mi zrobiłeś w szkole!

- Jeszcze się nie nauczyłeś Johnson? Może i jesteś silny a ja sprytny. A spryt zawsze wygrywa!

 

Zrobił mi ścinkę i okładał mnie leżącego. Uciekliśmy...

- AUA! AUĆ! OOOOOHHHH!!!! NIEEE!!!! UCIE....KAJMY!!! AUĆ!!

Wyrwałem się spod jego łapsk i uciekłem. Podczas ucieczki słyszałem jego pogardliwe:

- Myszy uciekają przed kocurami! Uciekajcie myszy! Hehe! Zwycięstwo dla Fighterów!!!!

 

 

 

Ten dzień nauczył nas że musimy trenować ciężej. Po walce wszyscy mówili różnie:

 

Gary:

A niech cię Crusher! Jeszcze cie dopadnę przerośnięta małpo! Ty xxx.... Skubańcu!

 

Jonatan:

Znowu w xxx kopani Fighterzy wygrali! A niech go szlag!

 

Patrick:

Niemożliwe! Trenowałem CAŁY DZIEŃ! Nie nie nie! Nie przyjmuję tej wiadomości do mojego mózgu!

 

Ja:

Choroba! Raz się wygrywa raz się przegrywa! Ale ich wygrana była fałszywa! Jeszcze zrobimy odwet!

 

Cassie i Mary natomiast nie mówiły nic. Poszliśmy do MCDucka na kurczaka. Potem do kryjówki i do spania.

 

Niektóre dni są trudne....

 

 

 

 

CZEŚĆ!!!

 

 

Dzięki za przeczytanie mojej historii. Kolejne epizody pojawią się za 2-3 dni :) W wakacje planuję codziennie ze względu na mój czas wolny :D

 

Skomentuj bym wiedział co o tym myślisz.

 

 

PS. Seria ta jest inspirowana opowiadaniami "HeroZero Story" wykonanymi przez użytkownika batmen. :D
 

 

 

 

 

 


Użytkownik Minerva edytował ten post 11 czerwiec 2017 - 22:10
wulgaryzm

  • Reandra, KubaRolnik i GeroPL2345 lubią to

#2 KubaRolnik

KubaRolnik

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 244 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:KubaRolnik
  • Drużyna:Mad House
Reputacja: 80

Napisano 11 czerwiec 2017 - 18:21

Fajnie się takie coś czyta mi się bardzo podoba :)

Czekam na kolejne :)



#3 AmebaPL

AmebaPL

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Miejscowość:Netherrealm
  • Serwer:PL19
  • Postać:AmebaPL
  • Drużyna:Smoke Story Group
Reputacja: 27

Napisano 11 czerwiec 2017 - 18:33

Fajnie się takie coś czyta mi się bardzo podoba :)

Czekam na kolejne :)

Ciesze sie ze ci sie podoba :D



#4 GeroPL2345

GeroPL2345

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Miejscowość:Tam gdzieś za rogiem
  • Serwer:PL16
  • Postać:JakiśJanusz
  • Drużyna:Oponkowe Świry
Reputacja: 0

Napisano 11 czerwiec 2017 - 18:56

good job



#5 AmebaPL

AmebaPL

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Miejscowość:Netherrealm
  • Serwer:PL19
  • Postać:AmebaPL
  • Drużyna:Smoke Story Group
Reputacja: 27

Napisano 12 czerwiec 2017 - 13:14

HEROZERO

Historia

 

 

 

 

 

 

 

 

Epizod 3

 

Humphreydale wzywa, czyli  HeroCon

 

 

Ten dzień zapowiadał się na "dzień jak co dzień". Wstałem z łóżka umyłem się i dojadłem kebsa z poprzedniego dnia. Liu dziś grał w MoreToCombat X postacią Cancera. Heh, według mnie to jedna z najlepszych postaci obok Shang Lao. Umie on przyciągnąć swoją linką z hakiem i krzyknąć wtedy "Do mnie!". Ale przecież nie będę opowiadał wam gry prawda? Ok a więc zaczęło się od tego że.....

 

 

...Gary zarządził zebranie w drużynie.

 

"Drodzy bohaterzy i bohaterki. Zebraliśmy się tu ze względu na naszą niską aktywność związaną z dobroczynnością.  Fighterzy pomogli już tylu ludziom a my tylko walczymy! Musimy zacząć pomagać! W celu tego Drużyna Y Mens zarządziła turniej HeroCon. Chodzi w nim o to by od tej środy do kolejnego czwartku wypełnić jak najwięcej zadań. W tym tygodniu Y Mens wymyślili akcję "Humphreydale wzywa!" Chodzi w niej o to by właśnie pomagać innym! Musimy mieć 100 puntktów CON by przystąpić do konkurencji. Dzięki działalności mojej i Cassie nasza drużyna ma już 69 punktów CON. Jak wiadomo brakuje nam 31 punktów. A więc nie obijajmy się tylko do roboty! Pokażmy tym zapyziałym Fighterom że jesteśmy lepsi! Jakieś pytania? Nie? Spoko. A więc zaczynamy!"

 

Ok na początek rozdzielę nasze obszary działań.

 

Johny i Jonatan: będziecie pomagać w naszym Humphreydale czyli na przedmieściach. Gotowi? Słodko!

 

Liu i Patrick: Wy będziecie działać na terenach Plugawego Śródmieścia

 

Cassie, Mary: Będziecie w Centrum Granbury ok?

 

A ja będę obserwował Humphreydale Megastore. Powodzenia!

 

 

Zapowiadało się łatwo.....

 

 

 

 

Epizod 4

 

Fałszywy burmistrz i brzdące

 

 

 

Patrolowaliśmy przedmieścia. Nagle zauważyliśmy Fighterów bijących się z jakimś dzieciakiem. Niestety oni go CIĘŻKO POBILI. Za ten czyn Y Mens odjęli im 15 pkt CON.

 

- No nie! Trudno!

 

To była nasza szansa.

 

 

Podbiegł do nas jakiś typek:

 

- Siemanerko ziomerki

- Yyy cześć - odpowiedziałem

- No bo ten moja babcia jest nachodzona przez burmistrza. Sęk w tym że burmistrz to mój kolo Bolo. Weźcie mu zwoja naprostujcie nie?

- Yy... No ok...

- No znaczy ten tego to na początku było cool nie? Robiliśmy se jajo z mojej babci nie? Ale Bolo wyłudza za dużo ciasta i herbaty malinowej mojej babci nie? No i to już mi się nie podoba nie? No i chcę żebyście coś z nim zrobili nie? Dobra a więc dom jest jakieś 3 minutki spacerkiem stąd nie? No spoks. No to powodzonka nie? Narunia!

- Ta.... Narunia ziom.

- Narunia! Aha przy okazji nie? Nazywajcie mnie Bing ok? Narazka!

 

On był dziwny.... wyglądał na coś w podobie do hipisa albo jakiegoś rasowego oponkożercę.

Wtedy myślałem że już go nigdy w życiu nie spotkam. Ale o tym kiedy indziej. Szliśmy z Jonem i zobaczyliśmy dom Binga. Weszliśmy i podsłuchaliśmy rozmowę Bola z babcią Binga.

 

- Dobre ciasto pani Nowakowa.

- Dziękuję bardzo piekłam sama cieszę się że panu burmistrzowi smakuje. A pan burmistrz to coś tak często przychodzi do mnie. Chyba pan lubi mojego wnusia i mnie.

- No jasna sprawa babka! Ekhem.... znaczy... bardzo panią lubię a pani wnuk bardzo dobrze się uczy. Mam na przyszłość plan zatrudnienia go w ratuszu.

- Yyy... Z tą babką to pan mógł mówić głośniej. Poza tym to nie babka a makowiec!

- Babka makowiec.... Ja już nie rozróżniam wie pani i taki syndrom nierozróżniania ciast mam Haha.

- Haheheha. Wyśmienity żarcik panie burmistrzu. Może jeszcze kawałeczek?

 

Miałem już dość tego gnojka i jego pomysłów.

 

- Ej ziomy co wy tu w mordkę jeża? Ekhm ekhm.... Yyyy... Dzieci co wy tu robicie?

- Przyszliśmy cię stąd zabrać burmistrzu!

- Toż to szaleństwo! - rzekła pani Nowakowa. Burmistrza brać!?

- Droga pani - powiedziałem - to nie żaden burmistrz tylko Bolo! A raczej Bolek! Kolega pani wnuczka!

- Psiajucha! No nie!!!!! Zaraz wam pokażę co potrafię i czemu ten stary dziad jest ode mnie gorszy!

 

Zaczęła się walka. Wygraliśmy my. Bolek przeprosił i uciekł.

 

- No elo! Dzięki za wykurzenie Bola z mojej chaty nie? Macie tu monety nie? To z renty babci ale na pewno jesteście warci tych monet!

 

Dostaliśmy 500 monet. Rozdzieliliśmy sobie je po połowie.

 

Na pagerze napisał mi Gary:

 

"Hej hej! Mamy już 350 punktów Con! Dobra robota!  Wpadnij do mnie po pewną rzecz...."

 

- Co to było? - zapytał Jon

- Nic nic. - odpowiedziałem.

 

Zobaczyliśmy ogłoszenie:

 

"Mieszkańcy nie dostają Tygodnika Codziennego. Podobno maczają w tym palce dzieciaki z ulicy AM-EB-A 55."

 

AM-EB-A to było moje osiedle i wiedziałem kim mogą być te dzieciaki. Tak jak się spodziewałem był to Jimmy Dzieciak i jego zgraja: Seba Adi i Łysy. Jon uwielbiał się z nich nabijać.

 

- Ej Seba co ty tam trzymasz? - zapytał Jon

- Yyy... E.... Nie interesuj się dobre?

- Chyba dobra nie dobre Hahaha!

- Dobre dobre nie śmieszkuj tak bo cię wezmę na ciosa i zobaczymy kto będzie śmieszkował ostatni!

- Dawaj Haha!

 

Jon wygrał z Sebą.

 

- Ej Jimmy co ty tam niesiesz? - zapytałem

- Tygodnik Codz.... Kurka wygadałem się....

- A więc to wy! Oddajcie to to NIC się NIKOMU nie stanie.

- My nie frajerzy my Zgraja Jimmiego! Zara was biere na cioska i zobaczysz nie? Elo pomelo!

 

Pokonaliśmy ich i wzięliśmy im Tygodniki Codzienne. "I tak były przykładem nędznej i populistycznej prasy"  komentuje Adrian.

 

- Dobra Adrian Sebastian Maciek Jimmy zmykajcie stąd!

- A bo co?

- BU!

- MWAH!!!

 

Śmieszny dzień. Spławiliśmy fałszywego burmistrza i małych typowych dresów. Sprawiedliwość 1:0!

 

 

Epizod 5

 

Gary

 

 

Po tej akcji poszedłem do Gary'ego po "rzecz". Była to niespodziewana wizyta.

 

 

- Witaj Johny.

- Cześć....

- Dostajesz nominacje na honorowego członka SSG! Dostajesz 5 oponek oraz tu o taki drobny prezent.

 

Była to perełka o jakiej marzyłem od dawna. Piankowa armatka na USB z PIĘCIOMA POCISKAMI! To było naprawdę EPICKIE!

 

- Brawo Johny - powiedziała drużyna

 

Byłem szczęśliwy. Nie zdarzało się to często. Może opowiem o tym kiedy indziej.

 

- Johny! Johny! Johny! - wrzeszczały dziewczyny - wyglądały niczym czirliderki :).

 

Po tym miłym prezencie byłem padnięty. Sprawdziłem FeetBooka i położyłem się spać....

 

 

 

 

 

Ciąg dalszy nastąpi....

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  • KubaRolnik, ewa47 i GeroPL2345 lubią to

#6 KubaRolnik

KubaRolnik

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 244 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:KubaRolnik
  • Drużyna:Mad House
Reputacja: 80

Napisano 12 czerwiec 2017 - 14:58

Bardzo fajne 

Czekaj na kolejne :D


  • AmebaPL lubi to

#7 AmebaPL

AmebaPL

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Miejscowość:Netherrealm
  • Serwer:PL19
  • Postać:AmebaPL
  • Drużyna:Smoke Story Group
Reputacja: 27

Napisano 12 czerwiec 2017 - 15:43

KubaRolnik kolejna część najprawdopodobniej jutro :)
  • KubaRolnik lubi to

#8 KubaRolnik

KubaRolnik

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 244 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:KubaRolnik
  • Drużyna:Mad House
Reputacja: 80

Napisano 12 czerwiec 2017 - 16:03

AmebaPL Ok



#9 AmebaPL

AmebaPL

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Miejscowość:Netherrealm
  • Serwer:PL19
  • Postać:AmebaPL
  • Drużyna:Smoke Story Group
Reputacja: 27

Napisano 13 czerwiec 2017 - 09:00

HEROZERO

Historia

 

 

 

 

Epizod 6

 

Strzelnica

 

Zrobiłem rano rutynowe czynności: mycie zębów zjedzenie śniadania itd.

Nagle jednak Team HeroZero (w który wchodzi: Y Mens Smokes i Lions) Przysłał wszystkim wiadomość o nowym evencie nazwanym "Test your accuracy". W Centrum Humphreydale MegaStore była strzelnica w której używaliśmy swojej broni do strzelania i rzutek do rzucania do celu. Uznałem że to moja okazja... Ale nie wiedziałem czy powiedzieć drużynie... Zdecydowałem że powiem.

 

 

- Heja chłopaki i dziewczyny

- Cześć. Słyszałeś o nowym evencie "Tet you" i nie wiem co dalej.

- A ja właśnie wiem  o co z tym chodzi. Nie "Tet you" a "Test your accuracy". Chodzi tam o to by uzyskać jak najwięcej punktów na strzelnicy. Weźcie swoje rzutki i bronie i chodźmy :)

 

Gdy już przybyliśmy na strzelnicę byli oni..

 

Hooligans. Ta drużyna nie miała honoru ani zasad dla swoich przeciwników więc pomyślałem że warto byłoby ich mieć po swojej stronie.

 

Dowodził nimi Al "FatMan" Jones. Był wysoki z fryzurą zaczesaną do góry.

 Pewnie pomyślicie że skoro ksywa "FatMan" był gruby ociężały. Nie nie nie. Był umięśniony i dobrze zbudowany i w sumie nie wiem skąd ta ksywka.

 

Zobaczył mnie. Ja zobaczyłem jego. Wiedział że coś kombinuję. Wiedziałem że on coś kombinuje. Dobra. Po krótkiej wymianie spojrzeń spróbowałem do niego podejść.

 

- Cześć Al!

- Siemka! Chcesz się zmierzyć?

- Jasne! Dajesz!

 

 

Pierwszy rzut zwaliłem po całości. Drugi był lepszy. Trzeci znowu przewalony. Natomiast rzut czwarty był za 500 punktów!

 

- Poddaję się....

- Dobrze Al! Teraz moja propozycja: sojusz. Wygrałem z tobą więc chciałbym abyśmy zawarli sojusz.

- Hola hola bohaterze. Najpierw CZYTELNY PISEMNY podpis dowódcy.

- Z tym nie będzie problemu! Wrócę za godzinkę  dwie i załatwię podpis!

 

To nie było łatwe jak się spodziewałem....

 

 

Epizod 7

 

Kłótnia z Garym, czyli odkrycie drugiego siebie.

 

 

Miało to być szybko i bezszelestnie. Jednak Gary stawiał opór.

 

 

 

- Nie! Nie! NIE!!! NIE MA MOWY! Przez tego koczkodana miałem problemy! I to wielokrotnie! Chyba jesteś niepoważny!

- Uspokój się! Co było to było! Dasz ten podpis?

- Nie! Poza tym to ja jestem dowódcą drużyny. Chcesz stąd wylecieć?

- Gary jestem wierny SSG ale to nasza szansa! Pomyśl! Dzięki sojuszowi pokonamy Fighterów!

- Haha! Adams to twój problem! Mój to Jones! NIGDY W ŻYCIU ŻADNEGO FATMANA!!!! ROZUMIESZ!? R-OZU-M-I-E-S-Z!?!?!?!?!?!?!?

 

Wymsknęło mi się wtedy coś czego nie powinienem powiedzieć.

 

- A więc nie jesteś godzien być dowódcą....

- CO!? ZARZUCASZ MI ŻE JA NIE JESTEM GODZIEN!? A WIĘC ZMIERZ SIĘ ZE MNĄ! ZOBACZMY KTO JEST PRAWDZIWYM DOWÓDCĄ!

 

Wtedy zrozumiałem jak bardzo nienawidzę siebie.

 

Walkę o włos bym przegrał. Wtedy odezwało się we mnie coś na kształt furii.

 

- Johny.... ty......

- Teraz poczujesz prawdziwy BÓL!

 

Nie wiem co się wtedy stało. Na pewno straciłem panowanie nad sobą. Gary później mówił że mój uniform się rozerwał. Na mojej klatce piersiowej i na twarzy pojawiły się dziwne czarne znaki a na czole "wyrosło trzecie oko". To co usłyszałem było NIE DO POMYŚLENIA. Potem dodał jeszcze:

 

- Ah... I jeszcze... wyrosły ci skrzydła.... Oh... I twoja skóra obeszła... ciemnoniebieską....masą...

 

Po tym zajściu Gary trafił do szpitala. Wszyscy oprócz Liu mnie znienawidzili.

 

- Johny. W moim domu mam piwnicę w której mój pradziad miał bestiariusz. Musisz tylko powiedzieć jak wyglądałeś.

 

Opisałem mu swój wygląd.

 

- Uhuhu... Chyba wiem co to jest. Sprawdzę i do ciebie zadzwonię.

 

Liu zadzwonił o 14:00...

 

- Hej Johny! Już wiem! To może jest niewiarygodne ale... wstąpił w ciebie diabeł! Nie wiem jak to możliwe.... przyjdź później do bazy.

 

 

Gdy przyszłem podsłuchałem ich rozmowę.

 

- On jest DIABŁEM! Rozumiesz? Posłał Gary'ego do szpitala a o mało nie posłał go na cmentarz! Jest niebezpieczny! Trzeba go wyrzucić z drużyny!

- Spokojnie przyjaciele - rzekł Liu. Da się to jakoś sprostować na pewno jest coś co pozwoli wyjść diabłowi z Johny'ego. Macie jakieś pomysły?

- Powinien ciężko trenować - odezwał się Patrick.

- Powinien być spokojny - powiedziała Mary

- Myślę że to dobre przykłady. Powinien zacząć od dziś.

 

Wtedy uciekłem. Uciekłem z drużyny. Zmieniłem strój.

 

MOJE NOWE WYPOSAŻENIE.

  • Za maskę służyła bandana na mojej głowie
  • Nie miałem peleryny. Była ona mi wtedy niepotrzebna
  • Za uniform miałem czarne kimono w smoki
  • Za pasek natomiast posłużyły mi sznurowadła
  • Buty to czarne Croco-Trepy.

W tym stroju wyruszłem w głąb lasu nazwanego na cześć Generała MCDonalda. General McDonald Forest. Ciężko trenowałem. O 2:00 w nocy położyłem się spać. Śniły mi się koszmary. Nie wierzę że miałem ten okres w życiu. Zwłaszcza że nie było go nigdy. Tak czytelnicy. Zrobiłem was w jajo ;) . Diabły nie istnieją. Wróćmy do początku gdy walczyłem z Garym.

 

 

 

- A masz Johny!

- Ha! Unik!

- Zobaczymy jak umiesz skakać!

- HAHA!

- ENGH!

- Hemph!

- HA!

- Nie tak szybko Gary!

- Phu... już mi się nie chce. Pokonałeś mnie. Dam ci podpis.

- Cieszę się Gary.

 

I wtedy odkryłem jak bardzo się lubię. Odkryłem też że moje drugie ja to akrobacja!

 

 

15 min później na strzelnicy...

 

- Heja Al!

- Cześć! Masz podpis?

- Mam.

- Hmmm... Okej.

 

"Wszem i wobec zawiadamiam że drużyna Smoke Story Group i drużyna Hooligans zawierają sojusz."

 

Załatwiłem sojusz! Było ekstra! Teraz tylko zostało zemścić się na Fighterach.

 

Ale o tym opowiem w kolejnej historii

 

 

Ciąg dalszy nastąpi...


  • Reandra, KubaRolnik i GeroPL2345 lubią to

#10 KubaRolnik

KubaRolnik

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 244 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:KubaRolnik
  • Drużyna:Mad House
Reputacja: 80

Napisano 13 czerwiec 2017 - 14:04

Bardzo fajne :)

Myślałem, że z Garym to było naprawde 

Czekam na kolejne



#11 AmebaPL

AmebaPL

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Miejscowość:Netherrealm
  • Serwer:PL19
  • Postać:AmebaPL
  • Drużyna:Smoke Story Group
Reputacja: 27

Napisano 17 czerwiec 2017 - 19:54

Witam. Szybki post INFORMACYJNY.

Ze względu na to że w Czerwcu mam "Miesiąc Nostalgii" ogrywam stare tytuły na PC PSP i PS2. To sprawa pierwsza. Sprawa druga NIE MAM INTERNETU NA KOMPUTERZE I BĘDĘ MIAŁ JUTRO. Co do historii heroZero koncept na epizody 8-10 (ostatnie epizody sezonu 1) siedza one na dysku twardym w notatniku :) Do zobaczenia i kolejne epizody w niedziele wieczorem lub w poniedzialek :)


Pozdrawiam AmebaPL
  • GeroPL2345 lubi to

#12 AmebaPL

AmebaPL

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Miejscowość:Netherrealm
  • Serwer:PL19
  • Postać:AmebaPL
  • Drużyna:Smoke Story Group
Reputacja: 27

Napisano 20 czerwiec 2017 - 07:33

Uwaga! Cały czas nie mam neta na kompie i pisze ten post z telefonu. A jeśli chcecie kawałek opowieści to tu mały teaser:

Adams padł!

- Teraz zostałeś pokonany Crusher!
- To... Niemożliwe! Tyle oponek na wspomagacze a WY mnie pokonaliście!?


Więcej wkrótce

#13 AmebaPL

AmebaPL

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Miejscowość:Netherrealm
  • Serwer:PL19
  • Postać:AmebaPL
  • Drużyna:Smoke Story Group
Reputacja: 27

Napisano 25 czerwiec 2017 - 07:55

Historia się robi :)



#14 AmebaPL

AmebaPL

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Miejscowość:Netherrealm
  • Serwer:PL19
  • Postać:AmebaPL
  • Drużyna:Smoke Story Group
Reputacja: 27

Napisano 08 lipiec 2017 - 20:43

Witajcie. Zapomniałem o tym KOMPLETNIE ALE MYŚLE ŻE BEDZIE NA ŚRODE (NIE OBIECUJE) PS. xxx


Użytkownik Scottie edytował ten post 16 lipiec 2017 - 11:08
cenzurka niedozwolonej treści


#15 AmebaPL

AmebaPL

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Miejscowość:Netherrealm
  • Serwer:PL19
  • Postać:AmebaPL
  • Drużyna:Smoke Story Group
Reputacja: 27

Napisano 06 sierpień 2017 - 07:20

Halo halo. Sorki ze nie bylo mnie tak dlugo ale bylo kilka powodow:
xxx/M

Wakacje

Lenistwo


Po 4 nie gram juz w hero zero i ta historia mnie nie interesuje. Moze wroce na pl20 ale raczej nie :) chcialbym aby KubaRolnik dokonczyl opowiesc :)


Użytkownik Minerva edytował ten post 06 sierpień 2017 - 12:09
nazwa innej gry


#16 Reandra

Reandra

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 227 postów
  • Miejscowość:Piaseczno - Gallifrey
  • Serwer:PL4
  • Postać:Reandra
  • Drużyna:PIERNIKOWA CHATKA
Reputacja: 441

Napisano 07 sierpień 2017 - 15:10

 chcialbym aby KubaRolnik dokonczyl opowiesc :)

To brzmi jak testament :D


  • KubaRolnik lubi to

0_57a02_b1d3cbe5_S.png


#17 AmebaPL

AmebaPL

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Miejscowość:Netherrealm
  • Serwer:PL19
  • Postać:AmebaPL
  • Drużyna:Smoke Story Group
Reputacja: 27

Napisano 06 wrzesień 2017 - 13:05

Siema!!! DOBRA WIADOMOŚĆ! Wracam do gry w Herosika i historia jest reaktywowana. Powinniście mieć nowy epizod za tydzien-dwa. Pozdro Rafał :)

#18 AmebaPL

AmebaPL

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Miejscowość:Netherrealm
  • Serwer:PL19
  • Postać:AmebaPL
  • Drużyna:Smoke Story Group
Reputacja: 27

Napisano 09 wrzesień 2017 - 19:22

Hah daliscie sie nabrac xD niech ktos to zrobi dalej bo to ma potencjal :D

#19 mama7890

mama7890

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Miejscowość:Rzeszów
  • Serwer:PL4
  • Postać:mama7890
  • Drużyna:reborn team
Reputacja: 31

Napisano 10 wrzesień 2017 - 10:54

Hah daliscie sie nabrac xD niech ktos to zrobi dalej bo to ma potencjal :D


I na co ja czekam? !

#20 AmebaPL

AmebaPL

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Miejscowość:Netherrealm
  • Serwer:PL19
  • Postać:AmebaPL
  • Drużyna:Smoke Story Group
Reputacja: 27

Napisano 10 wrzesień 2017 - 17:53

Nie czekajcie bo nie dostaniecie przynajmniej nie ode mnie




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych