Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * - - - 10 głosy

Bonus na nagrody i odwaga do walki


  • Please log in to reply
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jamajka

Jamajka

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 71 postów
  • Miejscowość:Kotlandia
  • Serwer:PL14
  • Postać:Jamajka
  • Drużyna:Kociaki na Jamajce
Reputacja: 137

Napisano 03 grudzień 2016 - 15:22

Proszę o wprowadzenie następującej zmiany w grze:

 

Możliwość korzystania z trofeów bonus na walki oraz odwaga do walki powinna być dostępna dla graczy, którzy są członkami danej drużyny od północy.

 

W chwili obecnej, mamy do czynienia z sytuacją kiedy gracze z jednej drużyny, posiadającej trofea treningowe skaczą do innej drużyny posiadającej trofea bonus i odwaga, żeby z nich korzystać. Prowadzenie 2 drużyn jednocześnie wymaga tworzenia multikont, więc są to praktyki prowadzące do łamania regulaminu. 

Już qzwa nie wystarczy, że mają treny to jeszcze muszą położyć łapę na bonusie i odwadze. Szlag mnie trafia. Bym takiemu jednemu z drugim nogi powyrywała, nie napiszę skąd.

 

Pozdrawiam,

 

Jamajka


Kociaki.jpg


#2 PanZero

PanZero

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Postać:NeoZero
Reputacja: 478

Napisano 03 grudzień 2016 - 16:31

Mądrze prawisz. Porządny pomysł, który powinien przejść łapaj like. :)


Użytkownik PanZero edytował ten post 03 grudzień 2016 - 16:31


#3 thomyorke

thomyorke

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 69 postów
  • Serwer:PL13
Reputacja: 91

Napisano 03 grudzień 2016 - 16:33

Wszedłem tu z myślą j.jbie. Ale rozumiem, mnie też to zaczyna denerwować, bo strasznie ciężko coś ugrać w tth, popieram ideę, pozdrawiam i rączki całuję.


Mieszkam w wysokiej wieży, ona mnie obroni. Nie walczę już z nikim, nie walczę już o nic.
Palą się na stosie moje ideały. Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały.


#4 siwy92

siwy92

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:siwy92
  • Drużyna:THE Expendables
Reputacja: 10

Napisano 03 grudzień 2016 - 17:19

stop cry and play...  :ziewa:



#5 Kraz

Kraz

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 89 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:Destiny
  • Drużyna:Dark Side
Reputacja: 89

Napisano 03 grudzień 2016 - 17:49

stop cry and play...  :ziewa:

 

:D

 

moze cos ode mnie:)

 

1. Trofki można przecież odbić i cieszyć się ich bonusem:)

2. osoby które nabijają przy pomocy trofek i tak będą dalej nabijać honorek, nie ma nic za darmo. nawet jeśli  sup wprowadzi takie same zasady naliczania bonusu ( teraz najbardziej wyrąbani są Ci który zbijają młotkiem honor - no ale młotek nie miał służyć zbijaniu honoru, wiec sorrrryyyy)

3. zawsze można się dogadać;p

 

Owszem zgodzę się z tym iż osoby które nabijają honorek  za pomocą trofek mają większe szanse, na topke, ale... nie ma nic za darmo, też trzeba swoje odklepać. Plus jest taki, ze sporo honoru idzie w serwer, ruszyły bohaterskie czyny związane ze zdobywaniem honoru


  • Poopek lubi to

#6 Piotrek.

Piotrek.

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Miejscowość:Poena Capitis
  • Serwer:PL17
  • Postać:woj. mazowieckie
  • Drużyna:TakPozwałemCię
Reputacja: 84

Napisano 03 grudzień 2016 - 18:25

Kolejny temat w stylu " Wrr, jacy źli ludzie zdobyli trofki i nie chcą się podzielić".

Hero Zero wymaga ciągłej pracy, ci którzy pracują mają tego efekty. Proponuję zawalczyć bądź przestać płakać :(


  • Kraz, malinovaPatrycja i KiciaMisia lubią to

#7 Owsik

Owsik

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 297 postów
  • Postać:Piękna, boska, idealna. Istne uosobienie mnie.
  • Drużyna:Poena Capitis
Reputacja: 206

Napisano 03 grudzień 2016 - 18:29

Jestem na nie z prostej przyczyny. To, że Ciebie szlag trafia jak to widzisz, to nie powod do zmiany fizyki gry.
  • KiciaMisia, Piotrek. i Poopek lubią to

#8 Jamajka

Jamajka

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 71 postów
  • Miejscowość:Kotlandia
  • Serwer:PL14
  • Postać:Jamajka
  • Drużyna:Kociaki na Jamajce
Reputacja: 137

Napisano 04 grudzień 2016 - 12:53

:D

 

moze cos ode mnie:)

 

1. Trofki można przecież odbić i cieszyć się ich bonusem:)

2. osoby które nabijają przy pomocy trofek i tak będą dalej nabijać honorek, nie ma nic za darmo. nawet jeśli  sup wprowadzi takie same zasady naliczania bonusu ( teraz najbardziej wyrąbani są Ci który zbijają młotkiem honor - no ale młotek nie miał służyć zbijaniu honoru, wiec sorrrryyyy)

3. zawsze można się dogadać;p

 

Owszem zgodzę się z tym iż osoby które nabijają honorek  za pomocą trofek mają większe szanse, na topke, ale... nie ma nic za darmo, też trzeba swoje odklepać. Plus jest taki, ze sporo honoru idzie w serwer, ruszyły bohaterskie czyny związane ze zdobywaniem honoru

Nie zrozumiałeś o co mi chodzi. Przeczytaj jeszcze raz. Drużyny, które maja treny, prowadzą równolegle drużyny z bonusami i odwagami. Te drużyny satelity, nie mają silnych graczy, tylko są blokowane z użyciem multikont. Łamany jest regulamin. Proponowana zmiana ma temu położyć kres. Pozdrówki. 

 

 

Jestem na nie z prostej przyczyny. To, że Ciebie szlag trafia jak to widzisz, to nie powod do zmiany fizyki gry.

Zmiana powinna zapobiec łamaniu regulaminu. Mój szlag nie ma tu nic do rzeczy.


Użytkownik Scottie edytował ten post 04 grudzień 2016 - 12:59
połączenie postów

Kociaki.jpg


#9 Ziomalens

Ziomalens

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Miejscowość:Vengard, Myrtana
  • Serwer:PL15
  • Postać:Kazz
Reputacja: 64

Napisano 04 grudzień 2016 - 13:15

Do tego nie trzeba multi kont, tylko mózgu, kolejni którzy chcą zmieniać grę, dlatego, że nie potrafią sobie poradzić.


  • Owsik i Poopek lubią to

GMSdVD.jpg


#10 JestemBuk

JestemBuk

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 497 postów
  • Miejscowość:Yokio
  • Serwer:PL19
  • Postać:Zgredek16
  • Drużyna:to podstawa
Reputacja: 1073

Napisano 04 grudzień 2016 - 13:24

Do tego nie trzeba multi kont, tylko mózgu, kolejni którzy chcą zmieniać grę, dlatego, że nie potrafią sobie poradzić.

Prawda. Choć i tak na łatwiznę idą z multi. Bo nie uwierzę, że szef drużyny >50% rozwoju z poz. 3 nie jest mulciakiem szefa drużyny "sojuszniczej".


8cd31363e920d.jpg

2000 skonsumowanych oponek i smukła sylwetka? Bulimia rządzi! JESTEŚ NOWY? Czytaj to.


#11 Kraz

Kraz

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 89 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:Destiny
  • Drużyna:Dark Side
Reputacja: 89

Napisano 04 grudzień 2016 - 13:44

Nie zrozumiałeś o co mi chodzi. Przeczytaj jeszcze raz. Drużyny, które maja treny, prowadzą równolegle drużyny z bonusami i odwagami. Te drużyny satelity, nie mają silnych graczy, tylko są blokowane z użyciem multikont. Łamany jest regulamin. Proponowana zmiana ma temu położyć kres. Pozdrówki. 

 

 

Zmiana powinna zapobiec łamaniu regulaminu. Mój szlag nie ma tu nic do rzeczy.

 

Przeczytałem dokladnie i wiem o co chodzi, nie musisz mi tlumaczyć. Ale proponowana zmiana niczego nie zmieni:) Zalózmy ze mam 5 trenów, i mogę iść do drużyny która ma 5 trofek na bonusy za pojedynki i co robie? Hmm, poswięce te 2-3 dni  trenów skocze na pojedynki, nabije tyle honoru że inni, którzy nie mogą skorzystać z tych trofek nie mają szans mnie dogonic, a reszte tygodnia będe klepał w swojej drużynie z 5 trenami=]  

 

 

 

Co do multikont i blocków.... temat ciągnie sie na forum od "X" czasu - wojna o treny=]


Użytkownik Kraz edytował ten post 04 grudzień 2016 - 13:47


#12 Ceealek

Ceealek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 441 postów
  • Miejscowość:Opoczno
  • Serwer:PL10
  • Postać:Cealek
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 249

Napisano 04 grudzień 2016 - 15:15

Proszę o wprowadzenie następującej zmiany w grze:

 

Możliwość korzystania z trofeów bonus na walki oraz odwaga do walki powinna być dostępna dla graczy, którzy są członkami danej drużyny od północy.

 

W chwili obecnej, mamy do czynienia z sytuacją kiedy gracze z jednej drużyny, posiadającej trofea treningowe skaczą do innej drużyny posiadającej trofea bonus i odwaga, żeby z nich korzystać. Prowadzenie 2 drużyn jednocześnie wymaga tworzenia multikont, więc są to praktyki prowadzące do łamania regulaminu. 

Już qzwa nie wystarczy, że mają treny to jeszcze muszą położyć łapę na bonusie i odwadze. Szlag mnie trafia. Bym takiemu jednemu z drugim nogi powyrywała, nie napiszę skąd.

 

Pozdrawiam,

 

Jamajka

 

 

Nie przejdzie a ja dalej bede chodzić na 25% i co teraz?  w sierpniu miałem 250 tysięcy honoru teraz 900 tysięcy, więc zamiast płakać żeby usuneli coś bądź z reformowali sama coś zrób żeby Ci było łatwiej. 

PS : Jak ty przestrzegasz w 100% regulamin to siedzisz z drewnami. 



#13 Jamajka

Jamajka

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 71 postów
  • Miejscowość:Kotlandia
  • Serwer:PL14
  • Postać:Jamajka
  • Drużyna:Kociaki na Jamajce
Reputacja: 137

Napisano 04 grudzień 2016 - 17:04

Nie przejdzie a ja dalej bede chodzić na 25% i co teraz?  w sierpniu miałem 250 tysięcy honoru teraz 900 tysięcy, więc zamiast płakać żeby usuneli coś bądź z reformowali sama coś zrób żeby Ci było łatwiej. 

PS : Jak ty przestrzegasz w 100% regulamin to siedzisz z drewnami. 

Siedzę z eną, kurde. Byłam w 1000 drużyn i znam wszystkie możliwe triki antyregulaminowe. A teraz chcialam troche pograć uczciwie i powalczyć o uczciwość. Taki kaprys. A zmiana przejdzie i będziesz miał troszeczkę utrudnione oszukiwanie. Zawsze coś.


Kociaki.jpg


#14 MrocznyKacper😈

MrocznyKacper😈

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Miejscowość:Londyn
  • Serwer:PL15
  • Postać:MrocznyKacper
  • Drużyna:Toxic Team
Reputacja: 54

Napisano 04 grudzień 2016 - 18:03

Jestem na nie z prostej przyczyny. To, że Ciebie szlag trafia jak to widzisz, to nie powod do zmiany fizyki gry.

Ja tam jestem na tak;) lepsiwygrywaja w tth zawsze wiec:) prosze o wprowadzenie ten zmiany.


  • PanZero lubi to

Szef wszystkich szefów  ;)  


#15 Klozecina

Klozecina

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
Reputacja: 0

Napisano 04 grudzień 2016 - 19:00

Jestem na tak, jest to strasznie denerwujące i w 100 % zgadzam się z JAMAJKA 



#16 łebmysteria

łebmysteria

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Miejscowość:5 km o Ciebie
  • Serwer:PL15
  • Postać:łebmysteria
  • Drużyna:Monarchia-Na zawsze i jeszcze dłużej!
Reputacja: 69

Napisano 08 grudzień 2016 - 02:38

Również na Tak.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych