Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uzasadnienie oraz powiadomienie


Najlepsza odpowiedź StarsWoman , 10 luty 2017 - 13:10

Przypominam, że zawsze możecie dopytać o powód usunięcia poprzez kontakt na PW z dowolnym moderatorem. 

 

Nie jestem pewna, czy istnieje możliwość wprowadzenia "powiadomień o usunięciu"- nie mówię tutaj o dobrej woli moderatorów, ale o możliwościach technicznych...

 

Jeżeli naprawdę potrzebujecie informacji o usunięciu postów, mogę Wam zaproponować wysyłanie przez nas (zespół moderacyjny) "powiadomień" na PW (wraz z podaniem powodu). Rzecz jasna mam na myśli sytuacje w których "przewinienia są drobne" i nie wiążą się z otrzymaniem "notki do statusu ostrzeżeń" (przy banie zawsze znajduje się informacja "z jakiego powodu nastąpiło usunięcie"). 
 

PS: Zaręczam, że posty nie znikają "bez powodu" ;)

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Uzasadnienie oraz powiadomienie (1 użytkowników oddało głos)

Podoba ci się pomysł?

  1. Nie (uzasadnię w poście) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  2. Tak (uzasadnię w poście) (1 głosów [100.00%])

    Procent z głosów: 100.00%

Głosuj

#1 XNenoX

XNenoX

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 394 postów
  • Miejscowość:Deutschland
  • Serwer:PL1
Reputacja: 127

Napisano 10 luty 2017 - 12:38

Od niedawna znikają mi posty z tematów...Myślę że rozsądną opcją byłoby dodać powiadomienie

 

 

''Twój post został usunięty'' oraz uzasadnienie.

 

 

Myślę że nie jestem jedyny.

 

 

 

 

Do moderatorów:

Mam swoje życie prywatne i nie będę ciągle zgłaszać tego ponieważ,nie mam na to czasu.

 

 

Tak...Tak...Przewidziałem że jakiś mod tak odpowie.

 

 

 


Użytkownik XNenoX edytował ten post 10 luty 2017 - 12:39

Powrót


#2 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 692

Napisano 10 luty 2017 - 12:50

Dobry powód chociaż znając życie to posty jak znikają tak będą znikać i nikt za to odpowiedzialności nie weżnie a co dopiero jakbym mieli uzasadniać to jeszcze. Przy kasacji posta powinna być przysyłana wiadomość że Moderator XXX usunął dany post  ze względu xxx i wtedy byśmy wiedzieli kto go usunął i za co a tak to co moderator to inaczej regulamin przestrzega i są takie cyrki jakie są :( Niby jest jeden regulamin ale każdy mod go inaczej używa :( Dajmy przykład że jeden mod za za coś upomnienie słowne a przyjdzie drugi mod i da warna mimo że wcześniej już osoba za to była ukarana słownie :(


c260e7928c6fe.png


#3 pan_ps4

pan_ps4

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 275 postów
  • Serwer:PL28
  • Postać:Holdelle
  • Drużyna:Sycyjjjla



Reputacja: 80

Napisano 10 luty 2017 - 13:09

Mnie też to wkurza, więc na:

Spoiler


  • Zeejsky lubi to

Nie polecam biolchema bo z polaka będzie Ci ciężko


#4 StarsWoman

StarsWoman

    Była Supervisorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1169 postów
  • Miejscowość:Poznań



Reputacja: 1384

Napisano 10 luty 2017 - 13:10   Najlepsza odpowiedź

Przypominam, że zawsze możecie dopytać o powód usunięcia poprzez kontakt na PW z dowolnym moderatorem. 

 

Nie jestem pewna, czy istnieje możliwość wprowadzenia "powiadomień o usunięciu"- nie mówię tutaj o dobrej woli moderatorów, ale o możliwościach technicznych...

 

Jeżeli naprawdę potrzebujecie informacji o usunięciu postów, mogę Wam zaproponować wysyłanie przez nas (zespół moderacyjny) "powiadomień" na PW (wraz z podaniem powodu). Rzecz jasna mam na myśli sytuacje w których "przewinienia są drobne" i nie wiążą się z otrzymaniem "notki do statusu ostrzeżeń" (przy banie zawsze znajduje się informacja "z jakiego powodu nastąpiło usunięcie"). 
 

PS: Zaręczam, że posty nie znikają "bez powodu" ;)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych