Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bizonek | Szukam sympatycznej drużyny


  • Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Bizonek

Bizonek

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
Reputacja: 1

Napisano 05 październik 2016 - 20:41

Witam Serdecznie,

 

 

Szukam dorosłej drużyny z dojrzałymi ludźmi.Nazywam się Bartosz..Jestem Człowiekiem Kreatywnym,dążącym do wykonywania swojego celu jak też pomocy innym osobą,które jej potrzebują.


Nick : Bizonek

Wiek : Wystarczająco dużo :)

Poziom : 27 (Rośnie)


Czego oczekuje od drużyny? : To jedno z ciekawszych pytań,które daje mi możliwość napisania czegoś od siebie.Postaram się to przekazać jasno.
Obserwuję grę już od kilku tygodni,patrzę na to jak zachowują się ludzie jak odpowiadają na pytania. Jestem Człowiekiem dla,którego nie liczy się to jaki ktoś ma lvl,jak wygląda.Przede wszystkim liczy się to jaki jest dla innych,czy potrafi przekazać z kulturą informację o którą się prosi.

Co wnoszę do drużyny? : Przede wszystkim POMOC innym osobą,które będą jej potrzebowały,nie musi być to przecież tylko i wyłącznie gra ale także inna dziedzina życia do drużyny wnoszę także Harmonie i spokój,przecież to tylko Gra jeśli coś nie wychodzi to przecież nie koniec świata nie długo wyjdzie,tak jak w życiu,pogodę ducha oraz Humor,który jest niebywale ważny. W życiu Przecież Rodzimy się jako białe karty dopiero potem doświadczenia wypisują na nich tekst,który możemy czytać jak książkę.Może i wy się czegoś od mnie nauczycie? To tyle resztę poznacie jak ktoś zaufa...

 

Dziękuje i czekam na informację ;)

 

 



#2 Bananowiec

Bananowiec

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Miejscowość:Okolice Gdańska
  • Serwer:PL18
  • Postać:Bananowiec
  • Drużyna:BEZ DZIECIARNI
Reputacja: 4

Napisano 06 październik 2016 - 18:24

Cześć! Powiem szczerze - lekko mnie tym zachwyciłeś, ponieważ większość podań rozpoczyna i kończy się na "siemka jestem x i szukam fajnej druzyny z ogar statami". Właściwie serdecznie zapraszam Ciebie do drużyny "BEZ DZIECIARNI". Jeżeli chcesz ze mną uzgodnić to i owo zapraszam na prywatną wiadomość (Bananowiec)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych