Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Usuwanie konta z powodu nieaktywności gracza.


Najlepsza odpowiedź PrincessTsu , 05 październik 2016 - 08:47

Nie da się przywrócić każdego konta i to powinno w końcu dotrzeć do świadomości osób tutaj się wypowiadających. To, że akurat komuś z was przywrócono - mieliście szczęście. Tak samo na koncie, które będzie przywrócone może nie zgadzać się np. ilość monet czy tez innych rzeczy. Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1259 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 256

Napisano 04 październik 2016 - 22:23

Jak to jest z przywracaniem takiego konta? Czytałam nieraz na tym forum, że da się przywrócić, a tymczasem jak poprosiłam support o przywrócenie go napisano mi, że się nie da. To jak to jest wreszcie? Niech się wypowie ktoś kto ma doświadczenie z podobnym problemem.

nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#2 StarsWoman

StarsWoman

    Była Supervisorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1169 postów
  • Miejscowość:Poznań



Reputacja: 1384

Napisano 04 październik 2016 - 23:08

Każda sprawa jest indywidualna, niektórych kont (za sprawą problemów technicznych itp.) po prostu nie da się przywrócić- owszem, istnieje taka możliwość, ale (niestety) nie w każdym przypadku.



#3 Ceealek

Ceealek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 441 postów
  • Miejscowość:Opoczno
  • Serwer:PL10
  • Postać:Cealek
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 249

Napisano 04 październik 2016 - 23:14

Yyyy podaj tylko pierwotny e-mail ich obowiązkiem jest Ci pomóc! 

 

Pierwotny - rejestracyjny. 


Użytkownik Ceealek edytował ten post 04 październik 2016 - 23:14


#4 StarsWoman

StarsWoman

    Była Supervisorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1169 postów
  • Miejscowość:Poznań



Reputacja: 1384

Napisano 04 październik 2016 - 23:24

Yyyy podaj tylko pierwotny e-mail ich obowiązkiem jest Ci pomóc! 

 

Pierwotny - rejestracyjny. 

Owszem, support jest od tego aby pomagać graczom, niemniej nie ma "obowiązku" rozwiązywania wszystkich problemów, w każdej sytuacji. Jeśli autorka pytania otrzymała odpowiedź, iż nie jest możliwe odzyskanie konta, to jest ono po prostu niemożliwe- zaręczam, że na nic się zda podawanie e-maila itp. (gdyby był on potrzebny, to support by o niego poprosił). 


  • Guns i Hinata lubią to

#5 Ceealek

Ceealek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 441 postów
  • Miejscowość:Opoczno
  • Serwer:PL10
  • Postać:Cealek
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 249

Napisano 04 październik 2016 - 23:32

Owszem, support jest od tego aby pomagać graczom, niemniej nie ma "obowiązku" rozwiązywania wszystkich problemów, w każdej sytuacji. Jeśli autorka pytania otrzymała odpowiedź, iż nie jest możliwe odzyskanie konta, to jest ono po prostu niemożliwe- zaręczam, że na nic się zda podawanie e-maila itp. (gdyby był on potrzebny, to support by o niego poprosił). 

 

Chce kasuje konto i przywracam kiedy chce, wy zawsze prosicie o te rzeczy co są potrzebne yhmmm.

 

 

PS: Nie pomoże Ci polski "support" napisz do zagranicznego z tłumacza tam Ci na 100% pomogą :)..


Użytkownik Ceealek edytował ten post 04 październik 2016 - 23:34


#6 *KnockOut*

*KnockOut*

    Były Moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 440 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Red Devils
Reputacja: 194

Napisano 04 październik 2016 - 23:40

Chce kasuje konto i przywracam kiedy chce, wy zawsze prosicie o te rzeczy co są potrzebne yhmmm.

 

 

PS: Nie pomoże Ci polski "support" napisz do zagranicznego z tłumacza tam Ci na 100% pomogą :)..

 

Czytaj proszę ze zrozumieniem, tak jak napisała StarsWoman, nie każde konto można przywrócić.

Pisanie do zagranicznego supportu również na nic się zda, w razie jakichkolwiek skarg można napisać do Playata.


7201229_sdsdsdsd.png

Started From The Bottom


#7 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1259 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 256

Napisano 04 październik 2016 - 23:44

Yyyy podaj tylko pierwotny e-mail ich obowiązkiem jest Ci pomóc! 

 

Pierwotny - rejestracyjny. 

Napisałam e-mail tyle, że nie w wiadomości głównej, a tam gdzie jest miejsce w formularzu zgłoszeniowym na podanie e-maila, bo formularz jest tak skonstruowany, że najpierw się podaje kraj, potem serwer, nick i e-mail, potem jeszcze mamy temat pomocniczy i temat zgłoszenia i na końcu wiadomość główną. Zastanawiałam się właśnie, czy powodem nie było, to że nie podałam e-maila w wiadomości głównej, ale to przecież bez sensu podawać coś dwa razy. I serwer oraz nick też może mam podać dwa razy? Zastanawiam się także czy temat pomocniczy dobrze nazwałam. Może zamiast: ,,Dostałem powiadomienie, że mojo konto zostało zablokowane''* powinnam wybrać ,,Nie mogę się zalogować'', albo ,,Mam inny problem, który nie jest tutaj wymieniony''. W ogóle to chodziło mi o przywrócenie 3 kont, 2 na polskich serwerach i 1 na zagranicznym, w przypadku polskich serwerów dostałam odpowiedź, że nie da się przywrócić w obu przypadkach taką samą, co wzbudziło moje zastanowienie, czy to nie odpisywał automat, a w przypadku zagranicznego nie dostałam jeszcze odpowiedzi.

 

*To jest cytat więc błąd jest autorstwa supportu.

 

Każda sprawa jest indywidualna, niektórych kont (za sprawą problemów technicznych itp.) po prostu nie da się przywrócić

Chciałabym wiedzieć co to za problemy techniczne i przede wszystkim co mieści się w i tym podobnych?


Użytkownik taka jedna edytował ten post 05 październik 2016 - 00:11

nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#8 *KnockOut*

*KnockOut*

    Były Moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 440 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Red Devils
Reputacja: 194

Napisano 04 październik 2016 - 23:50

Napisałam e-mail tyle, że nie w wiadomości głównej, a tam gdzie jest miejsce w formularzu zgłoszeniowym na podanie e-maila. Zastanawiałam się właśnie, czy powodem nie było, to że nie podałam e-maila w wiadomości głównej, ale to przecież bez sensu podawać coś dwa razy. I serwer oraz nick też może mam podać dwa razy?

 

Tak jak już zostało to napisane dziś wielokrotnie, nie każde konto Support jest w stanie przywrócić, być może Twoje konto trafiło właśnie do tej grupy


7201229_sdsdsdsd.png

Started From The Bottom


#9 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1259 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 256

Napisano 05 październik 2016 - 00:20

Yyyy podaj tylko pierwotny e-mail ich obowiązkiem jest Ci pomóc! 

 

Pierwotny - rejestracyjny. 

Zaczęłam się teraz zastanawiać, czy nie zmieniałam e-maila. Wydaję mi się, że nie, ale teraz to już niczego nie jestem pewna.

 

W ogóle to chciałam żeby się wypowiedział ktoś kto przywracał/przywrócił konto, które zostało usunięte z powodu nieaktywności.

Niech się wypowie ktoś kto ma doświadczenie z podobnym problemem.

A mam wrażenie, że nikt taki się nie wypowiedział.

 

Każda sprawa jest indywidualna, niektórych kont (za sprawą problemów technicznych itp.) po prostu nie da się przywrócić

A nie dałoby się jakoś usunąć tych problemów technicznych? Przecież jak się w grze Hero Zero coś psuje to pomoc techniczna jest od tego żeby to naprawić. Przecież tym sposobem to może kiedyś dojść do kuriozalnej sytuacji, że gra Hero Zero na zawsze przestanie działać z powodów technicznych.

 

W ogóle to chodziło mi o przywrócenie 3 kont, 2 na polskich serwerach i 1 na zagranicznym, w przypadku polskich serwerów dostałam odpowiedź, że nie da się przywrócić w obu przypadkach taką samą, co wzbudziło moje zastanowienie, czy to nie odpisywał automat, a w przypadku zagranicznego nie dostałam jeszcze odpowiedzi.

Chciałam jeszcze dodać, że mimo odpowiedzi, że kont nie da się przywrócić zgłoszenia wciąż mają otwarty statut. Czy to nie dziwne?


Użytkownik taka jedna edytował ten post 05 październik 2016 - 00:48

nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#10 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 692

Napisano 05 październik 2016 - 05:54

Ale wy piszecie farmazony aż żal czytać :(

ja już poad dziesiat razy kasowałem konto i prosiłem o przywrócenie

Za każdym razem spotkałem se  taka samą reakcja czyli że mi przywracali  je bez żadnych problemów (Dziękuje za to suuportowi)
 

Wiec zapewne jak nie mogą wam przywrócić konta to z przyczyn że łamaliście regulamin i takiego kont ni e powinno się przywraca


c260e7928c6fe.png


#11 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 05 październik 2016 - 07:13

Nie zrozumieliście co, ona napisała że nie podała w wiadomości głównej, o jaki email rejestracyjny chodzi.

Wymagane o odzyskanie konta jest to:

Nick:

Serwer:

Email Rejestracyjny:

Jak Cię długo nie było w grze, to powinnaś mieć wiadomości od nich na poczcie, chyba że nie sprawdzasz poczty? :smilue:



#12 PrincessTsu

PrincessTsu

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 46 postów
  • Miejscowość:B-stok
  • Serwer:PL21
  • Postać:Tsukiakari
  • Drużyna:Poena Capitis
Reputacja: 133

Napisano 05 październik 2016 - 08:47   Najlepsza odpowiedź

Nie da się przywrócić każdego konta i to powinno w końcu dotrzeć do świadomości osób tutaj się wypowiadających. To, że akurat komuś z was przywrócono - mieliście szczęście. Tak samo na koncie, które będzie przywrócone może nie zgadzać się np. ilość monet czy tez innych rzeczy.

5jRLRhx.png





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych