Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * - - - 9 głosy

Trofea tylko w top 40 - reforma gry na polskich serwerach


  • Please log in to reply
45 odpowiedzi w tym temacie

#21 nighting

nighting

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 702 postów
  • Miejscowość:Kraków
  • Serwer:PL15
  • Postać:nighting
Reputacja: 342

Napisano 02 sierpień 2016 - 18:08

Chcecie zwalczać grę "nie fair" rozwiązaniem, które jest niesprawiedliwe ... ? 

Jeżeli dana drużyna nie posiada wymaganej pozycji w rankingu nie może posiadać trofek... 

Takim rozwiązaniem na pewno nie uszczęśliwicie "większej" grupy graczy. Obecnie każdy może zdobyć trofeum, a według Waszej "reformy" to prawo będą mieć tylko nieliczni, a teraz sami narzekacie, że trofea treningowe posiada mała grupka graczy ... 

A co do usuwania bloków, to jeszcze raz przypomnę, że jest to zgodne z regulaminem gry. Nikt nigdzie nie znajdzie zakazu wykonywania tej czynności ;) Możecie mieć odczucie, że jest to nie fair, ale jest to taktyka ZGODNA z regulaminem ;) A zdobyć takie trofeum się da ;) 


Użytkownik nighting edytował ten post 02 sierpień 2016 - 18:25

  • TigerBonzo i PrincessTsu lubią to

                                                              937ca8091728952d65f9ccfa0bcf9f0d9d74e6fc


#22 kuba1401

kuba1401

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 294 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:kuba1401
Reputacja: 30

Napisano 02 sierpień 2016 - 22:21

Od razu niech gra usunie wszystkie trofki z drużyn poniżej 40 top, i jeszcze niech gra odda wam, co?
Tak jak pisali ludzie wyżej, co z nowymi serwerami a pomysł sam w sobie jest slaby

Użytkownik kuba1401 edytował ten post 02 sierpień 2016 - 22:22


#23 thomyorke

thomyorke

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 69 postów
  • Serwer:PL13
Reputacja: 91

Napisano 03 sierpień 2016 - 16:41

Tbh, mam ambiwalentny stosunek do tego tematu, rozumiem wszystkie za i przeciw.

Polecam wyluzować i jednym, i drugim. Pomyślcie, jaka jest szansa na to, że cokolwiek się zmieni? :D

Hm co prawda nie miałem nigdy styczności z sprowadzaniem trofeów do top23982905729843, ale z tzw. bunkrowaniem już tak, i to nie jest niezawodny system, da się go złamać i zdobyć dobre trofki... bez wylewania płaczu na forum (nie piję do nikogo konkretnego stąd; po prostu widziałem zażalenia i marudzenia tych, którzy nie mogę dorwać trenek;)).

 

To już nie wiem, żeby nie ograniczać i dyskryminować drużyn z topx, można by było wprowadzić systematyczny reset wszystkich trofek raz na miesiąc, nie rzadziej. W sensie w jeden dzień w miesiącu, dajmy na to poniedziałek, trofki byłyby rozrzucane po drużynach na danym serwerze, LOSOWO PO WALKACH, tak jak w przypadku nowego serwera, u knoo... ;)

Może to w pewnym stopniu zmniejszyłoby proces blokowania się drużynek i bunkrownia, chomikowania trenów.

 

Pozdruwki Thomy. ;)


  • taka jedna lubi to

Mieszkam w wysokiej wieży, ona mnie obroni. Nie walczę już z nikim, nie walczę już o nic.
Palą się na stosie moje ideały. Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały.


#24 Kami

Kami

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 203 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL9
  • Postać:Kamilka
  • Drużyna:Nexus
Reputacja: 138

Napisano 03 sierpień 2016 - 19:28

A dla czego miał by być reset  trofek ??? niektóre drużyny ciężko pracowały na to by mieć fajne trofki, zacznijcie się rozwijać, pracować nad drużyną i walczyć o trofki a nie płakać że nie macie trofek. Co to za pomysł że tylko do top 40 drużyny będą miały trofki ??? zacznijcie grać a nie czekacie aż wam wszystko podadzą na tacy  :huhu:


Smile now

                 Cry later      (Tupac Shakur)


#25 Cziczarito

Cziczarito

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Miejscowość:China Town
  • Serwer:PL15
  • Postać:DrBooM
  • Drużyna:All Stars
Reputacja: 8

Napisano 03 sierpień 2016 - 21:29

Tbh, mam ambiwalentny stosunek do tego tematu, rozumiem wszystkie za i przeciw.

Polecam wyluzować i jednym, i drugim. Pomyślcie, jaka jest szansa na to, że cokolwiek się zmieni? :D

Hm co prawda nie miałem nigdy styczności z sprowadzaniem trofeów do top23982905729843, ale z tzw. bunkrowaniem już tak, i to nie jest niezawodny system, da się go złamać i zdobyć dobre trofki... bez wylewania płaczu na forum (nie piję do nikogo konkretnego stąd; po prostu widziałem zażalenia i marudzenia tych, którzy nie mogę dorwać trenek;)).

 

To już nie wiem, żeby nie ograniczać i dyskryminować drużyn z topx, można by było wprowadzić systematyczny reset wszystkich trofek raz na miesiąc, nie rzadziej. W sensie w jeden dzień w miesiącu, dajmy na to poniedziałek, trofki byłyby rozrzucane po drużynach na danym serwerze, LOSOWO PO WALKACH, tak jak w przypadku nowego serwera, u knoo... ;)

Może to w pewnym stopniu zmniejszyłoby proces blokowania się drużynek i bunkrownia, chomikowania trenów.

 

Pozdruwki Thomy.

Gdy ty wychodzisz z takim pomysłem, to ja odnosze wrażenie że albo nie masz żadnych trofek, albo po prostu posiadasz same beznadziejne, skoro nie szkoda ci ich resetować.  :haha:  


  • Muni lubi to

#26 thomyorke

thomyorke

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 69 postów
  • Serwer:PL13
Reputacja: 91

Napisano 03 sierpień 2016 - 21:54

Gdy ty wychodzisz z takim pomysłem, to ja odnosze wrażenie że albo nie masz żadnych trofek, albo po prostu posiadasz same beznadziejne, skoro nie szkoda ci ich resetować.  :haha:  

 

To żeby rozwiać Twoje wątpliwości i zburzyć mylne wrażenie zapraszam na serwer trzynasty, DreamTeam.

To była tylko luźna myśl. Od tak, troche absurdalny pomsył, ale wolę czymś od siebie z czyms wyjść niż tylko krytykować. ;)

Cholera, mam wrażenie, że mam do czynienia z maniakami, którym trofy przysłoniły sedno gry - dobrą zabawę i zdrową rywalizację, a idźcie w DD. :haha:


  • Reandra lubi to

Mieszkam w wysokiej wieży, ona mnie obroni. Nie walczę już z nikim, nie walczę już o nic.
Palą się na stosie moje ideały. Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały.


#27 SebekPL

SebekPL

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL17
  • Postać:Sebsoon
  • Drużyna:Legendarna 11
Reputacja: 11

Napisano 04 sierpień 2016 - 09:24

Dlaczego ? np. drużyna która jest 60 w rankingu i atakuje drużynę dajmy na to 20 w topce z trofeum i jest od niej lepsza to ona zasługuje na trofke... Pomysł bez sensu :)


  • Cziczarito lubi to

Pomogłem ? DAJ LIKE to nic nie kosztuje :D $$$     
                                    


#28 Zbynio

Zbynio

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Awesome
  • Drużyna:Оbsession
Reputacja: 1

Napisano 04 sierpień 2016 - 17:18

A niemozna by zrobic tak jak jest podczas ustalania ataku swoja druzyną. Jezeli druzyna jest atakowana i broni sie o godzinie 16 to kolejny atak na tą druzyne mize byc przeprowadzony 30 minut pozniej. System niech zapamieta godzine ataku i po krzyku. W wypadku usuniecia bloku tez trzeba by bylo poczekac 30 minut na zaatakowanie tej druzyny. Druzyna stala by gola 30 minut i zaczelo by sie klikanie.
  • kevin9 lubi to

#29 Kami

Kami

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 203 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL9
  • Postać:Kamilka
  • Drużyna:Nexus
Reputacja: 138

Napisano 04 sierpień 2016 - 17:41

A niemozna by zrobic tak jak jest podczas ustalania ataku swoja druzyną. Jezeli druzyna jest atakowana i broni sie o godzinie 16 to kolejny atak na tą druzyne mize byc przeprowadzony 30 minut pozniej. System niech zapamieta godzine ataku i po krzyku. W wypadku usuniecia bloku tez trzeba by bylo poczekac 30 minut na zaatakowanie tej druzyny. Druzyna stala by gola 30 minut i zaczelo by sie klikanie.

 

to nic nie da bo jak mają bloka zrobić to co za różnica, poczekają 30 minut i zablokują drużybe


Smile now

                 Cry later      (Tupac Shakur)


#30 Zbynio

Zbynio

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Awesome
  • Drużyna:Оbsession
Reputacja: 1

Napisano 04 sierpień 2016 - 20:58

No tak tylko bylo by widac ze jest bez obrony i by sie wyswietlał czas jaki pozostał do ponownego zaatakowania danej druzyny .Tak jak przy ustawianiu ataku po ataku trzeba odczekac 30 minut. To zeby bylo mozna zaatakowac daną druzyne ktora miala blok/obrone lub usunela blok tez trzeba by bylo poczekac 30 minut lub np losowy przedzial czasowy przyznany przez system.

#31 Kami

Kami

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 203 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL9
  • Postać:Kamilka
  • Drużyna:Nexus
Reputacja: 138

Napisano 04 sierpień 2016 - 21:49

Zrozum że nawet jak dadzą 30 minut to co za problem włączyć odpowiedni program i sam komputer zablokuje drużynę , na to nie ma sposobu niestety bo każda drużyna ma prawo zbić honor i mieć trofki , powinni coś pomyśleć   by zablokować działanie programów tzw klikaczy bo faktycznie jak drożyna tym programem się blokuje to żadna inna drużyna jej nie złapie 


Smile now

                 Cry later      (Tupac Shakur)


#32 Zbynio

Zbynio

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Awesome
  • Drużyna:Оbsession
Reputacja: 1

Napisano 04 sierpień 2016 - 22:32

No i tu sie mylisz. Mozna i klikacze zlamac. Trzeba tylko szybkie paluszki miec. A jak wiadomo najlepsze sa w tym kobitki. Ja tylko podalem jedno z wielu rozwiazan. Moze nie jest one w 100 % doskonale ale to zawsze jakas sznsa jest na zlapanie takich druzyn

Użytkownik Zbynio edytował ten post 04 sierpień 2016 - 22:33


#33 Asylum

Asylum

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Serwer:PL7
Reputacja: 32

Napisano 04 sierpień 2016 - 23:02

Tbh, mam ambiwalentny stosunek do tego tematu, rozumiem wszystkie za i przeciw.
Polecam wyluzować i jednym, i drugim. Pomyślcie, jaka jest szansa na to, że cokolwiek się zmieni? :D
Hm co prawda nie miałem nigdy styczności z sprowadzaniem trofeów do top23982905729843, ale z tzw. bunkrowaniem już tak, i to nie jest niezawodny system, da się go złamać i zdobyć dobre trofki... bez wylewania płaczu na forum (nie piję do nikogo konkretnego stąd; po prostu widziałem zażalenia i marudzenia tych, którzy nie mogę dorwać trenek;)).
 
To już nie wiem, żeby nie ograniczać i dyskryminować drużyn z topx, można by było wprowadzić systematyczny reset wszystkich trofek raz na miesiąc, nie rzadziej. W sensie w jeden dzień w miesiącu, dajmy na to poniedziałek, trofki byłyby rozrzucane po drużynach na danym serwerze, LOSOWO PO WALKACH, tak jak w przypadku nowego serwera, u knoo... ;)
Może to w pewnym stopniu zmniejszyłoby proces blokowania się drużynek i bunkrownia, chomikowania trenów.
 
Pozdruwki Thomy. ;)



Moim zdaniem, byłby to najlepszy pomysł :)
Tylko, aby się nieresetowały trofki co miesiać tylko co 2 miesiące...
Drużyny pracują, żeby zdobyć 5 trenów i po kilku dniach jak im się uda je zdobyć to zresetują im trofki.

#34 kuba1401

kuba1401

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 294 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:kuba1401
Reputacja: 30

Napisano 05 sierpień 2016 - 08:12

Coś czuje, ze ta wasza renowacja może doprowadzić do tego ze twórcy po prostu usuną wszystkie trofki i tyle


Użytkownik kuba1401 edytował ten post 05 sierpień 2016 - 08:12


#35 TonyStark69

TonyStark69

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Miejscowość:Ropa
  • Serwer:PL15
  • Postać:TonyStark69
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 25

Napisano 06 sierpień 2016 - 07:55

Boom napisał identycznie to co chciałem: "Drużyna inna niż wszystkie, bo kochacie Trofki z Odwagą" a tu tyle bólu 4 liter że wy macie tylko 1 trena a pozostali więcej? Nauczcie się grac a nie zaśmiecać forum bo z płakania nic nie przyjdzie. :super:


  • Cziczarito lubi to

#36 DrBoom

DrBoom

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
Reputacja: 0

Napisano 21 sierpień 2016 - 11:20

Wystarczy dodać koszt oponek za atak na inna drużyną...np. 20 opon i problem stanie się marginalny...



#37 Guest_Sluu_*

Guest_Sluu_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 29 sierpień 2016 - 08:10

Wystarczy dodać koszt oponek za atak na inna drużyną...np. 20 opon i problem stanie się marginalny...

Bo nikt nie będzie atakował innych drużyn bo po co :)



#38 Ceealek

Ceealek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 441 postów
  • Miejscowość:Opoczno
  • Serwer:PL10
  • Postać:Cealek
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 249

Napisano 29 sierpień 2016 - 13:58

Coś wam ta reforma nie wyszła ale trzymam kciuki !!!!!! Hahahaha 


  • Duszek i Muni lubią to

#39 FireSerpent

FireSerpent

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 48 postów
  • Miejscowość:Sopot
  • Serwer:PL16
  • Postać:FireSerpent
  • Drużyna:ForTheVictory
Reputacja: 53

Napisano 08 wrzesień 2016 - 12:16

Powiem tylko tyle co do pomysłu "reformy" pomysł nie trafiony z wielu względów które zostały już tu napisane.Ta gra będzie taka jeżeli support nie weźmie się za kasowanie bloków i używanie kilkerów wystarczy te 2 rzeczy "ogarnąć" i trofki zaczęły by "latać" między drużynami o ile pierwszą rzecz dość łatwo ogarnąć to z drugą może być trochę ciężej , ale od czego mamy bardzo fajny i inteligentny support na pewno Sobie poradzi :) , ale wątpię by cokolwiek zmienili w tym kierunku.Jedna aktualizacja pokazuje ich skuteczność działania przykład : Zlikwidowali siłki czyli chodzenie o 12:00 16:00 18:00 20:00 22:00 do innych drużyn i korzystanie z trofek ? zlikwidowali , ale wrzucili wspomagacz drużynowy który tak samo działa lub działał ( nie wiem już nie gram ) wiec zlikwidowali jedną siłke by umyślnie lub nie umyślnie zrobić drugą :) to tak jak wejść do morza i schładzać się oblewając butelką wody.Ta gra od zawsze była jest i pewnie będzie nastawiona na zarobek , pojawianie się nowych serverów i zastrzyk gotówki dla pomysłodawców gry w pewnym sensie rozumiem to , ale w innym jest to lekkie chamstwo robić prawie każdą aktualizacje pod kasę :) no nic Pozdro :)



#40 Ceealek

Ceealek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 441 postów
  • Miejscowość:Opoczno
  • Serwer:PL10
  • Postać:Cealek
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 249

Napisano 08 wrzesień 2016 - 14:28

Powiem tylko tyle co do pomysłu "reformy" pomysł nie trafiony z wielu względów które zostały już tu napisane.Ta gra będzie taka jeżeli support nie weźmie się za kasowanie bloków i używanie kilkerów wystarczy te 2 rzeczy "ogarnąć" i trofki zaczęły by "latać" między drużynami o ile pierwszą rzecz dość łatwo ogarnąć to z drugą może być trochę ciężej , ale od czego mamy bardzo fajny i inteligentny support na pewno Sobie poradzi :) , ale wątpię by cokolwiek zmienili w tym kierunku.Jedna aktualizacja pokazuje ich skuteczność działania przykład : Zlikwidowali siłki czyli chodzenie o 12:00 16:00 18:00 20:00 22:00 do innych drużyn i korzystanie z trofek ? zlikwidowali , ale wrzucili wspomagacz drużynowy który tak samo działa lub działał ( nie wiem już nie gram ) wiec zlikwidowali jedną siłke by umyślnie lub nie umyślnie zrobić drugą :) to tak jak wejść do morza i schładzać się oblewając butelką wody.Ta gra od zawsze była jest i pewnie będzie nastawiona na zarobek , pojawianie się nowych serverów i zastrzyk gotówki dla pomysłodawców gry w pewnym sensie rozumiem to , ale w innym jest to lekkie chamstwo robić prawie każdą aktualizacje pod kasę :) no nic Pozdro :)

Chyba gra musi na siebie zarabiać i nie pleć głupot bo sam tak robiłeś tylko w końcu ktoś musiał być lepszy, i niestety pokasowały się biedactwa 


Użytkownik Ceealek edytował ten post 08 wrzesień 2016 - 14:28





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych