Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * - 1 głosy

Regulamin gry - podstawowe zasady.


 • Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Kopciuszek

Kopciuszek

  ...

 • Members
 • PipPipPipPipPip
 • 797 postów
 • Miejscowość:Cracov
 • Serwer:PL1
 • Postać:Kopciuszek
Reputacja: 676

Napisano 29 październik 2012 - 10:27

Miałem chwilke czasu więc stworzyłem rulebook dla nowych, a także dla starych graczy. Wyselekcjonowałem najwazniejsze podpunkty za które dostajesz bana.


1. Użytkownik zobowiązany jest do gry tylko na jednym koncie na świecie herozerogame.com. Oznacza to, że wcześniej zarejestrowany użytkownik może otworzyć nowe konto w tym samym świecie, jeśli poprzednie konto zostało usunięte. Tworzenie i zarządzanie wieloma kontami w tym samym świecie (multi-konta) jest zabronione. Takie multi-konta mogą zostać zablokowane i usunięte przez Playata GmbH według własnego uznania, w dowolnym czasie bez uprzedzenia.

2. Konto jest powiązane z osobami i absolutnie nie można je przekazać. Dlatego użytkownik jest zobowiązany do powstrzymania się od przekazywania swojego konta osobom trzecim albo do sprzedania Go za pieniądze lub oddania w formie darowizny.

3. Użytkownik zobowiązany jest do korzystania przy rejestracji swojego konta wyłącznie do celów prywatnych w kontekście udziału w grze. Komercyjne wykorzystanie jakiegokolwiek rodzaju, w tym do dystrybucji reklam i innych ofert handlowych, jest wyraźnie zabronione.

4. Manipulacyjne zakłócenia w grze są zabronione. W szczególności obejmuje korzystanie z oprogramowania i mechanizmy, które zakłócają przebieg gry lub stworzyć nienależnej korzyści dla użytkownika, nad innymi graczami. M.in. tworzenie i / lub używanie hacków, cheatów, botów, narzędzi eksploracji danych i automatycznego wtyczek do przeglądarek, są zabronione.


Więc tutaj mamy tak zwane aksjomaty za które napewno dostaniemy bana. Co do tego muszę powiedzieć, że jest jeszcze taki wytwór administracji jak opieka nad kontem. Jednak nie widzę tego w regulaminie żeby było takie coś dozwolone, wiec z tym też proszę o uwage. Ktoś złośliwie może podać Was do supportu, jeżeli dobrze to zrobi raczej na pewno dostaniecie bana.


Teraz pokaże Wam jeszcze pare punktów za które również mozecie dostać WARNINGI. Nie wiem dokładnie ile razy możecie popełnić takie błedy. Podobno są zazwyczaj dwa ostrzeżenia. Następnie jest blokada konta na stałe.


1. Niewłaściwe użycie do celów osobistych (np. reklama, polityczne lub religijne wypowiedzi ) jest zabronione.

2.Przekleństwa, wulgarne lub obsceniczne, oświadczenia seksualnej treści, niezależnie od tego, w jaki sposób wyraźny lub dorozumiany to przekażesz.

3.Obraźliwe, zniesławiające, oszczercze, groźby lub w inny sposób kłopotliwe konsekwencje, komentarze i / lub obrazy.

4. Użytkownikowi nie wolno korzystać z błędów w programowaniu (tzw. bugi) dla korzyści osobistych. Zidentyfikowane błędy należy zgłaszać na adres e-mail support@herozerogame.com .

5. Świadomie zakłócania dialogów różnych użytkowników jest zabronione, np. przez wielokrotnie przerywanie rozmowy między innymi użytkownikami, poprzez nękanie lub poprzez tworzenie negatywnych stereotypów i niechęci do graczy.

6. Żądanie haseł i danych osobowych innych użytkowników (np. nazwisko, adres, numer telefonu, data urodzenia, itp.)

Co do tego interpretacja jest dosyć duża. Jednak chyba wszystko klarownie jest wytłumaczone. Tak wiem pewnie połowa z Was nawet nie wiedziała , że za takie rzeczy można dostać bana, a jednak.

P.S Uważajcie na to (mowa o graczach top 200 którzy już coś osiągneli w grze) ponieważ możecie łatwo zostać usunięci z gry za pomocą osób trzecich. Jasna jest sprawa , że gracz powinien zachowywać się kulturalnie i nie odbiegać od norm narzuconych odgórnie przez Herozero.


9uci.png


#2 MasnyJoku

MasnyJoku

  Amator

 • Members
 • PipPip
 • 25 postów
 • Serwer:PL29
 • Postać:MasnyJoku
 • Drużyna:Stachu Industries
Reputacja: 0

Napisano 05 wrzesień 2022 - 16:30

BRAWO


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych