Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 3 głosy

Modyfikacja gry - trofea treningowe na dole tabeli honoru


  • Please log in to reply
62 odpowiedzi w tym temacie

#41 Dżentelmen

Dżentelmen

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 17 postów
  • Miejscowość:Wielkopolska :)
  • Serwer:PL15
  • Postać:Predator
  • Drużyna:Węże
Reputacja: 7

Napisano 01 sierpień 2016 - 19:10

Dobrze, ale czemu znów nie odpowiadasz na moje pytanie? Przepraszam moderacje, że zadaję to pytanie po raz kolejny ale jak widać kolega nie chce na nie odpowiadać a chyba mam prawo poznać odpowiedź ;)

Więc dlaczego mają cierpieć inne drużyny? 

To pan Nothing stale przegapia i może administrator rozważy zjawisko tzw. SPAMU? ;) Po raz czwarty powtarzam i może wystarczy, bo zakładam, że rozumu i logiki staje nam obu. ;) Dlaczego NIEKTÓRE drużyny mają cierpieć? Ano dlatego, żeby WIĘKSZOŚĆ przestała. AVE! 

A tak prywatnie - dlaczego mam żałować drużyn, które coś stracą? Czy dlatego, że się zamelinowały blokiem w niskim padole honoru i unikały uczciwej walki? Otóż nie zamierzam ich żałować. :)

PS: jest chyba LOGICZNYM, że jeśli mamy w Polsce serwer, gdzie nie ma drużyn, które uciekły w dół ranku z trofeami, a panuje normalna walka o nie w top, czyli tak, jak to jest w USA, Niemczech czy Turcji, to taki serwer nie wymaga reformy, vide: nikt nie poniesie tam straty. Jeśli taki serwer istnieje, pozazdrościć, gratulować, uff. ;) Ja znam pl-e 13, 15, 16, 17 i tak, trzeba tam reformy. :)


Użytkownik Dżentelmen edytował ten post 01 sierpień 2016 - 19:15

  • BohaterAndrzej lubi to

#42 BlackGhost

BlackGhost

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Miejscowość:Grójec
  • Serwer:PL15
  • Postać:BlackGhost
  • Drużyna:Węże
Reputacja: 5

Napisano 01 sierpień 2016 - 19:26

Gra - jako aplikacja - jest jednakowa dla wszystkich serwerów.

Technicznie dałoby się wprowadzic modyfikacje tylko na kilku serwerach jednego kraju - ale w praktyce to beznadziejny pomysł.

Modyfikacja albo dla wszystkich, albo dla nikogo.


  • Quentin lubi to

#43 PanZero

PanZero

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Postać:NeoZero
Reputacja: 478

Napisano 01 sierpień 2016 - 20:31

Już kiedyś nawet pisałem, że ilość honoru w drużynie nie jest wyznacznikiem tego co reprezentuje

sobą drużyna - jak jest mocna itd. Choć dla systemu to miara siły drużyny.

 

Ale uważam również, że ilość członków czy ich poziom to też nie wyznacznik, bo liczą się staty.

 

Przy ilości członków znowu wyjdzie tak, że ludzie specjalnie zaczną wychodzić z drużyny, aby

konkurencja nie mogła zaatakować ich drużyny (bo może wyjść tak, że drużyna mająca 30 członków

nie będzie w stanie zaatakować drużyny gdzie jest 10 osób, bo 20 osób wyszło aby uniemożliwić

zaatakowanie). A dziś zrobienie trenów i enki to kwestia z 4 godzin.

 

Mówicie o blokach - jak sama nazwa wskazuje, blok jest do blokowania, a gdy blok nic nie zablokuje

(nie zablokuje możliwości zaatakowania drużyny) to będzie zbędny - nie będzie już blokiem bo nic

nie będzie blokował.

 

I hipotetycznie, jakaś drużyna zrobiła sobie bloka. I co z tego skoro można ją i tak zaatakować.

A pamiętajmy, że na dzień dzisiejszy można mieć 2 obrony dziennie. Jedną o 12.00 i drugą o 22.00,

ale za to można zrobić jeden atak dziennie.

 

Przechwyt_saehhah.png

 

Reasumując:

już altywna tarcza obrony nic nie blokuje, każdy może daną drużynę zaatakować i nie ma

limitu obron dziennych. Ktoś ma 10 drużyn do bloków, to choćby nimi zrobił 10 niebieskich

tarcz to i tak mu nic nie da bo zainteresowana drużyna będzie mogła zaatakować.

I skończą się bloki.

 

 

 

 

 

Chcecie uczciwie, to wysyłajcie ten pomysł TREBUSHA, a nie kombinujecie z jakimiś trofkami tylko dla top20... Tu każdy na każdego mógł by być... Nieważne czy miałby 1k honoru czy 500k i tyle, ale z tego co już pisałem trofki pozostaną, tam gdzie są w większości przypadków



#44 PrincessTsu

PrincessTsu

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 46 postów
  • Miejscowość:B-stok
  • Serwer:PL21
  • Postać:Tsukiakari
  • Drużyna:Poena Capitis
Reputacja: 133

Napisano 01 sierpień 2016 - 20:44

Uff, udało mi się przebrnąć przez pomysł jak i całą falę komentarzy, tych bardziej i mniej ciekawych. Od siebie dodam, że każda gra wymaga taktyki (w mniejszym lub większym stopniu), dlatego też nie można karać tych co obmyślili coś, bo inni na to nie wpadli. Inaczej żaden taktyk nie wygrałby bitwy i byłby całkowicie zbędny na polu walki.

Nie wiem czy osoby to piszące zapoznały się z regulaminem, ale możliwość trzymania trofeów tylko przez drużyny top20-40 wprowadziłaby NIERÓWNOŚĆ w grze, a obecnie każda drużyna ma prawo do zdobywania trofek. Identyczne prawo. Jeśli ktoś nie potrafi ich zdobyć, nie może winić za to nikogo innego oprócz SIEBIE. Polecam wziąć myszke w dłoń i zacząć klikać, zamiast się użalać. :) Po drugie, taka trofke w "piwnicy" (jak jest tutaj używane określenie) również da się zaatakować, więc come on, trochę wysiłku. Chcecie rozlosować nowe trofki i nie dać nic od siebie? No tak, najłatwiej zwalić na innych, zasugerować im niski wiek, nazwać "cwaniakami", co samo w sobie jest już moim zdaniem obraźliwe i możliwe, że ktoś poczuł się tutaj urażony, jednak na taka falę komentarzy z jednej drużyny, która to popiera, nie odważył się odezwać. „Ano TYLKO dla sporej grupy nastoletnich Polaczków, którzy na drugie imiona mają Oszust, Kombinator lub Cwaniak” – jak pisze raff9997. Szczerze polecam więcej wysiłku i pracy od siebie, będzie skutkować lepszymi wynikami. Także powtórzę po raz kolejny: zamiast leniuchowania polecam myszkę do klikania, i innych o swoje niepowodzenia nieobwiniania…

Nie powinno się karać za to nikogo, bo jak na starszych pl'ach są OGROMNE liczby honoru, a trofki potrafiają się w gildiach z niskim honorem to i tak czy siak nie zostaną tam utrzymane - zbiorą je silniejsi, którym klikać będzie się chciało i atakować. Ale drużyny z większą liczbą honoru zostaną jakby nie patrzeć ukarane, bo mimo starań,  zanim trofka będzie możliwa do zaatakowania przez nich minie duuużo czasu... To znowu dyskryminacja. Coraz częściej widzę, że o starszych serwerach się zapomina na rzecz nowych, a tam gracze również mają prawo do takiej samej zabawy jak inni! Dodatkowo słowa Dżentelmena, czyli  że pójdzie z tym do mediów… Dobrze, że nie do Mini Mini. Pamiętajmy, gra to rozrywka – nie całe życie. Pomysł beznadziejny.


5jRLRhx.png


#45 janiemoge

janiemoge

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Miejscowość:Katowice
  • Serwer:PL17
Reputacja: 7

Napisano 01 sierpień 2016 - 20:45

witam, czuj się zaszczycony, dzięki Tobie załozylam konto na forum, gdyż nie mogę czytac bzdur, które powypisywales.

jeśli chodzi o pomysl - nie. jak nie umiecie grac, to zadowolcie się tym co macie.

ale nie o sama idee chodzi, tylko o to, co jest napisane miedzy wierszami.

nie będę cytować, bo nie mam ochoty wracac to Twojego elaboratu. ale po pierwsze, napisales cos, o tym, iż w druzynach z trofkami (treny) sa same cwaniakujace małolaty. ehh... rzeczywistość wygląda chyba trochę inaczej? sama sobie odpowiedz.

a jeśli chodzi o kupowanie oponek.. jeszcze raz, w tym również królują "piwnicowe" druzyny.

temat beznadziejny..

tsu - idealna odpowiedz.


Użytkownik janiemoge edytował ten post 01 sierpień 2016 - 20:52

  • gosia19, nighting i PrincessTsu lubią to

#46 Piotrek.

Piotrek.

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Miejscowość:Poena Capitis
  • Serwer:PL17
  • Postać:woj. mazowieckie
  • Drużyna:TakPozwałemCię
Reputacja: 84

Napisano 01 sierpień 2016 - 21:07

Hmm, ciekawe co zrobią ci, co domagają się reformy, jeśli znów nie uda im się zdobyć kompletu trofek na treny, w swoich starych bądź nowych (na nowych plach) drużynach. Może zażądają natychmiastowego umieszczenia pięciu takowych w swoich teamach, pod groźbą udania się do telewizji bądź na policję...


  • nighting, PrincessTsu i janiemoge lubią to

#47 TonyStark69

TonyStark69

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Miejscowość:Ropa
  • Serwer:PL15
  • Postać:TonyStark69
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 25

Napisano 02 sierpień 2016 - 00:34

Jestem wyrozumiały ale nie potrafię zrozumieć egoizmu nazwanego "problemem z trenami".

Czytałem uważnie i chodzi o to, że "zabrać im, dać nam!"

Został przytoczony pomysł aby trofy rozlosować i przydzielić do top 40-50 teamów, ale co np. z 51 teamem i niżej? Im się nie należy bo za mało honoru? Bo za słabi? Bo później zaczęli grać na danym serwerze i z trudem im się jest wybić, chociaż mają ambicje i plany jak zaatakować drużynę z trofka i wygrać? Jak napisałem wyżej to jest logika "zabrać tym co mają, dać nam bo my chcemy, ale innym już nie dawać bo nie zasługują!"

Dobry gracz nie ocenia rywalizacji z drugim na zasadzie: "Jestem słabszy od niego w statystykach ogólnie o prawie 2 tys. pkt., na pewno przegram, zaatakuje słabszego", ale robi to w sposób: "Może mam mniej pkt. w statystykach, ale wiem jak zamienić ekwipunek i towarzysza aby z nim wygrać!" Ja tak poznaje dobrego gracza a nie: "Ty cwianiaku, ty oszuście, nie umiesz grać uczciwie, ty dzieciaku, gimbusie itp."

 

Dobry TIP: Jeśli naprawdę cie denerwuje rozgrywka w Hero Zero na danym serwerze to zmień na inny lub zagraj w coś nowego. Ale jak kogoś HZ potrafi zdenerwować co to jest tak miła i przyjemna gra to co taki gracz by zrobił grając nwm, np. w xxx na niższych rangach (czasem monitory lecą przed okno xd).

 

HeroZero to gra darmowa, lubisz - grasz, nie lubisz - nie grasz, proste ^^


Użytkownik Scottie edytował ten post 02 sierpień 2016 - 05:04
cenzura innej gry

  • nighting, Owsik i janiemoge lubią to

#48 BlackGhost

BlackGhost

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Miejscowość:Grójec
  • Serwer:PL15
  • Postać:BlackGhost
  • Drużyna:Węże
Reputacja: 5

Napisano 02 sierpień 2016 - 06:26

Korzystający z trenów ostro się bronią i siedzą na dole honoru w 3-4 drużynach. Skoro uważacie że pomysł jest głupi, to może teraz wszystkie drużyny top 40 powinny zejść z honorem do was. Skoro wam się nie kwapi "w górę", to z chęcią przyjmiecie "na dole" towarzystwo. Niech na dole tabeli honoru się zakłębi od drużyn z topki. Wtedy będzie sprawiedliwie, ale wtedy chyba zaczniecie uciekać z honorem w górę, żeby się od tych drużyn odczepić.

 

Po co zatem ten honor drużyny - jest kłopotliwy, powoduje niesnaski. Gdyby zamiast wyznacznika "honor drużyny" był "moc drużyny" (liczba wyrażająca aktualną sumę statystyk graczy) byłoby zupełnie inaczej.
Załóżmy - macie 30 najsilniejszych w statach graczy na serwerze - majcie zatem najwyższą sumę >czyli wasze jest top1.

Nieco słabsi gracze zajmują top2 drużyn, itd.

Wówczas drużyny walczyłyby o przyjęcie do swojego składu jak najlepszych jednostek.

Robicie skok do bloku (po nie wiem co) i co się dzieje z "mocą drużyny"? Drastycznie spada i nagle jesteście np.: na pozycji 23. Mogłoby się wówczas okazać, że skoki są zupełnie nieopłacalne, lub wręcz niewskazane.

Nie ma honoru drużyny, nie ma turnieju honoru drużyn - jakże wiele ekip byłoby z tego powodu niezadowolonych.

 

Dobra, dość gdybania...

 

I tak źle i tak niedobrze... Sprytnie wykorzystujecie i lawirujecie w meandrach zasad gry - nie ukrywam, szacun za pomysłowość, ale czy uważacie, że to co robicie jest grą fair play? Chcielibyście grać w drużynie z topki? Nie :)

 

My nie szukamy sposobu, żeby odebrać trofea z piwnic na pl15 - my próbujemy rozwiązać ten problem, bo rozprzestrzenił się już na serwery 16 i 17. Nie szukamy trofeów dla swojej drużyny - wypowiadamy się za wszystkie drużyny z top z serwerów 15, 16 i 17.

 

Wprowadziliście niezdrową tradycję "naginania regulaminu i zasad gry dla OSIĄGNIĘCIA WŁASNYCH KORZYŚCI"

 

Jeśli problem nie zostanie rozwiązany, to zarazicie nim każdy następny startujący serwer :(

 

Na metodę jest metoda - oczekuję, że programiści jak najszybciej zajmą się tym problemem w sposób satysfakcjonujący wszystkich.



#49 TonyStark69

TonyStark69

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Miejscowość:Ropa
  • Serwer:PL15
  • Postać:TonyStark69
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 25

Napisano 02 sierpień 2016 - 07:20

"Na metodę jest metoda" - dokładnie, ponieważ zbicie honoru swojej drużyny i zaatakowanie drużyny z trenami jest metodą, tylko trzeba trochę wysiłku i chęci, spamowanie innym nic nie da :)



#50 Fighter23

Fighter23

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL17
  • Drużyna:Wild Lions
Reputacja: 0

Napisano 02 sierpień 2016 - 08:00

na pl17 jest tak samo źle, skończcie z tymi głupimi praktykami

 

grac sie przez was odechciewa

 

jestem ZA proponowanymi zmianami



#51 MatemXVWielki

MatemXVWielki

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
  • Serwer:PL16
  • Postać:MatemXVI
  • Drużyna:MOCARNI
Reputacja: 3

Napisano 03 sierpień 2016 - 09:54

Popieram!


"Życie jest piękne" - moja Wychowawczyni.


#52 Hitman558LOL

Hitman558LOL

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 37 postów
  • Miejscowość:Ciechanów
  • Serwer:PL16
  • Postać:Hitman558LOL
  • Drużyna:ReBorn
Reputacja: 4

Napisano 03 sierpień 2016 - 11:19

Jestem ZA! ;) 


Użytkownik Hitman558LOL edytował ten post 03 sierpień 2016 - 11:19


#53 Dżentelmen

Dżentelmen

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 17 postów
  • Miejscowość:Wielkopolska :)
  • Serwer:PL15
  • Postać:Predator
  • Drużyna:Węże
Reputacja: 7

Napisano 03 sierpień 2016 - 20:50

Chciałbym się odnieść jeszcze do argumentu (hm) powtarzanego natrętnie chyba z braku innej amunicji, że, ''Węże zarzucają nam łamanie reguł gry, a sami oszukują, robiąc skoki i bloki''. Otóż - i proszę troszkę wysiłku w skoncentrowaniu umysłu - NIE oskarżamy tych czy owych ludzi o łamanie zasad, bo zdaje się, robienie bloków, skoków  TAK SAMO JAK kiszenie trofeów w piwnicznych słojach NIE jest wbrew regulaminowi (który nie przewidział takich kombinacji). Jeśli mylę się, proszę administrację o poprawienie mnie. Powtarzam - nie oskarżamy posiadaczy tych trofeów o oszustwo w świetle zasad, my ''oskarżamy''/krytykujemy SAME TE ZASADY, czy ich brak - lub luki techniczne? - które pozwalają taki proceder uprawiać. Krytykujemy ekipy przytrzymujące trofea, nie oskarżamy je o łamanie regulaminu, stawiamy zarzuty regulaminowi - tak to wygląda.

Podkreślam dwie rzeczy:

- jest dla nas istotne, czy naszą inicjatywę popiera większość graczy, czy nie; nie ignorujemy tego. :)

- zjawiska nie przegapia i analizuje je support i naturalnie tylko w jego rękach jest czy i co zmodyfikować.

Jakiekolwiek modyfikacje wniesie regulamin, będzie to przez nas uszanowane. :)


Użytkownik Dżentelmen edytował ten post 03 sierpień 2016 - 20:54


#54 Zbynio

Zbynio

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Awesome
  • Drużyna:Оbsession
Reputacja: 1

Napisano 04 sierpień 2016 - 05:17

Jestem za

#55 BohaterAndrzej

BohaterAndrzej

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 84 postów
  • Serwer:PL15
  • Postać:BohaterAndrzej
  • Drużyna:Warriors Of Luminosity
Reputacja: 10

Napisano 06 sierpień 2016 - 12:03

Największy problem mają Węże z pl15, widze ze chcielibyscie wszystkie trofki, caly honor i cale pl15. Nikt wam nie broni zejsc do podziemi zabrac trofek i wrocic na szczyt. Pomysl jest tragiczny. Zanim wyslecie po mnie swoich ludzi mam rozwiązanie - ocenianie sily druzyny pod wzgledem statystyk i ilosci graczy. W takim przypadku moglibyscie zaatakowac podziemia i ew. zabrac treny.

#56 BlackGhost

BlackGhost

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Miejscowość:Grójec
  • Serwer:PL15
  • Postać:BlackGhost
  • Drużyna:Węże
Reputacja: 5

Napisano 07 sierpień 2016 - 09:31

Największy problem mają Węże z pl15, widze ze chcielibyscie wszystkie trofki, caly honor i cale pl15. Nikt wam nie broni zejsc do podziemi zabrac trofek i wrocic na szczyt. Pomysl jest tragiczny. Zanim wyslecie po mnie swoich ludzi mam rozwiązanie - ocenianie sily druzyny pod wzgledem statystyk i ilosci graczy. W takim przypadku moglibyscie zaatakowac podziemia i ew. zabrac treny.

 

Nie tylko my mamy problem, bo problem występuje na 15, 16 i 17 serwerze - tylko my postanowiliśmy wziąć byka za rogi.

Jednakże - masz rację - jeśli chodzi o ocenę drużyn pod względem SIŁY (sumy) statystyk, jest to pomysł jak najbardziej trafiony, ale to chyba na inny wątek.



#57 Dżentelmen

Dżentelmen

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 17 postów
  • Miejscowość:Wielkopolska :)
  • Serwer:PL15
  • Postać:Predator
  • Drużyna:Węże
Reputacja: 7

Napisano 10 sierpień 2016 - 12:25

Serdecznie dziękuję za wszelkie uwagi w temacie, także tym, którzy zaktywizowali się z obozu posiadaczy nisko osadzonych wiadomych trofeów.  ;)

Dziękuję administracji oraz polskiemu supportowi. Sprawa i koncepcje zmian są już przedłożone twórcom gry, ponieważ zmiany obejmującej WSZYSTKIE serwery światowe HZ nie może wykonać polski support na własną rękę. To oczywiste. 

Co zrobi z tym zarząd HZ, to druga rzecz, pozostaje czekać. Jak wiemy, modyfikacje i urozmaicenia gry są czynione regularnie, HZ nie śpi jak jakiś baribal w jaskini.  ;)

Szczególnie dziękuję za koncepcję, aby czynnikiem nagród i pozycji w rankingu zamiast punktów honoru uczynić sumę punktów statów drużyny oraz uniemożliwić aby ewidentnie silniejsza drużyna mogła atakować słabszą i na odwrót. Tę interesującą koncepcję przedstawiliśmy P. Correi.

Dla ostatecznego wyjaśnienia, bo pewne głosy dawały mi wrażenie, że nie za bardzo jestem/jesteśmy rozumiani;

- nie zainicjowaliśmy projektu w interesie Węży. Posiadamy komplet trofeów i pozycję 1, modyfikacja w grze wg naszych propozycji zwiększy ryzyko zadania nam strat, a nie zmniejszy je. Nie widzimy tu problemu, to jest wirtualna zabawa w wojnę, jak się idzie na orlika pograć w piłkę, to wygrana 2:1 jest daje o wiele większą frajdę niż 7:0.  ;)

- NIE zgłosiliśmy ani polskiemu supportowi do banowania, ani zresztą P. Correi ŻADNYCH drużyn/nicków ZA TAKIE CZY INNE PRAKTYKI TAKTYCZNE, ale tylko zgłosiliśmy propozycję ZMIANY W REGUŁACH, co naszym zdaniem uatrakcyjni grę i uczyni ją lepszą dla większości (a nie mniejszości).

- mnóstwo drużyn czyni praktyki nieprzewidziane przepisami, po modyfikacji ŻADNA nie będzie mogła tego robić, Węże też nie i już pisałem, że uszanujemy wszelkie ustalone przepisy.

- można się dalej spierać i żonglować argumentami różnej treści i jakości, ale to nie my zdecydujemy, czy i jakie modyfikacje nastaną w grze, tylko zarząd HZ. I to akceptujemy, nie ma sensu przedłużać już w tym miejscu tematu. 

Dziękuję, pozdrawiam. AVE  :papa:


Użytkownik Dżentelmen edytował ten post 10 sierpień 2016 - 12:27


#58 PanZero

PanZero

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Postać:NeoZero
Reputacja: 478

Napisano 10 sierpień 2016 - 14:38

Serdecznie dziękuję za wszelkie uwagi w temacie, także tym, którzy zaktywizowali się z obozu posiadaczy nisko osadzonych wiadomych trofeów.  ;)

Dziękuję administracji oraz polskiemu supportowi. Sprawa i koncepcje zmian są już przedłożone twórcom gry, ponieważ zmiany obejmującej WSZYSTKIE serwery światowe HZ nie może wykonać polski support na własną rękę. To oczywiste. 

Co zrobi z tym zarząd HZ, to druga rzecz, pozostaje czekać. Jak wiemy, modyfikacje i urozmaicenia gry są czynione regularnie, HZ nie śpi jak jakiś baribal w jaskini.  ;)

Szczególnie dziękuję za koncepcję, aby czynnikiem nagród i pozycji w rankingu zamiast punktów honoru uczynić sumę punktów statów drużyny oraz uniemożliwić aby ewidentnie silniejsza drużyna mogła atakować słabszą i na odwrót. Tę interesującą koncepcję przedstawiliśmy P. Correi.

Dla ostatecznego wyjaśnienia, bo pewne głosy dawały mi wrażenie, że nie za bardzo jestem/jesteśmy rozumiani;

- nie zainicjowaliśmy projektu w interesie Węży. Posiadamy komplet trofeów i pozycję 1, modyfikacja w grze wg naszych propozycji zwiększy ryzyko zadania nam strat, a nie zmniejszy je. Nie widzimy tu problemu, to jest wirtualna zabawa w wojnę, jak się idzie na orlika pograć w piłkę, to wygrana 2:1 jest daje o wiele większą frajdę niż 7:0.  ;)

- NIE zgłosiliśmy ani polskiemu supportowi do banowania, ani zresztą P. Correi ŻADNYCH drużyn/nicków ZA TAKIE CZY INNE PRAKTYKI TAKTYCZNE, ale tylko zgłosiliśmy propozycję ZMIANY W REGUŁACH, co naszym zdaniem uatrakcyjni grę i uczyni ją lepszą dla większości (a nie mniejszości).

- mnóstwo drużyn czyni praktyki nieprzewidziane przepisami, po modyfikacji ŻADNA nie będzie mogła tego robić, Węże też nie i już pisałem, że uszanujemy wszelkie ustalone przepisy.

- można się dalej spierać i żonglować argumentami różnej treści i jakości, ale to nie my zdecydujemy, czy i jakie modyfikacje nastaną w grze, tylko zarząd HZ. I to akceptujemy, nie ma sensu przedłużać już w tym miejscu tematu. 

Dziękuję, pozdrawiam. AVE  :papa:

Czyli nie będzie walk drużynowych? skoro nie mogę słabszych atakować? a tym bardziej mocniejszych?


  • gosia19 lubi to

#59 Foxy83

Foxy83

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL15
  • Postać:Foxy83
  • Drużyna:Deadly Destructions
Reputacja: 0

Napisano 11 sierpień 2016 - 12:03

Jestem na TAK  ;)



#60 Rei

Rei

    Były moderator

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Serwer:PL30
  • Postać:AJXA
  • Drużyna:Darkness Sunrise



Reputacja: 63

Napisano 11 sierpień 2016 - 19:36

Zaczynając czytać to pomysł się wydaje fajny jednakże po chwilowym zastanowieniu się to kilka rzeczy tutaj mi nie pasuje. Jedną z nich jest to co napisałaś "Oszukiwanie poprzez robienie tzw. bloków drużyn" nie jest do końca tak jak mówisz bo sam blok to nie jest oszustwo , jak przelecisz po kilku drużynach to zauważysz , że gracze zakładają Sojusze. Inną sprawą jest fakt jeżeli tzw. blok jest zrobiony przez multikonto taki czyn wiąże się blokadą konta. Drugą rzeczą która nie pasuje mi w tym temacie jest :"Wystarczy, aby trofea mogły być tylko w top40-top50 drużyn." Nie wszystkie trofea dają nam jednostki treningowe , są trofea które osłabiają drużynę zazwyczaj takich trofeów drużyny się pozbywają te trofea znajdują się głównie poza top 100 i grubo w dół. Pomysł fajny lecz nie do końca dopracowany. Jestem na NIE






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych