Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poszukuje studia.


  • Please log in to reply
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Menti

Menti

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL19
Reputacja: 0

Napisano 22 luty 2017 - 10:16

Jak w temacie. Co do mojej osoby, powiem krotko i szczerze. W Hero Zero gram po raz pierwszy, wcxesniej gralam w gre tego samego tworcy BigBangEmpire, gdzie udalo mi sie zaistniec w rankingu. Przjzalam cale forum HZ i mysle, ze znam po czesci te gre ;) Szybko sie ucze, jestem ambitnym graczem, ktory chce duzo osiagnac, ale potrzebuje zgranej druzyny, ktora swietnie sie dogaduje i tez walczy o topke. Wyrabiam wszystko codziennie maksymalnie, czas nie jest dla mnie problemem. Oponki jestem w stanie wplacic, ALE nie od razu. Dopiero jak uznam, ze druzyna jest stworzona dla mnie i chce z nia grac, ze jej nie opuszcze. Jestem pelnoletnia i mam nadzieje, ze takie osoby rowniez tu znajde, a przynajmniej dojrzale umyslowo. Znajdzie ktos dla mnie jakies miejsce?;>

#2 AJPdawid

AJPdawid

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 95 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:AJPDawid
  • Drużyna:The Dark Of Forest
Reputacja: 20

Napisano 22 luty 2017 - 10:23

Jak w temacie. Co do mojej osoby, powiem krotko i szczerze. W Hero Zero gram po raz pierwszy, wcxesniej gralam w gre tego samego tworcy BigBangEmpire, gdzie udalo mi sie zaistniec w rankingu. Przjzalam cale forum HZ i mysle, ze znam po czesci te gre ;) Szybko sie ucze, jestem ambitnym graczem, ktory chce duzo osiagnac, ale potrzebuje zgranej druzyny, ktora swietnie sie dogaduje i tez walczy o topke. Wyrabiam wszystko codziennie maksymalnie, czas nie jest dla mnie problemem. Oponki jestem w stanie wplacic, ALE nie od razu. Dopiero jak uznam, ze druzyna jest stworzona dla mnie i chce z nia grac, ze jej nie opuszcze. Jestem pelnoletnia i mam nadzieje, ze takie osoby rowniez tu znajde, a przynajmniej dojrzale umyslowo. Znajdzie ktos dla mnie jakies miejsce?;>

Zapraszam do The Dark Of Forest ;) Sami doświadczeni gracze ;P Jaki masz nick i który lvl?



#3 HeRoGamE

HeRoGamE

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 37 postów
  • Serwer:PL16
Reputacja: 4

Napisano 22 luty 2017 - 12:42

Zapraszam do Street Game :) Pisz do Ola3154 :D 


  • MrocznyKacper😈 lubi to

Podobał Ci się mój post lub temat, który napisałam? Zostaw like! :D 


#4 *ωαмριяєк*

*ωαмριяєк*

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Miejscowość:Anonimowa
  • Serwer:PL1
Reputacja: 133

Napisano 22 luty 2017 - 12:53

Zapraszamy do Sekty Świrów Napisz do Yoshim :)


4868971.gif


#5 Tris

Tris

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 25 postów
  • Miejscowość:Nigdzie
  • Serwer:PL19
  • Postać:Tris
  • Drużyna:In Via
Reputacja: 4

Napisano 22 luty 2017 - 18:20

Moja nazwa w grze: Tris , a druzyna In Via ,jest to druzyna doswiadczona i wsrod nas nauczysz sie lepiej grac ;).Pisz smialo


SPODOBAL SIE  POST? ZOSTAW ,,LAJKA".


#6 Menti

Menti

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL19
Reputacja: 0

Napisano 22 luty 2017 - 18:23

Za In Via to ja dziekuje ;)

#7 camelovy

camelovy

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Miejscowość:3CITY
  • Serwer:PL19
  • Postać:camelovy
  • Drużyna:Gramy4fun
Reputacja: 0

Napisano 23 luty 2017 - 02:53

Witaj Menti. Jeśli jeszcze poszukujesz zgranej grupki to zapraszam Cię do Gramy4fun :) Zgrana paczka , jasne zasady i dojrzałe myślenie. Zapraszam.


cml.

#8 OBAMA1

OBAMA1

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:OBAMA1
  • Drużyna:Szkoła ZRT
Reputacja: 0

Napisano 12 marzec 2017 - 16:03

Jeśli szukasz zgranej ekipy to zapraszam do JD Armia
 
 
z poważaniem
 
OBAMA1
podpisano






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych