Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 3 głosy

Modyfikacja gry - trofea treningowe na dole tabeli honoru


  • Please log in to reply
62 odpowiedzi w tym temacie

#21 tom075

tom075

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 0

Napisano 01 sierpień 2016 - 07:23

Niema to jak zdrowa rywalizacja . Popieram



#22 Trzynastka

Trzynastka

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL13
  • Drużyna:EOH i MH
Reputacja: 0

Napisano 01 sierpień 2016 - 07:28

Na pl13 nie ma takiej sytuacji, jaką opisał Raf... co wy pokombinowaliscie na tym pl15?

 

Dobrze, że nie mam tam konta, bo z takimi oszustami kradnącymi trofea trudno grać i wygrać - pl13 to dobry serwer do grania jednak jest.

 

Popieram pomysł - wierze ze uda sie wam wygrac :)

 

jestem na TAK



#23 KaSiAmIgOtKa

KaSiAmIgOtKa

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
  • Serwer:PL16
  • Drużyna:Angeli Vindictae
Reputacja: 20

Napisano 01 sierpień 2016 - 09:29

Blokować się i tak można, więc nie wiem czy, to coś da :)

#24 MyRevange

MyRevange

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 16 postów
Reputacja: 2

Napisano 01 sierpień 2016 - 10:47

Jestem Na TAK ! 9999999X TAK ! :Laughing:



#25 Patrycja985

Patrycja985

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL15
  • Postać:Patrycja985
  • Drużyna:Węże
Reputacja: 0

Napisano 01 sierpień 2016 - 10:55

Jestem na tak :)



#26 zwilk

zwilk

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 16 postów
  • Serwer:PL25
  • Postać:zwilk
  • Drużyna:Maltazar Team
Reputacja: 4

Napisano 01 sierpień 2016 - 11:39

Bardzo dobry pomysł, przydałoby się z tym coś w końcu zrobić- na innych serwerach gra się miło i przyjemnie w duchu walki o każdą trofkę, ale to co się wyrabia na pl15 przechodzi ludzkie pojęcie :P 

Drużyny, które naprawdę zasługują na trofki i walczą o każdy jeden punkt honoru nie mają do nich dostępu właśnie przez tych "kretów" co to zakopali trofy na dnie :D

Mam nadzieje, że uda się coś zdziałać :) :)

Pozdro, Sssssnakes! 



#27 Slasherek

Slasherek

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Serwer:PL17
  • Postać:!szmaciura
  • Drużyna:PL2137
Reputacja: 56

Napisano 01 sierpień 2016 - 12:07

A wystarczyłoby tylko oceniać siłę drużyny, pod względem średniej statystyk, a nie honoru :)

 

EDIT: W pierwszej kolejności honor, a potem dopiero statystyki, aby nie było zbędnego zamieszania.


Użytkownik Slasherek edytował ten post 01 sierpień 2016 - 12:17

:clown: :clown:

#28 PanZero

PanZero

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Postać:NeoZero
Reputacja: 478

Napisano 01 sierpień 2016 - 14:48

Można popatrzeć serwery: pl1,pl4,pl7,pl9,pl12,pl13,pl14 - nie ma czegoś takiego jak kasowanie drużyn (bunkrowanie ich na dole), a mają po 4-5 tren ciągle, bloki nie znikną, a Ci których chcesz pokonać, to już teraz się nie uda... Wprowadzili by jakieś dodatki, a sytuacja się nei zmieni.. Te same osoby (drużyny) będą mieć te swoje treny z racji iż zbyt daleko wam odskoczyli... Ale można oczywiście wprowadzać ;)


Użytkownik Scottie edytował ten post 01 sierpień 2016 - 14:57

  • Piotrek. lubi to

#29 BlackGhost

BlackGhost

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Miejscowość:Grójec
  • Serwer:PL15
  • Postać:BlackGhost
  • Drużyna:Węże
Reputacja: 5

Napisano 01 sierpień 2016 - 15:04

Można popatrzeć serwery: pl1,pl4,pl7,pl9,pl12,pl13,pl14 - nie ma czegoś takiego jak kasowanie drużyn (bunkrowanie ich na dole), a mają po 4-5 tren ciągle, bloki nie znikną, a Ci których chcesz pokonać, to już teraz się nie uda... Wprowadzili by jakieś dodatki, a sytuacja się nei zmieni.. Te same osoby (drużyny) będą mieć te swoje treny z racji iż zbyt daleko wam odskoczyli... Ale można oczywiście wprowadzać ;)

 

Bloki, blokami - pal licho... niech tworzą, niech kasują...

 

Chodzi głównie o to, że niestety pojawiła nam się zła tradycja grania - co będzie na pl18?

 

Gracze z niskohonorowych drużyn natychmiast się skrzykną (z pl: 15, 16 i 17) i jak zaczną grać na pl18? Ano właśnie tak - treny natychmiast dla siebie, zamrożenie honoru drużyny  na pułapie 5k a reszta graczy (sfrustrowanych)  ambitnie i drużynowo w górę.

 

Jeśli teraz się problem nie rozwiąże, to nie widzę wielu chętnych na pl18.

 

Skoro grają na pl15, 16 i 17 i są poirytowani, oburzeni tymi praktykami, to zaczną na pl18? Szczerze wątpię - ja z pewnością nie, a i innym odradzę.

 

Trochę za późno poruszyliśmy ten problem - trzeba było to robić wiosną, gdy była afera o skoki na treny.

 

Oby się sytuacje poprawiła, bo marnie widzę przyszłość nowych serwerów.

 

Pozdrawiam Cię PanZero :)



#30 Dżentelmen

Dżentelmen

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 17 postów
  • Miejscowość:Wielkopolska :)
  • Serwer:PL15
  • Postać:Predator
  • Drużyna:Węże
Reputacja: 7

Napisano 01 sierpień 2016 - 15:28

Żeby była jasność, projekt NIE DOTYCZY tylko kolejnych serwerów HZ PL. Ale wszystkich obecnych i zaangażowanych kilkunastu tysięcy graczy. Jeśli polski supp ograniczy reformę tylko do nowego, efekt będzie tylko jeden - 2/3 graczy z 17 pl-ów śmignie na zawsze na nowy serwer. Czysta logika. Na porzuconych serwerach pozostaną matuzalemy ze swoimi trenami w piwnicach rankingu. W sumie ciekawe, czy wciąż czerpaliby w takiej pustelni satysfakcję. ;)

Reforma musi objąć WSZYSTKIE serwery. Czyli odebranie wszystkim - także oczywiście ekipom z top 10, żeby było fair - i rozrzucenie ich po serwie jak na starcie. Oznacza to szkodę może 100-200 graczy i zysk TYSIĘCY, choćby nawet tylko potencjalno-motywacyjny. Jak dla mnie - rachunek jest tu oczywisty.

Co do wspomnianej wyżej sytuacji na pl 13, gdzie są trofea treningowe w top 10, ale posiadające je ekipy i tak są zbyt silne, by je im odbić. Po pierwsze - to niezupełnie prawda, powiedzmy w 2/3. :) Po drugie - system bunkrowania jednostek treningowych na pl 13 trwał w najlepsze ponad rok, stąd zatem taka sytuacja.



#31 nighting

nighting

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 702 postów
  • Miejscowość:Kraków
  • Serwer:PL15
  • Postać:nighting
Reputacja: 342

Napisano 01 sierpień 2016 - 16:47

Żeby była jasność, projekt NIE DOTYCZY tylko kolejnych serwerów HZ PL. Ale wszystkich obecnych i zaangażowanych kilkunastu tysięcy graczy. Jeśli polski supp ograniczy reformę tylko do nowego, efekt będzie tylko jeden - 2/3 graczy z 17 pl-ów śmignie na zawsze na nowy serwer. Czysta logika. Na porzuconych serwerach pozostaną matuzalemy ze swoimi trenami w piwnicach rankingu. W sumie ciekawe, czy wciąż czerpaliby w takiej pustelni satysfakcję. ;)

Reforma musi objąć WSZYSTKIE serwery. Czyli odebranie wszystkim - także oczywiście ekipom z top 10, żeby było fair - i rozrzucenie ich po serwie jak na starcie. Oznacza to szkodę może 100-200 graczy i zysk TYSIĘCY, choćby nawet tylko potencjalno-motywacyjny. Jak dla mnie - rachunek jest tu oczywisty.

Co do wspomnianej wyżej sytuacji na pl 13, gdzie są trofea treningowe w top 10, ale posiadające je ekipy i tak są zbyt silne, by je im odbić. Po pierwsze - to niezupełnie prawda, powiedzmy w 2/3. :) Po drugie - system bunkrowania jednostek treningowych na pl 13 trwał w najlepsze ponad rok, stąd zatem taka sytuacja.

Czy Ty jesteś poważny? Chcesz aby wszystkie trofea na każdym serwerze zostały rozrzucone. I jak to miałoby wyglądać na pl1 gdzie drużyny mają już nawet po 500k honoru? Jeżeli trofki dostaną drużyny z 10k honoru to ile te topowe drużyny będą musiały czekać na ponowne zdobycie trofek? Ta Wasza "super reforma" wprowadzi tylko chaos. Chcecie zabrać wszystkim trofea i to jest fair? Ludzie tak się o nie starali a teraz "obrońcy sprawiedliwości z pl15" chcą im je odebrać! Wam już nie chodzi tylko o te drużyny jak to nazywacie "piwnice", Wam chodzi o wszystkie drużyny na każdym serwerze! 


  • TigerBonzo, PrincessTsu i janiemoge lubią to

                                                              937ca8091728952d65f9ccfa0bcf9f0d9d74e6fc


#32 Dżentelmen

Dżentelmen

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 17 postów
  • Miejscowość:Wielkopolska :)
  • Serwer:PL15
  • Postać:Predator
  • Drużyna:Węże
Reputacja: 7

Napisano 01 sierpień 2016 - 17:00

Czy Ty jesteś poważny? Chcesz aby wszystkie trofea na każdym serwerze zostały rozrzucone. I jak to miałoby wyglądać na pl1 gdzie drużyny mają już nawet po 500k honoru? Jeżeli trofki dostaną drużyny z 10k honoru to ile te topowe drużyny będą musiały czekać na ponowne zdobycie trofek? Ta Wasza "super reforma" wprowadzi tylko chaos. Chcecie zabrać wszystkim trofea i to jest fair? Ludzie tak się o nie starali a teraz "obrońcy sprawiedliwości z pl15" chcą im je odebrać! Wam już nie chodzi tylko o te drużyny jak to nazywacie "piwnice", Wam chodzi o wszystkie drużyny na każdym serwerze! 

Tak, jestem poważny, na tyle, na ile poważna jest sprawa. A jest. Jak rozrzucić trofea, to jest wyzwanie dla supportu,. I dla wszystkich, którzy grają, głowią się i doradzić mogą. Myślę, że najsprawiedliwiej będzie rozlosować je wśród drużyn z top 20. Przecież oznacza to drużyny, które włożyły największy wysiłek w zbudowaną pozycję. Te poniżej nic nie zyskają, ale tu nie ma, drogi panie, rozwiązania ultra-sprawiedliwego. Możliwe jest tylko rozwiązanie sprawiedliwe najbardziej, czy jak wolisz, najmniej wadliwe. Natomiast twierdzę, że każdy wariant rozlosowania będzie lepszy od zamelinowania trofeów w piwnicach honoru. Gram już długo i wiem, że cierpliwością i pracą można się przebić do mocnej pozycji.

Natomiast bunkrowanie trofeów treningowych spowoduje, że konta takich sprytnych posiadaczy będą rosły w siłę w kolosalnym przyspieszeniu w porównaniu do kont pozbawionych takich możliwości mimo TEGO SAMEGO CZASU WŁOŻONEGO W GRĘ.

O tym mówimy.

Jeśli na kilkaset serwerów HZ na kilku kontynentach tylko polskie dopuszczają bunkrowanie trofeów przez drużyny, które nie podejmują honorowej walki, to jak to nazwałbyś? Hm? :)



#33 TigerBonzo

TigerBonzo

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 26 postów
Reputacja: 5

Napisano 01 sierpień 2016 - 17:04

Jeśli drużyna nie umie normalnie zdobyć trofek to i nie będzie umiała zachować ich na dłuższy czas :)

Poza tym jakiś czas temu był już podobny temat:  http://forum.pl.hero...rywalizacji/


Użytkownik TigerBonzo edytował ten post 01 sierpień 2016 - 17:10

  • Reandra lubi to

#34 nighting

nighting

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 702 postów
  • Miejscowość:Kraków
  • Serwer:PL15
  • Postać:nighting
Reputacja: 342

Napisano 01 sierpień 2016 - 17:27

Tak, jestem poważny, na tyle, na ile poważna jest sprawa. A jest. Jak rozrzucić trofea, to jest wyzwanie dla supportu,. I dla wszystkich, którzy grają, głowią się i doradzić mogą. Myślę, że najsprawiedliwiej będzie rozlosować je wśród drużyn z top 20. Przecież oznacza to drużyny, które włożyły największy wysiłek w zbudowaną pozycję. Te poniżej nic nie zyskają, ale tu nie ma, drogi panie, rozwiązania ultra-sprawiedliwego. Możliwe jest tylko rozwiązanie sprawiedliwe najbardziej, czy jak wolisz, najmniej wadliwe. Natomiast twierdzę, że każdy wariant rozlosowania będzie lepszy od zamelinowania trofeów w piwnicach honoru. Gram już długo i wiem, że cierpliwością i pracą można się przebić do mocnej pozycji.

Natomiast bunkrowanie trofeów treningowych spowoduje, że konta takich sprytnych posiadaczy będą rosły w siłę w kolosalnym przyspieszeniu w porównaniu do kont pozbawionych takich możliwości mimo TEGO SAMEGO CZASU WŁOŻONEGO W GRĘ.

O tym mówimy.

Jeśli na kilkaset serwerów HZ na kilku kontynentach tylko polskie dopuszczają bunkrowanie trofeów przez drużyny, które nie podejmują honorowej walki, to jak to nazwałbyś? Hm? :)

Bo to jest właśnie pomysłowość Polaków :D Trzeba się tylko cieszyć, że jesteśmy lepsi od innych narodów :D 

Ale dlaczego zmieniliście swój pomysł? Najpierw chcieliście tylko zakończyć usuwanie bloków a teraz nagle chcecie zabrać wszystkim trofea. Po co to? Po co robić zamieszanie na wszystkich serwerach? Nie wszędzie jest potrzeba pozbawiania trofek wszystkich drużyn. Jestem zdecydowanie przeciwny takiemu pomysłowi, jak mówiłem wcześniej wprowadzi to tylko niepotrzebne zamieszanie, oraz niezadowolenie wielu graczy. Stracą swoje trofea, mimo tego, że nic złego nie robili. 


  • janiemoge lubi to

                                                              937ca8091728952d65f9ccfa0bcf9f0d9d74e6fc


#35 Dżentelmen

Dżentelmen

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 17 postów
  • Miejscowość:Wielkopolska :)
  • Serwer:PL15
  • Postać:Predator
  • Drużyna:Węże
Reputacja: 7

Napisano 01 sierpień 2016 - 17:41

TigerBonzo, ale czemu upierać się przy ''zachowaniu trofek przez dłuższy czas''? :) Wojna to atak i obrona, zysk i strata, odwet, przechodzenie fortecy z rąk do rąk. ;) Uważamy, że to nie tylko uczciwsze, ale ciekawsze. :)

 

Nighting, dostaliśmy parę takich wiadomości o tym sprycie jako argumencie obronnym. Ja nie będę się spierał co do definicji sprytu, natomiast bywa, że ma to znaczenie pejoratywne. W sporcie i grze wolę równe szanse, zmienność i nieprzewidywalność. Ty tym ''sprytem'' bronisz stagnacji i nierówności, to jest dwóch zjawisk, które cechują polskie serwery. Wyłącznie polskie.

Nie ma sensu przepychanka, bo jak zauważam, głosy sprzeciwu przychodzą zazwyczaj od ludzi z ekip, które bunkrują trofea. Nie twierdzę, że Ty jesteś kimś takim, ujmuję generalnie.

Kwestia jest taka, jak widzi to WIĘKSZOŚĆ graczy, a nie 3-7%. ;)

Kwestia jest taka, jak postrzega to support. 

Ano zobaczymy. ;)



#36 nighting

nighting

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 702 postów
  • Miejscowość:Kraków
  • Serwer:PL15
  • Postać:nighting
Reputacja: 342

Napisano 01 sierpień 2016 - 18:00

TigerBonzo, ale czemu upierać się przy ''zachowaniu trofek przez dłuższy czas''? :) Wojna to atak i obrona, zysk i strata, odwet, przechodzenie fortecy z rąk do rąk. ;) Uważamy, że to nie tylko uczciwsze, ale ciekawsze. :)

 

Nighting, dostaliśmy parę takich wiadomości o tym sprycie jako argumencie obronnym. Ja nie będę się spierał co do definicji sprytu, natomiast bywa, że ma to znaczenie pejoratywne. W sporcie i grze wolę równe szanse, zmienność i nieprzewidywalność. Ty tym ''sprytem'' bronisz stagnacji i nierówności, to jest dwóch zjawisk, które cexxxą polskie serwery. Wyłącznie polskie.

Nie ma sensu przepychanka, bo jak zauważam, głosy sprzeciwu przychodzą zazwyczaj od ludzi z ekip, które bunkrują trofea. Nie twierdzę, że Ty jesteś kimś takim, ujmuję generalnie.

Kwestia jest taka, jak widzi to WIĘKSZOŚĆ graczy, a nie 3-7%. ;)

Kwestia jest taka, jak postrzega to support. 

Ano zobaczymy. ;)

Idąc tym tokiem myślenia mogę powiedzieć, że większość pozytywnych komentarzy zostało napisanych przez członków Waszej drużyny ;) Drużyny osób które tutaj się wypowiadają nie mają znaczenia, opinia to opinia ;) 

Ale nadal nie otrzymałem odpowiedzi na moje pytanie. Dlaczego na np. pl13 mają ucierpieć drużyny skoro nie "bunkrują" swoich trofek na dole rankingu ?  Bo według Waszego nowego pomysłu ta "rewolucja" ma nastąpić na wszystkich serwerach. 


                                                              937ca8091728952d65f9ccfa0bcf9f0d9d74e6fc


#37 Dżentelmen

Dżentelmen

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 17 postów
  • Miejscowość:Wielkopolska :)
  • Serwer:PL15
  • Postać:Predator
  • Drużyna:Węże
Reputacja: 7

Napisano 01 sierpień 2016 - 18:28

Idąc tym tokiem myślenia mogę powiedzieć, że większość pozytywnych komentarzy zostało napisanych przez członków Waszej drużyny ;) Drużyny osób które tutaj się wypowiadają nie mają znaczenia, opinia to opinia ;)

Ale nadal nie otrzymałem odpowiedzi na moje pytanie. Dlaczego na np. pl13 mają ucierpieć drużyny skoro nie "bunkrują" swoich trofek na dole rankingu ?  Bo według Waszego nowego pomysłu ta "rewolucja" ma nastąpić na wszystkich serwerach. 

Nie musimy rozstrzygać kwestii, która strona dała więcej komentarzy ''pozytywnych''. Tak naprawdę liczy się tylko, co popiera większość graczy. Gdyby się nasz pomysł popiera 6%, a 94% nie, to nie zaparlibyśmy się w uporze jak te kozły. ;)

Jeszcze raz powtarzam i proszę tego nie przegapiać - jeśli na 99% serwerów tylko 1% ma takie dziwne reguły, to mówimy nie o normie, tylko stanie patologii. 

Serw 13 być może będzie tu zakłopotany, może jeszcze serw 4? 10? Nie chodzi o GRUPKĘ ludzi ponoszącą straty, lecz MASĘ ludzi mających równe opcji ROZWOJU oraz ZDOBYCZY.

Bo mnie w takim rozwiązaniu jakie mamy bardziej opłaca inwestować się w drużynę na serwerze singapurskim. :)


Użytkownik Dżentelmen edytował ten post 01 sierpień 2016 - 18:38


#38 nighting

nighting

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 702 postów
  • Miejscowość:Kraków
  • Serwer:PL15
  • Postać:nighting
Reputacja: 342

Napisano 01 sierpień 2016 - 18:30

Nie musimy rozstrzygać kwestii, która strona dała więcej komentarzy ''pozytywnych''. Tak naprawdę liczy się tylko, co popiera większość graczy. Gdyby się nasz pomysł popiera 6%, a 94% nie, to nie zaparlibyśmy się w uporze jak te kozły. ;)

Dobrze, ale czemu znów nie odpowiadasz na moje pytanie? Przepraszam moderacje, że zadaję to pytanie po raz kolejny ale jak widać kolega nie chce na nie odpowiadać a chyba mam prawo poznać odpowiedź ;) 

Więc dlaczego mają cierpieć inne drużyny? 


                                                              937ca8091728952d65f9ccfa0bcf9f0d9d74e6fc


#39 BlackGhost

BlackGhost

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Miejscowość:Grójec
  • Serwer:PL15
  • Postać:BlackGhost
  • Drużyna:Węże
Reputacja: 5

Napisano 01 sierpień 2016 - 18:56

Zauważyłam jedno - mocno PRZECIW są Ci, którzy ten dziwaczny pomysł na grę uskuteczniają codziennie >>> cóż, nie chca stracić profitów. ZA są Ci, którzy tego nie stosują, tychże bonusów nie mają i których sytuacja irytuje.

 

Kogo jest więcej? Multum ludzi poszkodowanych waszym pomysłem na grę, czy garstki cwaniaczków (kombinujących, blokujących się na lewo i prawo) trzęsących portkami przed każdą modyfikacją gry (czy aby znów nam czegoś nie utrudnią, nie zabiorą/zabronią i będziemy musieli kombinować inaczej).

 

Piszesz "dlaczego mają cierpieć inne drużyny?"

 

Przy aktualnym układzie trofeów cierpi i irytuje się wiele drużyn z góry tabeli, a przy zastosowaniu powyższej proponowanej  modyfikacji gry (ograniczającej zasięg trofeów do pewnej grupy drużyn - a nie w "cały świat - i w piwnicy") cierpiałyby 3-4 drużyny (Wasze), ale cierpiałyby tylko 3 dni - bo nabiłyby błyskawicznie honor, weszły do topki, odzyskały treny i wtedy byłoby OK.

 

Miejcie te treny - nikt Wam nie broni - ale miejcie je w TOP, w

zasięgu innych drużyn, a nie złośliwie ukryte poza zasięgiem innych teamów.



#40 nighting

nighting

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 702 postów
  • Miejscowość:Kraków
  • Serwer:PL15
  • Postać:nighting
Reputacja: 342

Napisano 01 sierpień 2016 - 19:09

Zauważyłam jedno - mocno PRZECIW są Ci, którzy ten dziwaczny pomysł na grę uskuteczniają codziennie >>> cóż, nie chca stracić profitów. ZA są Ci, którzy tego nie stosują, tychże bonusów nie mają i których sytuacja irytuje.

 

Kogo jest więcej? Multum ludzi poszkodowanych waszym pomysłem na grę, czy garstki cwaniaczków (kombinujących, blokujących się na lewo i prawo) trzęsących portkami przed każdą modyfikacją gry (czy aby znów nam czegoś nie utrudnią, nie zabiorą/zabronią i będziemy musieli kombinować inaczej).

 

Piszesz "dlaczego mają cierpieć inne drużyny?"

 

Przy aktualnym układzie trofeów cierpi i irytuje się wiele drużyn z góry tabeli, a przy zastosowaniu powyższej proponowanej  modyfikacji gry (ograniczającej zasięg trofeów do pewnej grupy drużyn - a nie w "cały świat - i w piwnicy") cierpiałyby 3-4 drużyny (Wasze), ale cierpiałyby tylko 3 dni - bo nabiłyby błyskawicznie honor, weszły do topki, odzyskały treny i wtedy byłoby OK.

 

Miejcie te treny - nikt Wam nie broni - ale miejcie je w TOP, w

zasięgu innych drużyn, a nie złośliwie ukryte poza zasięgiem innych teamów.

Wy nadal nie rozumiecie co mam na myśli przez "cierpienie innych drużyn" czy może nie chcecie rozumieć? 

 

Dżentelmen napisał: "Reforma musi objąć WSZYSTKIE serwery. Czyli odebranie wszystkim - także oczywiście ekipom z top 10, żeby było fair - i rozrzucenie ich po serwie jak na starcie."  

Dlatego pytam dlaczego WSZYSTKIE? Dlaczego mają ucierpieć drużyny z serwerów na których nie ma takiego "ukrywania się". Dlaczego mają stracić trofea i zbierać je od nowa?

A Wy nadal odpowiadacie, że ucierpimy tylko my tzn. osoby które tak grają. Ale na np. pl13 nie ma żadnej drużyny która usuwa bloki! 

Mam odczucie, że to pytanie jest dla Was niewygodne i sami nie znacie na nie odpowiedzi... 

 

EDIT: Kolega  podał niżej w końcu odpowiedź na moje pytanie :) 

Wychodzi na to, że serwery na których nie występuje problem nie będą mieć żadnych strat. Na taką odpowiedź czekałem ;) Przepraszam za ten "niby spam" ale jak widać kolega nie rozumiał mojego pytania, a chciałem by podał na nie odpowiedź ;) Nie określiłeś się jasno , napisałeś "na WSZYSTKICH serwerach" więc dlatego powstała ta dyskusja :) 


Użytkownik nighting edytował ten post 01 sierpień 2016 - 19:27

                                                              937ca8091728952d65f9ccfa0bcf9f0d9d74e6fc





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych